Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
май '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
       
Топ факти за деня

Линкълн Ред Импс като гост 8 победи от 10 мача

Вапрус Пярну няма победа от 10 мача

Номе Калю няма загуба от 10 мача

Судува Мариямполе няма загуба от 10 мача

Ренова Джепчище като гост няма победа от 15 мача

Марибор като гост 40 вкарани гола в 14 мача - 2.86 на мач

Колос Ковалевка като гост няма равенство от 15 мача

Ингулец Петрово като домакин само 3 получени гола в 15 мача - 0.20 на мач

АИК Стокхолм само 2 получени гола в 6 мача - 0.33 на мач

Джохор Дарул Такзим като домакин само победи от 4 мача

Анкета

Кой ще спечели дербито в Испания в Събота (24.11.2018 г.)?

ТВ програма
bTV Action
Рома - Ливърпул
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за сряда, 2 май, 2018 Подреждане по час

Шампионска Лига Шампионска Лига Полуфинали Рез. 1 X 2
21:45 Рома (Ита) - Ливърпул (Анг)** (2 - 5) 4 - 2 2.58 3.96 2.46
Англия - Национална Лига - Плейофи Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:00 Алдършот Таун - Ебсфлийт Юнайтед** 0 - 0 1.90 3.21 3.85
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Алашкерт Ереван - Ширак Гюмри 0 - 0 2.10 3.06 3.18
19:00 Пюник Ереван - Бананц Ереван 2 - 1 3.29 3.11 2.03
Беларус - Купа на Беларус Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
17:45 Днепър Могилев - Динамо Брест** (0 - 2) 1 - 4 3.55 3.26 1.92
19:45 Неман - БАТЕ Борисов** (0 - 2) 0 - 0 4.25 3.33 1.75
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Рез. 1 X 2
18:30 Железничар Сараево - Крупа 2 - 0 1.31 4.45 8.23
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Линкс - Линкълн Ред Импс 0 - 1 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Металург Рустави - Локомотив Тбилиси 1 - 0 1.55 3.73 5.00
19:30 Дила Гори - Динамо Тбилиси 1 - 1 3.33 3.36 1.93
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Фредериция - Роскилде 0 - 0 1.70 3.66 4.35
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Вапрус Пярну - Пайде Линнамеесконд 1 - 1 7.99 5.28 1.25
19:00 Талина Калев - Тулевик Вилянди 1 - 2 1.26 4.93 8.00
19:30 Флора Талин - Номе Калю 3 - 3 2.38 3.27 2.58
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Гниляне - Дрита Гниляне 1 - 1 - - -
17:00 Лапи Подуево - Дреница Србица 1 - 0 - - -
17:00 Лирия Призрен - Трепча 89 Митровица 0 - 2 - - -
17:00 Фероникели Глоговац - Прищина 0 - 0 - - -
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 ФК Паланга - ФК Тракай 1 - 0 5.75 3.96 1.44
20:00 Жалгирис Вилнюс - Судува Мариямполе 2 - 3 3.41 3.34 1.95
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Академия Пандев - Победа Прилеп 1 - 0 1.67 3.28 4.69
17:00 Вардар Скопие - ФК Скопие 0 - 1 1.30 4.55 8.05
17:00 Пелистер Битоля - Ренова Джепчище 3 - 2 2.41 3.06 2.70
17:00 Шкендия 79 Тетово - Работнички Скопие 3 - 0 1.30 4.68 7.93
17:00 Шкупи Скопие - Силекс Кратово 1 - 1 2.24 3.02 3.00
Норвегия - Купа на Норвегия Норвегия - Купа на Норвегия Рез. 1 X 2
17:00 Мьолнер - Стьордалс Блинк 2 - 1 2.33 3.64 2.51
19:00 Айерсун - Йерв Гримстад 2 - 1 3.99 3.91 1.65
19:00 Алта** - Тромсдален 1 - 1 3.11 3.63 1.97
19:00 Арендал - Старт Кристиансанд 0 - 3 5.34 4.52 1.44
19:00 Братвог** - Молде 0 - 0 11.04 7.32 1.13
19:00 Валдрес - Стрьомгодсет 1 - 3 19.26 9.64 1.05
19:00 Елверум - КФУМ Осло** 1 - 1 1.96 3.68 3.02
19:00 Йорн-Хутен - Сарпсборг 08 0 - 6 13.04 8.45 1.10
19:00 Киелсос - Уленсакер Киса 0 - 3 5.09 4.02 1.52
19:00 Лисеклостер - Хаугесунд 1 - 2 10.17 6.75 1.16
19:00 Нест-Сотра** - Осане 2 - 2 1.92 3.62 3.15
19:00 Нутоден - Аскер 3 - 0 1.65 3.89 4.07
19:00 Санднес - Видар 1 - 0 1.26 5.44 7.34
19:00 Стрьомен - Берум 1 - 2 1.32 5.01 6.98
19:00 Фрам Ларвик - Мьондален** 1 - 1 7.19 4.77 1.32
19:00 Фредрикстад - Од БК 1 - 3 4.63 3.93 1.57
19:00 Фюлингсдален** - Согндал 1 - 1 6.05 4.75 1.36
19:00 ХамКам** - Хьонефос 0 - 0 1.33 4.86 6.37
19:00 Хаща - Бодо Глимт 2 - 5 9.00 6.65 1.18
19:00 Хьодд** - Флурьо 0 - 0 2.51 3.62 2.28
19:00 Шайд - Сандефьорд 3 - 0 3.91 4.04 1.66
19:15 Сеня - Тромсьо** 0 - 0 12.49 8.34 1.10
20:00 ФК Брюне - Викинг Ставангер 1 - 0 5.92 4.37 1.40
Полша - Купа на Полша Полша - Купа на Полша Рез. 1 X 2
17:00 Арка Гдиня - Легия Варшава 1 - 2 3.96 3.30 1.87
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
18:00 Витория Гимараеш Б - Порто Б 0 - 1 1.96 3.38 3.37
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
09:00 Луч-Енергия Владивосток - Авангард Курск 2 - 2 1.60 3.38 5.42
13:00 Енисей Красноярск - Волгар Астрахан 2 - 1 1.15 5.99 14.35
14:00 ФК Оренбург - Сибир Новосибирск 1 - 0 1.31 4.27 8.81
15:00 Спартак Москва 2 - ПФК Сочи 2 - 2 2.22 3.09 2.98
15:30 ФК Тамбов - ФК Тюмен 3 - 1 1.48 3.79 6.15
16:00 Балтика Калининград - Шинник Ярославл 0 - 0 1.62 3.36 5.16
16:00 Факел Воронеж - Том Томск 0 - 1 3.71 3.06 1.95
17:00 Зенит Санкт Петербург 2 - ФК Химки 1 - 0 2.03 3.06 3.45
17:00 Ротор Волгоград - Криля Советов 0 - 2 3.76 3.16 1.90
18:00 Кубан Краснодар - ФК Нижни Новгород 0 - 0 1.98 3.15 3.49
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
18:00 Локомотив Кошице - Нове Место над Вахом 3 - 2 1.41 4.44 5.33
18:00 Партизан Бардейов - Комарно 0 - 2 1.99 3.50 3.00
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Триглав - Кръшко 2 - 0 2.20 3.20 2.88
17:00 Рудар Веление - Марибор 1 - 3 5.51 4.04 1.47
19:00 Домжале - Анкаран Хрватини 4 - 0 1.17 6.29 10.92
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Суми - Авангард Краматорск 2 - 1 1.65 3.42 4.35
16:00 Кремин Кременчуг - Балкани Заря 1 - 1 2.23 3.13 2.79
16:00 Черкаский Днепър - Арсенал Киев 1 - 0 7.29 4.84 1.28
17:00 Кобра Харков - ФК Полтава 0 - 2 4.12 3.25 1.76
17:30 МФК Николаев - Горняк-Спорт Горишни Плавни 1 - 0 2.35 3.10 2.66
18:00 Волин Луцк - Колос Ковалевка 0 - 1 2.10 3.09 3.08
18:00 Ингулец Петрово - Рух Винники 1 - 0 1.58 3.55 4.69
18:00 Нефтяник-Укрнафта - Жемчужина Одеса 1 - 0 2.41 3.10 2.60
19:00 Оболон-Бровар Киев - Десна Чернигов 0 - 2 4.58 3.36 1.66
Черна Гора - Купа на Черна гора Черна Гора - Купа на Черна гора Рез. 1 X 2
18:00 Титоград Подгорица** - Будучност Подгорица 1 - 2 - - -
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Витковице - Графин Влашим 4 - 0 2.08 3.30 3.08
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Сириус - АИК Стокхолм 2 - 3 5.21 3.57 1.65
Шотландия - Първа Лига - Плейофи Шотландия - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Стърлинг Албиън - Питърхед 0 - 1 4.24 3.70 1.70
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Алоа Атлетик - Рейт Роувърс 2 - 0 3.26 3.15 2.12
21:45 Арброут - Дъмбартън 1 - 2 1.78 3.52 3.95
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Ал Масри Порт Саид - ЕНППИ Кайро 1 - 1 1.38 4.04 7.10
Египет - Купа на Египет Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
19:30 Ел Ентаг Ел Харби - Замалек Кайро 1 - 3 5.02 3.05 1.70
Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
00:30 Аудас Апастепеке - ФАС Санта Ана 1 - 1 - - -
00:30 Мунисипал Лименьо - Санта Текла 1 - 1 - - -
04:00 Сонсонате - Драгон Сан Мигел 3 - 2 - - -
Китай - ФА Къп Китай - ФА Къп Рез. 1 X 2
11:00 Хъбей Чайна Форчън - Шандун Лунен 2 - 3 2.70 3.43 2.26
14:30 Шанхай ШИПГ** - Пекин Ренхе 0 - 0 1.34 4.71 6.95
14:35 Гуанджоу Евъргранде - Гуейджоу Хенфен** 2 - 2 1.33 5.13 6.62
14:35 Чунцин Лифан - Далиан Ифан 0 - 1 1.67 3.74 4.23
15:00 Пекин Гуоан - Тиендзин Теда 1 - 0 1.23 5.63 9.26
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Джохор Дарул Такзим - Селангор 2 - 0 1.26 5.35 7.88
16:00 Куала Лумпур - ПКНС ФК 2 - 1 2.17 3.45 2.81
16:00 Мелака Юнайтед - Перак 1 - 2 3.09 3.53 1.99
16:00 ПКНП ФК - Келантан 2 - 0 2.27 3.45 2.64
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Рапиде Оуед Зем - Раджа Казабланка 3 - 1 3.25 2.89 2.18
20:00 Могреб Тетуан - РСБ Беркан 1 - 0 1.79 3.04 4.50
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Тампайнс Роувърс - Балестиер Халса 1 - 0 1.30 4.80 7.33
14:45 Уориърс ФК - Бруней ДПММ 2 - 2 3.23 3.57 1.90
14:45 Хоуганг Юнайтед - Хоум Юнайтед 3 - 3 4.67 4.20 1.51
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Чонбук Хюндай Моторс - Тегу 2 - 1 1.23 5.21 9.59
13:30 Кьонсан - Сеул 0 - 0 3.02 3.18 2.16
13:30 Поханг Стийлърс - Инчхън Юнайтед 0 - 0 1.97 3.28 3.37
13:30 Сангжу Сангму - Чуннам Драгонс 1 - 1 1.86 3.39 3.63
13:30 Сувон Самсунг Блюуингс - Улсан Хюндай 0 - 0 2.17 3.18 3.00
13:30 Чеджу Юнайтед - Кануън 3 - 5 1.90 3.41 3.45
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
13:00 Висел Кобе - Токио 0 - 0 2.56 3.19 2.59
13:00 Гамба Осака - Вегалта Сендай 1 - 0 2.37 3.19 2.81
13:00 Йокохама Ф-Маринос - Джубило Ивата 1 - 3 2.37 3.22 2.79
13:00 Кавазаки Фронтейл - Урава Ред Даймъндс 0 - 2 1.89 3.42 3.69
13:00 Кашима Антлърс - В-Варен Нагазаки 2 - 1 1.50 3.94 5.79
13:00 Нагоя Грампус - Серезо Осака 0 - 0 4.10 3.82 1.71
13:00 Шонан Белмар - Кашива Рейсол 1 - 2 3.92 3.28 1.88
13:30 Санфрече Хирошима - Шимизу Ес-Пулс 2 - 0 1.75 3.38 4.43
14:00 Саган Тошу - Консадол Сапоро 1 - 2 2.86 3.11 2.39
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
17:30 Бенгалуру (Инд) - Айзол (Инд) 5 - 0 1.28 4.65 8.93
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Гремио RS (Бра) - Серо Портеньо (Пар) 5 - 0 1.37 4.09 8.78
01:15 Реал Гарсиласо (Пер) - Естудиантес Ла Плата (Арж) 0 - 0 2.21 2.93 3.50
03:30 Насионал Монтевидео (Уру) - Сантос SP (Бра) 1 - 0 2.23 2.98 3.36

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 22.11.2018 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане