Класация към вторник, 11 август, 2026
Най-много получени голове
| № | Отбор | ГоловеГл | МачовеМч | СредноСр |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Уленсакер Киса | 53 | 15 | 3.53 |
| 2 | КПВ Кокола | 58 | 19 | 3.05 |
| 3 | Матагалпа | 12 | 4 | 3.00 |
| 4 | Мерв Мари | 43 | 15 | 2.87 |
| 5 | Волунтари | 11 | 4 | 2.75 |
| 5 | ИНКА-Аруба | 11 | 4 | 2.75 |
| 7 | Видар | 41 | 15 | 2.73 |
| 8 | Аегир |
46 | 17 | 2.71 |
| 9 | Утсиктенс | 43 | 16 | 2.69 |
| 10 | Орландо Сити | 47 | 18 | 2.61 |
| 11 | Огре Юнайтед | 65 | 25 | 2.60 |
| 12 | Спортинг Канзас Сити | 46 | 18 | 2.56 |
| 13 | Триг/Ладе | 38 | 15 | 2.53 |
| 14 | Согндал | 43 | 17 | 2.53 |
| 15 | Тотора Реал Оруро | 35 | 14 | 2.50 |
| 16 | Земун | 10 | 4 | 2.50 |
| 16 | Мачва Шабац | 10 | 4 | 2.50 |
| 16 | Мура | 10 | 4 | 2.50 |
| 16 | Рубио Ню | 10 | 4 | 2.50 |
| 20 | Ранхайм | 42 | 17 | 2.47 |
| 21 | Ейк Тьонсберг | 37 | 15 | 2.47 |
| 22 | Интер Турку 2 |
44 | 18 | 2.44 |
| 22 | Синсинати | 44 | 18 | 2.44 |
| 22 | Тор Акурейри | 44 | 18 | 2.44 |
| 25 | Рауфос | 41 | 17 | 2.41 |
| 25 | Стрьомен | 41 | 17 | 2.41 |
| 27 | Номе Юнайтед | 53 | 22 | 2.41 |
| 28 | Копетдаг Ашхабад | 36 | 15 | 2.40 |
| 29 | Стярнан Гардабаер | 43 | 18 | 2.39 |
| 30 | Стоксунд | 38 | 16 | 2.38 |
| 31 | КуПС Академия |
42 | 18 | 2.33 |
| 31 | Сундсвал | 42 | 18 | 2.33 |
| 33 | Ашхабад ФК | 35 | 15 | 2.33 |
| 34 | Йоргрите | 37 | 16 | 2.31 |
| 35 | Волсунгур Хусавик |
39 | 17 | 2.29 |
| 35 | Мос | 39 | 17 | 2.29 |
| 35 | Осане | 39 | 17 | 2.29 |
| 38 | Белци | 16 | 7 | 2.29 |
| 39 | Нарва Транс | 50 | 22 | 2.27 |
| 40 | Олесунд | 36 | 16 | 2.25 |
| 41 | Депортиво Пасто | 9 | 4 | 2.25 |
| 41 | Септември София | 9 | 4 | 2.25 |
| 41 | Уолтър Ферети | 9 | 4 | 2.25 |
| 41 | Чиксереда Миеркуря Чук | 9 | 4 | 2.25 |
| 45 | ИР Рейкявик |
38 | 17 | 2.24 |
| 45 | Старт Кристиансанд | 38 | 17 | 2.24 |
| 47 | Интер Торонто | 31 | 14 | 2.21 |
| 47 | Реал Томаяпо | 31 | 14 | 2.21 |
| 49 | Пасифик | 33 | 15 | 2.20 |
| 49 | Сандвикен Берген | 33 | 15 | 2.20 |
Само по домакинства
| № | Отбор | ГоловеГл | МачовеМч | СредноСр |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Стоксунд | 27 | 9 | 3.00 |
| 2 | Уленсакер Киса | 20 | 7 | 2.86 |
| 3 | Лин Осло | 24 | 9 | 2.67 |
| 4 | Тотора Реал Оруро | 16 | 6 | 2.67 |
| 5 | Видар | 21 | 8 | 2.62 |
| 5 | Йерфела | 21 | 8 | 2.62 |
| 5 | Питео | 21 | 8 | 2.62 |
| 8 | КПВ Кокола | 26 | 10 | 2.60 |
| 9 | Сандвикен Берген | 18 | 7 | 2.57 |
| 10 | 07 Вестур | 23 | 9 | 2.56 |
| 10 | Стрьомен | 23 | 9 | 2.56 |
| 12 | Шяуляй | 28 | 11 | 2.55 |
| 13 | Кимхе 2008 | 20 | 8 | 2.50 |
| 14 | Интер Торонто | 15 | 6 | 2.50 |
| 15 | Белци | 10 | 4 | 2.50 |
| 16 | Сундсвал | 22 | 9 | 2.44 |
| 17 | Чапекоензе SC | 24 | 10 | 2.40 |
| 18 | Аегир |
19 | 8 | 2.38 |
| 18 | Асириска Сьодертале | 19 | 8 | 2.38 |
| 20 | Валур Рейкявик | 21 | 9 | 2.33 |
| 20 | Олесунд | 21 | 9 | 2.33 |
| 20 | Фрам Рейкявик | 21 | 9 | 2.33 |
| 23 | Есхата Худжанд | 14 | 6 | 2.33 |
| 24 | Ашхабад ФК | 16 | 7 | 2.29 |
| 24 | Копетдаг Ашхабад | 16 | 7 | 2.29 |
| 24 | Триг/Ладе | 16 | 7 | 2.29 |
| 27 | Браге | 18 | 8 | 2.25 |
| 27 | Вестри |
18 | 8 | 2.25 |
| 27 | Грота Селтярнарнес |
18 | 8 | 2.25 |
| 27 | Согдиана Джизак | 18 | 8 | 2.25 |
| 31 | Стярнан Гардабаер | 20 | 9 | 2.22 |
| 32 | Номе Юнайтед | 24 | 11 | 2.18 |
| 33 | Лахолмс | 15 | 7 | 2.14 |
| 33 | Мерв Мари | 15 | 7 | 2.14 |
| 35 | Интер Маями | 17 | 8 | 2.12 |
| 35 | Утсиктенс | 17 | 8 | 2.12 |
| 37 | Волсунгур Хусавик | 19 | 9 | 2.11 |
| 37 | Ди Си Юнайтед | 19 | 9 | 2.11 |
| 37 | Синсинати | 19 | 9 | 2.11 |
| 37 | Уачипато Талкауано | 19 | 9 | 2.11 |
| 37 | ЮЯК Ювяскюля |
19 | 9 | 2.11 |
| 42 | Ансан Грийнърс | 24 | 12 | 2.00 |
| 42 | Супер Нова Рига | 24 | 12 | 2.00 |
| 44 | Огре Юнайтед | 22 | 11 | 2.00 |
| 45 | Барановичи | 18 | 9 | 2.00 |
| 45 | Ню Йорк Ред Булс | 18 | 9 | 2.00 |
| 45 | Ранхайм | 18 | 9 | 2.00 |
| 45 | Тор Акурейри | 18 | 9 | 2.00 |
| 45 | Торонто | 18 | 9 | 2.00 |
| 50 | Мос | 16 | 8 | 2.00 |
Само по гостувания
| № | Отбор | ГоловеГл | МачовеМч | СредноСр |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Уленсакер Киса | 33 | 8 | 4.12 |
| 2 | КПВ Кокола | 32 | 9 | 3.56 |
| 3 | Мерв Мари | 28 | 8 | 3.50 |
| 4 | Реал Томаяпо | 24 | 7 | 3.43 |
| 5 | Орландо Сити | 34 | 10 | 3.40 |
| 6 | Утсиктенс | 26 | 8 | 3.25 |
| 7 | Рауфос | 29 | 9 | 3.22 |
| 7 | Спортинг Канзас Сити | 29 | 9 | 3.22 |
| 9 | Нафтан Новополоцк | 22 | 7 | 3.14 |
| 10 | ИР Рейкявик |
25 | 8 | 3.12 |
| 11 | Огре Юнайтед | 43 | 14 | 3.07 |
| 12 | Аегир | 27 | 9 | 3.00 |
| 12 | Интер Турку 2 |
27 | 9 | 3.00 |
| 12 | Согндал | 27 | 9 | 3.00 |
| 15 | ИФК Гьотеборг | 24 | 8 | 3.00 |
| 15 | Ранхайм | 24 | 8 | 3.00 |
| 17 | Белшина Бобруйск | 21 | 7 | 3.00 |
| 17 | Ейк Тьонсберг | 21 | 7 | 3.00 |
| 19 | Остин | 29 | 10 | 2.90 |
| 20 | КуПС Академия |
26 | 9 | 2.89 |
| 20 | Тор Акурейри | 26 | 9 | 2.89 |
| 22 | Видар | 20 | 7 | 2.86 |
| 23 | Нарва Транс | 31 | 11 | 2.82 |
| 24 | Вернаму |
25 | 9 | 2.78 |
| 24 | Монреал | 25 | 9 | 2.78 |
| 24 | Синсинати | 25 | 9 | 2.78 |
| 27 | Осане | 22 | 8 | 2.75 |
| 27 | Триг/Ладе | 22 | 8 | 2.75 |
| 29 | Старт Кристиансанд | 24 | 9 | 2.67 |
| 29 | Филаделфия Юнион | 24 | 9 | 2.67 |
| 29 | ХК Коупавогюр | 24 | 9 | 2.67 |
| 32 | Истаравшан | 16 | 6 | 2.67 |
| 32 | Пасифик | 16 | 6 | 2.67 |
| 34 | Номе Юнайтед | 29 | 11 | 2.64 |
| 35 | Йоргрите | 21 | 8 | 2.62 |
| 36 | АББ Ла Пас | 18 | 7 | 2.57 |
| 36 | Университарио де Винто | 18 | 7 | 2.57 |
| 38 | Акранес | 23 | 9 | 2.56 |
| 38 | Кефлавик | 23 | 9 | 2.56 |
| 38 | Мос | 23 | 9 | 2.56 |
| 38 | Стярнан Гардабаер | 23 | 9 | 2.56 |
| 38 | ТПВ Тампере | 23 | 9 | 2.56 |
| 38 | Яро | 23 | 9 | 2.56 |
| 44 | Тукумс 2000 | 33 | 13 | 2.54 |
| 45 | Волсунгур Хусавик |
20 | 8 | 2.50 |
| 45 | Гуабира Монтеро | 20 | 8 | 2.50 |
| 45 | Копетдаг Ашхабад | 20 | 8 | 2.50 |
| 45 | Лисеклостер | 20 | 8 | 2.50 |
| 49 | Сан Антонио Було Було | 15 | 6 | 2.50 |
| 50 | Уотърфорд | 32 | 13 | 2.46 |
Топ факти за деня
» Интер Турку 2 като гост 27 получени гола в 9 мача - 3.00 на мач
» КуПС Академия като гост няма победа от 9 мача
» ЮЯК Ювяскюля като домакин 27 вкарани гола в 9 мача - 3.00 на мач
» Тампере Юнайтед като гост 7 победи от 9 мача
» Вернаму като гост 7 загуби от 9 мача
» Конфианка SE като гост 6 загуби от 7 мача
» Манта само 9 вкарани гола в 23 мача - 0.39 на мач