Англия - Купа на Лигата (2012 - 2013)
21:45
Лийдс
Челси
Челси показа, че след напускането на Ди Матео отбора върви надолу. Бенитес не е треньора, и не успява да извлече максимума от футболстите не може да ги анбицира за постигането на победи. В турнира за купата често сме свикнали големите обори да залагат на резервни играчи и да подценяват мачовете, и от тук идват и честите изненади който се получават в тези мачове. Като говоря за изненади Лийдс е един от онези отбори който ги поднасят най често. Домакините като второ дивизионен отбор дават всичко от себеси и се раздават на сто процента във всеки един мач и турнир и купата не е изключение. За разлика от тях надутите футболисти на Челси с налят гипс в краката най вече Торес подхождат с огромно самочувствие към такива срещи... . и затова често си патят. Според мен равен резултат е напълно реален в този мач и смятам да заложа на това. Пожелавам ви успех!
X @ 3.75 x 10 # Xermi
Още инфо за мача Лийдс - Челси
Инфо за типстъра Xermiза декември 2012
| Баланс: | -74.30 (25.70) |
| Познаваемост: | 35% |
| Среден коефициент: | 2.86 |
| Общо прогнози: | 55 |
| Познати прогнози: | 19 |
| Сгрешени прогнози: | 36 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 19.12.2012 00:08. Възможни са промени към настоящия момент!
| dbzldimov | +138.70 |
| milchopan | +86.50 |
| Chocata | +86.40 |
| valdes | +79.80 |
| vasio1 | +74.30 |
| dira4yt | +72.40 |
| martin_vd | +64.70 |
| stoqn | +59.70 |
| FILIP77 | +56.14 |
| Barcello Georgiev | +56.10 |