Англия - Купа на Лигата (2012 - 2013)
21:45
Лийдс
Челси
В мач от турнира за Кепитъл Уан Къп в Англия, един срещу друг ще се изправят Лийдс и Челси. Домакините заемат 12 място в Чемпиъншип с актив от 32 точки събрани след 9 победи, 5 равенства и 8 загуби. Гостите от Лондон заемат временното 3-то място в Премиършип с актив от 29 точки. В последните няколко кръга те играят много колебливо и изостанаха много от борбата за титлата 1-ят Манчестер Юнайтед е на 13 точки пред тях, а за да успеят да ги настигнат което не е никак лесно, трябва да грабват само победи до края на сезона за да могат да станат шампиони. Именно поради тази причина мисля, че за тях турнира Кепитъл Уан Къп не е приоритет за тях и няма да си дават много зор за да търсят задължителна победа. За това в този мач ще търся победа за домакините, те ще са достатъчно надъхани и нахъсани да победят лондонският тим и да продължат напред в турнира, а ще е и престиж за тях ако успеят да отстранят Челси. За това давам знак 1. Успех на всички! ! !
1 @ 4.50 x 10 # stoqn
Още инфо за мача Лийдс - Челси
Инфо за типстъра stoqnза декември 2012
| Баланс: | +59.70 (159.70) |
| Познаваемост: | 47% |
| Среден коефициент: | 2.68 |
| Общо прогнози: | 34 |
| Познати прогнози: | 16 |
| Сгрешени прогнози: | 18 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 19.12.2012 15:15. Възможни са промени към настоящия момент!
| dbzldimov | +138.70 |
| milchopan | +86.50 |
| Chocata | +86.40 |
| valdes | +79.80 |
| vasio1 | +74.30 |
| dira4yt | +72.40 |
| martin_vd | +64.70 |
| stoqn | +59.70 |
| FILIP77 | +56.14 |
| Barcello Georgiev | +56.10 |