Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
май '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 242526
2728293031  
       
Топ факти за деня

Албасете като домакин няма загуба от 18 мача

Расинг Сантандер като домакин няма загуба от 17 мача

Порденоне като гост няма загуба от 18 мача

Матера като гост няма победа от 17 мача

Юве Стабия като домакин няма загуба от 17 мача

ФК Минск 4 равенства от 5 мача

Зулте Варегем 4 равенства от 6 мача

Линкълн Ред Импс 72 вкарани гола в 24 мача - 3.00 на мач

Сабуртало Тбилиси няма равенство от 10 мача

Локомотив Тбилиси няма равенство от 10 мача

ПАОК няма загуба от 29 мача

ФК Копенхаген само победи от 6 мача

ФКИ Левадия Талин като гост само победи от 4 мача

Макаби Тел Авив само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Ордабаси Шимкент като домакин нито един получен гол в 4 мача

Астана 8 победи от 9 мача

КЕК Обилич няма победа от 29 мача

Лирия Призрен като гост няма равенство от 15 мача

ФК Паневежис няма победа от 8 мача

Сарпсборг 08 4 равенства от 5 мача

Стрьомен 4 равенства от 5 мача

Тромсдален 16 получени гола в 4 мача - 4.00 на мач

Бенфика Б като домакин няма равенство от 15 мача

Войводина Нови Сад само загуби от 4 мача

Земун 14 вкарани гола в 4 мача - 3.50 на мач

Буден само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Васалунд само равенства от 4 мача

Кристианстад само загуби от 5 мача

Фуерса Амария като домакин само загуби от 5 мача

Керетаро като гост само загуби от 7 мача

Олимпия Асунсион като гост 8 победи от 9 мача

Спорт Уанкайо като гост 4 равенства от 5 мача

Бинасионал няма равенство от 11 мача

Унион Еспаньола няма равенство от 10 мача

Унион Ла Калера като домакин само победи от 5 мача

Мито Холихок няма загуба от 11 мача

Анкета

Кои ще са двата Английски отбора с трофеите в ШЛ и ЛЕ през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Ди Си Юнайтед - Кълъмбъс Крю 03:00 на живо
MAX Sport 4
Хетафе - Жирона
13:00 на живо
MAX Sport 3
Емполи - Фиорентина
13:30 на живо
Nova Sport
Дарби Каунти - Уест Бромич 14:30 на живо
EuroSport 2
Шалке 04 - Аугсбург
14:30 на живо
Sport  Plus HD
Ейбар - Бетис
15:00 на живо
Diema Sport 2
Хъдърсфийлд - Манчестър Юнайтед 16:00 на живо
Diema Sport
Челси - Уотфорд
16:00 на живо
MAX Sport 3
Лацио - Аталанта
16:00 на живо
MAX Sport 2
Парма - Сампдория
16:00 на живо
EuroSport 2
Фрайбург - Фортуна Дюселдорф 16:30 на живо
Nova Sport
Астън Вила - Норич
16:50 на запис
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Виляреал
17:15 на живо
Diema Sport
Монако - Сент Етиен
18:00 на живо
Diema Sport 2
Арсенал - Брайтън
18:30 на живо
EuroSport 2
Байер Леверкузен - Айнтрахт Франкфурт 19:00 на живо
MAX Sport 3
Дженоа - Рома
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Валядолид - Атлетик Билбао 19:30 на живо
Nova Sport
Монпелие - Амиен
20:00 на запис
MAX Sport 3
Наполи - Каляри
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Уеска - Валенсия
21:45 на живо
Diema Sport
Лион - Лил
22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за неделя, 5 май, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Хъдърсфийлд - Манчестър Юнайтед 1 - 1 9.74 5.64 1.31
16:00 Челси - Уотфорд 3 - 0 1.31 5.61 9.73
18:30 Арсенал - Брайтън 1 - 1 1.29 5.66 11.16
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Астън Вила - Норич 1 - 2 2.78 3.52 2.48
14:30 Блекбърн - Суонзи 2 - 2 2.47 3.59 2.74
14:30 Брентфорд - Престън 3 - 0 1.83 3.91 4.05
14:30 Дарби Каунти - Уест Бромич 3 - 1 1.89 3.86 3.84
14:30 Ипсуич - Лийдс 3 - 2 7.26 4.46 1.46
14:30 Нотингам Форест - Болтън 1 - 0 1.30 5.10 9.88
14:30 Рединг - Бирмингам 0 - 0 2.69 3.41 2.61
14:30 Родъръм Юнайтед - Мидълзбро 1 - 2 4.70 4.03 1.70
14:30 Сток Сити - Шефилд Юнайтед 2 - 2 3.42 3.34 2.19
14:30 Уигън - Милуол 1 - 0 2.10 3.52 3.48
14:30 Хъл Сити - Бристъл Сити 1 - 1 2.92 3.64 2.32
14:30 Шефилд Уензди - Куинс Парк Рейнджърс 1 - 2 1.76 3.82 4.64
Англия - Национална Лига - Плейофи Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
17:30 Салфорд Сити** - Ийстли 1 - 1 1.58 3.92 5.28
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Шалке 04 - Аугсбург 0 - 0 1.72 3.90 4.61
16:30 Фрайбург - Фортуна Дюселдорф 1 - 1 2.24 3.64 3.02
19:00 Байер Леверкузен - Айнтрахт Франкфурт 6 - 1 1.63 4.30 4.78
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Дармщат 98 - Унион Берлин 2 - 1 4.28 3.58 1.81
14:30 Холщайн Кил - Дуисбург 0 - 2 1.65 4.21 4.48
14:30 Ян Регенсбург - Ерцгебирге Ауе 1 - 3 1.99 3.60 3.49
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Юрдинген 05 - Енерги Котбус 1 - 2 2.81 3.45 2.31
15:00 Аален - Айнтрахт Брауншвайг 1 - 3 4.89 3.85 1.62
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Хетафе - Жирона 2 - 0 1.94 3.27 4.38
15:00 Ейбар - Бетис 1 - 0 1.97 3.67 3.71
17:15 Реал Мадрид - Виляреал 3 - 2 1.62 4.15 5.18
19:30 Валядолид - Атлетик Билбао 1 - 0 2.83 3.10 2.68
21:45 Уеска - Валенсия 2 - 6 3.60 3.71 1.99
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Луго - Алмерия 4 - 2 2.15 3.24 3.41
17:00 Майорка - Спортинг Хихон 2 - 1 1.86 3.38 4.23
19:00 Албасете - Нумансия 0 - 0 1.98 3.13 4.08
19:00 Елче - Райо Махадаонда 2 - 1 1.82 3.49 4.25
21:00 Кордоба - Реус Депортиу 1 - 0 - - -
21:30 Реал Овиедо - Гранада 1 - 1 2.36 2.95 3.27
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
12:30 Валядолид Б - Салмантино 1 - 0 2.20 3.02 3.13
13:00 Атлетико Мадрид Б - Рапидо де Боусас 5 - 1 1.51 3.66 6.00
13:00 Интернасионал де Мадрид - Бургос 0 - 1 2.12 3.16 3.08
13:00 Лас Палмас Атлетико - Понтеведра 2 - 1 2.90 3.06 2.26
13:00 Селта Виго Б - Понферадина 1 - 1 3.09 3.06 2.20
13:00 Фуенлабрада - Унион Адарве 4 - 0 1.38 4.07 6.81
18:00 Навалкарнеро - Гихуело 0 - 1 4.43 3.40 1.69
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Спортинг Хихон Б - Туделано 0 - 0 2.10 3.19 3.10
18:00 Исара - Реал Овиедо Б 1 - 1 1.95 3.32 3.72
19:00 Баракалдо - Аморебиета 4 - 3 1.83 3.25 3.96
19:00 Калахора - Атлетик Билбао Б 0 - 3 2.50 3.17 2.53
19:00 Расинг Сантандер - Герника Клуб 0 - 1 1.61 3.75 4.47
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Бадалона - Атлетико Балеарес 0 - 0 2.97 3.02 2.26
13:00 Корнеля - Еспаньол Б 0 - 2 1.99 3.14 3.48
18:00 Теруел - Ебро 4 - 1 1.89 3.19 3.71
19:00 Валенсия Местая - Онтиниент 1 - 0 - - -
19:00 Лейда Еспортиу - Барселона Б 1 - 2 1.87 3.08 3.93
19:30 Кастейон - Пералада-Жирона Б 3 - 1 1.76 3.13 4.48
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Алмерия Б - Ибиса 0 - 1 4.49 3.68 1.62
12:30 Севиля Атлетико - Вияновенсе 2 - 1 2.05 3.15 3.28
13:00 Мелия - Бадахос 2 - 1 1.99 3.16 3.47
13:00 УКАМ Мурсия - Сан Фернандо 2 - 1 1.85 3.25 3.78
13:00 Хумиля - Ел Ехидо 2012 1 - 0 2.21 3.07 2.99
20:00 Дон Бенито - Талавера де ла Рейна 0 - 1 1.66 3.52 4.54
20:00 Картахена - Марбеля 2 - 0 1.59 3.49 4.95
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Емполи - Фиорентина 1 - 0 2.38 3.62 2.79
16:00 Лацио - Аталанта 1 - 3 2.22 3.55 3.11
16:00 Парма - Сампдория 3 - 3 3.08 3.28 2.37
16:00 Сасуоло - Фрозиноне 2 - 2 1.62 4.01 5.38
19:00 Дженоа - Рома 1 - 1 3.72 3.45 2.02
21:30 Наполи - Каляри 2 - 1 1.25 6.25 11.16
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Беневенто - Падуа 3 - 3 1.60 3.66 5.57
16:00 Ливорно - Карпи 1 - 0 1.52 3.87 6.12
22:00 Салернитана - Козенца 1 - 2 1.60 3.70 5.56
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
16:00 Албинолефе - Виченца Виртус 0 - 1 - - -
16:00 Алма Ювентус Фано - Триестина 1 - 0 - - -
16:00 Губио - Виртус Верона 1 - 0 2.58 2.51 3.10
16:00 Джиана Ерминио - Вис Пезаро 1898 3 - 3 2.57 2.60 3.01
16:00 Равена - Имолезе 3 - 3 2.32 2.96 2.94
16:00 Римини - Ренате 0 - 0 2.74 1.95 4.15
16:00 Судтирол - Монца 1912 0 - 3 2.34 3.04 2.86
16:00 Терамо - Тернана 0 - 0 2.21 3.10 2.98
16:00 ФералпиСало - Порденоне 2 - 2 - - -
16:00 Фермана - Самбенедетезе 1 - 3 2.52 2.97 2.62
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
19:30 Бишелие 1913 - Кавезе 1919 4 - 3 4.85 3.10 1.74
19:30 Катанзаро - Трапани 6 - 3 1.28 4.43 9.06
19:30 Катания - Риети 1 - 1 1.46 3.92 6.25
19:30 Монополи 1966 - Сиракуза 4 - 1 1.50 3.37 6.63
19:30 Паганезе - Витербезе 1 - 0 1.75 3.42 3.88
19:30 Потенца - Вибонезе 1 - 0 1.49 3.58 6.19
19:30 Реджина - Матера 3 - 0 - - -
19:30 Сикула Леонцио - Казертана 0 - 3 5.17 2.21 2.20
19:30 Юве Стабия - Виртус Франкавила 1 - 2 1.88 3.26 3.57
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Монпелие - Амиен 1 - 1 1.72 3.57 5.07
16:00 Нант - Дижон 3 - 0 1.92 3.38 4.16
16:00 Тулуза - Рен 2 - 2 2.31 3.28 3.09
18:00 Монако - Сент Етиен 2 - 3 2.21 3.56 3.06
22:00 Лион - Лил 2 - 2 1.58 4.22 5.27
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Блау-Вайс Линц - Джуниърс ОО 0 - 2 2.23 3.39 2.89
Австрия - Група за Титлата Австрия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:30 ЛАСК Линц - Волфсбергер 3 - 0 1.60 3.87 5.32
15:30 Санкт Пьолтен - Щурм Грац 0 - 1 3.40 3.40 2.07
18:00 Аустрия Виена - Ред Бул Залцбург 1 - 2 4.99 3.95 1.62
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Кешля - Зира Баку 1 - 3 - - -
17:00 Габала - Нефтчи Баку 1 - 3 4.18 3.35 1.76
17:00 Карабах Агдам - Сабаил Баку 4 - 0 1.27 4.87 8.71
19:00 Сумгаит - Сабах Баку 1 - 0 1.65 3.56 4.61
Андора - Група за Титлата Андора - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Сант Жулия - Интер де Ескалдес 3 - 2 - - -
Андора - Група за Изпадане Андора - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
13:00 Енкамп - УЕ Санта Колома 0 - 2 - - -
13:00 Ордино - Луситанос 3 - 0 2.41 3.61 3.48
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Пюник Ереван - Ширак Гюмри 2 - 0 1.69 3.08 4.78
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Енергетик-БГУ Минск - Славия Мозир 1 - 2 2.51 3.19 2.48
16:00 ФК Слуцк - Динамо Минск 2 - 1 4.97 3.59 1.58
19:00 ФК Минск - Динамо Брест 1 - 2 6.23 3.54 1.51
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:30 Андерлехт - Стандарт Лиеж 2 - 1 1.94 3.64 3.66
19:00 КАА Гент - Клуб Брюж 0 - 1 3.73 3.89 1.86
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Роял Ексел Мускрон - Зулте Варегем 3 - 0 1.90 3.86 3.51
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 ГОШК Габела - Тузла Сити 0 - 3 4.85 3.40 1.63
21:00 Железничар Сараево - Младост Добой Какан 3 - 1 1.33 4.40 7.40
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Поморие - ЦСКА 1948 София 1 - 2 - - -
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Линкълн Ред Импс - Бока Хуниорс Гибралтар 10 - 0 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Дила Гори - Чихура Сачхере 2 - 0 - - -
20:00 Сабуртало Тбилиси - Локомотив Тбилиси 1 - 0 1.39 4.15 6.51
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Панатинайкос - Панайтоликос 4 - 0 1.65 3.70 4.83
19:00 Арис Солун - Ксанти 7 - 2 1.38 4.58 7.25
19:00 Астерас Триполис - Паниониос Атина 3 - 0 1.43 4.22 6.68
19:00 Атромитос - ОФИ Крит 0 - 2 2.52 2.83 2.96
19:00 Лариса - Олимпиакос 0 - 3 7.33 4.44 1.39
19:00 Левадиакос - АЕК Атина 0 - 3 13.75 6.25 1.18
19:00 Пас Янина - ПАОК 0 - 2 3.61 3.82 1.84
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аититос Спата - Волос НФК 0 - 3 - - -
15:00 Аполон Понту - Ханя Кисамикос 1 - 3 - - -
15:00 Докса Драма - Ерготелис 0 - 2 - - -
15:00 Егиниакос - Спарти 3 - 0 - - -
15:00 Иродотос - Аполон Лариса 0 - 1 - - -
15:00 Караискакис Арта - Трикала 1 - 3 - - -
15:00 Керкира Корфу - Панахайки 0 - 2 - - -
15:00 Платаниас - Ираклис Солун 2 - 1 - - -
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Виборг - Роскилде 3 - 1 1.82 3.59 3.99
14:45 Лингби - Кьоге 1 - 1 1.94 3.49 3.58
14:45 Тистед - Нюкьобинг 0 - 1 2.82 3.33 2.36
14:45 Хвидовре - Нествед 3 - 1 2.78 3.28 2.41
14:45 Хелзингор - Фремад Амагер 1 - 2 2.38 3.22 2.86
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 ФК Копенхаген - Брьондби 3 - 2 1.50 4.47 5.80
19:00 Одензе - Мидтиланд 3 - 1 2.87 3.59 2.29
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
13:00 Олборг - Орхус 0 - 1 2.18 3.39 3.20
15:00 Сьондерийске - Рандерс 1 - 1 2.66 3.18 2.65
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
15:00 Номе Калю - ФКИ Левадия Талин 2 - 1 2.61 3.28 2.27
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Макаби Тел Авив - Бней Йехуда 2 - 3 1.37 4.15 7.61
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 КА Акурейри - Валур Рейкявик 1 - 0 4.72 3.92 1.61
20:00 КР Рейкявик - Вестманаейяр 3 - 0 1.40 4.40 6.95
22:15 Гриндавик - Стярнан Гардабаер 1 - 1 5.02 3.87 1.58
22:15 Филкир Рейкявик - Акранес 2 - 2 2.45 3.36 2.62
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Викингур Олафсвик - Грота Селтярнарнес 2 - 0 1.61 3.91 4.11
17:00 Кефлавик - Фрам Рейкявик 2 - 1 1.67 3.87 3.84
17:00 Тротур Рейкявик - Нярдвик 2 - 3 1.51 4.01 4.82
17:00 Фьолнир Рейкявик - Хаукар Хафнарфьордур 2 - 1 1.36 4.44 6.12
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Окжетпес Кокшетау - Шахтьор Караганди 2 - 2 2.36 3.13 2.65
14:00 Жетису Талдикорган - Тараз 1 - 0 1.51 3.72 5.17
14:00 Ордабаси Шимкент - Атирау 1 - 1 1.41 3.78 6.69
15:00 Кайрат Алмати - Тобол Костанай 0 - 1 2.01 3.15 3.31
16:00 Актобе - Кайсар Къзълорда 1 - 3 3.01 3.05 2.16
16:00 Астана - Иртиш Павлодар 0 - 1 1.17 5.41 12.41
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Анортозис - Пафос 1 - 1 2.49 3.25 2.54
19:00 Докса Катокопия - Алки Ороклини 0 - 1 1.68 3.73 3.95
19:00 Еносис Паралимни - Ермис Арадипоу 4 - 1 1.24 5.26 9.08
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Гниляне - Фламуртари Прищина 0 - 1 2.19 3.14 2.66
17:00 КЕК Обилич - Балкани Суха река 0 - 3 - - -
17:00 Лапи Подуево - Трепча 89 Митровица 4 - 1 - - -
17:00 Феризай - Лирия Призрен 3 - 1 - - -
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
15:00 ФК Паланга - Кауно Жалгирис 0 - 3 5.76 4.00 1.44
17:00 Судува Мариямполе - Атлантас Клайпеда 4 - 0 1.18 5.77 11.38
19:00 Жалгирис Вилнюс - ФК Паневежис 2 - 1 1.12 7.13 13.27
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Мондорф-ле-Бен - ЮС Хостерт 2 - 2 - - -
17:00 Расинг ФК Унион - Прогрес Нидеркорн 5 - 0 - - -
17:00 УНА Щрасен - Етцела Етелбрюк 2 - 1 - - -
17:00 Фола Еш - РМ Хам Бенфика 2 - 0 1.08 8.31 14.42
17:00 Юнион Титус Петанж - Рюмеланж 2 - 1 - - -
19:30 Диферданж - Жюнес Еш 2 - 0 - - -
19:30 Ф91 Дюделанж - Виктория Роспорт 2 - 0 - - -
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Бодо Глимт - Лилестрьом 4 - 0 1.79 3.56 4.31
19:00 Бран Берген - Ранхайм 0 - 1 1.36 4.71 7.84
19:00 Кристиансунд - Тромсьо 1 - 0 1.91 3.55 3.77
19:00 Од БК - Стрьомгодсет 2 - 1 1.76 3.61 4.48
19:00 Хаугесунд - Молде 1 - 2 2.96 3.35 2.30
21:00 Розенборг - Сарпсборг 08 1 - 0 2.03 3.30 3.63
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Сандефьорд - Нест-Сотра 2 - 1 1.74 3.60 4.30
19:00 КФУМ Осло - Йерв Гримстад 5 - 0 2.00 3.34 3.54
19:00 Рауфос - Конгсвингер 0 - 0 2.55 3.35 2.56
19:00 Старт Кристиансанд - Стрьомен 4 - 0 1.68 3.64 4.64
19:00 Тромсдален - Нутоден 0 - 2 2.12 3.32 3.22
19:00 Уленсакер Киса - Шайд 3 - 2 1.79 3.57 4.04
19:00 ХамКам - Санднес 2 - 3 1.68 3.61 4.69
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
16:00 Мос - Сола 2 - 0 1.61 3.97 4.10
17:00 Хьодд - Квик Халден 1 - 1 1.75 3.88 3.48
18:00 Видар - Бюасен 4 - 1 1.73 3.99 3.54
19:00 Брюне - Левангер 2 - 0 1.56 4.10 4.42
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:00 Мьолнер - Осане 1 - 5 3.63 3.78 1.74
15:00 Киелсос - Алта 2 - 0 1.75 3.71 3.70
16:00 Сеня - Елверум 3 - 0 3.27 3.58 1.89
17:00 Гроруд - Берум 2 - 1 1.57 4.01 4.41
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Вигри Сувалки - Сандеця Нови Сонч 1 - 2 2.13 3.17 3.24
19:00 Хойничанка Хойнице - Подбескидзе 2 - 2 2.10 3.25 3.22
20:00 Пуща Неполомице - Стомил Олщин 1 - 2 2.36 3.13 2.85
Полша - Група за Титлата Полша - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Краковия Краков - Лехия Гданск 2 - 0 2.43 3.21 2.87
Полша - Група за Изпадане Полша - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Заглембие Сосновец - Шльонск Вроцлав 2 - 4 2.90 3.52 2.26
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Тондела - Санта Клара 1 - 3 1.71 3.67 4.66
19:30 Белененсеш - Спортинг Лисабон 1 - 8 6.46 4.74 1.42
22:00 Витория Гимараеш - Насионал Мадейра 2 - 2 1.52 4.14 5.95
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Бенфика Б - Порто Б 1 - 1 2.06 3.23 3.36
13:15 Пасош Ферейра - Мафра 2 - 0 1.53 3.73 5.82
18:00 Ещорил Прая - Академико Визеу 1 - 3 2.08 3.49 3.07
18:00 Спортинг Ковиля - Лейшоес 1 - 1 2.43 2.87 2.98
18:00 Фарензе - Ароука 2 - 2 2.75 3.01 2.50
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:00 Университатя Крайова - ФК ФКСБ 0 - 2 2.76 3.15 2.47
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
15:00 Волунтари - Политехника Яш 0 - 0 2.36 3.04 3.01
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Криля Советов - ФК Уфа 1 - 1 2.27 3.04 3.30
16:30 ЦСКА Москва - Динамо Москва 2 - 2 1.76 3.36 4.78
19:00 ФК Ростов - ФК Краснодар 1 - 1 3.28 3.14 2.22
Сан Марино - Плейофи Сан Марино - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Фолгоре Фалциано - Тре Пене** (0 - 1) 1 - 1 - - -
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Петржалка Братислава - Дукла Банска Бистрица 3 - 1 2.50 3.18 2.40
18:00 Славой Требишов - Попрад 0 - 1 2.84 3.26 2.14
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 Ружомберок - Слован Братислава 3 - 2 3.17 3.31 2.08
18:00 Жилина - ДАК Дунайска Стреда 1 - 2 3.63 3.53 1.90
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Мура - Рудар Веление 3 - 3 1.68 3.63 4.24
17:15 Горица - Марибор 1 - 3 3.85 3.57 1.77
18:55 Олимпия Любляна - Триглав 4 - 2 1.19 5.87 11.05
Сърбия - Група за Титлата Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Партизан Белград - Напредак Крушевац 2 - 1 1.13 6.29 12.55
19:00 Раднички Ниш - Войводина Нови Сад 0 - 0 1.10 7.90 12.20
19:00 Цървена Звезда Белград - Младост Лучани 1 - 0 1.09 8.39 14.61
19:00 Чукарички - Пролетер Нови Сад 3 - 0 1.20 4.99 10.96
Сърбия - Група за Изпадане Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Бачка Бачка Паланка - Рад Белград 1 - 2 1.89 3.10 3.71
17:00 Вождовац Белград - Мачва Шабац 1 - 1 1.46 3.70 6.33
17:00 Динамо Враня - Земун 1 - 0 1.85 3.33 3.53
17:00 Спартак Суботица - Радник Сурдулица 3 - 3 2.37 3.07 2.72
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Акхисар Беледиеспор - Йени Малатияспор 0 - 2 1.87 3.58 3.90
16:00 Гьозтепе - Анталияспор 4 - 1 1.56 4.13 5.40
19:00 Галатасарай - Бешикташ 2 - 0 1.87 3.82 3.66
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Гиресунспор - Адана Демирспор 1 - 0 3.05 3.18 2.23
19:30 Балъкесирспор - Газиантеп ФК 1 - 2 4.86 3.74 1.60
19:30 Генчлербирлиги - Денизлиспор 0 - 3 2.25 2.38 4.36
Уелс - Купа на Уелс Уелс - Купа на Уелс Рез. 1 X 2
16:45 Конас Кий - Дъ Ню Сейнтс 0 - 3 5.29 4.24 1.48
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Агробизнес Волочиск - МФК Николаев 1 - 1 - - -
17:00 Днипро-1 - Ингулец Петрово 3 - 3 - - -
17:30 Зирка Кропивницкий - Горняк-Спорт Горишни Плавни 0 - 0 - - -
18:00 Металист 1925 Харков - Рух Винники 2 - 1 1.24 4.86 7.64
18:00 Оболон-Бровар Киев - Балкани Заря 1 - 1 1.35 4.04 6.58
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Олимпик Донецк - Ворскла Полтава 1 - 1 2.54 2.90 2.71
17:00 Десна Чернигов - Черноморец Одеса 2 - 4 1.78 3.27 4.12
17:00 Карпати Лвов - Арсенал Киев 1 - 2 1.83 3.17 3.99
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 АБ Аргир - Клаксвик 0 - 4 6.67 4.85 1.28
17:00 Б36 Торсхавн - Фуглафьордур 3 - 0 - - -
17:00 ЕБ Стреймур - ХБ Торсхавн 0 - 3 - - -
17:00 Скала ИФ - Викингур Гота 2 - 3 - - -
17:00 ТБ/ФКС/Ройн - Рунавик 0 - 3 - - -
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 КуПС Куопио - КПВ Кокола 3 - 1 1.48 3.94 6.72
18:30 ФК Лахти - Сейняйоен ЯК 1 - 1 3.11 2.96 2.39
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 МП Микели - НЯС Нурмиярви 2 - 0 1.27 5.28 6.89
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Гранкула ИФК - СалПа Сало 1 - 1 1.98 3.74 2.88
18:30 Илвес Тампере 2 - ФК Еспоо 0 - 1 2.92 3.95 1.88
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 КаяХа Каяани - ВПС Академия 1 - 3 1.79 3.92 3.15
18:30 ЯБК Якобстад - ОЛС Оулу 1 - 0 1.72 3.74 3.63
Холандия - КНВБ Купа Холандия - КНВБ Купа Рез. 1 X 2
19:00 Вилем II - Аякс 0 - 4 10.70 6.62 1.21
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Славен - Осиек 1 - 0 3.33 3.13 2.17
20:00 Динамо Загреб - Локомотив Загреб 3 - 0 1.59 4.06 4.76
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Варнсдорф - Графин Влашим 0 - 2 1.73 3.37 4.29
18:00 МАС Таборско - Усти над Лабем 2 - 3 1.56 3.65 5.24
Чехия - Група за Титлата Чехия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Виктория Пилзен - Яблонец 2 - 1 1.70 3.52 4.63
Чехия - Група за Изпадане Чехия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Опава - Карвина 1 - 0 2.65 3.17 2.51
16:30 Словачко - Прибрам 5 - 1 1.62 3.62 5.11
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Лугано - Люцерн 1 - 0 2.38 3.37 2.84
17:00 Сион - Йънг Бойс 0 - 4 4.03 4.03 1.75
17:00 Тун - Ксамакс 0 - 2 2.13 3.48 3.20
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Калмар - Йостерсунд 1 - 1 2.01 3.33 3.72
16:00 Фалкенберг - Малмьо 1 - 2 8.58 4.83 1.35
16:00 Хакен - Сундсвал 1 - 0 1.44 4.40 6.98
18:30 Йоребро - Хамарби 2 - 3 4.16 3.84 1.77
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 ГАИС Гьотеборг - Йонкьопинг Содра 1 - 0 2.53 3.15 2.70
18:30 Халмстад - Йостерс 0 - 1 2.04 3.29 3.45
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 Акрополис - Солентюна 1 - 1 1.48 4.27 5.25
16:00 БК Форвард - Умео ФК 1 - 2 2.19 3.40 2.84
16:00 Йефле - Буден 3 - 0 1.57 3.83 4.88
16:00 Рюнинге - Линкьопинг Сити 1 - 2 3.86 4.02 1.67
17:00 Карлстад Юнайтед - ИФ Сюлвия 3 - 2 1.29 4.95 8.03
17:00 Нюкьопинг - Сандвикен 3 - 3 2.48 3.32 2.52
17:30 Тийм ТГ - Васалунд 3 - 1 2.86 3.48 2.12
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
15:00 Линдуме - Ландскрона БоИС 0 - 0 2.42 3.34 2.56
15:00 Твоокерш - Одеволд 0 - 0 2.35 3.36 2.63
16:00 Атвидаберг - Утсиктенс 1 - 2 2.90 3.71 2.03
16:00 Ескилсмине - Кристианстад 3 - 1 1.27 5.07 8.83
17:00 Оскаршхамн АИК - Асириска Турабдин ИК 1 - 3 1.31 4.81 7.58
18:00 Тролхетан - Вернаму 3 - 0 2.81 3.37 2.21
18:00 Шьовде АИК - Люнгшиле 2 - 1 4.21 3.55 1.70
Шотландия - Група за Титлата Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 Рейнджърс - Хибърниън 1 - 0 1.35 4.75 8.38
Австралия - А-Лига - Финална Фаза Австралия - А-Лига - Финална Фаза Рез. 1 X 2
12:00 Аделаида Юнайтед** - Мелбърн Сити 0 - 0 2.30 3.21 3.06
Аржентина - Плейофи за Промоция Аржентина - Плейофи за Промоция Рез. 1 X 2
00:35 Сентрал Кордоба - Платензе Буенос Айрес 0 - 0 2.07 3.03 3.44
21:00 Браун Адроге - Сармиенто Хунин 0 - 1 2.86 2.79 2.54
Аржентина - Други Аржентина - Други Рез. 1 X 2
02:00 Расинг Клуб - Естудиантес Ла Плата 0 - 0 1.48 3.73 6.44
21:30 Сан Лоренцо де Алмагро - Архентинос Хуниорс 1 - 1 1.95 3.03 3.81
23:45 Дефенса и Хустисия - Химнасия Ла Плата 0 - 2 1.69 3.16 5.04
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Аурора Кочабамба - Олуейс Реди Ла Пас 3 - 1 2.14 3.54 2.85
22:00 Гуабира Монтеро - Хорхе Вилстерман 1 - 1 2.07 3.53 2.96
22:00 Реал Потоси - Блуминг Санта Крус 2 - 2 1.59 4.04 4.39
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Васко да Гама RJ - Коринтианс SP 1 - 1 2.80 3.10 2.51
01:00 Палмейрас SP - Интернасионал RS 1 - 0 1.65 3.66 5.09
03:00 Сеара CE - Атлетико MG 1 - 2 2.25 3.13 3.16
17:00 Чапекоензе SC - Атлетико PR 1 - 1 2.02 3.12 3.79
22:00 Ботафого RJ - Форталеса CE 1 - 0 1.92 3.33 3.84
22:00 Крузейро MG - Гояс GO 2 - 1 1.39 4.23 8.21
22:00 Сао Пауло SP - Фламенго RJ 1 - 1 1.83 3.48 4.04
22:00 Сентро Спортиво Алагоано AL - Сантос SP 0 - 0 4.55 3.38 1.76
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Куяба MT - Операрио PR 2 - 1 2.02 3.09 3.63
01:00 Парана Клуб PR - КР Бразил AL 1 - 0 1.86 3.22 4.07
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
01:15 Наутико PE - Императриз MA 4 - 2 1.74 3.36 4.27
22:00 Трезе PB - АВС RN 0 - 0 2.45 3.04 2.73
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
22:00 Боа MG - Волта Редонда RJ 1 - 1 2.21 3.11 3.03
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Естудиантес де Мерида - Португеза Акаригуа 1 - 1 1.62 3.35 4.81
23:00 Каракас - ЛАЛА ФК 2 - 2 1.57 3.51 4.90
23:00 Минерос де Гуаяна - Естудиантес де Каракас 2 - 1 1.52 3.63 5.08
23:00 Монагас Матурин - Карабобо Валенсия 2 - 4 2.24 3.08 2.83
23:00 Сулия - Депортиво Ла Гуайра 1 - 0 2.64 3.13 2.32
23:00 Трухилянос Валера - Ланерос Гуанаре 1 - 3 2.45 3.19 2.47
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Биндуонг - Ханой ФК 2 - 2 3.43 3.33 1.83
13:00 СХБ Дананг - Тхан Куанг Нин 1 - 0 2.32 3.29 2.48
13:00 Хоанган Гялай - Намдин 2 - 0 - - -
15:00 Сайгон ФК - Хайфонг 1 - 0 2.19 3.28 2.74
15:00 Тхеконг - Сонглам Нгеан Вин 0 - 0 2.63 3.05 2.38
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
20:00 Антигуа ГФК - Кобан Империал 4 - 1 1.79 3.53 3.60
20:00 Гуастатоя - Депортиво Чиантла 1 - 0 1.65 3.39 4.42
20:00 Истапа - Малакатеко 3 - 1 2.15 3.12 3.05
20:00 Кселаху - Санарате 1 - 1 2.02 3.17 3.19
20:00 Мунисипал - Комуникасионес 0 - 2 2.00 3.15 3.26
20:00 Петапа - Сикинала 0 - 3 6.01 3.60 1.47
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Пирамидс - Ал Масри Порт Саид 1 - 1 1.61 3.35 5.40
20:00 Ногум - Ал Ахли Кайро 0 - 2 8.42 4.56 1.30
Египет - Купа на Египет Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
18:00 Исмаили Исмаилия - Ал Итихад Александрия** 1 - 1 2.48 2.88 2.78
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
01:15 ЛДУ Кито - Индепендиенте дел Вале 1 - 1 2.20 3.22 2.87
03:30 Универсидад Католика Кито - Мушук Руна 1 - 0 1.35 4.48 6.84
20:30 Фуерса Амария - Депортиво Куенка 2 - 2 3.08 3.38 2.08
23:00 Текнико Университарио - Делфин Манта 1 - 2 2.69 3.21 2.33
Индонезия - Други Индонезия - Други Рез. 1 X 2
11:00 Персия Джакарта - Бали Юнайтед 1 - 0 2.20 3.40 2.85
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
16:45 Сайпа Карадж - Падидех Хорасан Машхад 0 - 1 2.83 3.07 2.24
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Пекин Ренхе - Хенан Джануе 1 - 2 2.27 3.11 3.11
14:35 Дзянсу Сънинг - Далиан Ифан 1 - 1 1.69 3.79 4.37
14:35 Тиендзин Цюендзиен - Чунцин Лифан 3 - 3 2.28 3.17 3.02
14:35 Шънджън ФК - Шанхай Грийнланд 2 - 1 2.50 3.34 2.59
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
03:45 Атлетико Уила - Хагуарес де Кордоба 0 - 2 1.85 3.10 4.37
23:30 Алианса Петролера - Патриотас Бояка 3 - 0 2.21 3.06 3.14
23:30 Атлетико Насионал - Санта Фе Богота 2 - 1 1.54 3.52 6.18
23:30 Депортес Толима - Индепендиенте Меделин 0 - 1 2.33 3.09 2.89
23:30 Депортиво Кали - Енвигадо 1 - 0 1.65 3.47 5.01
23:30 Депортиво Пасто - Америка де Кали 1 - 1 1.86 3.30 3.92
23:30 Кукута Депортиво - Хуниор Баранкиля 2 - 1 1.99 3.21 3.56
23:30 Унион Магдалена - Онсе Калдас 1 - 0 2.44 2.91 2.88
Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
05:00 Ередиано - Сан Карлос 2 - 0 2.07 3.14 3.20
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Могреб Тетуан - ШР Ал Хосейма 2 - 1 1.86 3.05 4.09
18:00 Юсуфиа Берешид - Дифаа ел Джадида 1 - 1 2.32 2.88 2.96
20:00 Кавкаб Маракеш - ИР Танжер 3 - 1 2.25 2.92 3.09
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Крус Асул - Монаркас Морелия 1 - 1 1.53 3.95 5.43
03:00 Леон - Пачука 2 - 1 1.81 3.56 3.81
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Чивас Гуадалахара 2 - 1 1.71 3.70 4.23
05:00 Некакса Агуаскалиентес - Керетаро 1 - 0 1.51 4.07 5.49
05:06 Тихуана - Пуебла 4 - 0 1.77 3.48 4.15
20:00 Депортиво Толука - Лобос БУАП Пуебла 4 - 0 1.60 3.92 4.96
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Сантани - Олимпия Асунсион 0 - 6 6.56 4.42 1.39
00:00 Спортиво Лукеньо - Серо Портеньо отл. 4.96 3.87 1.57
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Мелгар Арекипа - Спорт Уанкайо 2 - 2 1.71 3.47 4.37
19:15 Универсидад Сан Мартин - Спорт Бойс 1 - 1 1.80 3.47 3.94
21:30 Молинос Ел Пирата - Спортинг Кристал 0 - 0 4.84 3.74 1.60
23:30 Алианса Универсидад - Бинасионал 2 - 3 2.73 3.23 2.35
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
00:00 Монреал Импакт - Ню Йорк Сити 0 - 2 2.19 3.41 3.10
02:30 Филаделфия Юнион - Ню Инглънд Революшън 6 - 1 1.54 4.04 5.83
03:00 Ди Си Юнайтед - Кълъмбъс Крю 3 - 1 2.18 3.30 3.24
03:00 Минесота Юнайтед - Сиатъл Саундърс 1 - 1 2.12 3.57 3.16
04:00 Реал Солт Лейк - Портланд Тимбърс 1 - 2 2.12 3.59 3.11
05:00 Сан Хосе Еърткуейкс - Синсинати 1 - 0 1.54 4.17 5.48
05:30 Лос Анджелис ФК - Чикаго Файър 0 - 0 1.36 4.95 7.24
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Албирекс Ниигата СИНГ - Гейланг Интернешънъл 2 - 0 1.40 4.40 5.50
12:30 Тампайнс Роувърс - Хоуганг Юнайтед 3 - 3 1.78 3.55 3.62
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
15:20 Андижан - Динамо Самарканд 2 - 2 - - -
15:30 АГМК Алмалик - Сурхан Термез 2 - 0 - - -
17:45 Кизилкум Зарафшан - Буньодкор Ташкент 1 - 0 - - -
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Насионал Монтевидео - Прогресо Монтевидео 4 - 0 1.72 3.47 3.91
21:30 Данубио Монтевидео - Хувентуд де Лас Пиедрас 4 - 3 1.72 3.39 4.35
21:30 Расинг Клуб Монтевидео - Монтевидео Уондърърс 2 - 4 2.43 3.14 2.68
21:30 Серо Монтевидео - Дефенсор Спортинг 0 - 2 2.58 3.36 2.38
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Уачипато Талкауано - Депортес Икике 1 - 1 2.05 3.29 3.27
03:30 Кокимбо Унидо - Унион Еспаньола 2 - 0 1.71 3.41 4.67
19:30 Кобресал Ел Салвадор - Антофагаста 2 - 2 2.06 3.19 3.43
22:00 Унион Ла Калера - Коло-Коло Сантяго 1 - 1 2.82 3.30 2.31
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
10:00 Кануън - Инчхън Юнайтед 1 - 0 2.02 3.35 3.45
10:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Сеул 1 - 1 2.55 3.17 2.66
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Вентфорет Кофу - Джеф Юнайтед Чиба 1 - 2 1.84 3.16 4.33
08:00 Йокохама ФК - Киото Санга 1 - 3 2.23 3.08 3.23
08:00 Токушима Вортис - Точиги СК 3 - 2 1.68 3.21 5.48
09:00 Мачида Зелвия - Мито Холихок 0 - 2 2.91 2.79 2.59
09:00 Токио Верди - В-Варен Нагазаки 2 - 1 2.49 2.94 2.88
10:00 Монтедио Ямагата - Фагиано Окаяма 1 - 0 2.19 2.87 3.52
12:00 Гифу - Рюкю 2 - 1 3.31 3.07 2.18
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
19:00 РСБ Беркан (Мар) - Сфаксиен Сфакс (Тун) 3 - 0 2.44 3.30 3.07
22:00 Етоил дю Сахел Сус (Тун) - Замалек Кайро (Еги) 0 - 0 1.89 3.72 3.17

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2019 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане