Шампионска Лига гр. D
21:45
Борусия Дортмунд
(Германия)
Манчестър Сити
(Англия)
Борусия Дортмунд излиза за нова победа. Немците са с много млад състав, който сякаш не чувства умора в тежките срещи. Тази среща със сигурност няма да бъде от най-тежките и най-изморителните, понеже и двата тима няма за какво да играят. Тази е една от малкото групи, в които абсолютно всичко вече е изяснено още преди края. Борусия Дортмунд завършва като лидер, следван от отбора на Реал Мадрид. 3-ти по всяка вероятност ще остане Аякс, а на последната позиция Манчестър Сити. Англичаните все още имат шанс да изместят своя съперник - Аякс от 3-та позиция, но това изглежда малко вероятно. Манчестър Сити няма да пътува за Германия с оптимален състав и този факт със сигурност ще даде отражение върху играта им. Моето мненеи е, че дори и с част от резервите си отборът на Борусия Дортмунд ще бъде по-настъпателен и този факт ще направи така, че те за пореден път да оберат аплодисментите. Немците ще спечелят тази среща.
1 @ 2.00 x 10 # vihur
Още инфо за мача Борусия Дортмунд - Манчестър Сити
Инфо за типстъра vihurза декември 2012
| Баланс: | -67.00 (33.00) |
| Познаваемост: | 29% |
| Среден коефициент: | 2.29 |
| Общо прогнози: | 17 |
| Познати прогнози: | 5 |
| Сгрешени прогнози: | 12 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 04.12.2012 13:21. Възможни са промени към настоящия момент!
| dbzldimov | +138.70 |
| milchopan | +86.50 |
| Chocata | +86.40 |
| valdes | +79.80 |
| vasio1 | +74.30 |
| dira4yt | +72.40 |
| martin_vd | +64.70 |
| stoqn | +59.70 |
| FILIP77 | +56.14 |
| Barcello Georgiev | +56.10 |