Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
септември '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27282930
       
Топ факти за деня

Нотингам Форест 4 равенства от 5 мача

Питърбъро само победи от 5 мача

Моркамб само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Мансфийлд Таун 4 равенства от 5 мача

Форест Грийн Роувърс 4 равенства от 5 мача

Брейнтри Таун няма победа от 7 мача

Дагенъм и Редбридж няма победа от 7 мача

Файлд няма загуба от 7 мача

Халифакс Таун няма равенство от 7 мача

Харогейт Таун няма загуба от 7 мача

Честърфийлд няма равенство от 7 мача

Карлсруе 4 равенства от 5 мача

Ланс само победи от 4 мача

Ширак Гюмри 5 равенства от 6 мача

Днепър Могилев като домакин само 4 вкарани гола в 9 мача - 0.44 на мач

Ислоч Минск като домакин само 4 вкарани гола в 9 мача - 0.44 на мач

Ойпен 16 получени гола в 5 мача - 3.20 на мач

Роял Ексел Мускрон само загуби от 5 мача

Младост Добой Какан няма победа от 7 мача

Звезда 09 Биелина няма победа от 7 мача

Царско Село София само победи от 5 мача

Куресааре като домакин 9 загуби от 12 мача

Тулевик Вилянди 77 получени гола в 25 мача - 3.08 на мач

ФКИ Левадия Талин 76 вкарани гола в 25 мача - 3.04 на мач

РФШ Рига като гост 8 победи от 10 мача

Валмиера няма победа от 18 мача

Йелгава като гост само 2 вкарани гола в 8 мача - 0.25 на мач

Динамо-Авто Тираспол като домакин няма победа от 8 мача

Сперанца Ниспорен като домакин 6 равенства от 8 мача

Фрам Ларвик няма равенство от 17 мача

ГКС Ястшембе-Здруй като домакин само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Криля Советов само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Зенит Санкт Петербург 2 само загуби от 8 мача

ФК Армавир няма победа от 8 мача

ФК Краснодар-2 като гост само победи от 4 мача

Уорънпойнт Таун само загуби от 4 мача

Зирка Кропивницкий само загуби от 5 мача

ТБ/ФКС/Ройн като домакин 7 загуби от 9 мача

ЛПС Лааясало 69 получени гола в 18 мача - 3.83 на мач

Виктория Пилзен само победи от 6 мача

Йънг Бойс само победи от 5 мача

Аарау само загуби от 5 мача

АИК Стокхолм няма загуба от 19 мача

Стърлинг Албиън само загуби от 4 мача

Стронгест Ла Пас няма равенство от 8 мача

Ла Екуидад Богота само победи от 6 мача

Комерсиантес Унидос като домакин няма победа от 7 мача

Реал де Минас само загуби от 6 мача

Анкета

На кое място ще завърши Лудогорец в групата си в Лига Европа?

ТВ програма
Diema Sport 2
Лестър - Ливърпул
14:30 на живо
EuroSport 2
Байер Леверкузен - Волфсбург 16:30 на живо
Nova Sport
Септември София - Етър Велико Търново 16:30 на живо
Diema Sport 2
Челси - Борнемут
17:00 на живо
EuroSport 2
Айнтрахт Франкфурт - Вердер Бремен 18:30 на запис
Diema Sport
Ботев Пловдив - ЦСКА София 18:45 на живо
MAX Sport 2
Болоня - Интер
19:00 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Сити - Нюкасъл
19:30 на живо
Nova Sport
Милуол - Суонзи
19:30 на живо
EuroSport 2
Щутгарт - Байерн Мюнхен
19:30 на живо
MAX Sport 1
ПСВ Айндховен - Вилем II
20:45 на живо
Diema Sport
Левски София - Берое
21:00 на живо
MAX Sport 2
Парма - Ювентус
21:30 на живо
Diema Sport 2
Уест Хям - Уулвърхямптън
21:50 на запис
Nova Sport
Ним - Пари Сен Жермен
22:05 на запис
Diema Sport
Страсбург - Нант
23:30 на запис
Diema Sport 2
Уест Бромич - Сток Сити
23:50 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за събота, 1 септември, 2018 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Лестър - Ливърпул 1 - 2 7.26 4.79 1.43
17:00 Брайтън - Фулъм 2 - 2 2.17 3.36 3.48
17:00 Евертън - Хъдърсфийлд 1 - 1 1.55 3.89 7.07
17:00 Кристъл Палас - Саутхямптън 0 - 2 2.29 3.23 3.36
17:00 Уест Хям - Уулвърхямптън 0 - 1 2.51 3.32 2.90
17:00 Челси - Борнемут 2 - 0 1.30 5.94 9.52
19:30 Манчестър Сити - Нюкасъл 2 - 1 1.12 10.16 21.70
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Бирмингам - Куинс Парк Рейнджърс 0 - 0 1.98 3.34 4.06
17:00 Брентфорд - Нотингам Форест 2 - 1 1.87 3.62 4.16
17:00 Престън - Болтън 2 - 2 1.59 3.73 6.48
17:00 Рединг - Шефилд Уензди 1 - 2 2.34 3.25 3.18
17:00 Уест Бромич - Сток Сити 2 - 1 2.05 3.37 3.78
17:00 Уигън - Родъръм Юнайтед 1 - 0 1.62 3.87 5.85
17:00 Хъл Сити - Дарби Каунти 1 - 2 2.84 3.32 2.51
17:00 Шефилд Юнайтед - Астън Вила 4 - 1 2.35 3.25 3.15
19:30 Милуол - Суонзи 1 - 2 2.11 3.29 3.65
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Скънторп 1 - 1 2.20 3.41 3.16
17:00 Барнзли - Джилингам 2 - 1 1.39 4.70 7.52
17:00 Бъртън Албион - Уимбълдън 3 - 0 2.46 3.20 2.90
17:00 Ковънтри - Рочдейл 0 - 1 2.38 3.28 2.96
17:00 Питърбъро - Донкастър 1 - 1 2.30 3.43 2.95
17:00 Портсмут - Плимут 3 - 0 1.65 3.79 5.13
17:00 Саутенд - Чарлтън 1 - 2 2.17 3.10 3.59
17:00 Съндърланд - Оксфорд Юнайтед 1 - 1 1.50 4.19 6.26
17:00 Уикъмб - Лутън Таун 1 - 1 3.11 3.37 2.24
17:00 Уолсол - Блекпул 0 - 0 2.48 3.28 2.80
17:00 Флийтууд Таун - Брадфорд Сити 2 - 1 1.88 3.58 3.95
17:00 Шросбъри Таун - Бристол Роувърс 1 - 1 2.41 3.25 2.92
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бъри - Моркамб 3 - 2 1.71 3.61 4.85
17:00 Гримсби Таун - Йоувил 0 - 1 2.41 3.20 2.94
17:00 Екзитър - Линкълн Сити 0 - 3 2.65 3.31 2.56
17:00 Крю Александра - Макълсфийлд Таун 3 - 0 2.22 3.32 3.16
17:00 Мансфийлд Таун - Карлайл 1 - 0 1.76 3.69 4.37
17:00 Нортхямптън Таун - Транмиър Роувърс 1 - 1 2.08 3.31 3.51
17:00 Нотс Каунти - Форест Грийн Роувърс 1 - 3 2.38 3.27 2.91
17:00 Олдъм - Кроули Таун 2 - 1 2.12 3.32 3.37
17:00 Порт Вейл - Нюпорт Каунти 1 - 2 2.56 3.12 2.79
17:00 Стивънидж Бороу - Кембридж Юнайтед 0 - 1 2.19 3.35 3.20
17:00 Суиндън - Милтън Кийнс Донс 1 - 1 2.71 3.32 2.49
17:00 Челтнъм Таун - Колчестър 1 - 3 3.62 3.44 1.99
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бароу - Солихъл Муурс 1 - 2 2.37 3.31 2.77
17:00 Боръм Ууд - Брейнтри Таун 1 - 1 1.43 4.07 6.96
17:00 Гейтсхед - Мейдстоун Юнайтед 1 - 0 1.83 3.63 3.77
17:00 Дагенъм и Редбридж - Салфорд Сити 0 - 0 3.32 3.52 2.00
17:00 Доувър Атлетик - Барнет 1 - 2 2.53 3.29 2.60
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Файлд 1 - 3 2.03 3.53 3.22
17:00 Мейдънхед Юнайтед - Бромли 2 - 2 2.31 3.42 2.78
17:00 Рексъм - Алдършот Таун 2 - 0 1.94 3.34 3.69
17:00 Сътън Юнайтед - Халифакс Таун 1 - 1 1.76 3.66 4.11
17:00 Хавант и Уотърлувил - Хартлипул 1 - 2 2.11 3.32 3.24
17:00 Харогейт Таун - Ийстли 4 - 0 1.81 3.69 3.83
17:00 Честърфийлд - Лейтън Ориент 0 - 1 2.36 3.19 2.86
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Айнтрахт Франкфурт - Вердер Бремен 1 - 2 2.34 3.38 3.01
16:30 Аугсбург - Борусия М'Гладбах 1 - 1 2.69 3.40 2.60
16:30 Байер Леверкузен - Волфсбург 1 - 3 1.62 4.02 5.37
16:30 Нюрнберг - Майнц 05 1 - 1 2.67 3.26 2.71
16:30 Хофенхайм - Фрайбург 3 - 1 1.49 4.39 6.38
19:30 Щутгарт - Байерн Мюнхен 0 - 3 10.05 5.54 1.29
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Арминия Билефелд - Ян Регенсбург 5 - 3 2.06 3.47 3.37
14:00 Динамо Дрезден - Хамбургер отл. 3.13 3.35 2.21
14:00 Дуисбург - Гройтер Фюрт 0 - 1 2.01 3.38 3.61
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Вюрцбургер Кикерс - Веен Висбаден 3 - 1 2.18 3.28 3.16
15:00 Карлсруе - Шпортфройнде Лоте 1 - 3 1.55 3.81 5.72
15:00 Мепен - Ханза Рощок 1 - 3 2.49 3.23 2.69
15:00 Пройсен Мюнстер - Юрдинген 05 0 - 1 2.68 3.22 2.51
15:00 Унтерхахинг - Айнтрахт Брауншвайг 3 - 0 2.03 3.40 3.39
15:00 Халешер - Оснабрюк 1 - 1 1.99 3.34 3.58
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
19:30 Селта Виго - Атлетико Мадрид 2 - 0 4.88 3.49 1.79
21:45 Реал Мадрид - Леганес 4 - 1 1.13 8.70 19.69
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Луго - Нумансия 3 - 2 2.48 2.94 3.05
19:00 Елче - Реус Депортиу 0 - 2 2.01 2.95 4.17
19:00 Сарагоса - Лас Палмас 1 - 1 2.23 3.01 3.38
20:00 Кадис - Реал Овиедо 1 - 1 2.32 2.82 3.46
21:30 Тенерифе - Депортиво Ла Коруня 2 - 2 2.33 3.04 3.14
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
19:30 Гихуело - Фуенлабрада 1 - 0 2.85 2.99 2.40
19:30 Рапидо де Боусас - Навалкарнеро 0 - 3 2.31 3.00 2.98
20:00 СС Рейес - Интернасионал де Мадрид 3 - 3 2.19 3.07 3.14
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
19:00 Аренас Клуб де Гечо - Исара 0 - 1 2.08 3.14 3.28
19:00 Лейоа - Калахора 1 - 1 2.24 3.14 2.94
19:30 Мирандес - Расинг Сантандер 1 - 1 2.20 2.99 3.16
20:00 Герника Клуб - Спортинг Хихон Б 0 - 0 2.09 3.10 3.28
20:00 Реал Сосиедад Б - Културал Дуранго 3 - 0 1.63 3.43 4.92
21:00 УД Логронес - Баракалдо 1 - 1 1.87 3.23 3.85
21:30 Химнастика де Торелавега - Атлетик Билбао Б 0 - 0 2.86 3.10 2.32
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Конкуенсе - Сабадел 2 - 0 3.12 2.97 2.24
19:15 Ебро - Бадалона 0 - 0 2.14 3.03 3.23
20:30 Барселона Б - Ехеа 0 - 1 1.24 5.17 9.50
20:30 Онтиниент - Кастейон 2 - 1 2.71 2.94 2.54
21:00 Корнеля - Леванте Б 1 - 0 1.73 3.24 4.56
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
21:00 Талавера де ла Рейна - Алмерия Б 2 - 0 2.19 3.03 3.11
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:00 Болоня - Интер 0 - 3 6.00 3.81 1.61
21:30 Парма - Ювентус 1 - 2 12.82 5.69 1.25
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
19:00 Карпи - Читадела 0 - 1 2.79 2.97 2.63
19:00 Козенца - Верона 0 - 3 2.84 2.80 2.73
19:00 Падуа - Венеция 1 - 0 2.13 2.97 3.71
19:00 Специя - Бреша 3 - 2 2.13 2.95 3.75
Италия - Купа на Италия - Серия С Италия - Купа на Италия - Серия С Рез. 1 X 2
21:30 Сиракуза - Реджина 3 - 3 2.17 3.10 3.07
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Ним - Пари Сен Жермен 2 - 4 11.37 6.94 1.22
21:00 Анже - Лил 1 - 0 2.43 3.22 3.01
21:00 Гингам - Тулуза 1 - 2 2.05 3.41 3.65
21:00 Дижон - Каен 0 - 2 1.80 3.48 4.67
21:00 Реймс - Монпелие 0 - 1 2.63 3.00 2.93
21:00 Страсбург - Нант 2 - 3 2.12 3.19 3.67
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Метц - Ланс 2 - 0 2.06 3.11 3.63
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
16:00 Лавал - Конкарно 2 - 0 2.21 2.98 3.10
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Алтах - Санкт Пьолтен 1 - 2 2.14 3.33 3.25
18:00 Аустрия Виена - Матерсбург 2 - 1 1.70 3.83 4.40
18:00 Вакер Инсбрук - Хартберг 2 - 1 1.95 3.50 3.59
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:30 Аустрия Лустенау - Лиферинг Залцбург 1 - 0 2.31 3.44 2.70
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:45 Луфтетари - Фламуртари 0 - 1 - - -
20:45 Партизани Тирана - Кастриоти Круя 1 - 0 1.46 3.73 5.59
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Алашкерт Ереван - Арцах Ереван 6 - 0 1.44 4.00 5.64
15:00 Бананц Ереван - Гандзасар Капан 1 - 0 1.91 3.08 3.73
15:00 Пюник Ереван - Лори Ванадзор 0 - 3 1.90 3.24 3.55
18:00 Арарат-Армения Ереван - Ширак Гюмри 3 - 1 2.10 3.14 3.14
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Днепър Могилев - Лъч Минск 0 - 0 2.23 3.08 2.95
17:00 Ислоч Минск - Гомел 0 - 1 2.26 2.99 3.04
19:30 Динамо Брест - ФК Минск 2 - 1 1.41 4.16 6.53
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Ойпен - Стандарт Лиеж 2 - 1 5.03 4.16 1.59
21:00 Локерен - Ваасланд-Беверен 1 - 0 2.06 3.54 3.32
21:00 Сент Трюиден - Остенде 1 - 0 1.85 3.82 3.76
21:30 Шарлероа - Роял Ексел Мускрон 3 - 1 1.52 4.21 5.80
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Оуд Хеверле Льовен - Вестерло 1 - 3 1.98 3.44 3.38
21:30 Рьозеларе - Ломел 2 - 2 2.27 3.26 2.89
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Крупа - Жрински Мостар 1 - 2 4.20 3.46 1.72
18:00 Младост Добой Какан - Слобода Тузла 1 - 0 2.50 3.10 2.57
18:00 Радник Биелина - ГОШК Габела 1 - 0 1.62 3.40 4.91
18:00 Тузла Сити - Звезда 09 Биелина 3 - 1 1.58 3.43 5.22
21:00 Челик Зеница - ФК Сараево 0 - 0 4.29 3.27 1.74
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
16:30 Септември София - Етър Велико Търново 0 - 2 2.57 3.02 2.64
18:45 Ботев Пловдив - ЦСКА София 0 - 0 3.67 3.18 1.95
21:00 Левски София - Берое 1 - 0 1.66 3.53 4.66
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Ботев Гълъбово - Несебър 2 - 0 - - -
17:00 Добруджа Добрич - Монтана 0 - 0 - - -
17:00 Кариана Ерден - Пирин Благоевград 2 - 1 - - -
17:00 Поморие - Локомотив София 0 - 0 - - -
17:00 Струмска Слава Радомир - Литекс Ловеч 0 - 1 - - -
17:00 Царско Село София - Черноморец Балчик 4 - 2 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Колхети-1913 Поти - Дила Гори 0 - 2 6.42 4.00 1.42
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:15 Панатинайкос - Ламия 3 - 1 1.54 3.57 7.01
21:30 Астерас Триполис - АЕК Атина 0 - 1 3.67 3.04 2.14
21:30 Атромитос - Ксанти 0 - 0 1.73 3.34 5.21
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Сьондерийске - Хобро 1 - 1 1.98 3.36 3.84
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:30 Лингби - Виборг 0 - 5 2.72 3.35 2.38
14:30 Нествед - Роскилде 3 - 1 2.16 3.33 3.09
14:30 Фредериция - Кьоге 3 - 1 2.11 3.29 3.21
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Куресааре - Тулевик Вилянди 1 - 4 2.53 3.40 2.35
13:00 Пайде Линнамеесконд - Таммека Тарту 2 - 1 2.22 3.32 2.73
16:00 ФКИ Левадия Талин - Талина Калев 3 - 2 1.18 5.56 11.19
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Апоел Раанана - Ирони Кирят Шмона 2 - 1 2.97 2.91 2.35
18:45 Макаби Хайфа - МС Ашдод 2 - 0 1.51 3.65 6.19
20:00 Макаби Нетаня - Бней Сахнин 1 - 1 2.12 3.12 3.24
20:45 Апоел Тел Авив - Апоел Хайфа 1 - 0 3.06 3.09 2.22
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Лонгфорд Таун - Кабинтили 4 - 1 1.44 4.16 6.26
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Магни Гренивик - Акранес 2 - 3 6.99 4.88 1.30
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 АЕЛ Лимасол - Докса Катокопия 2 - 0 1.56 3.76 4.93
20:00 Пафос - Анортозис 1 - 1 3.49 3.23 1.94
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
17:45 Лапи Подуево - Феризай 5 - 1 - - -
17:45 Фероникели Глоговац - Балкани Суха река 1 - 0 - - -
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
15:00 Вентспилс - РФШ Рига 2 - 0 2.73 2.93 2.51
16:00 Спартакс Юрмала - ФК Лиепая 2 - 2 2.43 3.06 2.69
17:00 Рига ФК - Валмиера 3 - 0 1.06 9.62 19.55
19:00 Метта ЛУ Рига - Йелгава 3 - 0 3.59 3.29 1.90
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Виктория Роспорт - Етцела Етелбрюк 0 - 3 2.74 3.71 2.09
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:15 Беласица Струмица - Вардар Скопие 1 - 1 4.71 3.81 1.58
17:15 Ренова Джепчище - Македония Гьорче Петров 1 - 1 1.68 3.50 4.42
17:15 Силекс Кратово - Победа Прилеп 0 - 0 1.62 3.43 4.99
21:00 Работнички Скопие - Академия Пандев 1 - 0 1.68 3.69 4.16
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Динамо-Авто Тираспол - Зимбру Кишинев 1 - 1 - - -
17:00 Заря Белци - Милсами Орхей 3 - 4 - - -
17:00 Сперанца Ниспорен - Петрокуб Хинчещ 1 - 2 - - -
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
16:30 Стрьомгодсет - Тромсьо 2 - 4 1.59 3.98 5.14
19:00 Стабек - Сандефьорд 3 - 3 1.60 3.90 5.15
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Алта - Рауфос 1 - 2 2.36 3.43 2.58
17:00 Аскер - Фрам Ларвик 3 - 1 1.18 6.68 9.04
17:00 Гроруд - Елверум 3 - 3 2.45 3.60 2.38
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:00 Шайд - КФУМ Осло 2 - 3 1.46 4.47 4.95
16:00 Киелсос - Стьордалс Блинк 1 - 1 1.68 3.98 3.74
17:00 Флекерьой - Вард Хаугесунд 2 - 1 1.56 4.16 4.41
18:00 Хьодд - Айерсун 2 - 2 1.95 3.68 3.11
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Арка Гдиня - Заглембие Сосновец 2 - 2 2.15 3.29 3.28
19:00 Шльонск Вроцлав - Висла Краков 0 - 1 2.34 3.34 2.88
21:30 Лех Познан - Пяст Гливице 1 - 1 1.75 3.60 4.45
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Раков Ченстохова - Стомил Олщин 2 - 0 1.51 3.97 5.68
17:45 ЛКС Лодз - Битовия Битов 2 - 3 1.57 3.70 5.39
18:00 ГКС Ястшембе-Здруй - Термалика Нечеча 4 - 2 2.74 3.06 2.49
18:00 Хойничанка Хойнице - ГКС Катовице 2 - 1 2.61 3.07 2.62
19:00 ГКС Тихи - Варта Познан 1 - 0 1.67 3.43 4.92
20:00 Пуща Неполомице - Подбескидзе 3 - 2 2.67 2.87 2.69
20:10 Сандеця Нови Сонч - Стал Мелец 2 - 0 2.53 3.06 2.68
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:30 Белененсеш - Витория Сетубал 0 - 0 2.25 3.20 3.17
20:00 Санта Клара - Боавища 4 - 2 2.32 3.02 3.19
23:00 Спортинг Лисабон - Фейрензе 1 - 0 1.28 5.35 9.47
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Академика Коимбра - Бенфика Б 1 - 1 1.98 3.27 3.53
18:00 Мафра - Оливейрензе 1 - 1 2.31 2.97 3.10
19:00 Кова Да Пиедаде - Ещорил Прая 0 - 4 3.10 3.08 2.25
19:00 Порто Б - Академико Визеу 2 - 1 2.50 3.29 2.58
19:00 Спортинг Брага Б - Пенафиел 0 - 3 2.41 3.12 2.80
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
16:00 Херманщат - Газ Метан Медиаш 0 - 1 2.71 2.91 2.69
18:30 Астра Гюргево - Волунтари 0 - 0 1.56 3.75 5.71
21:30 Университатя Крайова - Динамо Букурещ 3 - 0 2.14 3.28 3.21
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Криля Советов - Анжи Махачкала 1 - 0 1.64 3.53 5.42
16:30 ЦСКА Москва - Урал Свердловска област 4 - 0 1.52 3.86 6.21
19:00 ФК Краснодар - Локомотив Москва 2 - 1 2.40 2.96 3.13
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
11:00 Луч-Енергия Владивосток - Мордовия Саранск 0 - 1 2.26 2.89 3.12
15:00 Том Томск - СКА-Хабаровск 4 - 1 2.80 2.80 2.52
15:00 Факел Воронеж - Зенит Санкт Петербург 2 2 - 2 1.62 3.50 4.77
16:00 Шинник Ярославл - ФК Нижни Новгород 1 - 0 2.34 2.89 2.96
16:30 Спартак Москва 2 - Балтика Калининград 2 - 1 2.61 2.99 2.54
17:00 Авангард Курск - ФК Армавир 1 - 0 1.76 3.21 4.43
17:30 ФК Тамбов - Сибир Новосибирск 3 - 1 1.54 3.55 5.47
18:00 ПФК Сочи - ФК Краснодар-2 1 - 1 1.79 3.27 4.13
18:00 Чертаново Москва - ФК Тюмен 4 - 0 2.46 2.99 2.71
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Гленавон - Гленторан 1 - 1 1.57 3.86 4.93
17:00 Инститют - Дънганън Суифтс 0 - 0 2.31 3.29 2.77
17:00 Линфийлд - Ардс ФК 0 - 0 1.13 7.12 12.75
17:00 Нюри Сити - Клифтънвил 1 - 0 4.28 3.94 1.64
17:00 Уорънпойнт Таун - Балимина Юнайтед 1 - 6 3.44 3.74 1.85
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:45 Жилина - Слован Братислава 0 - 1 3.69 3.74 1.76
20:00 ДАК Дунайска Стреда - Серед 5 - 0 1.24 5.21 9.14
20:00 Земплин Михаловце - Железарна Подбрезова 2 - 0 2.21 3.20 2.95
20:00 Нитра - Злате Моравце 4 - 1 1.46 3.94 6.00
20:00 Ружомберок - Сеница 4 - 0 1.20 5.54 11.41
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
15:30 ШТК 1914 Шаморин - Татран Прешов 1 - 2 2.22 3.25 2.76
17:30 Интер Братислава - Дукла Банска Бистрица 3 - 2 2.41 3.20 2.54
17:30 Комарно - Скалица 3 - 1 2.06 3.28 3.08
17:30 Татран Липтовски Микулаш - Партизан Бардейов 3 - 2 1.46 3.92 5.31
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Земун - Рад Белград 1 - 0 1.39 4.32 6.25
19:00 Чукарички - Раднички Ниш 1 - 1 2.24 3.02 3.00
21:00 Напредак Крушевац - Вождовац Белград 0 - 0 1.82 3.34 3.85
21:00 Радник Сурдулица - Пролетер Нови Сад 0 - 0 1.53 3.64 5.39
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:15 Акхисар Беледиеспор - Сивасспор 1 - 1 2.58 3.39 2.57
19:15 Фенербахче - Кайзериспор 2 - 3 1.44 4.28 6.92
21:45 Аланияспор - Гьозтепе 1 - 0 2.36 3.44 2.83
21:45 Трабзонспор - Галатасарай 4 - 0 3.34 3.66 2.01
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Юмраниеспор - Гиресунспор 2 - 0 2.13 3.28 3.13
19:15 Ескишехирспор - Кардемир Карабукспор 2 - 0 1.55 4.49 4.41
19:30 Елязъгспор - Балъкесирспор 1 - 2 2.71 3.48 2.27
21:45 Алтай Измир - Аданаспор 2 - 2 1.77 3.59 3.89
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Бари Таун Юнайтед - Конас Кий 2 - 0 4.84 3.87 1.59
16:30 Кармартън Таун - Кардиф Метрополитън 2 - 0 3.10 3.48 2.07
16:30 Нютаун - Бала Таун 2 - 0 2.94 3.54 2.12
21:30 Кевн Друидс - Ландидно 2 - 1 1.79 3.51 3.95
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:30 Шахтьор Донецк - ФК Мариупол 2 - 0 1.05 9.16 24.58
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Горняк-Спорт Горишни Плавни - Прикарпатие Ивано-Франкивск 2 - 2 1.83 3.08 4.14
17:00 Зирка Кропивницкий - Ингулец Петрово 2 - 0 5.29 3.15 1.61
17:00 Рух Винники - Колос Ковалевка 0 - 2 3.57 3.05 1.94
17:30 МФК Николаев - Авангард Краматорск 0 - 0 1.94 3.07 3.61
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Дебрецен - Халадаш Сомбатхей 1 - 1 1.87 3.45 3.78
20:30 Диошдьор - Пакш 0 - 0 2.56 3.09 2.67
20:30 Мезьокьовешд - Пушкаш Академи 2 - 0 2.20 3.26 3.06
20:30 МТК Будапеща - Кишварда 0 - 1 1.58 3.92 5.03
20:30 Уйпещ - Хонвед Будапеща 0 - 0 2.17 3.22 3.16
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Рунавик - Б36 Торсхавн 1 - 2 2.00 3.73 2.93
17:00 ТБ/ФКС/Ройн - ЕБ Стреймур 2 - 1 2.31 3.59 2.49
17:00 ХБ Торсхавн - АБ Аргир 3 - 0 1.16 6.91 9.12
18:00 Скала ИФ - 07 Вестур 5 - 0 1.55 3.98 4.71
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
17:00 Сейняйоен ЯК - КуПС Куопио 1 - 2 2.93 3.21 2.35
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
16:00 Яро - КПВ Кокола 3 - 0 2.77 3.09 2.44
17:00 АС Оулу - ХИФК Хелзинки 2 - 1 2.43 3.14 2.74
17:00 Каяани - КТП Котка 3 - 1 2.24 3.55 2.75
17:00 Клуби-04 Хелзинки - ЮЯК Ювяскюля 2 - 2 2.52 3.46 2.45
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 Гнистан Хелзинки - ЯПС Ярвенпяя 2 - 2 1.93 3.65 3.11
17:00 ЙИППО Йоенсуу - МиКи Микели 3 - 0 2.04 3.51 2.93
17:00 Кески-Уусимаа - ЛПС Лааясало 3 - 2 1.19 6.34 8.52
17:00 МИПА - НЯС Нурмиярви 2 - 0 1.58 4.24 4.05
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 Джаз Пори - СалПа Сало 2 - 3 3.65 3.78 1.75
17:00 КааПо Каарина - Гранкула ИФК 2 - 0 2.35 3.58 2.45
17:00 Хонка Академия - Кифен 08 2 - 1 1.74 3.64 3.81
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 Вааса ИФК - ТПВ Тампере 2 - 2 4.39 4.06 1.56
17:00 Тампере Юнайтед - ТП-47 Торнио 0 - 2 1.63 4.03 3.99
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 ВВВ Венло - Хееренвеен 1 - 1 2.77 3.37 2.43
20:45 Екселсиор - АДО Ден Хааг 2 - 4 2.54 3.38 2.64
20:45 ПСВ Айндховен - Вилем II 6 - 1 1.21 6.30 11.23
21:45 Фортуна Ситард - Утрехт 1 - 1 3.65 3.65 1.92
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:30 Славен - Хайдук Сплит 1 - 1 2.91 3.17 2.36
22:00 Осиек - Локомотив Загреб 2 - 1 1.61 3.70 5.11
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Зета Голубовци - Гарбал Радановичи 0 - 0 2.24 2.87 3.16
17:00 Искра Даниловград - Морнар Бар 2 - 0 1.68 3.27 4.70
17:00 Рудар Плевля - Ловчен Цетине 0 - 0 2.22 2.92 3.09
21:00 Будучност Подгорица - Петровац 1 - 1 1.66 3.39 4.55
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Слован Либерец - Баник Острава 0 - 0 2.17 3.19 3.24
18:00 Млада Болеслав - Теплице 1 - 1 1.75 3.74 4.14
18:00 Опава - Баумит Яблонец 2 - 0 5.07 4.00 1.58
18:00 Фастав Злин - Прибрам 3 - 0 1.54 3.99 5.48
20:00 Славия Прага - Виктория Пилзен 4 - 0 1.81 3.54 4.00
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Баник Соколов - Виктория Жижков 1 - 0 1.91 3.32 3.50
11:15 Пардубице - Чешке Будьовице 2 - 0 2.39 3.24 2.62
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Лугано - Цюрих 1 - 0 2.40 3.31 2.79
20:00 Сион - Йънг Бойс 0 - 3 3.29 3.74 1.99
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
19:00 Винтертур - Шафхаузен 1 - 1 2.68 3.50 2.32
19:00 Раперсвил-Йона - Аарау 2 - 1 2.03 3.67 3.06
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
17:00 АИК Стокхолм - Хакен 3 - 0 1.80 3.45 4.55
19:00 Йоребро - Йостерсунд 2 - 1 2.78 3.40 2.40
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
15:00 Браге - Фрей Тебю 1 - 0 1.60 4.01 4.64
17:00 Дегерфорш - Хелзинборг 1 - 1 3.95 3.66 1.78
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 БК Форвард - Линкьопинг Сити 3 - 1 2.50 3.65 2.33
17:00 Арамейск-Сирианска - Сандвикен 1 - 2 4.82 4.38 1.49
17:00 Карлслундс - Сирианска Сьодертале 0 - 1 2.70 3.53 2.21
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 Твоокерш - Люнгшиле 1 - 2 1.83 3.53 3.61
16:00 Атвидаберг - Утсиктенс 2 - 1 2.91 3.59 2.08
16:00 Гребестадс - Ескилсмине 2 - 2 2.77 3.55 2.17
17:00 Оскаршхамн АИК - Лунд 2 - 2 1.43 4.40 5.50
17:00 Шьовде АИК - Кристианстад 0 - 0 1.65 3.82 4.29
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Абърдийн - Килмарнък 0 - 2 1.91 3.37 4.03
17:00 Дънди ФК - Мъдъруел 1 - 3 2.84 3.36 2.38
17:00 Ливингстън - Хибърниън 2 - 1 4.45 3.59 1.77
17:00 Хамилтън - Сейнт Джонстън 1 - 2 3.37 3.30 2.13
17:00 Хартс - Сейнт Мирън 4 - 1 1.46 4.26 6.63
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Алоа Атлетик - Дънди Юнайтед 1 - 1 4.11 3.70 1.75
17:00 Дънфърмлин - Инвърнес КТ 0 - 3 2.14 3.36 3.15
17:00 Куин ъф Саут - Еър Юнайтед 5 - 0 2.21 3.58 2.82
17:00 Партик Тисъл - Грийнок Мортън 1 - 0 1.95 3.27 3.79
17:00 Рос Каунти - Фолкърк 2 - 0 1.42 4.28 6.53
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Арброут - Брихин Сити 2 - 2 1.37 4.81 6.38
17:00 Еърдри - Странрар 2 - 0 1.67 4.02 4.15
17:00 Монтроуз - Ийст Файф 0 - 2 2.45 3.25 2.66
17:00 Рейт Роувърс - Форфар Атлетик 4 - 0 1.75 3.94 3.76
17:00 Стенхаусмюър - Дъмбартън 2 - 1 2.99 3.63 2.08
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Берик Рейнджърс 3 - 5 2.90 3.34 2.24
17:00 Анан Атлетик - Клайд 1 - 2 2.69 3.65 2.25
17:00 Елгин Сити - Стърлинг Албиън 0 - 3 1.94 3.69 3.33
17:00 Куинс парк ФК - Каудънбийт 0 - 0 1.66 3.84 4.39
17:00 Питърхед - Единбург Сити 0 - 1 1.67 3.86 4.30
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
19:00 АС Аин Млила - ЖС Кабилие 0 - 0 2.21 2.83 3.27
19:00 КР Белуиздад - ДРБ Тадженант 2 - 1 2.31 2.97 2.89
19:00 Параду АК - Олимпик де Медеа 3 - 0 1.85 3.19 3.86
19:45 МО Бежая - КС Константин 1 - 0 2.21 2.88 3.20
19:45 УСМ Бел-Абес - МК Оран 3 - 1 2.31 2.97 2.90
22:00 ЖС Саура - УСМ Алжир 3 - 0 1.96 3.08 3.67
22:00 КАББ Ареридж - НА Хюсеин Дей 0 - 0 2.31 2.97 2.89
23:00 МК Алжир - ЕС Сетиф 0 - 1 2.37 3.07 2.72
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
01:00 Архентинос Хуниорс - Ланус 2 - 0 2.01 3.03 3.94
03:00 Сан Мартин Сан Хуан - Хуракан Буенос Айрес 1 - 2 2.61 2.90 2.83
19:15 Дефенса и Хустисия - Белграно Кордоба 1 - 1 1.81 3.12 4.77
21:30 Банфийлд - Патронато Парана 1 - 0 1.90 3.06 4.34
23:45 Талерес Кордоба - Годой Крус 1 - 0 2.13 3.01 3.59
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
03:00 Институто Кордоба - Агропекуарио Аргентино 0 - 1 1.95 3.01 3.93
03:05 Темперлей - Вия Далмине 0 - 2 1.95 2.95 4.03
20:00 Сармиенто Хунин - Атлетико Рафаела 1 - 1 2.14 2.93 3.47
21:30 Браун Адроге - Олимпо Баия Бланка 3 - 0 2.34 2.86 3.10
21:30 Феро Карил Оесте - Гилермо Браун 2 - 0 2.08 2.90 3.67
22:05 Чакарита Хуниорс - Платензе Буенос Айрес 0 - 2 1.79 3.01 4.80
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Спорт Бойс Уорнес - Насионал Потоси 2 - 1 1.74 3.38 4.14
22:00 Аурора Кочабамба - Стронгест Ла Пас 1 - 2 3.29 3.20 2.02
23:00 Боливар Ла Пас - Хорхе Вилстерман 2 - 1 1.66 3.53 4.37
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:00 Витория Салвадор BA - Америка MG 1 - 0 2.10 3.11 3.56
22:00 Гремио RS - Ботафого RJ 4 - 0 1.58 3.73 5.62
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Лондрина PR - Атлетико GO 4 - 1 2.27 3.06 3.06
01:15 Пайсанду PA - Жувентуд RS 3 - 3 2.30 2.89 3.18
03:30 КР Бразил AL - Сампайо Кореа MA 2 - 1 1.84 3.10 4.37
03:30 Понте Прета SP - Вила Нова GO 1 - 1 2.19 2.97 3.32
22:30 Авай SC - Фигуерензе SC 0 - 1 1.91 3.07 4.09
Бразилия - Плейофи Бразилия - Плейофи Рез. 1 X 2
22:00 Брагантино SP - Операрио PR 0 - 0 2.09 3.08 3.28
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Естудиантес де Каракас - Депортиво Ла Гуайра 2 - 3 3.40 3.17 1.98
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:00 ЕНППИ Кайро - Замалек Кайро 1 - 4 4.53 3.10 1.78
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
23:30 Универсидад Католика Кито - Ел Национал Кито 1 - 2 2.25 3.22 2.89
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
02:00 Сърбиан Уайт Ийгълс - Брантфорд Галакси 0 - 1 - - -
03:30 Уотърлу Регион - Хамилтън Сити 3 - 0 - - -
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
17:10 Ал-Райян - Ал-Харитият 2 - 1 1.20 6.09 8.65
19:20 Ал-Араби Доха - Ум Салал 5 - 1 4.05 3.85 1.66
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Гуанджоу РФ - Тиендзин Теда 2 - 0 1.89 3.75 3.43
14:35 Далиан Ифан - Шандун Лунен 4 - 3 3.32 3.65 1.95
14:35 Хъбей Чайна Форчън - Шанхай ШИПГ 1 - 1 4.19 3.98 1.67
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Бояка Чико - Ла Екуидад Богота 0 - 1 3.15 2.79 2.39
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:30 Кармелита - Мунисипал Гресия 1 - 2 2.08 3.40 3.05
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:45 Кувейт СК - Ал Шабаб Кувейт 4 - 0 1.05 9.87 20.85
21:00 Ал Салмия Кувейт - Ал Араби Кувейт 2 - 1 1.72 3.88 3.65
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Монаркас Морелия - Керетаро 1 - 4 2.13 3.17 3.28
05:00 Пуебла - Монтерей 2 - 1 3.69 3.32 1.93
05:06 Тихуана - Некакса Агуаскалиентес 1 - 0 1.93 3.27 3.75
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Потрос УАЕМ - Венадос 0 - 0 2.02 2.98 3.57
04:00 Атланте Канкун - Дорадос де Синалоа 1 - 0 2.00 3.25 3.28
04:08 Корекаминос УАТ - Минерос де Сакатекас 1 - 2 2.55 3.10 2.52
06:30 Симаронес де Сонора - Тампико Мадеро 2 - 1 1.61 3.38 5.04
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:10 Депортиво Капиата - Спортиво Лукеньо 2 - 1 2.35 3.23 2.76
23:00 Сол де Америка - Насионал Асунсион 1 - 1 2.42 3.20 2.69
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:15 Комерсиантес Унидос - Аякучо отл. 2.20 3.26 2.97
23:30 Спортинг Кристал - Спорт Бойс 4 - 0 1.34 4.45 7.61
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
19:00 Ал Ахли Джеда - Ал Таавон 1 - 1 1.47 4.32 5.12
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
23:00 Сиатъл Саундърс - Спортинг Канзас Сити 3 - 1 2.05 3.32 3.52
Сингапур - Купа на Сингапур Сингапур - Купа на Сингапур Рез. 1 X 2
12:30 Албирекс Ниигата СИНГ - Хоуганг Юнайтед 2 - 0 1.16 6.33 10.95
12:30 Балестиер Халса - Гейланг Интернешънъл 1 - 0 1.64 3.92 3.99
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Габес - Бизертин Бизерта 0 - 2 2.77 2.91 2.35
18:00 Клуб Африкан Тунис - Монастир 1 - 0 1.46 3.65 6.16
18:00 Стад Тунизиен Тунис - Стад Габесиен 1 - 0 1.85 3.05 4.00
19:45 Сфаксиен Сфакс - УС Татауин 2 - 1 1.50 3.47 5.79
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:30 Рампла Хуниорс - Монтевидео Уондърърс 0 - 1 2.47 3.22 2.64
21:30 Феникс Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 1 - 3 2.37 3.22 2.75
22:00 Насионал Монтевидео - Расинг Клуб Монтевидео 1 - 0 1.34 4.76 7.20
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
04:15 Хондурас Прогресо - Реал де Минас 0 - 1 1.67 3.48 4.39
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Универсидад де Чили - Депортес Темуко 2 - 1 1.62 3.47 5.35
18:00 Депортес Икике - О'Хигинс Ранкагуа 3 - 1 1.85 3.42 3.91
21:00 Сан Луис Килота - Аудакс Италяно Сантяго 0 - 0 2.44 3.08 2.81
23:30 Унион Еспаньола - Универсидад Католика 1 - 1 2.87 3.16 2.34
Южна Африка - МТН 8 Южна Африка - МТН 8 Рез. 1 X 2
21:15 Кайзер Чийфс - СуперСпорт Юнайтед 0 - 1 2.18 2.82 3.25
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:30 Сангжу Сангму - Чуннам Драгонс 1 - 2 2.38 3.34 2.73
14:00 Кануън - Сеул 0 - 0 2.26 3.33 2.91
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Консадол Сапоро - Висел Кобе 3 - 1 2.53 3.31 2.62
12:30 Йокохама Ф-Маринос - Кашива Рейсол 3 - 1 2.71 3.49 2.35
13:00 Вегалта Сендай - Шимизу Ес-Пулс 2 - 1 2.27 3.29 2.96
13:00 Гамба Осака - Кавазаки Фронтейл 2 - 0 4.81 4.00 1.60
13:00 Джубило Ивата - Нагоя Грампус 1 - 6 2.40 3.43 2.68
13:00 Санфрече Хирошима - Кашима Антлърс 3 - 1 2.06 3.35 3.36
13:00 Урава Ред Даймъндс - Серезо Осака 1 - 2 2.16 3.32 3.16
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
12:00 Ависпа Фукуока - Оита Тринита 1 - 0 2.27 3.12 3.04
12:00 Вентфорет Кофу - Мачида Зелвия 0 - 2 2.19 3.23 3.10
12:00 Гифу - Омия Ардижа 0 - 1 3.69 3.48 1.89
12:00 Йокохама ФК - Киото Санга 3 - 1 1.77 3.41 4.35
12:00 Каматамаре Сануки - Токушима Вортис 0 - 4 5.12 3.58 1.62
12:00 Мито Холихок - Мацумото Ямага 1 - 1 2.94 3.02 2.40
13:00 Ехиме ФК - Албирекс Ниигата 0 - 0 2.66 3.08 2.57
13:00 Звейген Канадзава - Токио Верди 0 - 1 2.45 3.05 2.85
13:00 Монтедио Ямагата - Роасо Кумамото 2 - 1 2.01 3.24 3.52
13:00 Ренофа Ямагучи - Джеф Юнайтед Чиба 0 - 4 2.19 3.54 2.84
13:00 Точиги СК - Фагиано Окаяма 0 - 1 2.57 2.86 2.87

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 23.09.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане