Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
242526272829 
       
Топ факти за деня

Ливърпул като домакин само победи от 12 мача

Лутън Таун като гост няма равенство от 15 мача

Портсмут като домакин няма загуба от 13 мача

Саутенд като домакин няма победа от 12 мача

Майнц 05 няма равенство от 19 мача

Валенсия като домакин няма загуба от 11 мача

Тулуза като гост няма победа от 11 мача

Серкъл Брюж като гост няма победа от 11 мача

Сент Трюиден като гост няма равенство от 12 мача

Унион Сент Жилоаз като гост 3 равенства от 4 мача

Рьозеларе като гост 3 равенства от 4 мача

Олимпиакос няма загуба от 21 мача

Ялисос 1948 само 6 вкарани гола в 16 мача - 0.38 на мач

Таршин Рейнбоус 14 загуби от 15 мача

Фолгоре Фалциано 3 равенства от 4 мача

Динамо Загреб само 8 получени гола в 19 мача - 0.42 на мач

Лугано като домакин само 3 вкарани гола в 9 мача - 0.33 на мач

Аделаида Юнайтед няма равенство от 14 мача

Айзол като домакин само равенства от 4 мача

Персеполис Техеран като гост само 2 получени гола в 8 мача - 0.25 на мач

Нафт Масджед Солейман 11 равенства от 17 мача

Ал-Сад Доха 39 вкарани гола в 13 мача - 3.00 на мач

Ал-Духаил Доха като гост само победи от 7 мача

Ал Насър Кувейт като домакин 5 загуби от 6 мача

Анкета

Сини или Червени ще надделеят в Събота (15.02.2020 год.) след подновяването на шампионата ни?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Гранада - Еспаньол
14:00 на живо
Diema Sport
Рапид Виена - Левски София 14:00 на живо
Diema Sport 2
Лестър - Челси
14:30 на живо
Nova Sport
Хъл Сити - Брентфорд
14:30 на живо
MAX Sport 3
Болоня - Бреша
16:00 на живо
Diema Sport
Цървена Звезда Белград - Лудогорец Разград 16:00 на живо
EuroSport 2
Майнц 05 - Байерн Мюнхен
16:30 на живо
Diema Sport 2
Ливърпул - Саутхямптън
17:00 на живо
Nova Sport
Лийдс - Уигън
17:00 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 17:00 на живо
Diema Sport
Яблонец - ЦСКА София
18:15 на живо
EuroSport 2
Борусия Дортмунд - Унион Берлин 18:30 на запис
Ring.BG
Пари Сен Жермен - Монпелие 18:30 на живо
MAX Sport 3
Каляри - Парма
19:00 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Юнайтед - Уулвърхямптън 19:30 на живо
EuroSport 2
РБ Лайпциг - Борусия М'Гладбах 19:30 на живо
Sport  Plus HD
Майорка - Валядолид
19:30 на живо
MAX Sport 1
Фейенорд - Еммен
20:45 на живо
Ring.BG
Страсбург - Лил
21:00 на живо
MAX Sport 3
Сасуоло - Рома
21:45 на живо
Diema Sport 2
Уотфорд - Евертън
22:00 на запис
Sport  Plus HD
Валенсия - Селта Виго
22:00 на живо

Мачове за събота, 1 февруари, 2020 Подреждане по час

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
22:55 САЩ - Коста Рика 1 - 0 1.55 3.76 6.32
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Лестър - Челси 2 - 2 2.53 3.59 2.72
17:00 Борнемут - Астън Вила 2 - 1 2.16 3.46 3.42
17:00 Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед 0 - 1 2.88 3.10 2.69
17:00 Ливърпул - Саутхямптън 4 - 0 1.30 5.72 10.39
17:00 Нюкасъл - Норич 0 - 0 2.31 3.35 3.25
17:00 Уест Хям - Брайтън 3 - 3 2.56 3.39 2.83
17:00 Уотфорд - Евертън 2 - 3 2.85 3.31 2.57
19:30 Манчестър Юнайтед - Уулвърхямптън 0 - 0 2.22 3.24 3.55
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Хъл Сити - Брентфорд 1 - 5 3.88 3.58 1.94
17:00 Бирмингам - Нотингам Форест 2 - 1 2.58 3.21 2.82
17:00 Куинс Парк Рейнджърс - Бристъл Сити 0 - 1 2.05 3.59 3.51
17:00 Лийдс - Уигън 0 - 1 1.36 4.91 8.77
17:00 Мидълзбро - Блекбърн 1 - 1 2.33 3.24 3.19
17:00 Престън - Суонзи 1 - 1 2.09 3.39 3.60
17:00 Уест Бромич - Лутън Таун 2 - 0 1.35 5.25 8.30
17:00 Фулъм - Хъдърсфийлд 3 - 2 1.65 3.85 5.30
17:00 Чарлтън - Барнзли 2 - 1 2.74 3.48 2.51
17:00 Шефилд Уензди - Милуол 0 - 0 2.20 3.09 3.64
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Уимбълдън 2 - 1 1.64 3.98 5.11
17:00 Болтън - Транмиър Роувърс 2 - 0 2.91 3.25 2.47
17:00 Бристол Роувърс - Ковънтри 1 - 2 4.30 3.50 1.86
17:00 Ипсуич - Питърбъро 1 - 4 2.29 3.44 3.08
17:00 Милтън Кийнс Донс - Уикъмб 2 - 0 2.21 3.35 3.27
17:00 Оксфорд Юнайтед - Блекпул 2 - 1 1.84 3.60 4.31
17:00 Портсмут - Съндърланд 2 - 0 2.25 3.22 3.30
17:00 Родъръм Юнайтед - Бъртън Албион 3 - 2 1.80 3.75 4.28
17:00 Рочдейл - Шросбъри Таун 1 - 0 2.78 3.19 2.60
17:00 Саутенд - Линкълн Сити 2 - 1 4.22 3.66 1.83
17:00 Флийтууд Таун - Донкастър 2 - 1 2.28 3.27 3.22
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Гримсби Таун - Форест Грийн Роувърс 2 - 2 2.94 3.11 2.54
17:00 Кембридж Юнайтед - Колчестър 2 - 1 3.48 3.35 2.12
17:00 Кроули Таун - Скънторп 3 - 1 2.35 3.41 2.94
17:00 Макълсфийлд Таун - Нортхямптън Таун 0 - 1 3.39 3.47 2.11
17:00 Мансфийлд Таун - Карлайл 2 - 2 1.81 3.47 4.58
17:00 Олдъм - Брадфорд Сити 3 - 0 2.43 3.28 2.93
17:00 Плимут - Нюпорт Каунти 1 - 0 2.07 3.35 3.61
17:00 Порт Вейл - Салфорд Сити 1 - 1 2.63 3.16 2.77
17:00 Стивънидж Бороу - Лейтън Ориент 0 - 3 2.64 3.21 2.74
17:00 Суиндън - Екзитър 2 - 1 2.00 3.45 3.76
17:00 Уолсол - Крю Александра 1 - 2 3.28 3.54 2.12
17:00 Челтнъм Таун - Моркамб 2 - 1 1.71 3.65 5.11
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алдършот Таун - Харогейт Таун 1 - 1 3.01 3.34 2.22
17:00 Барнет - Хартлипул 2 - 1 2.04 3.38 3.38
17:00 Бароу - Торки Юнайтед 2 - 1 1.75 3.71 4.14
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Сътън Юнайтед 1 - 1 3.06 3.32 2.23
17:00 Ийстли - Уокинг 2 - 0 2.25 3.35 2.96
17:00 Йоувил - Чорли 1 - 1 1.42 4.26 6.92
17:00 Рексъм - Дагенъм и Редбридж 0 - 0 1.97 3.26 3.79
17:00 Солихъл Муурс - Мейдънхед Юнайтед 0 - 2 1.51 4.10 5.69
17:00 Стокпорт - Доувър Атлетик 0 - 2 2.25 3.33 2.98
17:00 Файлд - Боръм Ууд 1 - 2 2.37 3.35 2.75
17:00 Халифакс Таун - Бромли 2 - 1 2.67 3.42 2.41
19:20 Нотс Каунти - Честърфийлд 3 - 0 1.62 3.75 5.05
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Аугсбург - Вердер Бремен 2 - 1 2.24 3.62 3.07
16:30 Борусия Дортмунд - Унион Берлин 5 - 0 1.23 6.43 12.31
16:30 Майнц 05 - Байерн Мюнхен 1 - 3 15.10 8.58 1.16
16:30 Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт 1 - 1 3.50 3.71 2.03
16:30 Хофенхайм - Байер Леверкузен 2 - 1 3.25 3.77 2.10
19:30 РБ Лайпциг - Борусия М'Гладбах 2 - 2 1.54 4.60 5.55
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Карлсруе - Холщайн Кил 0 - 2 2.99 3.41 2.29
14:00 Санкт Паули - Щутгарт 1 - 1 3.78 3.57 1.92
14:00 Хановер 96 - Веен Висбаден 2 - 2 1.62 3.98 5.12
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Айнтрахт Брауншвайг - Карл Цайс Йена 1 - 1 1.73 3.66 4.39
15:00 Байерн Мюнхен II - Ханза Рощок 1 - 0 2.42 3.31 2.75
15:00 Инголщат - Кайзерслаутерн 2 - 1 2.01 3.66 3.26
15:00 Мепен - Кемницер 1 - 2 1.75 3.77 4.10
15:00 Пройсен Мюнстер - Дуисбург 1 - 4 3.50 3.41 2.00
15:00 Унтерхахинг - Юрдинген 05 1 - 0 1.91 3.39 3.90
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Гранада - Еспаньол 2 - 1 2.61 3.07 2.97
17:00 Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 1 - 0 1.80 3.46 4.93
19:30 Майорка - Валядолид 0 - 1 2.26 3.23 3.39
22:00 Валенсия - Селта Виго 1 - 0 1.81 3.61 4.54
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Естремадура - Луго 1 - 0 1.86 3.12 4.84
19:15 Депортиво Ла Коруня - Лас Палмас 2 - 1 2.21 2.89 3.76
19:15 Понферадина - Уеска 3 - 1 2.63 2.98 2.87
22:00 Елче - Малага 2 - 0 2.31 2.91 3.48
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Реал Сосиедад Б - Исара 3 - 1 1.57 3.64 5.36
17:30 Осасуна Б - Аморебиета 3 - 2 2.40 3.03 2.83
18:00 Саламанка КФ УДС - Атлетик Билбао Б 1 - 1 2.74 3.25 2.34
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
18:00 Виляреал Б - Лагостера 4 - 1 1.60 3.38 5.64
20:00 Еспаньол Б - Лейда Еспортиу 2 - 2 2.07 2.91 3.69
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Болоня - Бреша 2 - 1 1.65 4.08 5.00
19:00 Каляри - Парма 2 - 2 1.78 3.75 4.45
21:45 Сасуоло - Рома 4 - 2 4.30 3.98 1.76
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Ливорно - Асколи 0 - 3 2.31 3.02 3.27
16:00 Специя - Порденоне 1 - 0 2.17 3.02 3.62
16:00 Трапани - Читадела 0 - 3 2.65 2.97 2.81
16:00 Фрозиноне - Виртус Ентела 1 - 0 1.68 3.32 5.66
19:00 Емполи - Кротоне 3 - 1 2.36 3.13 3.08
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
21:45 Монца 1912 - Леко 4 - 0 1.28 4.60 9.69
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
21:45 Имолезе - Равена 1 - 1 2.18 3.04 3.15
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
21:45 Паганезе - Кавезе 1919 0 - 0 2.40 3.02 2.87
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Пари Сен Жермен - Монпелие 5 - 0 1.13 8.51 19.83
21:00 Амиен - Тулуза 0 - 0 2.02 3.26 3.95
21:00 Анже - Реймс 1 - 4 2.19 2.91 3.94
21:00 Дижон - Брест 3 - 0 2.08 3.41 3.57
21:00 Ним - Монако 3 - 1 4.47 4.03 1.71
21:00 Страсбург - Лил 1 - 2 2.84 2.96 2.75
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:30 Сошо - Лориен 0 - 4 3.79 2.99 2.11
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:00 По - Безие 7 - 0 1.75 3.28 4.60
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Зира Баку - Сабах Баку 2 - 0 2.10 3.19 3.10
15:30 Нефтчи Баку - Сумгаит 1 - 1 1.55 3.70 5.16
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Генк - Шарлероа 1 - 0 2.19 3.39 3.22
21:00 Ойпен - Серкъл Брюж 1 - 0 2.57 3.36 2.71
21:00 Остенде - Сент Трюиден 1 - 0 2.23 3.55 3.02
21:30 Мехелен - КАА Гент 0 - 3 4.04 3.93 1.78
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Локерен - Унион Сент Жилоаз 0 - 2 4.29 3.79 1.72
21:30 Оуд Хеверле Льовен - Рьозеларе 2 - 1 1.81 3.64 4.00
Гибралтар - Група за Титлата Гибралтар - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Линкълн Ред Импс - Юръп 0 - 2 - - -
19:15 Линкс - Бруно'с Магпайс 3 - 1 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:15 Волос - Ламия 1 - 0 2.17 3.08 3.51
17:15 ОФИ Крит - Лариса 0 - 0 1.72 3.44 5.00
19:30 Олимпиакос - Ксанти 3 - 1 1.11 8.43 22.69
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
14:30 Ялисос 1948 - Йоникос 2 - 2 5.49 2.81 1.76
15:00 Кавала - Трикала 0 - 0 2.75 2.86 2.46
15:00 Триглия - Теспротос Игуменица 0 - 1 1.81 3.11 4.07
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 МС Ашдод - Макаби Нетаня 0 - 0 2.66 3.10 2.47
17:30 Макаби Хайфа - Апоел Кфар Саба 0 - 1 1.24 5.19 9.49
18:30 Апоел Хадера - Секция Нес Циона 1 - 0 1.90 3.16 3.75
19:50 Апоел Тел Авив - Апоел Хайфа 0 - 1 2.31 3.03 2.96
Исландия - Други Исландия - Други Рез. 1 X 2
12:45 ФХ Хафнарфьордур - Гриндавик 2 - 3 1.60 3.80 5.25
13:15 ХК Коупавогюр** - Грота Селтярнарнес 0 - 0 1.63 4.19 3.87
13:30 Стярнан Гардабаер - Вестманаейяр 3 - 1 1.36 4.90 5.81
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Анортозис - Докса Катокопия 3 - 0 1.09 7.67 19.68
17:00 Етникос Ахна - Пафос 0 - 3 2.66 3.13 2.44
19:00 Олимпиакос Никозия - Омония Никозия 0 - 2 4.21 3.43 1.73
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Слима Уондърърс - Гзира Юнайтед 2 - 0 4.66 3.76 1.58
15:00 Хамрун Спартанс - Таршин Рейнбоус 2 - 3 - - -
17:00 Моста ФК - Сенглеа Атлетик 1 - 0 2.42 3.38 2.48
17:15 Санта Лучия ФК - Гудя Юнайтед 2 - 1 2.59 3.33 2.35
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Портимонензе - Тондела 0 - 1 1.98 3.33 3.85
20:00 Витория Сетубал - Порто 0 - 4 8.01 4.19 1.43
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Фарензе - Ещорил Прая 0 - 2 1.92 3.30 3.72
17:00 Мафра - Шавеш 1 - 0 2.52 3.09 2.68
19:15 Пенафиел - Каза Пиа 1 - 1 1.58 3.59 5.47
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
13:00 Академика Клинчени - Волунтари 1 - 2 2.47 3.14 2.84
15:00 Херманщат - Сепси Сфънту Георге 2 - 2 2.55 2.88 2.98
20:00 Динамо Букурещ - Астра Гюргево 2 - 0 2.45 3.13 2.90
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Кайлунго - Тре Пене 0 - 1 - - -
16:00 Ла Фиорита - Тре Фиори 1 - 2 - - -
16:00 Либертас - Виртус 2 - 3 - - -
16:00 Фолгоре Фалциано - Мурата 5 - 0 1.75 3.88 3.63
Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Рез. 1 X 2
17:00 Баликлеър Комрадс - Ларн** 0 - 0 8.29 5.60 1.25
17:00 Дънганън Суифтс** - Нюри Сити 2 - 2 1.73 3.74 3.77
17:00 Карик Рейнджърс - Крусейдърс 1 - 5 6.30 4.65 1.37
17:00 Коулрейн - Банбридж Таун 3 - 0 1.06 9.81 17.87
17:00 Уорънпойнт Таун - Балимина Юнайтед 1 - 2 3.19 3.66 1.94
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Анталияспор - Коняспор 0 - 0 2.09 3.22 3.56
16:00 Ризеспор - Бешикташ 1 - 2 3.20 3.47 2.16
19:00 Трабзонспор - Фенербахче 2 - 1 2.69 3.58 2.41
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кечиоренгуджу - Адана Демирспор 1 - 3 2.52 2.98 2.75
15:30 Болуспор - Ерзурум ББ 1 - 1 3.86 3.06 1.94
18:00 Менеменспор - Фатих Карагюмрук 0 - 1 2.37 3.11 2.79
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Диошдьор - Ракоши Капошвар 2 - 0 1.54 3.89 5.52
18:00 Кишварда - Ференцварош 1 - 2 5.39 3.86 1.54
18:00 Пакш - Залаегерсег 2 - 0 2.22 3.39 2.90
18:00 Пушкаш Академи - Дебрецен 0 - 0 2.00 3.50 3.29
18:00 Хонвед Будапеща - Мезьокьовешд 1 - 2 2.43 3.10 2.81
20:30 Уйпещ - МОЛ Фехервар 0 - 1 2.91 3.33 2.24
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
13:00 Интер Турку - Хонка 1 - 0 2.42 3.04 2.82
13:30 ХИФК Хелзинки - ХИК Хелзинки 1 - 2 4.98 3.66 1.62
14:00 АС Оулу - Каяани 3 - 1 1.63 3.78 4.52
14:00 Сейняйоен ЯК - Хака 1 - 3 1.95 3.45 3.39
14:30 Илвес Тампере - РоПС Рованиеми 3 - 1 1.62 3.67 4.82
15:00 КПВ Кокола - ВПС Вааса 1 - 2 1.59 3.96 4.71
15:30 КТП Котка - Екеняс ИФ 2 - 1 1.44 4.41 5.73
16:15 Гнистан Хелзинки - МП Микели 1 - 2 2.25 3.59 2.72
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 АДО Ден Хааг - Витес 0 - 0 3.57 3.76 1.94
20:45 Твенте - Спарта Ротердам 2 - 0 2.23 3.62 3.00
20:45 Фейенорд - Еммен 3 - 0 1.23 6.47 11.11
21:45 Цволе - Грьонинген 1 - 0 2.61 3.37 2.62
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Локомотив Загреб - Риека 2 - 1 3.16 3.37 2.11
18:30 Славен - Динамо Загреб 0 - 2 10.95 4.67 1.28
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Лугано - Ксамакс 1 - 1 1.72 3.75 4.60
20:00 Люцерн - Йънг Бойс 2 - 0 4.53 3.90 1.70
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:30 Вил - Лозана-Уши 1 - 2 2.35 3.39 2.66
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Килмарнък - Рос Каунти 3 - 1 1.81 3.51 4.40
17:00 Ливингстън - Мъдъруел 1 - 0 2.26 3.27 3.14
17:00 Рейнджърс - Абърдийн 0 - 0 1.25 5.79 10.87
17:00 Сейнт Джонстън - Хартс 3 - 3 2.91 3.14 2.47
17:00 Хибърниън - Сейнт Мирън 2 - 2 1.81 3.58 4.23
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Грийнок Мортън - Дънди ФК 1 - 1 3.00 3.36 2.21
17:00 Дънди Юнайтед - Арброут 0 - 1 1.45 4.00 6.61
17:00 Инвърнес КТ - Алоа Атлетик 1 - 1 1.33 4.93 7.85
17:00 Куин ъф Саут - Дънфърмлин 2 - 3 3.09 3.14 2.29
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Еърдри - Рейт Роувърс 0 - 1 2.52 3.41 2.51
17:00 Ийст Файф - Дъмбартън 4 - 2 1.58 4.16 4.61
17:00 Монтроуз - Питърхед 4 - 3 1.85 3.66 3.68
17:00 Странрар - Фолкърк 1 - 1 8.64 4.98 1.30
17:00 Форфар Атлетик - Клайд 2 - 1 3.44 3.72 1.90
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Коув Рейнджърс 2 - 2 8.22 5.65 1.27
17:00 Анан Атлетик - Стенхаусмюър 0 - 3 2.25 3.68 2.69
17:00 Брихин Сити - Елгин Сити 1 - 2 4.26 4.31 1.61
17:00 Единбург Сити - Стърлинг Албиън 0 - 1 1.86 3.38 3.95
17:00 Куинс парк ФК - Каудънбийт 1 - 0 1.96 3.36 3.56
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:00 Нюкасъл Юнайтед Джетс - Уестърн Юнайтед 0 - 0 2.00 3.58 3.46
10:30 Аделаида Юнайтед - Мелбърн Сити 3 - 1 2.45 3.53 2.67
12:45 Пърт Глори - Мелбърн Виктори 2 - 2 1.65 3.99 4.69
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
16:00 АС Аин Млила - МК Алжир 1 - 0 2.20 2.90 3.23
17:00 КС Константин - ЖС Саура 2 - 2 1.66 3.29 4.80
18:45 АСО Шлеф - НШ Магра 0 - 0 1.66 3.29 4.82
19:45 УСМ Бел-Абес - МК Оран 1 - 2 1.86 3.10 4.03
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
02:10 Хуракан Буенос Айрес - Химнасия Ла Плата 1 - 1 2.66 2.83 2.85
22:35 Индепендиенте - Росарио Сентрал 5 - 0 2.04 3.21 3.72
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Олуейс Реди Ла Пас - Дъ Стронгест Ла Пас 4 - 1 2.43 3.61 2.40
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
21:00 Ривър PI - Сентро Спортиво Алагоано AL 3 - 1 2.70 3.13 2.44
21:00 Спорт Ресифе PE - Витория Салвадор BA 1 - 1 1.81 3.40 3.95
23:00 Ботафого PB - Конфианка SE 1 - 1 2.02 3.25 3.36
23:00 Форталеса CE - Сеара CE 1 - 1 2.05 3.09 3.44
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Депортиво Лара - Сулия 2 - 1 1.67 3.54 4.61
21:30 Яракуянос Сан Фелипе - Атлетико Венецуела 0 - 0 2.46 3.08 2.72
22:00 ЛАЛА ФК - Монагас Матурин 1 - 1 2.55 2.98 2.72
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Мунисипал - Сикинала 3 - 1 1.45 4.05 6.08
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Ел Гуна - Ал Итихад Александрия отл. - - -
Еквадор - Суперкупа Еквадор - Суперкупа Рез. 1 X 2
23:00 Делфин Манта - ЛДУ Кито** 1 - 1 - - -
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:15 Хокоро - Чалатенанго 4 - 1 2.42 3.26 2.59
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
10:30 Айзол - Реал Кашмир 0 - 2 2.50 2.99 2.63
13:30 Ийст Бенгал Калкута - Индиан Ероус 0 - 1 1.28 4.91 8.30
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Керала Бластърс - Ченайин 3 - 6 2.80 3.41 2.25
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
13:30 Санат Нафт Абадан - Персеполис Техеран 0 - 1 3.70 2.95 1.99
13:45 Шахр Ходро Машхад - Машин Сази Табриз 3 - 1 1.87 2.85 4.48
15:30 Естеглал Техеран - Нафт Масджед Солейман 2 - 1 1.62 3.06 6.06
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
15:35 Ал-Сад Доха - Ал-Саилия Доха 3 - 0 1.35 4.94 6.08
17:45 Ал-Райян - Ал-Духаил Доха 1 - 0 3.40 3.73 1.81
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
23:05 Атлетико Букараманга - Депортес Толима 0 - 0 2.93 2.97 2.39
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:35 Ал Насър Кувейт - Ал Ярмук Кувейт 3 - 1 2.39 3.53 2.39
18:05 Ал Араби Кувейт - Ал Шабаб Кувейт 2 - 0 1.70 3.52 4.15
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Олимпик Курибга - Могреб Тетуан 2 - 2 2.60 2.74 2.77
20:00 Дифаа ел Джадида - Юсуфиа Берешид 2 - 1 2.10 2.96 3.41
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Атлетико Сан Луис - Чивас Гуадалахара 2 - 2 2.60 3.23 2.60
05:00 Атлас Гуадалахара - Тихуана 2 - 1 2.21 3.26 3.08
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Атланте Канкун - Дорадос де Синалоа 2 - 1 1.89 3.25 3.75
03:00 Минерос де Сакатекас - Венадос 4 - 0 1.89 3.26 3.76
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Уелингтън Финикс Б - Тим Уелингтън 0 - 1 4.76 4.58 1.47
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
15:15 Ал Насър Дубай - Аджман 0 - 1 1.64 3.95 3.96
15:15 Бани Яс - Ал Дафра 1 - 0 2.28 3.66 2.50
18:00 Ал Аин - Ал Васл Дубай 5 - 0 1.60 4.03 4.25
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:15 Серо Портеньо - Сол де Америка 4 - 1 1.56 3.81 5.21
23:00 12 де Октубре - Гуарани Асунсион 1 - 3 3.82 3.13 1.93
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Мелгар Арекипа - Университарио де Депортес 1 - 2 1.74 3.50 4.27
03:30 Алианса Лима - Алианса Универсидад 2 - 3 1.35 4.57 7.38
22:00 Универсидад де Кахамарка - Спортинг Кристал 2 - 1 2.59 3.32 2.43
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
14:25 Ал Адал - Ал Ахли Джеда 1 - 1 6.16 4.86 1.34
17:15 Ал Шабаб Рияд - Ал Фатех 2 - 1 1.57 3.80 4.79
19:15 Ал Фейха - Ал Файсали 2 - 1 3.32 3.34 1.98
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Унион Ла Калера - Унион Еспаньола 1 - 0 2.08 3.29 3.28
17:00 Универсидад де Консепсион - Сантяго Уондърърс 0 - 2 2.20 3.22 3.06
22:30 Палестино Сантяго - Уачипато Талкауано 1 - 0 1.88 3.59 3.65
22:30 Универсидад де Чили - Курико Унидо 5 - 1 1.66 3.82 4.52
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Ламонтвил Голдън Ероус - СуперСпорт Юнайтед 1 - 0 3.05 3.07 2.23
18:00 Чипа Юнайтед - Орландо Пайрътс 1 - 2 3.96 3.09 1.91
20:15 Хайлендс Парк - Барока 1 - 0 2.18 3.00 3.23
Шампионска Лига Африка Шампионска Лига Африка Рез. 1 X 2
15:00 Мамелоди Съндаунс (Юар) - Видад Казабланка (Мар) 1 - 0 2.26 3.23 2.79
18:00 ЖС Кабилие (Алж) - Есперанс де Тунис (Тун) 1 - 0 2.60 3.00 2.60
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
02:00 Институто Кордоба (Арж) - Атлетико Митре (Арж) 0 - 1 2.05 3.10 3.20
02:15 Пенярол Монтевидео (Уру) - Белграно Кордоба (Арж) 0 - 0 1.53 4.07 4.84
07:00 Мито Холихок (Япо) - Кашима Антлърс (Япо) 0 - 1 4.80 3.80 1.53
10:00 Динамо Москва (Рус) - Младост Лучани (Сър) 3 - 1 - - -
11:00 Нюкьобинг (Дан) - Роскилде (Дан) 3 - 2 1.60 4.07 4.09
11:00 Самут Пракан Сити (Тай) - Ренофа Ямагучи (Япо) 2 - 0 2.63 3.40 2.25
11:30 ФК Минск (Блр) - Городея (Блр) 3 - 1 2.46 3.20 2.56
12:00 Виктория Жижков (Чех) - Варнсдорф (Чех) 2 - 1 1.68 3.70 4.11
12:00 Височина Ихлава (Чех) - Пардубице (Чех) 0 - 2 2.49 3.24 2.49
12:00 Жилина Б (Слк) - Тринец (Чех) 2 - 4 4.47 4.45 1.50
12:00 Подбескидзе (Пол) - ГКС Тихи (Пол) 1 - 0 2.09 3.63 2.78
12:00 Хробри Глогов (Пол) - ГКС Катовице (Пол) 2 - 0 2.39 3.41 2.49
12:00 Чукарички (Сър) - ФК Уфа (Рус) 0 - 1 3.26 3.31 2.00
12:00 Шайд (Нор) - Киелсос (Нор) 1 - 2 2.16 3.95 2.52
13:00 Вигри Сувалки (Пол) - Жалгирис Вилнюс (Лит) 0 - 0 2.67 3.89 2.11
13:00 КФУМ Осло (Нор) - Фредрикстад (Нор) 0 - 2 1.67 4.01 3.79
13:00 Локомотив Москва (Рус) - Партизан Белград (Сър)** 1 - 1 1.92 3.39 3.58
13:00 Рух Хожов (Пол) - Гарбарния Краков (Пол) 0 - 1 2.70 3.50 2.15
13:30 Злате Моравце (Слк) - ШТК 1914 Шаморин (Слк) 2 - 0 1.31 4.98 6.73
14:00 Йефле (Шве) - Сириус (Шве) 0 - 3 4.22 4.28 1.57
14:00 Одра Ополе (Пол) - Миедж Легница (Пол) 2 - 0 2.80 3.50 2.10
14:00 Рапид Виена (Авс) - Левски София (Бъл) 1 - 2 2.23 3.86 2.50
14:00 Сарпсборг 08 (Нор) - ИФК Гьотеборг (Шве) 1 - 0 2.78 3.99 2.01
14:00 Стрьомгодсет (Нор) - Хобро (Дан) 5 - 2 2.63 3.60 2.15
14:30 Дубница (Слк) - Похроние Долна Жданя (Слк) 1 - 5 1.83 4.21 3.03
14:30 Хорсенс (Дан) - Кристиансунд (Нор) 1 - 2 2.40 3.64 2.36
14:45 Флора Талин (Ест) - Хамарби (Шве) 1 - 1 4.40 4.46 1.52
15:00 Атлон Таун (Ирл) - Слиго Роувърс (Ирл) 0 - 1 11.90 8.61 1.10
15:00 Варберг БоИС (Шве) - Халмстад (Шве) 1 - 2 1.88 3.51 3.32
15:00 Вестерос (Шве) - Далкурд (Шве) 2 - 1 2.39 3.60 2.39
15:00 Зенит Санкт Петербург (Рус) - Ф91 Дюделанж (Люк) 4 - 0 1.28 4.98 7.47
15:00 ЛАСК Линц (Авс) - Викинг Ставангер (Нор) 1 - 0 1.62 3.97 4.15
15:00 Молде (Нор) - Хьодд (Нор) 3 - 1 - - -
15:00 Нордселанд (Дан) - Адмира Вакер Мьодлинг (Авс) 2 - 0 1.99 3.63 2.98
15:00 Опава (Чех) - ГКС Ястшембе-Здруй (Пол) 0 - 1 1.66 3.81 3.98
15:00 Ред Бул Залцбург (Авс) - Гурник Забже (Пол) 3 - 0 1.44 4.36 5.28
15:00 Сандефьорд (Нор) - Фрам Ларвик (Нор) 2 - 3 - - -
15:00 Санднес (Нор) - Вард Хаугесунд (Нор) отл. 1.32 4.93 6.83
15:00 Славия Прага (Чех) - Орхус (Дан)** 3 - 3 1.83 4.01 3.27
15:00 Стьордалс Блинк (Нор) - Розенборг (Нор) 1 - 2 11.95 7.72 1.11
16:00 Динамо Москва (Рус) - Слован Либерец (Чех) 2 - 0 1.75 4.10 3.30
16:00 Спартак Търнава (Слк) - ПФК Сочи (Рус) 2 - 2 - - -
16:00 Уотърфорд Юнайтед (Ирл) - Брей Уондърърс (Ирл) 1 - 0 1.33 5.02 6.06
16:00 Цървена Звезда Белград (Сър) - Лудогорец... (Бъл) 1 - 0 2.30 3.59 2.48
16:30 Лилестрьом (Нор) - Тромсьо (Нор) 2 - 0 1.88 3.98 3.04
17:00 Квик Халден (Нор) - ФК Фолло (Нор) 7 - 2 1.45 4.51 5.00
17:00 Спартак Москва (Рус) - ФК Ростов (Рус) 2 - 1 2.53 3.21 2.60
18:00 ВШГ Сваровски Тирол (Авс) - ЦСКА Москва (Рус) 2 - 2 7.78 4.76 1.31
18:15 Яблонец (Чех) - ЦСКА София (Бъл) 2 - 0 1.58 3.90 4.69
19:00 Санкт Пьолтен (Авс) - Джуниърс ОО (Авс) 1 - 0 1.73 4.15 3.57
19:30 ФК Ритеряй (Лит) - Метта ЛУ Рига (Лат) 0 - 0 1.37 5.07 6.92
20:00 Голуей Юнайтед (Ирл) - Шамрок Роувърс (Ирл) 0 - 1 6.99 4.94 1.32
20:30 Лонгфорд Таун (Ирл) - Фин Харпс (Ирл) 2 - 1 2.53 3.48 2.36

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 19.02.2020 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане