Класация към вторник, 11 август, 2026
Най-малко получени голове
| № | Отбор | ГоловеГл | МачовеМч | СредноСр |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Америка де Кали | 0 | 4 | 0.00 |
| 2 | Урал Свердловска област | 1 | 5 | 0.20 |
| 3 | Марибор | 1 | 4 | 0.25 |
| 3 | Спорт Себако | 1 | 4 | 0.25 |
| 5 | Истиклол Душанбе | 4 | 12 | 0.33 |
| 6 | Нефтчи Фергана |
6 | 16 | 0.38 |
| 7 | Силвър Страйкърс | 5 | 12 | 0.42 |
| 8 | Аркадаг ФК | 7 | 15 | 0.47 |
| 9 | Лос Андес | 11 | 23 | 0.48 |
| 10 | 2 де Майо | 2 | 4 | 0.50 |
| 10 | Арджеш Питещ | 2 | 4 | 0.50 |
| 10 | Атлетико Тукуман | 2 | 4 | 0.50 |
| 10 | Баракас Сентрал | 2 | 4 | 0.50 |
| 10 | Велес Сарсфийлд | 2 | 4 | 0.50 |
| 10 | Депортиво Гарсиласо | 2 | 4 | 0.50 |
| 10 | ИМТ Нови Белград | 2 | 4 | 0.50 |
| 10 | Индепендиенте | 2 | 4 | 0.50 |
| 10 | Институто Кордоба | 2 | 4 | 0.50 |
| 10 | Интер Санта Текла | 2 | 4 | 0.50 |
| 10 | Левски София | 2 | 4 | 0.50 |
| 10 | Манагуа | 2 | 4 | 0.50 |
| 10 | Рапид Букурещ | 2 | 4 | 0.50 |
| 10 | Реал Естели | 2 | 4 | 0.50 |
| 10 | Сепси Сфънту Георге | 2 | 4 | 0.50 |
| 10 | Славия | 2 | 4 | 0.50 |
| 10 | Спорт Бойс | 2 | 4 | 0.50 |
| 10 | Тигре Виктория | 2 | 4 | 0.50 |
| 10 | УНАН Манагуа | 2 | 4 | 0.50 |
| 10 | ФК ФКСБ | 2 | 4 | 0.50 |
| 10 | Химнасия Мендоса | 2 | 4 | 0.50 |
| 10 | Хуракан Буенос Айрес | 2 | 4 | 0.50 |
| 32 | Тристан Суарес | 12 | 23 | 0.52 |
| 33 | Алмиранте Браун | 13 | 24 | 0.54 |
| 34 | Трактор Табриз | 12 | 22 | 0.55 |
| 35 | Норкьопинг | 10 | 18 | 0.56 |
| 36 | Кавалри | 9 | 16 | 0.56 |
| 37 | Жувентуд RS | 12 | 21 | 0.57 |
| 38 | Олуейс Реди Ла Пас | 8 | 14 | 0.57 |
| 39 | Няса Биг Булетс | 7 | 12 | 0.58 |
| 39 | Регар-ТадАЗ Турсунзаде | 7 | 12 | 0.58 |
| 41 | Сепахан Исфахан | 13 | 22 | 0.59 |
| 42 | Фордж | 9 | 15 | 0.60 |
| 43 | Крисиума SC | 14 | 21 | 0.67 |
| 44 | Универсидад де Чили | 12 | 18 | 0.67 |
| 45 | Екхая | 8 | 12 | 0.67 |
| 45 | Майти Уондърърс | 8 | 12 | 0.67 |
| 47 | РФШ Рига | 17 | 25 | 0.68 |
| 48 | Карлстад Футбол | 11 | 16 | 0.69 |
| 49 | Ферокарил Мидланд | 16 | 23 | 0.70 |
| 50 | Кайрат Алмати | 14 | 20 | 0.70 |
Само по домакинства
| № | Отбор | ГоловеГл | МачовеМч | СредноСр |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Жувентуд RS | 1 | 11 | 0.09 |
| 2 | Истиклол Душанбе | 1 | 6 | 0.17 |
| 2 | Няса Биг Булетс | 1 | 6 | 0.17 |
| 2 | Ред Лайънс | 1 | 6 | 0.17 |
| 5 | Рунавик | 2 | 9 | 0.22 |
| 6 | Бодьо Глимт | 2 | 8 | 0.25 |
| 7 | Екхая | 2 | 6 | 0.33 |
| 7 | МАФКО Салима | 2 | 6 | 0.33 |
| 9 | Чадормалу Ардакан | 4 | 11 | 0.36 |
| 10 | ГАИС Гьотеборг | 3 | 8 | 0.38 |
| 11 | Крисиума SC | 4 | 10 | 0.40 |
| 12 | Силвър Страйкърс | 2 | 5 | 0.40 |
| 13 | Килмес Буенос Айрес | 5 | 12 | 0.42 |
| 13 | Ол Бойс Буенос Айрес | 5 | 12 | 0.42 |
| 15 | Блуминг Санта Крус | 3 | 7 | 0.43 |
| 15 | Олуейс Реди Ла Пас | 3 | 7 | 0.43 |
| 15 | Фордж | 3 | 7 | 0.43 |
| 18 | ЙИППО Йоенсуу | 4 | 9 | 0.44 |
| 18 | Кайрат Алмати | 4 | 9 | 0.44 |
| 20 | Алмиранте Браун | 6 | 13 | 0.46 |
| 20 | Лос Андес | 6 | 13 | 0.46 |
| 20 | Ферокарил Мидланд | 6 | 13 | 0.46 |
| 23 | Атлетико Рафаела | 6 | 12 | 0.50 |
| 23 | Колон Санта Фе | 6 | 12 | 0.50 |
| 25 | Зоб Ахан Исфахан | 5 | 10 | 0.50 |
| 26 | Аркадаг ФК | 4 | 8 | 0.50 |
| 26 | Итуано SP | 4 | 8 | 0.50 |
| 26 | Йонкьопинг Содра | 4 | 8 | 0.50 |
| 26 | Реал Потоси | 4 | 8 | 0.50 |
| 30 | Ислоч Минск | 3 | 6 | 0.50 |
| 30 | Мастърс | 3 | 6 | 0.50 |
| 32 | Шериф Тираспол | 2 | 4 | 0.50 |
| 33 | Атлетико PR | 6 | 11 | 0.55 |
| 33 | Персеполис Техеран | 6 | 11 | 0.55 |
| 33 | Судува Мариямполе | 6 | 11 | 0.55 |
| 33 | Трактор Табриз | 6 | 11 | 0.55 |
| 33 | Тристан Суарес | 6 | 11 | 0.55 |
| 33 | Фулад Хузестан Ахваз | 6 | 11 | 0.55 |
| 39 | Ванкувър Уайткепс | 5 | 9 | 0.56 |
| 39 | Нефтчи Фергана | 5 | 9 | 0.56 |
| 39 | Норкьопинг | 5 | 9 | 0.56 |
| 39 | Универсидад де Чили | 5 | 9 | 0.56 |
| 39 | Хамарби | 5 | 9 | 0.56 |
| 44 | Сейнт Патрикс | 8 | 14 | 0.57 |
| 45 | Кавалри | 4 | 7 | 0.57 |
| 45 | Санта Круз PE | 4 | 7 | 0.57 |
| 45 | Худжанд | 4 | 7 | 0.57 |
| 48 | Депортиво Морон | 7 | 12 | 0.58 |
| 48 | Кауно Жалгирис | 7 | 12 | 0.58 |
| 50 | Интер Турку | 6 | 10 | 0.60 |
Само по гостувания
| № | Отбор | ГоловеГл | МачовеМч | СредноСр |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ПК-35 Хелзинки | 1 | 9 | 0.11 |
| 2 | Нефтчи Фергана |
1 | 7 | 0.14 |
| 3 | Хамарби ТФФ | 3 | 8 | 0.38 |
| 4 | Аркадаг ФК | 3 | 7 | 0.43 |
| 4 | Регар-ТадАЗ Турсунзаде | 3 | 7 | 0.43 |
| 4 | Силвър Страйкърс | 3 | 7 | 0.43 |
| 7 | Сепахан Исфахан | 5 | 11 | 0.45 |
| 8 | Тристан Суарес | 6 | 12 | 0.50 |
| 9 | Лос Андес | 5 | 10 | 0.50 |
| 10 | Истиклол Душанбе | 3 | 6 | 0.50 |
| 10 | Майти Уондърърс | 3 | 6 | 0.50 |
| 12 | Темперлей | 7 | 13 | 0.54 |
| 13 | Естеглал Техеран | 6 | 11 | 0.55 |
| 13 | Номе Калю | 6 | 11 | 0.55 |
| 13 | Трактор Табриз | 6 | 11 | 0.55 |
| 13 | Чонбук Хюндай Моторс | 6 | 11 | 0.55 |
| 13 | Шамс Азар Казвин | 6 | 11 | 0.55 |
| 18 | Кавалри | 5 | 9 | 0.56 |
| 18 | Нашвил | 5 | 9 | 0.56 |
| 18 | Норкьопинг | 5 | 9 | 0.56 |
| 21 | Пахтакор Ташкент | 4 | 7 | 0.57 |
| 22 | Банга Гарджай | 7 | 12 | 0.58 |
| 23 | Спорт Ресифе PE | 6 | 10 | 0.60 |
| 24 | РФШ Рига | 8 | 13 | 0.62 |
| 25 | Динамо Минск | 5 | 8 | 0.62 |
| 25 | Нутоден | 5 | 8 | 0.62 |
| 25 | Трелеборг | 5 | 8 | 0.62 |
| 28 | Алмиранте Браун | 7 | 11 | 0.64 |
| 29 | Сиудад де Боливар | 8 | 12 | 0.67 |
| 30 | Навбахор Наманган | 6 | 9 | 0.67 |
| 31 | Торпедо-БелАЗ Жодино | 4 | 6 | 0.67 |
| 31 | ЦСКА Памир Душанбе | 4 | 6 | 0.67 |
| 33 | Корк Сити | 9 | 13 | 0.69 |
| 34 | Алтин Асир Ашхабад | 5 | 7 | 0.71 |
| 34 | Олуейс Реди Ла Пас | 5 | 7 | 0.71 |
| 36 | Кануън | 8 | 11 | 0.73 |
| 36 | Палмейрас SP | 8 | 11 | 0.73 |
| 36 | Универсидад Католика Кито |
8 | 11 | 0.73 |
| 39 | Сеул | 9 | 12 | 0.75 |
| 40 | Гомел | 6 | 8 | 0.75 |
| 40 | Карлстад Футбол | 6 | 8 | 0.75 |
| 40 | Кашиас RS | 6 | 8 | 0.75 |
| 40 | Фордж | 6 | 8 | 0.75 |
| 40 | Хака | 6 | 8 | 0.75 |
| 45 | Викинг Ставангер | 7 | 9 | 0.78 |
| 45 | Динамо Брест | 7 | 9 | 0.78 |
| 45 | Клаксвик | 7 | 9 | 0.78 |
| 45 | КуПС Куопио | 7 | 9 | 0.78 |
| 45 | Универсидад де Чили | 7 | 9 | 0.78 |
| 50 | Ордабаси Шимкент | 8 | 10 | 0.80 |
Топ факти за деня
» Интер Турку 2 като гост 27 получени гола в 9 мача - 3.00 на мач
» КуПС Академия като гост няма победа от 9 мача
» ЮЯК Ювяскюля като домакин 27 вкарани гола в 9 мача - 3.00 на мач
» Тампере Юнайтед като гост 7 победи от 9 мача
» Вернаму като гост 7 загуби от 9 мача
» Конфианка SE като гост 6 загуби от 7 мача
» Манта само 9 вкарани гола в 23 мача - 0.39 на мач