Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
       
Топ факти за деня

Бърнли като домакин няма равенство от 12 мача

Манчестър Сити като гост 34 вкарани гола в 12 мача - 2.83 на мач

Дармщат 98 като домакин 6 равенства от 9 мача

Магдебург като гост 7 равенства от 11 мача

Барселона като домакин 35 вкарани гола в 10 мача - 3.50 на мач

Алкоркон като гост 9 равенства от 12 мача

Реал Овиедо като домакин 8 равенства от 12 мача

Валядолид Б като домакин няма загуба от 11 мача

Ювентус като домакин 9 победи от 10 мача

Лече като домакин няма победа от 10 мача

Интер като гост няма загуба от 10 мача

Беневенто като домакин няма загуба от 11 мача

Арецо като гост няма победа от 11 мача

Пистоезе 14 равенства от 23 мача

Судтирол като домакин няма равенство от 11 мача

Триестина като домакин няма равенство от 11 мача

Реджо Аудаче като домакин няма загуба от 12 мача

Авелино като гост няма равенство от 11 мача

Фламуртари няма победа от 19 мача

Карой няма победа от 12 мача

Клуб Брюж като домакин няма загуба от 11 мача

ПАЕ Ханя като гост само 2 получени гола в 7 мача - 0.29 на мач

Авеш 15 загуби от 18 мача

Клуж като домакин 10 победи от 11 мача

Сан Джовани 3 равенства от 4 мача

Аякс 61 вкарани гола в 20 мача - 3.05 на мач

Селтик 20 победи от 23 мача

Раджа Бени Мелал 12 загуби от 14 мача

Саутерн Юнайтед като гост 16 получени гола в 5 мача - 3.20 на мач

Окланд Сити няма загуба от 11 мача

Лобос УПНФМ Тегусигалпа 3 равенства от 4 мача

Анкета

Kой ще излезе краен победител от 1/8-финала в ШЛ между Манчестър Сити и Реал Мадрид?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Леганес - Реал Сосиедад
13:00 на живо
MAX Sport 3
Ювентус - Фиорентина
13:30 на живо
Sport  Plus HD
Ейбар - Бетис
15:00 на живо
Diema Sport 2
Бърнли - Арсенал
16:00 на живо
MAX Sport 3
Лацио - СПАЛ
16:00 на живо
MAX Sport 2
Милан - Верона
16:00 на живо
Ring.BG
Ница - Лион
16:00 на живо
EuroSport 2
Кьолн - Фрайбург
16:30 на живо
Sport  Plus HD
Атлетик Билбао - Хетафе
17:00 на живо
MAX Sport 1
Аякс - ПСВ Айндховен
17:45 на живо
Diema Sport 2
Тотнъм - Манчестър Сити
18:30 на живо
EuroSport 2
Падерборн - Волфсбург
19:00 на живо
MAX Sport 3
Лече - Торино
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Севиля - Алавес
19:30 на живо
MAX Sport 3
Удинезе - Интер
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Леванте
22:00 на живо
Ring.BG
Бордо - Олимпик Марсилия
22:00 на живо
MAX Sport 4
Виляреал - Осасуна
00:15 на запис

Мачове за неделя, 2 февруари, 2020 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бърнли - Арсенал 0 - 0 4.06 3.60 1.94
18:30 Тотнъм - Манчестър Сити 2 - 0 5.69 4.51 1.55
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Кьолн - Фрайбург 4 - 0 2.02 3.61 3.51
19:00 Падерборн - Волфсбург 2 - 4 3.80 3.99 1.86
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Дармщат 98 - Оснабрюк 2 - 2 2.30 3.19 3.16
14:30 Нюрнберг - Зандхаузен 2 - 0 2.16 3.24 3.38
14:30 Хайденхайм - Динамо Дрезден 0 - 0 1.81 3.51 4.44
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Валдхоф Манхайм - Магдебург 1 - 1 2.34 3.29 2.89
15:00 Цвикау - Мюнхен 1860 2 - 2 2.51 3.32 2.64
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Леганес - Реал Сосиедад 2 - 1 2.96 3.16 2.54
15:00 Ейбар - Бетис 1 - 1 2.59 3.41 2.70
17:00 Атлетик Билбао - Хетафе 0 - 2 2.45 2.82 3.47
19:30 Виляреал - Осасуна 3 - 1 1.67 4.05 4.96
19:30 Севиля - Алавес 1 - 1 1.33 4.91 10.38
22:00 Барселона - Леванте 2 - 1 1.11 9.84 19.89
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Фуенлабрада - Жирона 0 - 1 2.53 2.97 3.00
17:00 Кадис - Сарагоса 1 - 1 2.20 2.96 3.63
19:15 Мирандес - Райо Валекано 0 - 0 2.57 2.98 2.92
19:15 Нумансия - Алмерия 1 - 1 2.34 3.01 3.28
21:30 Расинг Сантандер - Алкоркон 1 - 1 2.71 2.79 2.96
21:30 Реал Овиедо - Албасете 3 - 1 2.19 2.92 3.72
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Интернасионал де Мадрид - Расинг Ферол 1 - 0 2.10 3.08 3.36
13:00 Лас Росас - Мелия 0 - 1 2.26 3.01 3.09
13:00 Пеня Депортива - Хетафе Б 2 - 0 1.99 3.16 3.56
13:00 Понтеведра - Ибиса 0 - 0 2.52 3.12 2.58
13:00 Райо Махадаонда - Реал Овиедо Б 1 - 1 1.73 3.25 4.70
13:00 СС Рейес - Атлетико Балеарес 0 - 1 3.19 3.03 2.17
14:00 Лас Палмас Атлетико - Атлетико Мадрид Б 1 - 0 3.48 3.11 2.05
18:00 Корухо - Спортинг Хихон Б 3 - 1 1.96 3.04 3.83
18:00 Лангрео - Реал Мадрид Кастиля 1 - 1 2.97 3.01 2.32
18:00 Марино де Луанко - Селта Виго Б 1 - 1 2.33 3.04 2.92
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Алавес Б - Гихуело 2 - 0 2.03 3.07 3.55
13:00 Валядолид Б - Аренас Клуб де Гечо 1 - 1 1.64 3.48 5.02
13:00 Туделано - Реал Унион 2 - 2 2.33 2.90 3.08
18:00 Баракалдо - Лейоа 1 - 2 2.45 2.99 2.78
18:00 Калахора - Бургос 0 - 3 2.58 2.93 2.70
18:00 Харо Депортиво - Унионистас де Саламанка 1 - 0 2.24 3.12 3.00
18:30 Културал Леонеса - УД Логронес 0 - 2 2.00 3.10 3.58
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Леванте - Ориуела 1 - 1 1.72 3.30 4.69
13:00 Ехеа - ФК Андора 1 - 1 2.50 2.90 2.80
13:00 Олот - Кастейон 1 - 0 2.75 2.78 2.66
13:00 Прат - Барселона Б 1 - 2 2.67 2.95 2.60
13:00 Химнастик де Тарагона - Ебро 4 - 1 1.96 3.07 3.81
18:00 Бадалона - Корнеля 0 - 2 2.36 2.80 3.14
18:00 Ла Нусия - Валенсия Местая 0 - 0 1.88 3.17 3.91
18:00 Сабадел - Еркулес 1 - 2 1.88 2.98 4.37
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:00 Кадис Б - Севиля Атлетико 1 - 2 2.15 2.85 3.51
13:00 Виляробледо - Рекреативо Гранада 0 - 2 2.81 2.92 2.50
13:00 УКАМ Мурсия - Рекреативо де Уелва 1 - 0 2.12 2.97 3.42
18:00 Алхесирас - Бадахос 1 - 0 2.23 3.02 3.13
18:00 Дон Бенито - Линенсе 2 - 2 2.32 2.82 3.19
18:00 Картахена - Атлетико Санлукеньо 2 - 0 1.53 3.60 5.89
18:00 Кордоба - Йеклано Депортиво 2 - 1 1.94 3.19 3.67
18:00 Мерида АД - Марбеля 0 - 0 3.68 3.01 2.02
18:00 Сан Фернандо - Реал Мурсия 3 - 3 2.12 2.93 3.48
18:00 Талавера де ла Рейна - Вилярубия 1 - 1 2.11 2.96 3.47
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Ювентус - Фиорентина 3 - 0 1.33 5.13 9.40
16:00 Аталанта - Дженоа 2 - 2 1.23 6.20 12.32
16:00 Лацио - СПАЛ 5 - 1 1.23 6.20 12.48
16:00 Милан - Верона 1 - 1 1.74 3.54 5.10
19:00 Лече - Торино 4 - 0 3.07 3.42 2.28
21:45 Удинезе - Интер 0 - 2 4.72 3.57 1.78
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Киево - Венеция 0 - 1 1.81 3.11 5.08
16:00 Юве Стабия - Перуджа 1 - 2 2.72 2.96 2.74
22:00 Беневенто - Салернитана 1 - 1 1.45 3.96 7.45
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Алесандрия - Пианезе 0 - 0 1.96 3.11 3.68
16:00 Аурора Про Патрия - Сиена 0 - 0 3.11 2.99 2.22
16:00 Карарезе - Джиана Ерминио 1 - 4 1.53 3.79 5.19
16:00 Олбия - Ренате 0 - 0 2.76 3.05 2.42
18:30 Албинолефе - Арецо 1 - 1 2.22 2.93 3.18
18:30 Гоцано - Про Верчели 0 - 1 2.80 2.88 2.48
18:30 Комо - Пистоезе 1 - 2 1.92 3.04 3.92
18:30 Перджолетезе - Новара 2 - 2 2.91 2.94 2.37
18:30 Понтедера - Ювентус Б 0 - 0 1.88 3.23 3.77
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
16:00 Падуа - Вис Пезаро 1898 4 - 0 1.61 3.34 5.34
16:00 Римини - Карпи 2 - 2 4.06 3.21 1.82
16:00 Судтирол - Унион АрциняноКиампо 5 - 0 1.51 3.63 5.89
16:00 Триестина - Виртус Верона 0 - 0 1.73 3.40 4.24
18:30 Виченца Виртус - Губио 0 - 0 1.38 3.91 7.91
18:30 Пиаченца - Чезена 1 - 1 1.83 3.25 3.96
18:30 Реджо Аудаче - Алма Ювентус Фано 2 - 1 1.37 4.04 7.91
18:30 ФералпиСало - Модена 2 - 1 2.29 3.04 2.95
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:00 Бишелие 1913 - Авелино 1 - 1 2.53 3.02 2.67
16:00 Казертана - Пичерно 1 - 1 1.99 3.17 3.49
16:00 Катания - Монополи 1966 0 - 2 2.35 2.98 2.90
16:00 Потенца - Риети 1 - 1 1.41 3.94 7.31
16:00 Терамо - Ренде 1968 3 - 0 1.33 4.22 8.80
16:00 Тернана - Сикула Леонцио 0 - 0 1.25 4.83 10.12
18:30 Бари - Виртус Франкавила 2 - 0 1.44 3.90 6.36
18:30 Вибонезе - Реджина 0 - 1 5.31 3.45 1.60
18:30 Катанзаро - Витербезе 4 - 0 1.84 3.34 3.80
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Ница - Лион 2 - 1 3.52 3.54 2.03
18:00 Метц - Сент Етиен 3 - 1 2.62 2.96 2.96
22:00 Бордо - Олимпик Марсилия 0 - 0 3.50 3.15 2.21
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Габала - Кешля 1 - 2 3.31 3.11 2.09
15:30 Сабаил Баку - Карабах Агдам 0 - 1 13.30 5.79 1.17
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Луфтетари - Партизани Тирана 0 - 3 - - -
18:00 КФ Тирана - Теута 2 - 1 1.92 3.40 3.38
18:00 Фламуртари - Кукеси 1 - 4 7.80 4.00 1.36
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 УЕ Енгордани - ФК Санта Колома 1 - 1 - - -
15:00 Атлетик Клуб Ескалдес - Карой 1 - 2 - - -
17:00 Сант Жулия - Ордино 3 - 2 - - -
19:00 УЕ Санта Колома - Интер Клуб Ескалдес 0 - 2 - - -
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Клуб Брюж - Роял Антверпен 1 - 0 1.56 4.17 5.52
19:00 Андерлехт - Роял Ексел Мускрон 1 - 0 1.49 4.19 6.49
21:00 Зулте Варегем - Ваасланд-Беверен 5 - 0 1.61 4.03 5.20
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Ломел - Виртон 0 - 0 3.45 3.30 2.01
Гибралтар - Група за Изпадане Гибралтар - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Манчестър 62 - Бока Хуниорс Гибралтар 1 - 2 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Арис Солун - Паниониос Атина 2 - 0 1.33 4.90 8.72
17:15 Астерас Триполис - Панайтоликос 2 - 1 1.70 3.43 5.18
17:15 Атромитос - АЕК Атина 0 - 1 4.14 3.20 1.94
19:30 Панатинайкос - ПАОК 2 - 0 3.10 3.00 2.41
Гърция - Супер Лига 2 Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
14:45 Пас Янина - ПАЕ Ханя 1 - 1 1.50 3.64 6.25
15:00 Левадиакос - Караискакис Арта 1 - 1 1.47 3.73 6.54
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
13:45 Каламата - Диагорас Родос 1 - 0 1.87 3.10 3.82
15:00 Еноси ПД Аспропиргос - Верия 2 - 2 3.98 2.85 1.98
15:00 Йерапетра - Олимпиакос Волос 1 - 3 1.50 3.70 5.58
15:00 Ники Волос - Егалео 1 - 1 1.51 3.58 5.94
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:15 Бейтар Йерусалим - Бней Йехуда 1 - 3 1.57 3.53 5.38
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 АЕЛ Лимасол - Аполон Лимасол 2 - 0 3.56 3.31 1.91
18:00 Апоел Никозия - Неа Саламина 2 - 1 1.17 5.78 13.28
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Флориана - Валета 0 - 1 2.49 3.47 2.39
17:00 Хибърниънс - Сиренс 0 - 2 1.69 3.53 4.17
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Жил Висенте - Морейрензе 1 - 5 1.85 3.35 4.35
17:00 Маритимо - Авеш 1 - 2 1.95 3.22 4.05
19:30 Санта Клара - Пасош Ферейра 2 - 1 2.26 2.84 3.69
19:30 Спортинг Брага - Спортинг Лисабон 1 - 0 1.79 3.64 4.28
22:00 Боавища - Витория Гимараеш 2 - 0 4.33 3.35 1.87
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Варзин - Порто Б 0 - 2 1.99 3.16 3.64
13:15 Насионал Мадейра - Лейшоес 1 - 0 1.78 3.31 4.32
17:00 Бенфика Б - Вилафранкензе 4 - 0 1.72 3.52 4.35
17:00 Фейрензе - Кова Да Пиедаде 2 - 1 1.56 3.63 5.51
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
17:00 Киндия Търговище - Ботошани 0 - 1 4.07 3.23 1.93
20:00 Клуж - ФК ФКСБ 1 - 0 1.96 3.04 4.20
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Пенароса - Космос Серавале 5 - 1 - - -
16:00 Фаетано - Сан Джовани 1 - 0 - - -
16:00 Ювенес Догана - Фиорентино 1 - 1 - - -
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Анкарагуджу - Касъмпаша 1 - 1 2.44 3.58 2.62
15:00 Аланияспор - Йени Малатияспор 2 - 1 1.43 4.56 6.53
15:00 Газиантеп ФК - Сивасспор 5 - 1 3.39 3.55 2.03
18:00 Галатасарай - Кайзериспор 4 - 1 1.22 6.21 10.97
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Хатайспор - Гиресунспор 1 - 1 1.73 3.42 4.36
15:30 Алтънорду - Акхисар Беледиеспор 2 - 0 2.85 3.10 2.34
15:30 Балъкесирспор - Алтай Измир 0 - 0 3.39 3.27 1.97
18:00 Бурсаспор - Ескишехирспор 0 - 1 1.40 4.14 7.24
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
14:00 МИПА - МуСа Пори 1 - 2 2.88 3.72 2.11
19:00 ИФК Мариехамн - ТПС Турку 1 - 1 1.94 3.58 3.37
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Вилем II - Хераклес 1 - 0 1.90 3.59 3.91
15:30 ВВВ Венло - Утрехт 1 - 1 4.25 3.85 1.77
15:30 Фортуна Ситард - Хееренвеен 2 - 1 3.43 3.75 1.99
17:45 Аякс - ПСВ Айндховен 1 - 0 1.40 5.10 6.59
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Вараждин - Хайдук Сплит 0 - 3 7.61 4.20 1.39
18:30 ХНК Горица - Осиек 0 - 0 2.96 3.14 2.35
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Базел - Санкт Гален 1 - 2 1.74 3.88 4.15
17:00 Сервет - Тун 2 - 0 1.54 4.08 5.49
17:00 Сион - Цюрих 1 - 1 2.41 3.54 2.69
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
16:00 Аарау - Шафхаузен 1 - 2 1.53 4.14 4.81
16:00 Винтертур - Киасо 3 - 2 1.72 3.72 4.05
16:00 Лозана Спорт - Кринс 2 - 0 1.27 5.11 8.99
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Хамилтън - Селтик 1 - 4 15.81 7.46 1.15
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
07:00 Сентръл Коуст Маринърс - Уестърн Сидни Уондърърс 1 - 3 2.87 3.46 2.30
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:40 Атлетико Тукуман - Дефенса и Хустисия 1 - 1 2.36 2.97 3.10
00:40 Естудиантес Ла Плата - Унион Санта Фе 3 - 1 2.01 3.00 4.01
02:45 Архентинос Хуниорс - Расинг Клуб 1 - 1 2.45 2.99 2.98
22:35 Ривър Плейт - Сентрал Кордоба 2 - 0 1.20 5.97 13.91
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Боливар Ла Пас - Насионал Потоси 4 - 0 1.36 4.93 6.16
02:00 Сан Хосе Оруро - Роял Пари Санта Крус 0 - 2 - - -
21:00 Хорхе Вилстерман - Блуминг Санта Крус 3 - 0 1.28 4.98 7.62
23:15 Ориенте Петролеро - Аурора Кочабамба 2 - 1 1.36 4.66 6.27
23:15 Реал Потоси - Реал Санта Крус 2 - 1 1.37 4.41 6.36
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
23:00 АВС RN - Америка Натал RN 2 - 1 2.49 3.33 2.49
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Депортиво Тачира - Академия Пуерто Кабейо 0 - 0 1.66 3.68 4.49
21:30 Карабобо Валенсия - Гран Валенсия Маракай 0 - 0 2.07 3.39 3.10
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Кселаху - Санарате 1 - 1 1.61 3.57 4.79
19:30 Антигуа ГФК - Санта Лусия Коцумалгуапа 0 - 0 1.51 3.73 5.65
20:00 Малакатеко - Кобан Империал 1 - 0 2.26 3.26 2.76
21:30 Истапа - Комуникасионес 2 - 2 2.58 3.17 2.45
22:30 Гуастатоя - Депортиво Михко 2 - 0 1.50 3.76 5.54
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:15 Исидро Метапан - Сонсонате 1 - 0 2.00 3.24 3.21
23:00 Онсе Депортиво де Ауачапан - Санта Текла 1 - 0 2.45 3.12 2.64
23:15 Агила Сан Мигел - ФАС Санта Ана 1 - 0 2.40 2.96 2.83
23:15 Алианса Сан Салвадор - Индепендиенте Сан Висенте 0 - 1 1.39 4.13 7.00
23:30 Ел Венседор Санта Елена - Мунисипал Лименьо 1 - 1 2.19 3.23 2.93
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:30 Чърчил Брадърс Гоа - НЕРОКА Имфал 4 - 1 1.68 3.67 4.21
15:30 Гокулам Керала - ТРАУ Имфал 1 - 1 1.82 3.33 3.91
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Джамшедпур - АТК Калкута 0 - 3 2.81 3.22 2.26
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:10 Хуниор Баранкиля - Индепендиенте Меделин 1 - 0 1.84 3.16 4.16
03:15 Атлетико Насионал - Хагуарес де Кордоба 1 - 2 1.37 4.08 8.15
22:15 Депортиво Перейра - Кукута Депортиво 2 - 0 2.13 3.02 3.50
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Раджа Бени Мелал - Хемис Земамра 2 - 2 2.89 2.88 2.38
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Монаркас Морелия - Леон 1 - 2 2.57 3.42 2.48
01:00 Монтерей - Керетаро 1 - 2 1.60 3.86 5.17
01:00 Некакса Агуаскалиентес - Пуебла 2 - 0 1.84 3.53 4.04
03:00 Пачука - Тигрес УАНЛ Монтерей 2 - 0 2.42 3.23 2.79
05:00 Америка Мексико - Хуарес 1 - 3 1.41 4.25 7.15
05:00 Сантос Лагуна - Пумас УНАМ Мексико 1 - 1 1.68 3.72 4.68
20:00 Депортиво Толука - Крус Асул 3 - 3 2.76 3.14 2.46
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Сакатепек - Селая 3 - 1 2.18 3.03 3.10
05:00 Корекаминос УАТ - Кафеталерос де Чиапас 3 - 2 2.19 3.09 3.00
20:00 Леонес Негрос УдеГ - Тампико Мадеро 0 - 2 2.19 3.09 3.00
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
01:00 Ийстърн Събърбс - Саутерн Юнайтед 6 - 0 1.56 4.37 4.28
02:00 Тасман Юнайтед - Хоукс Бей Юнайтед 3 - 1 2.18 3.95 2.49
03:00 Окланд Сити - Хамилтън Уондърърс 3 - 1 1.15 6.65 10.39
05:00 Кентърбъри Юнайтед - Уейтакиър Юнайтед 1 - 2 2.18 3.96 2.54
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
15:15 Ал Фуджейра - Шабаб Ал-Ахли Дубай 0 - 0 6.95 4.92 1.31
15:15 Ал Шарджа - Ал Итихад Калба 3 - 1 1.58 4.15 4.17
18:00 Ал Джазира Абу Даби - Ал Вахда Абу Даби 0 - 1 2.58 3.41 2.35
18:00 Хата Клуб Дубай - Хор Факан 1 - 1 2.14 3.19 3.06
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:15 Олимпия Асунсион - Спортиво Сан Лоренцо 4 - 2 1.28 4.92 8.23
23:00 Ривър Плейт Асунсион - Генерал Диаз 3 - 2 2.49 3.11 2.65
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Спорт Уанкайо - Атлетико Грау 1 - 0 1.46 4.21 5.74
03:00 Универсидад Сезар Валехо - Депортиво Мунисипал 1 - 1 1.65 3.59 4.64
18:00 Универсидад Сан Мартин - Аякучо 3 - 1 2.09 3.30 3.09
20:00 Академия Кантолао - Сиенсиано 2 - 1 2.32 3.28 2.76
22:00 Карлос Стейн - Карлос А. Манучи 0 - 3 2.38 3.13 2.76
22:30 Спорт Бойс - Депортиво Лякуабамба 3 - 2 1.36 4.30 7.56
Уругвай - Суперкупа Уругвай - Суперкупа Рез. 1 X 2
01:30 Насионал Монтевидео - Ливърпул Монтевидео** 2 - 2 1.84 3.62 3.61
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Вида Ла Сейба 1 - 1 2.11 3.30 2.97
23:00 Реал де Минас - Реал Сосиедад Токоа 1 - 0 1.59 3.52 5.01
23:00 Хондурас Прогресо - Маратон Сан Педро 1 - 2 4.87 3.85 1.55
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Кобресал Ел Салвадор - Коло-Коло Сантяго 2 - 1 2.72 3.28 2.41
23:00 Универсидад Католика - О'Хигинс Ранкагуа 3 - 2 1.41 4.32 6.53
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 АмаЗулу Дърбан - Полокване Сити 1 - 0 2.42 2.98 2.80
15:30 Блек Леопардс - Стеленбош 2 - 1 2.88 2.88 2.44
Купа на Конфедерациите КАФ Купа на Конфедерациите КАФ Рез. 1 X 2
18:00 ХУСА Агадир - Параду АК 0 - 3 2.51 3.00 2.61
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
14:00 Калмар (Шве) - Йостерс (Шве) 5 - 0 1.34 5.05 6.18
14:00 Сьондерийске (Дан) - ТСЦ Бачка Топола (Сър) 0 - 3 - - -
14:00 Фалкенберг (Шве) - Линкьопинг Сити (Шве) 4 - 0 - - -
15:00 АФК Ескилстюна (Шве) - Акрополис (Шве) 4 - 1 - - -
16:00 Ахмат Грозни (Рус) - Мура (Слн) 2 - 1 2.35 3.50 2.45
16:00 Коб Рамблърс (Ирл) - Корк Сити (Ирл) 1 - 2 6.20 5.07 1.33
16:00 Криля Советов (Рус) - Динамо Брест (Блр) 1 - 1 - - -
16:00 Согндал (Нор) - Силкеборг (Дан) 1 - 0 - - -
17:00 Арарат-Армения Ереван (Арм) - Урал... (Рус) 1 - 1 3.48 3.40 1.96
17:00 Малмьо (Шве) - ФК Краснодар (Рус) 1 - 3 - - -
21:00 Хакен (Шве) - Волеренга Осло (Нор) 1 - 2 2.24 3.47 2.66

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 27.02.2020 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане