Полша - Купа на Полша (2016 - 2017)
вторник, 29 ноември, 2016
18:30
Погон Шчечин
Пуща Неполомице
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
Краен победител Погон Шчечин
с общ резултат 4 - 1
Първа среща
Пуща Неполомице1 - 2Погон Шчечин
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
5.00 |
11.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.02 |
1.14 |
3.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.06 |
8.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.50 |
1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
29.11.2016 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шчечин, а гостите от Неполомице.
Разстоянието между двата града е 542.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Флориан Кригер,
който има капацитет от
18 027 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Флориан Кригер.
Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Погон Шчечин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.11.2016 |
Екстракласа |
Корона Келце |
4 - 1 |
Погон Шчечин |
3.31 |
3.16 |
2.18 |
| 19.11.2016 |
Екстракласа |
Погон Шчечин |
6 - 2 |
Висла Краков |
1.86 |
3.38 |
4.09 |
| 05.11.2016 |
Екстракласа |
Лехия Гданск |
1 - 1 |
Погон Шчечин |
1.81 |
3.36 |
4.39 |
| 29.10.2016 |
Екстракласа |
Погон Шчечин |
2 - 1 |
Рух Хожов |
1.78 |
3.35 |
4.59 |
| 26.10.2016 |
Купа на Полша |
Пуща Неполомице |
1 - 2 |
Погон Шчечин |
4.35 |
3.36 |
1.78 |
| 21.10.2016 |
Екстракласа |
Арка Гдиня |
0 - 3 |
Погон Шчечин |
2.16 |
3.08 |
3.43 |
| 14.10.2016 |
Екстракласа |
Погон Шчечин |
3 - 2 |
Легия Варшава |
3.81 |
3.32 |
1.94 |
| 02.10.2016 |
Екстракласа |
Ягиелония Бялисток |
0 - 0 |
Погон Шчечин |
1.96 |
3.35 |
3.72 |
| 28.09.2016 |
Купа на Полша |
Погон Шчечин |
4 - 1 |
Ягиелония Бялисток |
2.70 |
3.14 |
2.52 |
| 24.09.2016 |
Екстракласа |
Погон Шчечин |
1 - 1 |
Гурник Ленчна |
1.93 |
3.29 |
3.90 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 равенство
в последните 5 домакинства.
Пуща Неполомице - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.10.2016 |
Купа на Полша |
Пуща Неполомице |
1 - 2 |
Погон Шчечин |
4.35 |
3.36 |
1.78 |
| 21.09.2016 |
Купа на Полша |
Пуща Неполомице |
1 - 1 |
Лехия Гданск |
7.31 |
4.12 |
1.39 |
| 09.08.2016 |
Купа на Полша |
Пуща Неполомице |
0 - 0 |
Корона Келце |
2.91 |
3.33 |
2.19 |
| 12.08.2015 |
Купа на Полша |
Пуща Неполомице |
1 - 5 |
Лехия Гданск |
6.01 |
3.81 |
1.50 |
| 07.06.2014 |
Първа Лига |
Пуща Неполомице |
1 - 2 |
Колеяж Струже |
2.81 |
3.14 |
2.36 |
| 31.05.2014 |
Първа Лига |
Долцан Зомбки |
4 - 2 |
Пуща Неполомице |
1.61 |
3.78 |
4.60 |
| 25.05.2014 |
Първа Лига |
Пуща Неполомице |
1 - 1 |
Енергетик Рибник |
2.29 |
3.16 |
2.86 |
| 21.05.2014 |
Първа Лига |
Арка Гдиня |
3 - 2 |
Пуща Неполомице |
1.51 |
3.75 |
5.78 |
| 17.05.2014 |
Първа Лига |
Пуща Неполомице |
1 - 2 |
Гурник Ленчна |
3.25 |
3.18 |
2.09 |
| 10.05.2014 |
Първа Лига |
Миедж Легница |
3 - 0 |
Пуща Неполомице |
1.64 |
3.53 |
4.84 |
Общо 3 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 загуби
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.10.2016 |
Купа на Полша |
Пуща Неполомице |
1 - 2 |
Погон Шчечин |
4.35 |
3.36 |
1.78 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Погон Шчечин класиране в Екстракласа
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Лехия Гданск |
17 |
11 |
3 |
3 |
28 |
19 |
+9 |
36 |
| 2 |
Ягиелония Бялисток |
17 |
10 |
3 |
4 |
30 |
15 |
+15 |
33 |
| 3 |
Термалика Нечеча |
17 |
9 |
3 |
5 |
22 |
22 |
0 |
30 |
| 4 |
Легия Варшава |
17 |
8 |
4 |
5 |
31 |
19 |
+12 |
28 |
| 5 |
Лех Познан |
17 |
8 |
4 |
5 |
26 |
16 |
+10 |
28 |
| 6 |
Погон Шчечин |
17 |
6 |
6 |
5 |
29 |
23 |
+6 |
24 |
| 7 |
Заглембие Любин |
17 |
6 |
6 |
5 |
24 |
20 |
+4 |
24 |
| 8 |
Корона Келце |
17 |
7 |
2 |
8 |
25 |
36 |
-11 |
23 |
| 9 |
Шльонск Вроцлав |
17 |
5 |
6 |
6 |
19 |
23 |
-4 |
21 |
| 10 |
Висла Краков |
17 |
6 |
3 |
8 |
26 |
33 |
-7 |
21 |
| 11 |
Арка Гдиня |
17 |
5 |
5 |
7 |
18 |
23 |
-5 |
20 |
| 12 |
Пяст Гливице |
17 |
4 |
7 |
6 |
18 |
26 |
-8 |
19 |
| 13 |
Краковия Краков |
17 |
4 |
6 |
7 |
26 |
24 |
+2 |
18 |
| 14 |
Висла Плоцк |
17 |
4 |
5 |
8 |
17 |
21 |
-4 |
17 |
| 15 |
Гурник Ленчна |
17 |
3 |
5 |
9 |
17 |
28 |
-11 |
14 |
| 16 |
Рух Хожов |
17 |
5 |
2 |
10 |
23 |
31 |
-8 |
13 |
Пуща Неполомице класиране в Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хойничанка Хойнице |
19 |
9 |
9 |
1 |
34 |
23 |
+11 |
36 |
| 2 |
ГКС Катовице |
19 |
10 |
5 |
4 |
23 |
13 |
+10 |
35 |
| 3 |
Заглембие Сосновец |
19 |
9 |
6 |
4 |
33 |
25 |
+8 |
33 |
| 4 |
Вигри Сувалки |
19 |
8 |
5 |
6 |
32 |
29 |
+3 |
29 |
| 5 |
Погон Шедълце |
19 |
9 |
2 |
8 |
16 |
19 |
-3 |
29 |
| 6 |
Миедж Легница |
18 |
7 |
6 |
5 |
23 |
12 |
+11 |
27 |
| 7 |
Сандеця Нови Сонч |
17 |
7 |
6 |
4 |
19 |
13 |
+6 |
27 |
| 8 |
Гурник Забже |
19 |
7 |
6 |
6 |
26 |
21 |
+5 |
27 |
| 9 |
Подбескидзе |
19 |
6 |
7 |
6 |
20 |
20 |
0 |
25 |
| 10 |
Олимпия Груджьондз |
18 |
7 |
3 |
8 |
25 |
24 |
+1 |
24 |
| 11 |
Битовия Битов |
19 |
6 |
6 |
7 |
24 |
25 |
-1 |
24 |
| 12 |
Хробри Глогов |
19 |
6 |
5 |
8 |
30 |
31 |
-1 |
23 |
| 13 |
Стомил Олщин |
19 |
6 |
7 |
6 |
23 |
18 |
+5 |
22 |
| 14 |
Стал Мелец |
18 |
5 |
5 |
8 |
17 |
27 |
-10 |
20 |
| 15 |
Висла Пулави |
19 |
4 |
7 |
8 |
22 |
32 |
-10 |
19 |
| 16 |
Знич Прушков |
18 |
5 |
3 |
10 |
17 |
28 |
-11 |
18 |
| 17 |
ГКС Тихи |
18 |
4 |
5 |
9 |
17 |
26 |
-9 |
17 |
| 18 |
Ключборк |
18 |
1 |
9 |
8 |
15 |
30 |
-15 |
12 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
5.00 |
11.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.02 |
1.14 |
3.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.06 |
8.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.50 |
1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
29.11.2016 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите