Полша - Купа на Полша (2020 - 2021)
18:00
Погон Шедълце
Радомяк Радом
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.60 | 3.60 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.25 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.10.2020 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шедълце, а гостите от Радом. Разстоянието между двата града е 115.4 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Шедълце, който има капацитет от 2 901 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Шедълце. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Отговорна Игра
Погон Шедълце - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2019 | Купа на Полша | Погон Шедълце | 0 - 4 | Пяст Гливице | 7.92 | 4.85 | 1.32 |
| 25.09.2019 | Купа на Полша | Погон Шедълце | 1 - 0 | Подбескидзе | 2.87 | 3.24 | 2.29 |
| 17.07.2019 | Приятелски срещи | Погон Шедълце | 0 - 2 | Апоел Кфар Саба | 3.76 | 3.75 | 1.73 |
| 05.07.2019 | Приятелски срещи | Погон Шедълце | 1 - 1 | Вигри Сувалки | 2.98 | 3.58 | 2.07 |
| 03.07.2019 | Приятелски срещи | Гурник Ленчна | 0 - 1 | Погон Шедълце | 2.40 | 3.60 | 2.40 |
| 22.06.2019 | Приятелски срещи | Погон Шедълце | 0 - 3 | Ягиелония Бялисток | 8.88 | 5.50 | 1.22 |
| 08.02.2019 | Приятелски срещи | Погон Шедълце | 1 - 1 | Мотор Люблин | 1.53 | 3.98 | 4.73 |
| 18.01.2019 | Приятелски срещи | Висла Плоцк | 1 - 1 | Погон Шедълце | 1.14 | 7.00 | 10.19 |
| 30.10.2018 | Купа на Полша | Погон Шедълце | 1 - 2 | Хробри Глогов | 3.17 | 3.41 | 2.07 |
| 25.09.2018 | Купа на Полша | Погон Шедълце | 2 - 1 | Стал Мелец | 3.47 | 3.27 | 2.00 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 8 домакинства.
Радомяк Радом - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2020 | Първа Лига | Радомяк Радом | 2 - 2 | ГКС Тихи | 1.87 | 3.45 | 3.82 |
| 21.10.2020 | Първа Лига | Радомяк Радом | 2 - 0 | Пуща Неполомице | 1.87 | 3.38 | 3.86 |
| 16.10.2020 | Първа Лига | Одра Ополе | 1 - 1 | Радомяк Радом | 3.14 | 3.23 | 2.17 |
| 04.10.2020 | Първа Лига | Термалика Неч. | 3 - 2 | Радомяк Радом | 2.18 | 3.20 | 3.09 |
| 30.09.2020 | Първа Лига | Радомяк Радом | 0 - 2 | Миедж Легница | 2.01 | 3.34 | 3.42 |
| 26.09.2020 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 2 - 1 | Радомяк Радом | 2.86 | 3.24 | 2.26 |
| 16.09.2020 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 2 | Радомяк Радом | 3.12 | 3.25 | 2.14 |
| 11.09.2020 | Първа Лига | ГКС Ястшембе | 0 - 1 | Радомяк Радом | 3.57 | 3.34 | 1.97 |
| 04.09.2020 | Приятелски срещи | ЛКС Лодз | 1 - 1 | Радомяк Радом | 2.13 | 4.02 | 2.65 |
| 29.08.2020 | Първа Лига | Радомяк Радом | 4 - 1 | Видзев Лодз | 2.26 | 3.32 | 2.81 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Погон Шедълце класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЛКС Лодз | 8 | +16 | 22 |
| 2 | Термалика Нечеча | 8 | +11 | 21 |
| 3 | Гурник Ленчна | 8 | +11 | 20 |
| 4 | Одра Ополе | 9 | +3 | 20 |
| 5 | ГКС Тихи | 10 | +7 | 18 |
| 6 | Арка Гдиня | 9 | +6 | 15 |
| 7 | Радомяк Радом | 9 | +3 | 14 |
| 8 | Миедж Легница | 10 | +2 | 13 |
| 9 | Пуща Неполомице | 8 | -2 | 11 |
| 10 | Видзев Лодз | 9 | -5 | 11 |
| 11 | Стомил Олщин | 9 | -2 | 10 |
| 12 | Хробри Глогов | 8 | -3 | 9 |
| 13 | Корона Келце | 8 | -5 | 9 |
| 14 | Заглембие Сосновец | 8 | +1 | 7 |
| 15 | ГКС Белхатов | 9 | -6 | 7 |
| 16 | Ресовия Жешов | 8 | -8 | 4 |
| 17 | ГКС Ястшембе-Здруй | 9 | -13 | 1 |
| 18 | Сандеця Нови Сонч | 9 | -16 | 1 |
Радомяк Радом класиране в Екстракласа
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Раков Ченстохова | 8 | +11 | 19 |
| 2 | Гурник Забже | 8 | +6 | 16 |
| 3 | Погон Шчечин | 7 | +5 | 14 |
| 4 | Заглембие Любин | 8 | +3 | 14 |
| 5 | Шльонск Вроцлав | 8 | +4 | 13 |
| 6 | Лехия Гданск | 8 | +3 | 13 |
| 7 | Легия Варшава | 7 | +1 | 13 |
| 8 | Ягиелония Бялисток | 8 | -2 | 11 |
| 9 | Висла Краков | 8 | +2 | 9 |
| 10 | Лех Познан | 7 | +2 | 9 |
| 11 | Висла Плоцк | 8 | -2 | 9 |
| 12 | Варта Познан | 7 | -1 | 7 |
| 13 | Краковия Краков | 8 | 0 | 6 |
| 14 | Стал Мелец | 8 | -11 | 5 |
| 15 | Подбескидзе | 8 | -12 | 5 |
| 16 | Пяст Гливице | 8 | -9 | 2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.60 | 3.60 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.25 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.10.2020 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра