Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
септември '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27282930
       
Топ факти за деня

Ред Бул Залцбург само победи от 5 мача

БАТЕ Борисов като гост 7 победи от 8 мача

Роял Антверпен само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Широки Брег няма загуба от 7 мача

Орхус няма загуба от 7 мача

Номе Калю няма загуба от 25 мача

Жюнес Еш само победи от 4 мача

Конгсвингер като домакин няма равенство от 11 мача

Нюбергсунд като гост 26 получени гола в 8 мача - 3.25 на мач

Зенит Санкт Петербург само победи от 5 мача

Тренчин 15 вкарани гола в 5 мача - 3.00 на мач

Марибор 19 вкарани гола в 6 мача - 3.17 на мач

Динамо Киев само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Сириус като гост няма равенство от 10 мача

Роял Пари Санта Крус като домакин само победи от 4 мача

Университарио Сукре няма победа от 8 мача

Парана Клуб PR като гост само 2 вкарани гола в 10 мача - 0.20 на мач

Португеза Акаригуа няма победа от 6 мача

Депортиво Лара няма загуба от 7 мача

Комуникасионес само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Алианса Сан Салвадор 5 равенства от 6 мача

ФК Воркута като домакин 24 вкарани гола в 6 мача - 4.00 на мач

Украйна Юнайтед като гост 28 вкарани гола в 7 мача - 4.00 на мач

Америка де Кали само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

Крус Асул като домакин само победи от 4 мача

Атлас Гуадалахара нито един вкаран гол в 7 мача

Генерал Диаз няма победа от 7 мача

Маратон Сан Педро 5 равенства от 6 мача

Унион Ла Калера като гост 8 победи от 10 мача

Курико Унидо като гост няма победа от 11 мача

Анкета

На кое място ще завърши Лудогорец в групата си в Лига Европа?

ТВ програма
Diema Sport 2
Кардиф - Арсенал
15:30 на живо
MAX Sport 1
Витес - Аякс
15:30 на живо
Nova Sport
Сент Етиен - Амиен
16:00 на живо
EuroSport 2
РБ Лайпциг - Фортуна Дюселдорф 16:30 на живо
MAX Sport 1
Фейенорд - НАК Бреда
17:45 на живо
Diema Sport 2
Бърнли - Манчестър Юнайтед 18:00 на живо
Nova Sport
Уотфорд - Тотнъм
18:00 на живо
Diema Sport
Ботев Враца - Локомотив Пловдив 18:45 на живо
EuroSport 2
Шалке 04 - Херта Берлин
19:00 на живо
MAX Sport 2
Фиорентина - Удинезе
19:00 на живо
Diema Sport 2
Рен - Бордо
20:15 на запис
Diema Sport
Лудогорец Разград - Дунав Русе 21:00 на живо
MAX Sport 1
Лацио - Фрозиноне
21:30 на живо
MAX Sport 2
Сампдория - Наполи
21:30 на живо
Diema Sport 2
Монако - Олимпик Марсилия 22:00 на живо
MAX Sport 2
Сасуоло - Дженоа
23:45 на запис

Мачове за неделя, 2 септември, 2018 Подреждане по час

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
13:00 Етиопия - Бурунди 1 - 1 - - -
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Кардиф - Арсенал 2 - 3 6.04 4.42 1.53
18:00 Бърнли - Манчестър Юнайтед 0 - 2 5.56 3.78 1.67
18:00 Уотфорд - Тотнъм 2 - 1 5.22 3.93 1.67
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Ипсуич - Норич 1 - 1 2.81 3.22 2.62
15:30 Бристъл Сити - Блекбърн 4 - 1 2.34 3.13 3.26
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 РБ Лайпциг - Фортуна Дюселдорф 1 - 1 1.36 5.14 8.46
19:00 Шалке 04 - Херта Берлин 0 - 2 1.66 3.62 5.53
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Зандхаузен - Унион Берлин 0 - 0 2.62 3.15 2.70
14:30 Санкт Паули - Кьолн 3 - 5 3.69 3.38 1.98
14:30 Хайденхайм - Дармщат 98 0 - 1 2.31 3.31 3.00
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Цвикау - Кайзерслаутерн 1 - 1 2.43 3.15 2.82
15:00 Фортуна Кьолн - Карл Цайс Йена 2 - 0 2.11 3.26 3.29
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Леванте - Валенсия 2 - 2 3.29 3.41 2.20
17:15 Алавес - Еспаньол 2 - 1 3.04 3.06 2.52
19:30 Барселона - Уеска 8 - 2 1.05 13.90 35.69
21:45 Бетис - Севиля 1 - 0 2.76 3.38 2.54
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Химнастик де Тарагона - Райо Махадаонда 0 - 1 2.05 3.02 3.91
17:00 Спортинг Хихон - Естремадура 2 - 0 1.48 3.72 7.29
21:00 Албасете - Кордоба 3 - 0 1.87 3.35 4.13
22:00 Гранада - Осасуна 2 - 0 2.19 2.94 3.57
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Мадрид Б - Реал Мадрид Кастиля 2 - 2 2.51 3.28 2.51
13:00 Лас Палмас Атлетико - Унионистас де Саламанка 1 - 0 2.10 3.12 3.20
19:00 Бургос - Унион Адарве 1 - 1 1.97 3.14 3.62
19:00 Депортиво Фабрил - Селта Виго Б 0 - 1 2.52 2.95 2.75
20:00 Корухо - Валядолид Б 1 - 0 2.06 3.07 3.42
20:00 Понтеведра - Културал Леонеса 2 - 1 3.14 3.16 2.15
20:00 Салмантино - Понферадина 0 - 0 2.58 3.00 2.64
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Реал Овиедо Б - Лангрео 2 - 2 2.02 3.17 3.38
19:00 Аморебиета - Реал Унион 0 - 3 2.46 2.97 2.79
19:00 Туделано - Витория-Гастейс 1 - 0 1.83 3.09 4.26
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
12:00 Атлетико Балеарес - Алкояно 1 - 0 1.98 3.13 3.53
13:00 Еспаньол Б - Лейда Еспортиу 1 - 1 2.29 3.04 2.93
18:00 Пералада-Жирона Б - Олот 0 - 1 2.48 2.94 2.79
18:00 Теруел - Валенсия Местая 1 - 0 3.04 2.99 2.28
21:00 Виляреал Б - Еркулес 1 - 2 2.84 2.76 2.58
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Гранада Б - УКАМ Мурсия 0 - 1 2.34 3.02 2.88
12:30 Марбеля - Атлетико Малагеньо 3 - 1 1.68 3.48 4.44
13:00 Ибиса - Атлетико Санлукеньо 0 - 1 1.64 3.57 4.67
13:00 Сан Фернандо - Мелия 0 - 0 2.33 3.01 2.90
20:00 Ел Ехидо 2012 - Севиля Атлетико 1 - 0 2.14 3.07 3.22
21:00 Бадахос - Рекреативо 0 - 1 2.34 2.95 2.97
21:00 Дон Бенито - Картахена 0 - 0 3.53 3.22 1.96
21:00 Линенсе - Хумиля 1 - 1 1.87 3.19 3.86
21:00 Реал Мурсия - Вияновенсе 0 - 0 1.63 3.40 5.04
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:00 Фиорентина - Удинезе 1 - 0 1.76 3.70 4.58
21:30 Аталанта - Каляри 0 - 1 1.36 5.02 8.26
21:30 Киево - Емполи 0 - 0 3.05 3.13 2.46
21:30 Лацио - Фрозиноне 1 - 0 1.23 6.20 13.16
21:30 Сампдория - Наполи 3 - 0 6.48 4.38 1.49
21:30 Сасуоло - Дженоа 5 - 3 2.51 3.12 2.97
21:30 Торино - СПАЛ 1 - 0 1.64 3.75 5.73
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
19:00 Пескара - Ливорно 2 - 1 1.79 3.26 4.65
22:00 Кротоне - Фоджа 4 - 1 1.83 3.44 4.16
22:00 Лече - Салернитана 2 - 2 2.33 2.93 3.27
22:00 Перуджа - Асколи 2 - 0 1.77 3.23 4.92
Италия - Купа на Италия - Серия С Италия - Купа на Италия - Серия С Рез. 1 X 2
17:30 Фермана - Риети 0 - 2 1.92 3.00 3.75
18:00 Виртус Верона - Про Пиаченца 2 - 1 2.30 2.95 2.90
18:00 Катанзаро - Кавезе 1919 5 - 2 1.68 3.20 4.75
21:30 Имолезе - Равена 5 - 3 2.10 2.90 3.40
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Сент Етиен - Амиен 0 - 0 1.62 3.79 5.68
18:00 Рен - Бордо 2 - 0 2.06 3.26 3.80
22:00 Монако - Олимпик Марсилия 2 - 3 2.75 3.52 2.44
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 ЛАСК Линц - Волфсбергер 2 - 0 1.60 3.73 5.50
18:00 Ред Бул Залцбург - Адмира Вакер Мьодлинг 3 - 1 1.13 8.24 15.56
18:00 Щурм Грац - Рапид Виена 1 - 1 2.30 3.50 2.81
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Аустрия Клагенфурт - Аустрия Виена II 1 - 2 1.75 3.71 4.00
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:45 Теута - Камза 1 - 0 1.80 3.50 3.70
20:45 Кукеси - КФ Тирана 3 - 1 1.50 3.70 5.80
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Торпедо Минск - Шахтьор Солигорск 2 - 3 7.98 4.30 1.32
17:00 ФК Слуцк - БАТЕ Борисов 0 - 1 4.10 3.42 1.76
19:30 Динамо Минск - Неман 1 - 0 1.75 3.15 4.67
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Андерлехт - Роял Антверпен 1 - 1 1.68 3.81 4.75
19:00 Серкъл Брюж - КАА Гент 0 - 3 3.01 3.42 2.25
21:00 Кортрийк - Генк 3 - 3 4.39 4.05 1.68
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Мехелен - Тубиз 1 - 0 1.43 4.24 6.40
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Широки Брег - Железничар Сараево 0 - 3 2.50 2.74 2.89
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:45 Ботев Враца - Локомотив Пловдив 0 - 0 2.57 3.09 2.62
21:00 Лудогорец Разград - Дунав Русе 3 - 1 1.09 8.18 20.27
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Сиони Болниси - Металург Рустави 0 - 4 2.50 3.20 2.50
18:00 Торпедо Кутаиси - Самтредия 5 - 2 1.41 4.00 6.88
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:15 Арис Солун - Лариса 2 - 0 1.69 3.40 5.31
19:15 Паниониос Атина - ПАОК 0 - 1 7.81 3.96 1.43
21:30 Олимпиакос - Пас Янина 5 - 0 1.21 5.71 14.29
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Одензе - Нордселанд 0 - 0 2.05 3.54 3.39
15:00 Рандерс - Олборг 2 - 2 2.51 3.09 2.91
17:00 Есберг - ФК Копенхаген 0 - 2 5.58 3.94 1.58
19:00 Орхус - Вендсисел 1 - 1 1.66 3.81 4.92
21:00 Брьондби - Мидтиланд 2 - 2 1.96 3.68 3.53
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Нюкьобинг - Хелзингор 0 - 0 2.72 3.23 2.44
14:45 Тистед - Хвидовре 1 - 0 2.57 3.31 2.53
14:45 Фремад Амагер - Силкеборг 2 - 0 3.55 3.43 1.94
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Номе Калю - Флора Талин 1 - 1 2.43 3.20 2.56
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Бней Йехуда - Макаби Петах Тиква 2 - 2 3.27 3.00 2.16
21:00 Апоел Беер Шева - Макаби Тел Авив 1 - 1 2.46 2.91 2.83
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Вестманаейяр - Викингур Рейкявик 1 - 1 2.15 3.35 3.11
17:00 КА Акурейри - Валур Рейкявик 3 - 3 4.27 3.66 1.73
17:00 Фьолнир Рейкявик - Стярнан Гардабаер 1 - 3 3.94 3.78 1.76
18:00 Брейдаблик Коупавогюр - Гриндавик 1 - 1 1.44 4.29 6.34
20:15 ФХ Хафнарфьордур - КР Рейкявик 4 - 0 2.66 3.24 2.49
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Викингур Олафсвик - Тор Акурейри 2 - 0 1.68 4.01 3.78
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Алки Ороклини - Ермис Арадипоу 0 - 2 3.40 3.60 1.88
20:00 Еносис Паралимни - Неа Саламина 3 - 5 2.88 3.22 2.24
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
17:45 Гниляне - Трепча 89 Митровица 1 - 0 2.45 2.75 2.90
17:45 Фламуртари Прищина - КЕК Обилич 1 - 0 - - -
20:45 Прищина - Дреница Србица 1 - 0 1.36 4.45 6.25
Литва - Купа на Литва Литва - Купа на Литва Рез. 1 X 2
13:00 Судува Мариямполе - Жалгирис Вилнюс 1 - 4 2.52 3.08 2.58
19:30 Кауно Жалгирис - ФК Паланга 2 - 0 1.61 3.49 4.90
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Ф91 Дюделанж - Жюнес Еш отл. - - -
19:00 Фола Еш - Юнион Титус Петанж 3 - 0 1.50 4.26 4.72
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:15 Шкупи Скопие - Шкендия 79 Тетово 1 - 2 4.48 3.73 1.62
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Сфинтул Георге Суручен - Шериф Тираспол 1 - 3 14.62 5.54 1.12
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Бодо Глимт - Сарпсборг 08 3 - 1 1.92 3.61 3.66
19:00 Бран Берген - Ранхайм 1 - 0 1.41 4.48 7.01
19:00 Кристиансунд - Старт Кристиансанд 1 - 1 1.81 3.56 4.14
19:00 Од БК - Молде 1 - 1 2.43 3.36 2.74
19:00 Розенборг - Хаугесунд 1 - 0 1.37 4.75 7.47
21:00 Лилестрьом - Волеренга Осло 0 - 1 2.19 3.31 3.17
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 ХамКам - Осане 2 - 1 1.78 3.55 4.07
16:00 Уленсакер Киса - Олесунд 3 - 0 3.14 3.60 2.03
17:00 Тромсдален - Санднес 2 - 2 1.99 3.51 3.33
19:00 Викинг Ставангер - Левангер 3 - 0 1.34 5.01 6.87
19:00 Йерв Гримстад - Флурьо 1 - 0 1.46 4.08 6.22
19:00 Конгсвингер - Согндал 1 - 3 1.99 3.49 3.34
19:00 Мьондален - Нутоден 1 - 1 1.34 4.63 7.78
19:00 Нест-Сотра - Стрьомен 0 - 2 2.13 3.59 2.95
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Мьолнер - Берум 0 - 0 2.33 3.68 2.44
18:00 Стабек 2 - Нюбергсунд 1 - 1 1.57 4.12 4.39
19:00 Фредрикстад - Хьонефос 3 - 1 1.18 6.58 9.18
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
16:00 Братвог - Видар 4 - 1 1.69 3.99 3.77
17:30 Нардо - ФК Брюне 0 - 2 2.42 3.58 2.40
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Висла Плоцк - Ягиелония Бялисток 1 - 1 2.38 3.23 2.93
16:30 Миедж Легница - Заглембие Любин 2 - 0 2.46 3.18 2.85
19:00 Краковия Краков - Легия Варшава 0 - 0 2.91 3.22 2.39
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Авеш - Маритимо 0 - 1 2.38 3.02 3.11
18:00 Рио Аве - Портимонензе 2 - 1 2.09 3.36 3.39
20:30 Насионал Мадейра - Бенфика 0 - 4 7.96 4.72 1.35
22:30 Порто - Морейрензе 3 - 0 1.14 7.71 16.73
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Варзин - Пасош Ферейра 0 - 1 2.70 3.05 2.56
18:00 Лейшоес - Фарензе 2 - 1 2.02 3.04 3.71
19:00 Спортинг Ковиля - Витория Гимараеш Б 1 - 2 1.98 3.27 3.54
19:00 Фамаликао - Ароука 2 - 0 2.43 3.00 2.88
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:30 Клуж - Виторул Констанца 1 - 2 1.78 3.39 4.42
21:30 ФК ФКСБ - Ботошани 2 - 2 1.46 4.05 6.50
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Енисей Красноярск - Арсенал Тула 0 - 0 2.46 2.93 3.03
16:30 Динамо Москва - ФК Оренбург 2 - 0 1.97 3.11 4.02
19:00 Зенит Санкт Петербург - Спартак Москва 0 - 0 1.94 3.47 3.69
21:30 Ахмат Грозни - ФК Уфа 2 - 1 1.75 3.24 5.20
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:30 Тренчин - Спартак Търнава 1 - 0 1.85 3.50 3.60
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Жилина Б - Попрад 1 - 1 2.34 3.36 2.54
17:30 Славой Требишов - Петржалка Братислава 1 - 1 2.22 3.33 2.75
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Триглав - Марибор 1 - 5 10.97 5.98 1.18
19:05 Горица - Мура 2 - 2 2.83 3.34 2.21
21:15 Олимпия Любляна - Рудар Веление 5 - 0 1.20 5.97 9.94
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Спартак Суботица - Динамо Враня 2 - 0 1.40 4.02 6.67
20:00 Войводина Нови Сад - Цървена Звезда Белград 1 - 4 7.04 4.56 1.33
22:00 Партизан Белград - Бачка Бачка Паланка 1 - 0 1.14 6.33 13.56
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:15 Ерзурум ББ - Истанбул Башакшехир 0 - 1 4.03 3.39 1.88
19:15 Касъмпаша - Анкарагуджу 2 - 1 1.79 3.85 3.97
21:45 Анталияспор - Ризеспор 2 - 1 2.28 3.47 2.94
21:45 Бурсаспор - Бешикташ 1 - 1 4.54 3.79 1.72
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Хатайспор - Газиантеп ФК 0 - 1 2.34 3.23 2.80
21:45 Адана Демирспор - Истанбулспор 2 - 2 1.84 3.52 3.86
21:45 Алтънорду - Денизлиспор 4 - 0 1.88 3.53 3.68
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Десна Чернигов - Олимпик Донецк 0 - 1 2.29 2.90 3.06
17:00 ФК Лвов - Александрия 2 - 2 3.45 2.92 2.10
19:30 Арсенал Киев - Заря Луганск 0 - 5 4.50 3.31 1.70
19:30 Динамо Киев - Карпати Лвов 0 - 2 1.12 6.19 20.29
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Волин Луцк - Оболон-Бровар Киев 2 - 4 1.91 3.25 3.60
19:00 Металист 1925 Харков - Балкани Заря 3 - 0 1.89 3.22 3.59
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
19:00 Ференцварош - МОЛ Види 2 - 2 2.15 3.33 3.10
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 ХИК Хелзинки - Интер Турку 3 - 0 1.33 4.96 8.03
19:00 ИФК Мариехамн - Илвес Тампере 3 - 6 2.18 3.14 3.29
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 Екеняс ИФ - Хака 2 - 1 2.10 3.23 3.24
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 ПЕПО Лапеенранта - Вааякоски Ювяскюля 2 - 0 1.28 5.20 7.07
18:30 МП Микели - Викингит Хелзинки 3 - 2 1.95 3.72 3.01
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 Еркулес Оулу - ЯБК Якобстад 3 - 0 1.56 4.24 4.17
18:30 КуФу-98 Куопио - ОЛС Оулу 0 - 0 1.88 3.71 3.20
18:30 Нярпес Крафт - ГБК Кокола 0 - 3 5.21 4.68 1.40
18:30 СЯК Академия - ПК-37 Иисалми 2 - 0 1.26 5.33 7.66
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Грьонинген - Цволе 0 - 1 2.07 3.56 3.29
15:30 Витес - Аякс 0 - 4 4.77 4.08 1.63
15:30 Хераклес - АЗ Алкмаар 3 - 2 4.68 4.28 1.61
17:45 Фейенорд - НАК Бреда 4 - 2 1.16 7.25 15.17
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:30 Истра 1961 - ХНК Горица 0 - 2 2.06 3.34 3.28
22:00 Динамо Загреб - Риека 1 - 1 1.63 3.69 4.88
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Титоград Подгорица - Сутиеска Никшич 0 - 0 2.53 3.00 2.69
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Карвина - Словачко 2 - 1 2.11 3.21 3.36
19:00 Сигма Оломоуц - Бохемианс 1905 Прага 2 - 3 1.64 3.65 5.06
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
16:00 Храдец Кралове - Графин Влашим 3 - 1 1.45 3.96 5.98
18:00 Варнсдорф - Височина Ихлава 1 - 0 3.15 3.21 2.09
18:00 МАС Таборско - Хрудим 0 - 1 1.67 3.63 4.29
19:00 Зноймо - Простейов 0 - 1 1.87 3.42 3.59
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Базел - Тун 1 - 1 1.68 4.05 4.27
17:00 Ксамакс - Санкт Гален 2 - 3 2.18 3.53 2.98
17:00 Люцерн - Грасхопърс 2 - 1 2.28 3.40 2.92
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
17:00 Вадуц - Криенс 2 - 2 1.69 3.79 4.20
17:00 Киасо - Вил 0 - 2 2.68 3.38 2.36
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бромапойкарна - Малмьо 0 - 3 11.38 5.51 1.25
16:00 Далкурд - ИФК Гьотеборг 1 - 1 2.94 3.37 2.33
16:00 Хамарби - Юргорден 1 - 3 2.13 3.39 3.25
18:30 Елфсборг - Калмар 1 - 1 2.23 3.30 3.18
18:30 Сундсвал - Сириус 4 - 0 1.76 3.85 4.18
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ландскрона БоИС - Норбю 1 - 1 1.74 3.58 4.27
18:30 Халмстад - Йонкьопинг Содра 1 - 0 1.96 3.40 3.56
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:30 Шелефтео - Солентюна 1 - 2 2.97 3.53 2.07
16:00 Акрополис - Карлстад Юнайтед 2 - 2 2.48 3.46 2.42
17:00 Асириска Сьодертале - Рюнинге 2 - 3 2.10 3.81 2.72
17:00 Вестерос - Умео ФК 3 - 1 1.43 4.52 5.45
17:00 Тийм ТГ - Нюкьопинг 3 - 0 2.25 3.54 2.65
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Одеволд - Карлскруна 0 - 0 2.21 3.57 2.69
17:00 Торнс - Мялби 0 - 1 4.13 3.94 1.65
17:00 Хускварна - Енгелхолм 4 - 2 2.04 3.55 3.02
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:00 Селтик - Рейнджърс 1 - 0 1.59 4.12 5.15
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
02:00 Сан Лоренцо де Алмагро - Ривър Плейт 1 - 1 3.05 2.98 2.40
17:00 Расинг Клуб - Росарио Сентрал 2 - 0 2.13 3.16 3.40
19:15 Естудиантес Ла Плата - Индепендиенте 2 - 2 2.59 2.82 2.94
21:30 Алдосиви Мар дел Плата - Тигре Виктория 0 - 2 2.68 2.92 2.74
23:45 Колон Санта Фе - Унион Санта Фе 0 - 0 2.47 2.83 3.11
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
02:30 Сантамарина - Арсенал Саранди 0 - 0 2.51 2.86 2.88
23:00 Атлетико Митре - Химнасия Мендоса 2 - 0 1.81 2.93 4.85
23:00 Индепендиенте Ривадавия - Сентрал Кордоба 2 - 0 1.76 2.98 5.09
23:00 Химнасия Хухуй - Дефенсорес де Белграно 0 - 0 2.02 2.82 4.03
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:15 Роял Пари Санта Крус - Гуабира Монтеро 2 - 1 1.71 3.44 4.20
22:00 Университарио Сукре - Блуминг Санта Крус 2 - 1 2.22 3.09 2.98
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Васко да Гама RJ - Сантос SP 0 - 3 2.60 3.03 2.75
03:00 Коринтианс SP - Атлетико MG 1 - 1 2.47 3.10 2.85
17:00 Фламенго RJ - Сеара CE 0 - 1 1.35 4.42 8.82
22:00 Атлетико PR - Баия BA 2 - 0 1.81 3.37 4.32
22:00 Сао Пауло SP - Флуминензе RJ 1 - 1 1.56 3.69 5.93
22:00 Спорт Ресифе PE - Парана Клуб PR 1 - 0 1.77 3.38 4.57
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Гояс GO - Форталеса CE 3 - 1 2.35 3.12 2.85
03:00 Боа MG - Сентро Спортиво Алагоано AL 3 - 0 2.74 2.93 2.57
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Арагуа Маракай - Депортиво Анзоатеги 0 - 0 2.07 3.13 3.20
01:00 Монагас Матурин - Трухилянос Валера 1 - 1 1.68 3.37 4.46
22:30 Атлетико Венецуела - Депортиво Тачира 0 - 0 3.26 3.12 2.06
23:00 Естудиантес де Мерида - Португеза Акаригуа 2 - 1 1.68 3.37 4.47
23:00 Карабобо Валенсия - Депортиво Лара 0 - 2 2.44 2.89 2.76
23:00 Каракас - Метрополитанос 3 - 0 1.54 3.56 5.41
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Кобан Империал - Комуникасионес 0 - 3 2.06 3.23 3.12
20:00 Мунисипал - Депортиво Чиантла 1 - 0 1.69 3.44 4.27
20:30 Антигуа ГФК - Истапа 1 - 0 1.60 3.62 4.60
21:00 Малакатеко - Кселаху 2 - 1 1.81 3.30 3.80
21:00 Сикинала - Санарате 4 - 3 2.09 3.25 2.98
23:30 Гуастатоя - Петапа 1 - 0 1.72 3.34 4.11
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Смоуха - Пирамидс 1 - 1 3.28 2.80 2.27
22:00 Ал Ахли Кайро - Ел Ентаг Ел Харби 0 - 0 1.38 4.05 7.39
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Аукас Кито - Делфин Манта 2 - 0 1.94 3.22 3.67
20:00 Депортиво Куенка - ЛДУ Кито 2 - 2 2.95 2.81 2.46
20:00 Макара Амбато - Емелек Гуаякил 1 - 1 2.15 3.07 3.15
22:30 Индепендиенте дел Вале - Текнико Университарио 1 - 1 1.47 3.99 6.08
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Фирпо Усулутан - Алианса Сан Салвадор 0 - 5 - - -
20:00 Сонсонате - Санта Текла 0 - 0 2.62 3.32 2.30
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
02:00 ФК Воркута - Украйна Юнайтед 2 - 3 2.00 3.22 3.27
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
17:10 Ал-Сад Доха - Ал-Шахания 4 - 0 1.09 8.30 14.12
19:20 Катар СК Доха - Ал-Духаил Доха 2 - 3 8.47 5.99 1.21
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Гуанджоу Евъргранде - Шанхай Грийнланд 2 - 1 1.07 10.10 18.56
14:35 Гуейджоу Хенфен - Пекин Ренхе 1 - 1 2.67 3.35 2.40
14:35 Дзянсу Сънинг - Тиендзин Цюендзиен 1 - 1 1.44 4.35 6.06
14:35 Хенан Джануе - Чанчун Ятай 1 - 1 2.43 3.37 2.62
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Атлетико Уила - Леонес 2 - 3 1.71 3.16 5.19
02:00 Енвигадо - Депортес Толима 1 - 3 2.90 2.80 2.54
02:00 Мильонариос Богота - Рионегро 1 - 1 1.51 3.57 6.64
04:00 Алианса Петролера - Америка де Кали 2 - 2 2.39 2.83 3.14
22:00 Депортиво Пасто - Санта Фе Богота 1 - 1 2.88 2.81 2.58
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
20:05 ЛД Алахуеленсе - Депортиво Саприса 1 - 0 2.35 3.25 2.68
22:30 Перес Селедон - Ередиано 1 - 1 2.80 3.13 2.34
Мароко - Купа на Трона Мароко - Купа на Трона Рез. 1 X 2
19:00 АСС Сале - ФУС Рабат 1 - 2 4.33 2.80 1.88
19:00 ИР Танжер - Могреб Тетуан 1 - 0 1.55 3.20 6.25
22:30 Кавкаб Маракеш - Видад Казабланка 1 - 2 4.50 2.95 1.80
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Крус Асул - Веракрус 4 - 1 1.40 4.19 7.02
03:00 Леон - Пумас УНАМ Мексико 1 - 2 1.74 3.62 4.19
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Атлас Гуадалахара 3 - 1 1.47 3.89 6.59
05:00 Чивас Гуадалахара - Пачука 1 - 3 2.37 3.05 2.91
20:00 Депортиво Толука - Сантос Лагуна 2 - 1 2.01 3.34 3.43
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Сакатепек - Алебрихес де Оахака 0 - 0 2.29 3.13 2.81
03:00 Кафеталерос де Тапачула - Леонес Негрос де ла У. де Г. 0 - 3 2.05 3.28 3.14
05:00 Хуарес - Атлетико Сан Луис 1 - 0 1.84 3.44 3.63
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:30 Индепендиенте ФБК - Генерал Диаз 2 - 2 2.43 3.18 2.70
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:45 Реал Гарсиласо - Спорт Уанкайо 2 - 2 1.78 3.34 4.20
04:00 Мелгар Арекипа - Университарио де Депортес 2 - 1 1.53 3.88 5.25
19:00 Депортиво Мунисипал - Бинасионал 1 - 0 1.54 3.72 5.31
21:30 Академия Кантолао - Унион Комерсио 2 - 1 2.19 3.19 3.03
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Монреал Импакт - Ню Йорк Ред Булс 3 - 0 3.05 3.40 2.22
02:30 Ню Инглънд Революшън - Портланд Тимбърс 1 - 1 1.67 3.97 4.44
02:30 Орландо Сити - Филаделфия Юнион 2 - 2 2.52 3.68 2.47
03:00 Далас - Хюстън Динамо 4 - 2 1.77 3.64 4.29
03:00 Кълъмбъс Крю - Ню Йорк Сити 2 - 1 1.88 3.64 3.78
03:00 Торонто - Лос Анджелис ФК 2 - 4 1.90 3.90 3.44
05:00 Ванкувър Уайткепс - Сан Хосе Еърткуейкс 2 - 1 1.55 4.25 5.18
05:00 Реал Солт Лейк - Лос Анджелис Галакси 6 - 2 1.90 3.92 3.43
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Кайруан - Хамам-Лиф 0 - 0 2.32 2.85 2.98
19:45 Етоил дю Сахел Сус - Бен Гердан 0 - 0 1.17 5.59 12.01
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:30 Атенас Сан Карлос - Бостън Ривър 1 - 0 2.43 3.08 2.76
21:30 Прогресо Монтевидео - Дефенсор Спортинг 0 - 0 2.76 3.21 2.36
21:30 Торке Монтевидео - Ливърпул Монтевидео 2 - 2 2.58 3.17 2.55
22:00 Данубио Монтевидео - Ел Танкуе Сислей 0 - 0 - - -
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Маратон Сан Педро - Мотагуа Тегусигалпа отл. 2.45 3.19 2.61
03:00 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Хутикалпа 4 - 1 2.10 3.16 3.07
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Универсидад де Консепсион - Унион Ла Калера 2 - 1 2.00 3.09 3.73
18:00 Евертън Виня дел Мар - Коло-Коло Сантяго 4 - 2 3.14 3.14 2.18
21:00 Антофагаста - Палестино Сантяго 1 - 0 1.97 3.35 3.51
23:30 Уачипато Талкауано - Курико Унидо 1 - 0 2.12 3.14 3.32
Южна Африка - МТН 8 Южна Африка - МТН 8 Рез. 1 X 2
16:00 Мамелоди Съндаунс - Кейптаун Сити** 1 - 0 1.66 3.29 4.80
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
12:00 Инчхън Юнайтед - Улсан Хюндай 3 - 2 3.63 3.48 1.90
12:00 Поханг Стийлърс - Чеджу Юнайтед 2 - 2 2.60 3.15 2.59
13:00 Кьонсан - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 3 4.53 3.90 1.64
13:00 Тегу - Сувон Самсунг Блюуингс 4 - 2 2.94 3.31 2.25
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
13:00 Токио - Саган Тошу 0 - 0 1.75 3.54 4.37

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 23.09.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане