Екстракласа - Полша
| Процент | 38% |
|---|---|
| Мачове | 306 |
| Изиграни | 117 |
| Оставащи | 189 |
| Мачове | 117 |
|---|---|
| Домакини | 50% |
| Равни | 22% |
| Гости | 28% |
| Голове | 351 |
|---|---|
| Средно | 3.00 |
| Домакини | 1.69 |
| Гости | 1.31 |
| Голове | 351 |
|---|---|
| Гол/Гол | 67% |
| Домакини | 84% |
| Гости | 75% |
| Гол | Под | Над |
|---|---|---|
| 1.5 | 17% | 83% |
| 2.5 | 38% | 62% |
| 3.5 | 66% | 34% |
Най-често срещани резултати и голови разлики
| Рез. | М | Пр |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 19 | 16.24% |
| 1 - 1 | 11 | 9.40% |
| 1 - 2 | 10 | 8.55% |
| 3 - 1 | 9 | 7.69% |
| 0 - 0 | 9 | 7.69% |
| 1 - 0 | 8 | 6.84% |
| 2 - 0 | 7 | 5.98% |
| 0 - 2 | 7 | 5.98% |
| 3 - 2 | 6 | 5.13% |
| 2 - 2 | 5 | 4.27% |
| 2 - 3 | 5 | 4.27% |
| 1 - 3 | 4 | 3.42% |
| 3 - 0 | 3 | 2.56% |
| 0 - 1 | 3 | 2.56% |
| 4 - 3 | 2 | 1.71% |
| 5 - 0 | 2 | 1.71% |
| 1 - 4 | 2 | 1.71% |
| 5 - 1 | 1 | 0.85% |
| 6 - 1 | 1 | 0.85% |
| 3 - 3 | 1 | 0.85% |
| 2 - 5 | 1 | 0.85% |
| 3 - 4 | 1 | 0.85% |
| Гол | М | Пр |
|---|---|---|
| 3 | 32 | 27.35% |
| 2 | 25 | 21.37% |
| 4 | 18 | 15.38% |
| 5 | 15 | 12.82% |
| 1 | 11 | 9.40% |
| 0 | 9 | 7.69% |
| 7 | 5 | 4.27% |
| 6 | 2 | 1.71% |
| Чтн | 54 | 46.15% |
| Нчт | 63 | 53.85% |
| Разл. | М | Пр |
|---|---|---|
| +1 | 35 | 29.91% |
| 0 | 26 | 22.22% |
| -1 | 19 | 16.24% |
| +2 | 16 | 13.68% |
| -2 | 11 | 9.40% |
| +3 | 3 | 2.56% |
| +5 | 3 | 2.56% |
| -3 | 3 | 2.56% |
| +4 | 1 | 0.85% |
| Разл. | М | Пр |
|---|---|---|
| 1 | 54 | 46.15% |
| 2 | 27 | 23.08% |
| 0 | 26 | 22.22% |
| 3 | 6 | 5.13% |
| 5 | 3 | 2.56% |
| 4 | 1 | 0.85% |