Втора Лига - Англия
| Процент | 30% |
|---|---|
| Мачове | 552 |
| Изиграни | 163 |
| Оставащи | 389 |
| Мачове | 163 |
|---|---|
| Домакини | 48% |
| Равни | 33% |
| Гости | 19% |
| Голове | 439 |
|---|---|
| Средно | 2.69 |
| Домакини | 1.59 |
| Гости | 1.10 |
| Голове | 439 |
|---|---|
| Гол/Гол | 58% |
| Домакини | 85% |
| Гости | 66% |
| Гол | Под | Над |
|---|---|---|
| 1.5 | 23% | 77% |
| 2.5 | 53% | 47% |
| 3.5 | 69% | 31% |
Най-често срещани резултати и голови разлики
| Рез. | М | Пр |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 27 | 16.56% |
| 1 - 0 | 18 | 11.04% |
| 2 - 0 | 18 | 11.04% |
| 2 - 1 | 13 | 7.98% |
| 0 - 0 | 12 | 7.36% |
| 2 - 2 | 12 | 7.36% |
| 3 - 1 | 9 | 5.52% |
| 0 - 1 | 8 | 4.91% |
| 1 - 2 | 7 | 4.29% |
| 3 - 0 | 6 | 3.68% |
| 3 - 2 | 5 | 3.07% |
| 1 - 3 | 5 | 3.07% |
| 1 - 4 | 4 | 2.45% |
| 4 - 2 | 3 | 1.84% |
| 3 - 3 | 3 | 1.84% |
| 0 - 2 | 3 | 1.84% |
| 4 - 1 | 2 | 1.23% |
| 4 - 0 | 1 | 0.61% |
| 5 - 1 | 1 | 0.61% |
| 5 - 2 | 1 | 0.61% |
| 5 - 3 | 1 | 0.61% |
| 0 - 3 | 1 | 0.61% |
| 0 - 5 | 1 | 0.61% |
| 2 - 3 | 1 | 0.61% |
| 2 - 4 | 1 | 0.61% |
| Гол | М | Пр |
|---|---|---|
| 2 | 48 | 29.45% |
| 3 | 27 | 16.56% |
| 4 | 27 | 16.56% |
| 1 | 26 | 15.95% |
| 5 | 13 | 7.98% |
| 0 | 12 | 7.36% |
| 6 | 8 | 4.91% |
| 7 | 1 | 0.61% |
| 8 | 1 | 0.61% |
| Чтн | 96 | 58.90% |
| Нчт | 67 | 41.10% |
| Разл. | М | Пр |
|---|---|---|
| 0 | 54 | 33.13% |
| +1 | 36 | 22.09% |
| +2 | 31 | 19.02% |
| -1 | 16 | 9.82% |
| +3 | 9 | 5.52% |
| -2 | 9 | 5.52% |
| -3 | 5 | 3.07% |
| +4 | 2 | 1.23% |
| -5 | 1 | 0.61% |
| Разл. | М | Пр |
|---|---|---|
| 0 | 54 | 33.13% |
| 1 | 52 | 31.90% |
| 2 | 40 | 24.54% |
| 3 | 14 | 8.59% |
| 4 | 2 | 1.23% |
| 5 | 1 | 0.61% |
Статистика за отборите