Полша - Купа на Полша (2020 - 2021)
19:30
Стал Мелец
Пяст Гливице
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.20 | 2.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.33 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.10.2020 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мелец, а гостите от Гливице. Разстоянието между двата града е 194.7 км. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Отговорна Игра
Стал Мелец - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2020 | Екстракласа | Раков Ченстохова | 2 - 1 | Стал Мелец | 1.37 | 4.80 | 7.75 |
| 18.10.2020 | Екстракласа | Стал Мелец | 0 - 6 | Висла Краков | 2.81 | 3.25 | 2.47 |
| 03.10.2020 | Екстракласа | Подбескидзе | 1 - 0 | Стал Мелец | 2.45 | 3.43 | 2.73 |
| 28.09.2020 | Екстракласа | Стал Мелец | 3 - 2 | Пяст Гливице | 3.27 | 3.36 | 2.15 |
| 19.09.2020 | Екстракласа | Лехия Гданск | 4 - 2 | Стал Мелец | 2.18 | 3.42 | 3.19 |
| 12.09.2020 | Екстракласа | Краковия Краков | 1 - 1 | Стал Мелец | 1.83 | 3.54 | 4.21 |
| 05.09.2020 | Приятелски срещи | Стал Мелец | 0 - 2 | Висла Краков | 2.96 | 3.60 | 2.01 |
| 28.08.2020 | Екстракласа | Стал Мелец | 0 - 2 | Гурник Забже | 2.72 | 3.40 | 2.46 |
| 23.08.2020 | Екстракласа | Висла Плоцк | 1 - 1 | Стал Мелец | 2.12 | 3.37 | 3.32 |
| 05.08.2020 | Приятелски срещи | Стал Мелец | 2 - 4 | Висла Краков | 3.53 | 3.64 | 1.81 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 домакинства.
Пяст Гливице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2020 | Екстракласа | Пяст Гливице | 2 - 2 | Висла Плоцк | 1.78 | 3.53 | 4.39 |
| 17.10.2020 | Екстракласа | Краковия Краков | 1 - 0 | Пяст Гливице | 2.41 | 3.21 | 2.93 |
| 04.10.2020 | Екстракласа | Пяст Гливице | 1 - 4 | Лех Познан | 2.44 | 3.36 | 2.77 |
| 28.09.2020 | Екстракласа | Стал Мелец | 3 - 2 | Пяст Гливице | 3.27 | 3.36 | 2.15 |
| 24.09.2020 | ЛЕ Квалификации | ФК Копенхаген | 3 - 0 | Пяст Гливице | 1.57 | 3.78 | 5.97 |
| 21.09.2020 | Екстракласа | Пяст Гливице | 0 - 1 | Ягиелония Бялисток | 2.03 | 3.48 | 3.52 |
| 17.09.2020 | ЛЕ Квалификации | Пяст Гливице | 3 - 2 | Хартберг | 1.91 | 3.55 | 3.48 |
| 12.09.2020 | Екстракласа | Варта Познан | 0 - 0 | Пяст Гливице | 3.40 | 3.23 | 2.17 |
| 30.08.2020 | Екстракласа | Пяст Гливице | 0 - 1 | Погон Шчечин | 1.95 | 3.31 | 3.92 |
| 27.08.2020 | ЛЕ Квалификации | Динамо Минск | 0 - 2 | Пяст Гливице | 2.79 | 2.94 | 2.57 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2020 | Екстракласа | Стал Мелец | 3 - 2 | Пяст Гливице | 3.27 | 3.36 | 2.15 |
| 08.08.2017 | Купа на Полша | Стал Мелец | 0 - 2 | Пяст Гливице | 3.29 | 3.17 | 2.06 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Стал Мелец имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Стал Мелец класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЛКС Лодз | 8 | +16 | 22 |
| 2 | Термалика Нечеча | 8 | +11 | 21 |
| 3 | Гурник Ленчна | 8 | +11 | 20 |
| 4 | Одра Ополе | 9 | +3 | 20 |
| 5 | ГКС Тихи | 10 | +7 | 18 |
| 6 | Арка Гдиня | 9 | +6 | 15 |
| 7 | Радомяк Радом | 9 | +3 | 14 |
| 8 | Миедж Легница | 10 | +2 | 13 |
| 9 | Пуща Неполомице | 8 | -2 | 11 |
| 10 | Видзев Лодз | 9 | -5 | 11 |
| 11 | Стомил Олщин | 9 | -2 | 10 |
| 12 | Хробри Глогов | 8 | -3 | 9 |
| 13 | Корона Келце | 8 | -5 | 9 |
| 14 | Заглембие Сосновец | 8 | +1 | 7 |
| 15 | ГКС Белхатов | 9 | -6 | 7 |
| 16 | Ресовия Жешов | 8 | -8 | 4 |
| 17 | ГКС Ястшембе-Здруй | 9 | -13 | 1 |
| 18 | Сандеця Нови Сонч | 9 | -16 | 1 |
Пяст Гливице класиране в Екстракласа
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Раков Ченстохова | 8 | +11 | 19 |
| 2 | Гурник Забже | 8 | +6 | 16 |
| 3 | Погон Шчечин | 7 | +5 | 14 |
| 4 | Заглембие Любин | 8 | +3 | 14 |
| 5 | Шльонск Вроцлав | 8 | +4 | 13 |
| 6 | Лехия Гданск | 8 | +3 | 13 |
| 7 | Легия Варшава | 7 | +1 | 13 |
| 8 | Ягиелония Бялисток | 8 | -2 | 11 |
| 9 | Висла Краков | 8 | +2 | 9 |
| 10 | Лех Познан | 7 | +2 | 9 |
| 11 | Висла Плоцк | 8 | -2 | 9 |
| 12 | Варта Познан | 7 | -1 | 7 |
| 13 | Краковия Краков | 8 | 0 | 6 |
| 14 | Стал Мелец | 8 | -11 | 5 |
| 15 | Подбескидзе | 8 | -12 | 5 |
| 16 | Пяст Гливице | 8 | -9 | 2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.20 | 2.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.33 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.10.2020 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра