Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 262728
2930     
       
Топ факти за деня

Депортиво Фабрил като гост няма победа от 15 мача

Корухо като гост 10 равенства от 15 мача

Понтеведра като домакин няма загуба от 16 мача

Исара като домакин 10 равенства от 15 мача

Мирандес като домакин няма загуба от 15 мача

Вияновенсе като гост няма победа от 15 мача

Порденоне като гост няма загуба от 16 мача

Виртус Верона като домакин няма равенство от 16 мача

Паганезе като домакин няма победа от 15 мача

Юве Стабия като домакин няма загуба от 15 мача

Пари Сен Жермен като домакин само победи от 15 мача

Царско Село София 20 победи от 22 мача

Бока Хуниорс Гибралтар 18 загуби от 21 мача

Рустави няма победа от 6 мача

ПАОК 23 победи от 26 мача

Платаниас като домакин само 3 получени гола в 12 мача - 0.25 на мач

Спарти като гост само 3 вкарани гола в 12 мача - 0.25 на мач

ФКИ Левадия Талин само победи от 4 мача

Талина Калев само загуби от 4 мача

Флора Талин само победи от 4 мача

Астана само победи от 4 мача

ФК Паневежис само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Рюмеланж като домакин 28 получени гола в 9 мача - 3.11 на мач

Ф91 Дюделанж като гост няма загуба от 9 мача

ФК Тюмен като гост няма победа от 14 мача

Цървена Звезда Белград няма загуба от 29 мача

ФК Суми като домакин 26 получени гола в 9 мача - 2.89 на мач

Колос Ковалевка няма загуба от 18 мача

ПСВ Айндховен 84 вкарани гола в 28 мача - 3.00 на мач

Морнар Бар като домакин няма победа от 13 мача

Йънг Бойс 22 победи от 26 мача

Сентръл Коуст Маринърс като домакин 31 получени гола в 11 мача - 2.82 на мач

Трухилянос Валера като домакин 5 загуби от 6 мача

Депортиво Куенка като домакин само победи от 4 мача

Америка де Кито само 1 вкаран гол в 7 мача - 0.14 на мач

Хуниор Баранкиля няма загуба от 13 мача

Паханг няма загуба от 7 мача

Перак 4 равенства от 6 мача

Керетаро като гост само загуби от 5 мача

Атлетико Сан Луис няма загуба от 12 мача

Спорт Уанкайо няма победа от 7 мача

Бинасионал няма равенство от 7 мача

Реал Гарсиласо няма равенство от 7 мача

Сан Хосе Еърткуейкс само загуби от 4 мача

Сукотай 5 равенства от 6 мача

Феникс Монтевидео няма загуба от 7 мача

Йокохама ФК няма равенство от 7 мача

Мито Холихок няма загуба от 7 мача

Вентфорет Кофу няма загуба от 7 мача

Кашива Рейсол няма равенство от 7 мача

Анкета

Ще успее ли в Сряда Манчестър Юнайтед да спре градския си съперник Сити по пътя му към титлата?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Алавес - Леганес
13:00 на живо
MAX Sport 3
Фиорентина - Фрозиноне
13:30 на живо
Sport  Plus HD
Хетафе - Атлетик Билбао
15:00 на живо
MAX Sport 1
ВВВ Венло - Фейенорд
15:30 на живо
MAX Sport 3
Каляри - СПАЛ
16:00 на живо
MAX Sport 2
Удинезе - Емполи
16:00 на живо
Nova Sport
Реймс - Лил
16:00 на живо
Diema Sport 2
Евертън - Арсенал
16:05 на живо
EuroSport 2
Аугсбург - Хофенхайм
16:30 на живо
Sport  Plus HD
Валядолид - Севиля
17:15 на живо
Diema Sport
Черно море - Левски София 17:30 на живо
MAX Sport 1
Витес - ПСВ Айндховен
17:45 на живо
Diema Sport 2
Уотфорд - Уулвърхямптън
18:00 на живо
Nova Sport
Ница - Монпелие
18:00 на живо
EuroSport 2
Борусия М'Гладбах - Вердер Бремен 19:00 на живо
MAX Sport 3
Интер - Аталанта
19:00 на живо
MAX Sport 2
Лацио - Сасуоло
19:00 на живо
MAX Sport 4
Селта Виго - Реал Сосиедад 19:30 на живо
Diema Sport
Берое - Ботев Пловдив
20:00 на живо
MAX Sport 3
Наполи - Дженоа
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Бетис - Виляреал
21:45 на живо
Diema Sport 2
Пари Сен Жермен - Страсбург 22:00 на живо
MAX Sport 2
Синсинати - Спортинг Канзас Сити 22:00 на живо

Мачове за неделя, 7 април, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:05 Евертън - Арсенал 1 - 0 2.89 3.51 2.45
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ковънтри - Бристол Роувърс 0 - 0 2.13 3.33 3.47
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
18:00 Уотфорд** - Уулвърхямптън 2 - 2 3.15 3.10 2.46
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Аугсбург - Хофенхайм 0 - 4 3.92 4.23 1.78
19:00 Борусия М'Гладбах - Вердер Бремен 1 - 1 2.06 3.61 3.45
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Гройтер Фюрт - Дармщат 98 2 - 1 2.75 3.11 2.62
14:30 Динамо Дрезден - Унион Берлин 0 - 0 3.86 3.39 1.94
14:30 Хайденхайм - Кьолн 0 - 2 4.86 3.99 1.63
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Фортуна Кьолн - Ханза Рощок 1 - 1 3.55 3.33 2.01
15:00 Оснабрюк - Айнтрахт Брауншвайг 1 - 0 2.08 3.14 3.58
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Алавес - Леганес 1 - 1 2.68 2.98 2.92
15:00 Хетафе - Атлетик Билбао 1 - 0 2.32 2.99 3.50
17:15 Валядолид - Севиля 0 - 2 3.82 3.59 1.97
19:30 Леванте - Уеска 2 - 2 1.98 3.78 3.59
19:30 Селта Виго - Реал Сосиедад 3 - 1 2.34 3.43 3.01
21:45 Бетис - Виляреал 2 - 1 2.18 3.54 3.21
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Алкоркон - Албасете 0 - 1 2.41 2.93 3.20
17:00 Луго - Осасуна 2 - 2 3.93 3.15 2.01
19:00 Химнастик де Тарагона - Нумансия 2 - 0 2.49 2.90 3.09
21:00 Елче - Кордоба 1 - 0 1.78 3.32 4.87
21:00 Майорка - Реус Депортиу 1 - 0 - - -
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Интернасионал де Мадрид - Унион Адарве 1 - 2 2.01 3.07 3.60
13:00 Лас Палмас Атлетико - Депортиво Фабрил 0 - 0 1.76 3.02 4.88
17:30 Рапидо де Боусас - Корухо 0 - 0 2.45 2.83 2.93
18:00 Навалкарнеро - Фуенлабрада 0 - 2 5.68 3.47 1.56
18:00 Понтеведра - СС Рейес 3 - 1 1.84 3.30 3.92
19:00 Атлетико Мадрид Б - Гихуело 0 - 1 1.76 3.09 4.75
19:00 Културал Леонеса - Понферадина 1 - 1 1.83 3.25 3.98
20:30 Реал Мадрид Кастиля - Салмантино 1 - 1 1.68 3.32 4.76
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Спортинг Хихон Б - Витория-Гастейс 3 - 2 1.85 3.04 4.11
17:00 Реал Сосиедад Б - Герника Клуб 1 - 1 2.18 3.09 3.05
18:00 Баракалдо - Реал Унион 3 - 1 1.75 3.23 4.36
18:00 Исара - Химнастика де Торелавега 2 - 2 1.84 3.18 4.05
18:00 Лангрео - Калахора 2 - 1 2.38 2.83 2.98
18:00 УД Логронес - Реал Овиедо Б 3 - 4 1.56 3.49 5.29
18:30 Мирандес - Лейоа 2 - 1 1.57 3.58 5.32
19:00 Расинг Сантандер - Туделано 2 - 1 1.37 4.13 7.02
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Валенсия Местая - Пералада-Жирона Б 0 - 1 2.01 2.96 3.69
13:00 Ебро - Онтиниент 1 - 0 - - -
13:00 Еспаньол Б - Виляреал Б 0 - 1 2.51 2.90 2.76
13:00 Леванте Б - Конкуенсе 1 - 1 1.88 3.17 3.80
13:00 Теруел - Атлетико Балеарес 1 - 1 3.74 2.80 2.07
18:00 Бадалона - Сабадел 2 - 0 2.15 2.82 3.44
18:15 Кастейон - Олот 1 - 1 2.10 2.88 3.52
19:00 Корнеля - Барселона Б 2 - 2 2.14 3.00 3.22
19:00 Лейда Еспортиу - Ехеа 0 - 1 1.79 3.25 4.14
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:00 Хумиля - Вияновенсе 1 - 1 2.50 2.68 3.00
12:30 Алмерия Б - Атлетико Санлукеньо 1 - 0 3.40 2.74 2.23
13:00 Атлетико Малагеньо - Севиля Атлетико 3 - 0 3.06 2.84 2.34
13:00 Дон Бенито - Ибиса 2 - 2 2.47 2.77 2.95
13:00 Мелия - Рекреативо 1 - 1 2.28 2.82 3.17
13:00 Талавера де ла Рейна - Марбеля 0 - 3 2.26 2.80 3.25
17:00 Гранада Б - Ел Ехидо 2012 1 - 1 1.99 3.16 3.43
18:00 Линенсе - Сан Фернандо 0 - 1 2.25 2.98 3.02
18:30 УКАМ Мурсия - Бадахос 1 - 2 1.97 3.07 3.64
20:00 Картахена - Реал Мурсия 1 - 1 1.57 3.40 5.40
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Фиорентина - Фрозиноне 0 - 1 1.42 4.36 8.16
16:00 Каляри - СПАЛ 2 - 1 2.17 3.09 3.67
16:00 Удинезе - Емполи 3 - 2 2.39 3.21 3.08
19:00 Интер - Аталанта 0 - 0 2.07 3.51 3.52
19:00 Лацио - Сасуоло 2 - 2 1.35 5.05 8.61
21:30 Наполи - Дженоа 1 - 1 1.28 5.33 11.83
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Асколи - Пескара 2 - 1 2.75 3.07 2.61
16:00 Кремонезе - Лече 2 - 0 2.81 2.93 2.66
22:00 Козенца - Кротоне 1 - 0 2.25 2.85 3.60
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Про Пиаченца - Понтедера 0 - 3 - - -
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Губио - Триестина 2 - 2 3.05 2.74 2.39
17:30 Албинолефе - Римини 1 - 1 2.04 2.89 3.71
17:30 Алма Ювентус Фано - Ренате 0 - 0 2.51 2.61 3.03
17:30 Джиана Ерминио - Монца 1912 3 - 2 3.29 2.78 2.24
17:30 Равена - Порденоне 0 - 0 3.42 2.76 2.22
17:30 Судтирол - Самбенедетезе 2 - 1 2.35 2.70 3.21
17:30 Терамо - Виченца Виртус 1 - 1 2.80 2.62 2.72
17:30 ФералпиСало - Вис Пезаро 1898 1 - 0 1.82 2.91 4.68
17:30 Фермана - Тернана 0 - 0 2.73 2.62 2.76
21:30 Виртус Верона - Имолезе 0 - 0 2.95 2.84 2.40
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Катанзаро - Виртус Франкавила 2 - 3 1.75 3.18 4.39
15:30 Катания - Бишелие 1913 2 - 1 1.32 4.16 8.94
15:30 Паганезе - Риети 0 - 1 3.23 2.98 2.15
15:30 Реджина - Сикула Леонцио 0 - 1 1.90 3.07 3.85
15:30 Сиракуза - Вибонезе 3 - 0 2.33 2.98 2.91
15:30 Юве Стабия - Трапани 2 - 0 2.27 2.99 2.97
16:00 Ренде 1968 - Матера 3 - 0 - - -
17:30 Потенца - Кавезе 1919 4 - 0 1.99 2.92 3.80
19:30 Монополи 1966 - Казертана 0 - 1 2.13 2.96 3.30
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Реймс - Лил 1 - 1 2.80 3.00 2.72
16:00 Тулуза - Нант 1 - 0 2.63 3.00 2.89
18:00 Ница - Монпелие 1 - 0 2.87 2.92 2.75
22:00 Пари Сен Жермен - Страсбург 2 - 2 1.17 7.81 14.09
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Амщетен - Форвартс Щайр 4 - 0 1.88 3.43 3.74
15:30 Вакер Инсбрук II - Лафниц 1 - 0 2.42 3.22 2.72
Австрия - Група за Титлата Австрия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:30 Аустрия Виена - Щурм Грац 0 - 1 2.41 3.21 2.92
15:30 Санкт Пьолтен - Волфсбергер 1 - 3 3.09 3.30 2.26
18:00 ЛАСК Линц - Ред Бул Залцбург 0 - 2 4.10 3.56 1.84
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Габала - Карабах Агдам 1 - 2 4.10 3.13 1.83
15:30 Сабах Баку - Сабаил Баку 3 - 1 2.56 3.00 2.57
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 УЕ Санта Колома - Луситанос 0 - 0 1.65 3.70 3.90
15:00 Интер де Ескалдес - УЕ Енгордани 0 - 0 1.55 3.70 4.60
17:00 Сант Жулия - Енкамп 4 - 2 1.10 7.85 11.58
19:00 Ордино - ФК Санта Колома 1 - 2 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Алашкерт Ереван - Арцах Ереван 1 - 0 1.61 3.34 4.93
14:00 Пюник Ереван - Лори Ванадзор 1 - 2 2.20 2.96 3.06
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Славия Мозир - Торпедо Жодино 1 - 2 3.88 3.19 1.87
18:00 Динамо Брест - Днепър Могилев 3 - 1 1.26 4.89 8.29
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Андерлехт - Роял Антверпен 1 - 2 1.94 3.56 3.77
Белгия - Група за Изпадане Белгия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:00 Рьозеларе - Оуд Хеверле Льовен 2 - 2 2.67 3.25 2.45
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Ойпен - Шарлероа 0 - 1 2.79 3.41 2.40
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Жрински Мостар - Крупа 2 - 0 1.25 4.82 8.57
17:30 Широки Брег - ГОШК Габела 1 - 0 1.28 4.39 8.84
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
15:30 Лудогорец Разград II - Царско Село София 0 - 2 - - -
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 Черно море - Левски София 0 - 1 3.21 2.95 2.25
20:00 Берое - Ботев Пловдив 1 - 1 2.01 3.20 3.53
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Бока Хуниорс Гибралтар - Глейсис Юнайтед 2 - 3 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Сиони Болниси - Динамо Батуми 2 - 4 2.70 3.10 2.40
18:00 Динамо Тбилиси - Рустави 3 - 1 1.30 4.60 8.00
20:00 Дила Гори - Торпедо Кутаиси 0 - 2 3.70 3.20 1.90
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ксанти - АЕК Атина 1 - 3 4.31 3.11 1.92
17:15 Астерас Триполис - Левадиакос 0 - 0 1.39 4.05 9.21
19:00 Панайтоликос - Олимпиакос 0 - 5 7.50 4.42 1.40
19:30 ПАОК - Ламия 3 - 0 1.11 7.97 20.80
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Платаниас - Керкира Корфу 2 - 0 1.82 3.09 4.06
16:00 Аполон Лариса - Ерготелис 2 - 2 2.18 3.07 3.02
16:00 Волос НФК - Егиниакос 6 - 0 1.04 10.93 18.38
16:00 Иродотос - Спарти 4 - 1 1.09 9.42 12.13
16:00 Караискакис Арта - Докса Драма 0 - 0 2.59 2.70 2.78
16:00 Трикала - Панахайки 0 - 0 2.65 2.68 2.74
17:00 Аититос Спата - Аполон Понту 0 - 3 - - -
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Виборг - Нюкьобинг 2 - 2 1.80 3.53 4.17
14:45 Роскилде - Силкеборг 1 - 2 3.05 3.49 2.15
14:45 Фредериция - Лингби 0 - 3 1.99 3.43 3.48
14:45 Фремад Амагер - Тистед 1 - 0 1.67 3.67 4.74
14:45 Хвидовре - Хелзингор 2 - 1 2.99 3.20 2.30
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Есберг - Мидтиланд 2 - 2 5.74 4.25 1.52
19:00 Одензе - ФК Копенхаген 0 - 1 3.01 3.34 2.32
Дания - Група А за Изпадане Дания - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
15:00 Вейле - Сьондерийске 4 - 1 2.94 3.30 2.36
Дания - Група Б за Изпадане Дания - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
13:00 Хобро - Олборг 1 - 1 3.05 3.33 2.29
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Таммека Тарту - ФКИ Левадия Талин 1 - 2 8.40 5.55 1.22
13:00 Тулевик Вилянди - Номе Калю 2 - 3 11.41 8.71 1.09
15:00 Куресааре - Талина Калев 2 - 0 1.89 3.65 3.15
19:00 Флора Талин - Маарду Линнамеесконд 6 - 0 1.03 9.84 19.74
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Макаби Нетаня - Макаби Тел Авив 1 - 4 3.87 3.29 1.83
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Раанана - МС Ашдод 1 - 2 2.17 2.99 3.26
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
22:15 Акранес - КР Рейкявик 1 - 2 2.66 3.54 2.21
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Кайсар Къзълорда - Астана 0 - 0 6.32 3.67 1.44
15:00 Атирау - Шахтьор Караганди 0 - 0 2.50 3.05 2.53
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Аполон Лимасол - Неа Саламина 1 - 1 1.30 4.64 8.13
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Алки Ороклини - Еносис Паралимни 2 - 0 2.89 3.20 2.23
19:00 Докса Катокопия - Анортозис 3 - 3 2.26 3.13 2.94
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Балкани Суха река - Фламуртари Прищина 2 - 0 - - -
16:00 Гниляне - Дрита Гниляне 0 - 0 - - -
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
17:00 ФК Паневежис - ФК Ритеряй 1 - 2 6.14 4.16 1.39
19:00 Жалгирис Вилнюс - Судува Мариямполе 1 - 0 2.20 3.26 2.84
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Прогрес Нидеркорн - Фола Еш 1 - 1 2.16 3.77 2.62
17:00 Виктория Роспорт - ЮС Хостерт 2 - 0 - - -
17:00 Етцела Етелбрюк - РМ Хам Бенфика 0 - 3 - - -
17:00 Жюнес Еш - УНА Щрасен 1 - 2 - - -
17:00 Расинг ФК Унион - Мондорф-ле-Бен 3 - 0 - - -
17:00 Рюмеланж - Диферданж 1 - 2 - - -
17:00 Юнион Титус Петанж - Ф91 Дюделанж 1 - 3 - - -
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Пиета Хотспърс - Сейнт Андрюс ФК 3 - 1 3.03 3.17 2.11
19:00 Валета - Гзира Юнайтед 1 - 1 1.85 3.28 3.67
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Шериф Тираспол - Милсами Орхей 0 - 1 1.30 4.83 6.95
19:00 Петрокуб Хинчещ - Сфинтул Георге Суручен 2 - 2 2.51 3.16 2.45
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Кристиансунд - Волеренга Осло 2 - 0 2.60 3.31 2.61
19:00 Лилестрьом - Ранхайм 2 - 1 1.70 3.74 4.68
19:00 Молде - Стабек 3 - 0 1.37 4.66 7.93
19:00 Тромсьо - Викинг Ставангер 0 - 2 2.04 3.40 3.51
19:00 Хаугесунд - Сарпсборг 08 1 - 1 2.50 3.31 2.72
21:00 Бран Берген - Стрьомгодсет 1 - 1 1.74 3.60 4.59
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Йерв Гримстад - Стрьомен 1 - 1 2.02 3.42 3.37
16:00 КФУМ Осло - Старт Кристиансанд 1 - 2 3.23 3.25 2.15
16:00 Рауфос - Сандефьорд 0 - 2 3.51 3.48 1.96
16:00 ХамКам - Тромсдален 2 - 1 1.63 3.91 4.66
19:00 Нутоден - Шайд 1 - 1 2.49 3.20 2.70
19:00 Санднес - Нест-Сотра 0 - 0 2.12 3.37 3.15
19:00 Уленсакер Киса - Согндал 3 - 0 2.49 3.34 2.62
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Погон Шчечин - Арка Гдиня 3 - 3 1.72 3.46 4.97
19:00 Гурник Забже - Легия Варшава 1 - 2 4.03 3.46 1.87
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Гарбарния Краков - ГКС Ястшембе-Здруй 0 - 1 3.05 3.19 2.22
17:00 ГКС Катовице - Хробри Глогов 2 - 2 1.84 3.40 3.97
18:45 Подбескидзе - ГКС Тихи 2 - 0 2.29 3.19 2.94
19:00 Термалика Нечеча - Одра Ополе 3 - 0 1.97 3.30 3.58
20:08 ЛКС Лодз - Пуща Неполомице 0 - 1 1.69 3.40 4.95
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Витория Сетубал - Маритимо 1 - 0 2.02 3.16 3.94
19:30 Фейрензе - Бенфика 1 - 4 13.54 5.96 1.21
22:00 Спортинг Лисабон - Рио Аве 3 - 0 1.34 5.04 8.11
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Лейшоес - Фамаликао 2 - 3 2.79 2.97 2.54
18:00 Пасош Ферейра - Оливейрензе 0 - 1 1.39 4.18 7.59
18:00 Спортинг Ковиля - Ещорил Прая 1 - 2 2.72 2.99 2.59
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Университатя Крайова - Клуж 0 - 0 2.66 2.88 2.79
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Газ Метан Медиаш - Ботошани 2 - 0 1.98 3.01 4.08
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
11:30 ФК Уфа - ФК Ростов 1 - 0 3.07 2.65 2.69
14:00 Урал Свердловска област - Енисей Красноярск 3 - 2 1.76 3.38 4.72
16:30 Рубин Казан - Арсенал Тула 0 - 0 2.40 2.78 3.38
19:00 Локомотив Москва - Зенит Санкт Петербург 1 - 1 2.52 3.11 2.81
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
08:00 Луч-Енергия Владивосток - Чертаново Москва 0 - 0 2.46 2.95 2.75
10:00 СКА-Хабаровск - Шинник Ярославл 1 - 0 1.88 3.01 4.07
12:00 Том Томск - ФК Тамбов 1 - 1 3.79 3.08 1.93
13:00 Ротор Волгоград - Балтика Калининград 1 - 0 2.24 2.75 3.34
14:00 Зенит Санкт Петербург 2 - Сибир Новосибирск 2 - 2 2.40 2.86 2.90
14:30 Спартак Москва 2 - ФК Краснодар-2 2 - 3 2.47 3.07 2.63
15:00 Авангард Курск - Мордовия Саранск 2 - 0 1.99 2.98 3.68
15:00 ФК Химки - ФК Нижни Новгород 0 - 2 2.90 2.84 2.42
16:00 ПФК Сочи - ФК Тюмен 1 - 1 1.42 3.66 7.44
16:00 Факел Воронеж - ФК Армавир 0 - 0 2.22 2.91 3.18
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Беласица Струмица - Силекс Кратово 0 - 1 - - -
16:30 Вардар Скопие - Академия Пандев 1 - 1 1.73 3.35 4.23
16:30 Македония Гьорче Петров - Победа Прилеп 3 - 0 1.67 3.21 4.54
16:30 Шкендия 79 Тетово - Ренова Джепчище 2 - 1 - - -
16:30 Шкупи Скопие - Работнички Скопие 1 - 2 - - -
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 Слован Братислава - Земплин Михаловце 4 - 1 1.20 5.79 9.55
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:45 Горица - Мура 0 - 1 2.50 3.18 2.56
17:45 Олимпия Любляна - Рудар Веление 3 - 3 1.29 4.95 7.68
20:00 Алуминий Кидричево - Кръшко 1 - 1 1.67 3.46 4.59
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Вождовац Белград - Мачва Шабац 1 - 0 1.80 3.24 3.97
18:00 Войводина Нови Сад - Партизан Белград 3 - 2 3.26 3.12 2.06
18:00 Динамо Враня - Радник Сурдулица 0 - 3 2.20 2.98 3.02
18:00 Напредак Крушевац - Земун 1 - 0 1.64 3.37 4.67
18:00 Раднички Ниш - Бачка Бачка Паланка 5 - 1 1.09 7.43 15.87
18:00 Спартак Суботица - Рад Белград 1 - 0 1.23 5.33 9.22
18:00 Чукарички - Младост Лучани 0 - 0 1.81 3.23 3.91
20:00 Цървена Звезда Белград - Пролетер Нови Сад 4 - 0 1.09 7.92 13.11
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:30 Касъмпаша - Ерзурум ББ 2 - 1 1.95 3.72 3.46
16:00 Анкарагуджу - Фенербахче 1 - 1 4.06 3.54 1.85
16:00 Гьозтепе - Акхисар Беледиеспор 0 - 1 1.82 3.50 4.24
19:00 Истанбул Башакшехир - Коняспор 2 - 0 1.33 4.66 9.20
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Юмраниеспор - Хатайспор 0 - 0 2.49 3.02 2.74
16:30 Афиет Афионспор - Адана Демирспор 0 - 2 2.72 3.19 2.38
16:30 Гиресунспор - Генчлербирлиги 0 - 1 3.47 3.15 2.04
19:30 Аданаспор - Денизлиспор 3 - 4 4.21 3.41 1.76
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 ФК Суми - Авангард Краматорск 0 - 3 - - -
16:00 МФК Николаев - Колос Ковалевка 0 - 3 2.47 3.40 2.36
Украйна - Купа на Украйна Украйна - Купа на Украйна Рез. 1 X 2
14:00 Ингулец Петрово** - Карпати Лвов 1 - 1 4.97 3.54 1.62
14:00 ФК Лвов - Заря Луганск 0 - 1 3.57 3.10 2.02
17:00 Днипро-1 - Ворскла Полтава 2 - 0 2.33 3.14 2.82
17:00 Шахтьор Донецк** - Динамо Киев 1 - 1 1.89 3.41 3.58
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Б36 Торсхавн - ХБ Торсхавн 2 - 1 2.86 3.63 2.06
17:00 ТБ/ФКС/Ройн - ЕБ Стреймур 1 - 0 - - -
18:30 Фуглафьордур - Клаксвик 2 - 3 - - -
19:00 АБ Аргир - Скала ИФ 0 - 1 - - -
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
14:00 РоПС Рованиеми - Хонка 1 - 2 3.27 3.11 2.21
15:00 КПВ Кокола - Илвес Тампере 0 - 2 4.06 3.30 1.89
17:00 ФК Лахти - КуПС Куопио 3 - 3 3.44 3.24 2.08
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Еммен - Хееренвеен 2 - 0 2.59 3.74 2.44
15:30 ВВВ Венло - Фейенорд 0 - 3 6.56 4.79 1.42
15:30 Цволе - Фортуна Ситард 5 - 0 1.55 4.54 5.07
17:45 Витес - ПСВ Айндховен 3 - 3 4.87 4.35 1.59
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Рудеш Загреб - Динамо Загреб 0 - 2 20.26 6.79 1.13
20:00 Хайдук Сплит - Осиек 0 - 0 1.89 3.18 4.18
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Будучност Подгорица - Искра Даниловград 3 - 1 1.44 3.45 6.34
17:00 Ловчен Цетине - Гарбал Радановичи 1 - 1 3.92 2.90 1.84
17:00 Морнар Бар - Сутиеска Никшич 0 - 3 - - -
17:00 Петровац - Зета Голубовци 0 - 2 2.87 2.81 2.30
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Баник Острава - Теплице 3 - 1 1.79 3.44 4.39
16:30 Бохемианс 1905 Прага - Млада Болеслав 0 - 0 2.27 3.11 3.18
16:30 Сигма Оломоуц - Карвина 3 - 2 1.65 3.63 5.09
16:30 Слован Либерец - Яблонец 0 - 0 2.65 3.05 2.70
19:00 Словачко - Виктория Пилзен 0 - 1 3.75 3.15 2.03
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Виктория Жижков - Баник Соколов 1 - 1 1.82 3.36 3.89
11:15 Графин Влашим - Храдец Кралове 0 - 0 3.56 3.02 2.06
15:30 Збройовка Бърно - Усти над Лабем 0 - 0 1.45 4.00 6.24
15:30 Чешке Будьовице - Пардубице 1 - 0 1.50 3.72 5.79
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Базел - Лугано 1 - 1 1.45 4.20 6.94
17:00 Йънг Бойс - Тун 5 - 1 1.33 5.09 7.99
17:00 Сион - Люцерн 2 - 2 2.61 3.37 2.59
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 ИФК Гьотеборг - Елфсборг 3 - 0 2.52 3.15 2.85
16:00 Йостерсунд - Фалкенберг 3 - 2 1.46 4.18 7.06
18:30 Хамарби - Калмар 1 - 1 1.67 3.67 5.13
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Варберг БоИС - Трелеборг 3 - 1 2.17 3.34 3.15
16:00 Далкурд - Бромапойкарна 0 - 4 2.31 3.20 2.97
18:30 Фрей Тебю - Сирианска Сьодертале 0 - 3 2.00 3.40 3.46
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 Карлстад Юнайтед - БК Форвард 2 - 0 1.54 3.94 4.97
16:00 Линкьопинг Сити - Буден 4 - 0 1.19 6.04 10.25
16:00 Сандвикен - Солентюна 3 - 1 2.12 3.50 2.88
17:00 Нюкьопинг - Йефле 2 - 1 1.59 3.84 4.56
17:00 Тийм ТГ - Умео ФК 0 - 1 3.62 3.55 1.83
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Асириска Турабдин ИК - Шьовде АИК 0 - 1 1.85 3.57 3.53
17:00 Вернаму - Оскаршхамн АИК 0 - 0 2.46 3.30 2.52
17:00 Ландскрона БоИС - Тролхетан 1 - 0 1.59 3.76 4.84
17:00 Люнгшиле - Линдуме 1 - 1 1.47 4.13 5.50
18:00 Кристианстад - Лунд 0 - 2 3.16 3.55 1.98
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Мъдъруел - Рейнджърс 0 - 3 5.84 4.06 1.53
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:00 Аделаида Юнайтед - Уелингтън Финикс 3 - 1 1.88 3.72 3.70
12:00 Сентръл Коуст Маринърс - Пърт Глори 0 - 3 7.98 5.27 1.33
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
02:00 Алдосиви Мар дел Плата - Бока Хуниорс 1 - 1 3.39 3.03 2.21
17:00 Хуракан Буенос Айрес - Атлетико Тукуман 2 - 0 2.55 2.99 2.85
19:00 Росарио Сентрал - Индепендиенте 1 - 2 3.45 3.05 2.17
21:15 Белграно Кордоба - Годой Крус 1 - 0 1.53 3.59 6.84
21:15 Патронато Парана - Архентинос Хуниорс 2 - 1 1.64 3.46 5.63
21:15 Ривър Плейт - Тигре Виктория 2 - 3 2.11 3.39 3.17
21:15 Сан Мартин Сан Хуан - Талерес Кордоба 2 - 1 2.33 3.12 3.04
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
02:10 Сармиенто Хунин - Феро Карил Оесте 2 - 2 1.61 3.35 5.59
04:00 Атлетико Митре - Лос Андес 2 - 1 1.83 3.06 4.28
17:00 Темперлей - Сентрал Кордоба 1 - 2 2.56 2.80 2.82
23:00 Химнасия Хухуй - Химнасия Мендоса 1 - 2 2.65 2.68 2.86
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:30 Аурора Кочабамба - Хорхе Вилстерман 1 - 2 2.84 3.31 2.22
22:00 Реал Потоси - Дъ Стронгест Ла Пас 0 - 2 4.60 4.04 1.56
23:00 Боливар Ла Пас - Сан Хосе Оруро 2 - 3 1.36 4.57 6.41
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
00:30 Сеара CE - Наутико PE 0 - 2 1.62 3.58 4.45
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Академия Пуерто Кабейо - Португеза Акаригуа 2 - 0 2.02 3.04 3.28
23:00 Естудиантес де Мерида - Депортиво Анзоатеги 2 - 1 1.66 3.43 4.24
23:00 Каракас - Атлетико Венецуела 2 - 2 1.69 3.34 4.21
23:00 Монагас Матурин - Минерос де Гуаяна 2 - 1 2.47 3.01 2.54
23:00 Сулия - Естудиантес де Каракас 1 - 1 1.66 3.39 4.31
23:00 Трухилянос Валера - Карабобо Валенсия 0 - 3 2.92 3.02 2.19
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Тханхоа - СХБ Дананг 0 - 0 - - -
15:00 Ханой ФК - Сонглам Нгеан Вин 4 - 0 - - -
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Комуникасионес - Малакатеко 3 - 0 1.90 3.30 3.34
04:00 Кобан Империал - Депортиво Чиантла 3 - 0 1.56 3.32 5.26
21:00 Сикинала - Санарате 0 - 1 1.56 3.36 5.23
23:30 Гуастатоя - Мунисипал 1 - 1 2.05 3.14 3.13
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ел Дахлея Кайро - ЕНППИ Кайро 1 - 1 2.53 2.82 2.84
18:30 Петроджет Суец - Ал Итихад Александрия 1 - 0 2.52 2.99 2.71
21:00 Харас Ел Ходуд - Смоуха 1 - 2 2.53 2.86 2.80
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
01:30 Депортиво Куенка - Делфин Манта 2 - 3 1.88 3.40 3.63
04:00 Америка де Кито - Барселона Гуаякил 2 - 2 4.00 3.50 1.72
22:00 Фуерса Амария - Индепендиенте дел Вале 0 - 1 3.73 3.36 1.85
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:30 Чалатенанго - Санта Текла 0 - 2 2.11 3.20 2.94
04:00 Фирпо Усулутан - Пасакина 0 - 1 2.36 3.05 2.66
04:30 Исидро Метапан - Хокоро 4 - 1 1.80 3.19 3.87
Индия - Суперкупа Индия - Суперкупа Рез. 1 X 2
18:00 Ченайин - НортИйст Юнайтед 2 - 1 4.96 3.38 1.61
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Далиан Ифан - Тиендзин Теда 1 - 2 1.67 3.91 4.38
14:35 Шанхай Грийнланд - Пекин Ренхе 5 - 1 1.67 3.61 4.74
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико Уила - Америка де Кали 2 - 1 3.07 2.88 2.42
03:45 Ла Екуидад Богота - Хуниор Баранкиля 2 - 2 1.89 3.20 4.12
22:00 Депортиво Пасто - Индепендиенте Меделин 1 - 0 2.27 3.03 3.18
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 ЛД Алахуеленсе - Депортиво Саприса 1 - 1 2.41 3.11 2.72
04:55 Ередиано - Гуадалупе 1 - 0 1.46 4.09 5.69
05:00 Перес Селедон - Сантос де Гуапилес 1 - 1 1.90 3.26 3.67
20:00 Картахинес - Кармелита 2 - 1 1.42 4.26 6.00
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Паханг - Петалинг Джая Сити 1 - 1 1.37 4.75 5.94
16:00 Перак - ПКНС ФК 2 - 2 2.36 3.18 2.62
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Раджа Казабланка - Олимпик Сафи 1 - 0 1.58 3.44 5.44
18:00 ШР Ал Хосейма - ФУС Рабат 0 - 0 2.37 2.88 2.93
20:00 Олимпик Курибга - ИР Танжер 1 - 1 2.32 2.85 3.08
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:06 Крус Асул - Керетаро 3 - 0 1.48 3.86 6.71
04:00 Леон - Некакса Агуаскалиентес 2 - 1 1.62 3.81 4.89
04:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Пумас УНАМ Мексико 2 - 0 1.44 4.13 6.79
06:00 Чивас Гуадалахара - Лобос БУАП Пуебла 0 - 1 1.59 3.75 5.14
06:06 Тихуана - Америка Мексико 3 - 2 2.75 3.27 2.40
20:00 Депортиво Толука - Монтерей 5 - 1 2.61 3.36 2.47
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Сакатепек - Симаронес де Сонора 4 - 0 2.04 3.23 3.16
04:00 Алебрихес де Оахака - Селая 3 - 0 1.92 3.16 3.59
04:00 Атланте Канкун - Хуарес 2 - 1 2.08 3.04 3.27
20:00 Леонес Негрос де ла У. де Г. - Атлетико Сан Луис 2 - 2 2.00 3.48 3.08
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:30 Серо Портеньо - Генерал Диаз 2 - 0 1.43 4.18 6.35
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:45 Академия Кантолао - Унион Комерсио 1 - 1 1.89 3.45 3.53
04:00 Университарио де Депортес - Спорт Уанкайо отл. 1.79 3.50 3.90
19:15 Депортиво Мунисипал - Универсидад Сезар Валехо 1 - 0 1.99 3.34 3.37
21:15 Молинос Ел Пирата - Бинасионал 1 - 2 2.48 3.54 2.43
23:30 Реал Гарсиласо - Алианса Лима 2 - 1 1.58 3.82 4.79
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Ню Йорк Ред Булс - Минесота Юнайтед 1 - 2 1.58 4.09 5.21
02:30 Кълъмбъс Крю - Ню Инглънд Революшън 1 - 0 1.54 4.17 5.53
02:30 Орландо Сити - Колорадо Рапидс 4 - 3 1.65 4.03 4.61
02:30 Филаделфия Юнион - Далас 2 - 1 1.79 3.64 4.18
03:00 Сан Хосе Еърткуейкс - Портланд Тимбърс 3 - 0 3.13 3.60 2.12
05:00 Сиатъл Саундърс - Реал Солт Лейк 1 - 0 1.40 4.55 7.30
22:00 Синсинати - Спортинг Канзас Сити 1 - 1 2.48 3.43 2.67
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:15 Бруней ДПММ - Тампайнс Роувърс 2 - 1 2.31 3.25 2.71
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Сукотай - Чонбури 0 - 0 2.17 3.43 2.71
15:00 Након Ратчасима - Муангтонг Юнайтед 3 - 1 2.98 3.19 2.13
15:00 Ратчабури - Чианграй Юнайтед 0 - 2 2.48 3.26 2.45
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
17:00 Бен Гердан - Метлауи 1 - 0 1.96 2.85 3.80
17:00 Бизертин Бизерта - УС Татауин 1 - 2 1.76 2.89 4.69
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 АГМК Алмалик - Коканд 1912 7 - 1 - - -
16:30 Бухара - Кизилкум Зарафшан 1 - 1 - - -
17:15 Согдиана Джизак - Сурхан Термез 0 - 3 - - -
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Пенярол Монтевидео - Данубио Монтевидео 1 - 0 1.86 3.16 3.77
22:00 Дефенсор Спортинг - Бостън Ривър 0 - 0 2.25 3.43 2.65
22:00 Ливърпул Монтевидео - Серо Ларго Мело 3 - 2 1.84 3.40 3.60
22:00 Прогресо Монтевидео - Пласа Колония 0 - 1 2.23 2.99 3.05
22:00 Феникс Монтевидео - Серо Монтевидео 2 - 1 - - -
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
00:30 Маратон Сан Педро - Реал Еспаня 2 - 2 1.74 3.28 4.14
03:00 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Платенсе 2 - 0 - - -
04:15 Хутикалпа - Вида Ла Сейба 1 - 1 2.06 3.05 2.95
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:30 Универсидад де Консепсион - Аудакс Италяно Сантяго 1 - 0 2.05 3.22 3.38
19:30 Депортес Икике - Антофагаста 2 - 0 2.42 3.18 2.73
22:00 Евертън Виня дел Мар - Универсидад Католика 1 - 2 2.27 3.13 2.98
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Полокване Сити - Блек Леопардс 3 - 1 1.75 3.24 4.52
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Кануън - Сувон Самсунг Блюуингс 0 - 2 2.72 3.12 2.54
08:00 Поханг Стийлърс - Чеджу Юнайтед 1 - 1 2.63 3.04 2.66
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Ехиме ФК - Гифу 2 - 0 2.14 2.93 3.61
07:00 Кагошима Юнайтед - Омия Ардижа 0 - 2 4.61 3.22 1.79
07:00 Фагиано Окаяма - Албирекс Ниигата 3 - 3 2.67 2.90 2.73
08:00 В-Варен Нагазаки - Ренофа Ямагучи 2 - 2 2.15 3.31 3.13
08:00 Звейген Канадзава - Джеф Юнайтед Чиба 1 - 0 1.97 3.25 3.67
08:00 Йокохама ФК - Ависпа Фукуока 1 - 1 2.36 2.97 3.09
08:00 Мито Холихок - Токушима Вортис 1 - 1 2.49 2.96 2.90
08:00 Монтедио Ямагата - Токио Верди 2 - 1 2.04 2.99 3.87
08:00 Точиги СК - Киото Санга 1 - 2 3.11 2.81 2.45
09:00 Мачида Зелвия - Вентфорет Кофу 1 - 1 3.74 3.00 2.06
10:00 Рюкю - Кашива Рейсол 1 - 1 4.36 3.58 1.73
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
22:00 ХУСА Агадир (Мар) - Замалек Кайро (Еги) 0 - 0 2.58 2.87 2.66
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
16:00 Фредрикстад (Нор) - Фрам Ларвик (Нор) 3 - 2 1.32 4.84 6.72

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2019 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане