Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
май '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
       
Топ факти за деня

Зулте Варегем 8 победи от 9 мача

Тулевик Вилянди като домакин 28 получени гола в 7 мача - 4.00 на мач

Корк Сити като домакин само победи от 7 мача

Атлон Таун 10 загуби от 11 мача

Кардемир Карабукспор като гост няма победа от 16 мача

РоПС Рованиеми като гост само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

ЛПС Лааясало 17 получени гола в 4 мача - 4.25 на мач

Шафхаузен като гост няма равенство от 17 мача

Анкета

Кой ще спечели дербито в Испания в Събота (24.11.2018 г.)?

ТВ програма
EuroSport 2
Карлсруе - Ерцгебирге Ауе 19:15 на живо
Diema Sport 2
Нотс Каунти - Ковънтри
21:45 на живо

Мачове за петък, 18 май, 2018 Подреждане по час

Англия - Втора Лига - Плейофи Англия - Втора Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Нотс Каунти - Ковънтри** (1 - 1) 1 - 4 2.60 3.19 2.65
Германия - Втора Бундеслига - Плейофи Германия - Втора Бундеслига - Плейофи Рез. 1 X 2
19:15 Карлсруе - Ерцгебирге Ауе 0 - 0 2.16 2.90 3.62
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Тенерифе - Спортинг Хихон 1 - 0 2.46 3.25 2.74
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
21:30 Асколи - Бреша 0 - 0 2.17 3.16 3.24
21:30 Бари - Карпи 2 - 0 1.48 4.05 6.21
21:30 Венеция - Пескара 0 - 0 2.54 1.91 5.36
21:30 Емполи - Перуджа 2 - 1 1.60 3.81 5.09
21:30 Новара - Виртус Ентела 0 - 1 1.94 3.32 3.75
21:30 Салернитана - Палермо 0 - 2 4.84 3.76 1.64
21:30 Специя - Парма 0 - 2 6.05 4.02 1.49
21:30 Тернана - Авелино 1 - 2 5.92 3.92 1.52
21:30 Фрозиноне - Фоджа 2 - 2 1.25 5.47 9.67
21:30 Чезена - Кремонезе 1 - 0 2.87 1.64 6.59
21:30 Читадела - Про Верчели 2 - 0 1.33 4.81 7.98
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
19:30 Блау-Вайс Линц - Аустрия Лустенау 0 - 2 2.34 3.44 2.63
19:30 ВСГ Ватенс - Винер Нойщат 1 - 1 3.65 3.43 1.87
19:30 Капфенберг - Флоридсдорфер АК 3 - 3 2.40 3.34 2.58
19:30 Лиферинг Залцбург - Вакер Инсбрук 2 - 2 2.32 3.44 2.62
21:30 Рийд - Хартберг 0 - 1 1.70 3.80 4.11
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:30 Ваасланд-Беверен - Кортрийк 1 - 3 2.18 3.54 2.94
21:30 Зулте Варегем - Лиерс 5 - 0 - - -
21:30 Роял Ексел Мускрон - Оуд Хеверле Льовен 5 - 0 2.19 3.54 2.93
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Глейсис Юнайтед - Гибралтар Юнайтед 0 - 3 - - -
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Олборг - Нордселанд 0 - 0 2.90 3.60 2.24
19:00 ФК Копенхаген - Мидтиланд 0 - 2 2.64 3.58 2.41
21:00 Хорсенс - Брьондби 2 - 2 8.39 5.19 1.31
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Тулевик Вилянди - Пайде Линнамеесконд 1 - 1 5.85 4.66 1.37
Израел - Група за Изпадане ЛЛ Израел - Група за Изпадане ЛЛ Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Марморек - Апоел Петах Тиква 0 - 1 2.65 3.10 2.42
16:00 Апоел Рамат Ган - Апоел Кфар Саба 0 - 5 2.23 3.28 2.80
16:00 Ирони Нешер - Апоел Рамат Хашарон 0 - 5 7.16 4.26 1.35
16:00 Макаби Херцлия - Апоел Бней Лод 3 - 1 2.98 3.43 2.07
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Бохемианс - Дъндолк 0 - 2 5.36 3.76 1.57
21:45 Корк Сити - Брей Уондърърс 4 - 0 1.20 5.83 11.37
21:45 Сейнт Патрикс - Дери Сити 5 - 2 2.06 3.40 3.20
21:45 Уотърфорд Юнайтед - Лимерик 3 - 6 1.38 4.18 7.83
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Дрогеда Юнайтед - Уексфорд Ютс 2 - 0 1.22 5.72 9.59
21:45 УК Дъблин - Атлон Таун 3 - 0 1.04 10.86 22.66
22:00 Фин Харпс - Коб Рамблърс 0 - 1 1.97 3.07 3.84
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:15 Валур Рейкявик - Стярнан Гардабаер 2 - 2 1.63 3.88 4.38
22:15 Викингур Рейкявик - Гриндавик 0 - 1 1.99 3.42 3.31
22:15 Кефлавик - Фьолнир Рейкявик 1 - 2 2.85 3.38 2.22
22:15 КР Рейкявик - Брейдаблик Коупавогюр 1 - 1 2.31 3.29 2.78
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
22:15 Акранес - Хаукар Хафнарфьордур 3 - 1 1.44 4.11 5.52
22:15 ИР Рейкявик - Тротур Рейкявик 1 - 3 3.48 3.51 1.85
22:15 Фрам Рейкявик - Лейкнир Рейкявик 3 - 0 2.37 3.33 2.59
22:15 ХК Коупавогюр - Селфос 3 - 1 1.70 3.65 3.97
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Беса Печ - Лапи Подуево 3 - 4 - - -
17:00 Трепча 89 Митровица - Влазня Пожаране 6 - 1 - - -
17:00 Фламуртари Прищина - Фероникели Глоговац 0 - 3 - - -
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Зимбру Кишинев - Милсами Орхей 0 - 0 2.81 3.16 2.26
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 Одра Ополе - Рух Хожов 0 - 3 1.81 3.50 3.87
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Сепси Сфънту Георге - Ювентус Букурещ 2 - 1 1.63 3.54 5.12
Сан Марино - Плейофи Сан Марино - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Фолгоре Фалциано - Тре Фиори 3 - 1 - - -
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
20:00 Скалица - Славой Требишов 2 - 0 1.39 4.36 5.92
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Рудар Веление - Горица 0 - 1 1.90 3.40 3.49
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
18:00 Акхисар Беледиеспор - Османлиспор 2 - 1 1.99 3.89 3.14
18:00 Аланияспор - Анталияспор 3 - 2 1.98 3.91 3.18
18:00 Генчлербирлиги - Бурсаспор 1 - 0 2.11 3.77 2.96
18:00 Йени Малатияспор - Кайзериспор 3 - 2 2.16 3.55 3.02
18:00 Трабзонспор - Кардемир Карабукспор 3 - 0 1.06 10.72 23.28
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 Илвес Тампере - ВПС Вааса 0 - 0 2.17 2.92 3.54
18:30 КуПС Куопио - ИФК Мариехамн 2 - 1 1.62 3.72 5.01
18:30 ТПС Турку - ХИК Хелзинки 0 - 1 6.00 3.81 1.52
18:30 ФК Лахти - РоПС Рованиеми 0 - 0 2.01 3.15 3.67
18:30 Хонка - Кеми Кингс 2 - 1 1.45 4.18 6.52
20:00 Сейняйоен ЯК - Интер Турку 0 - 1 2.21 3.28 3.05
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 Вааякоски Ювяскюля - МИПА 1 - 2 1.45 4.60 4.87
19:00 ЛПС Лааясало - Викингит Хелзинки 1 - 9 8.85 6.62 1.18
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Славен - Осиек 2 - 1 2.68 3.24 2.43
21:00 Истра 1961 - Рудеш Загреб 1 - 1 1.49 3.98 5.87
21:00 Локомотив Загреб - Цибалия 2 - 1 2.23 3.22 3.02
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:00 Вадуц - Киасо 5 - 2 1.41 4.71 5.70
21:00 Вил - Сервет 0 - 2 2.91 3.33 2.21
21:00 Винтертур - Аарау 2 - 0 2.08 3.65 2.93
21:00 Волен - Шафхаузен 2 - 5 5.75 5.08 1.37
21:00 Раперсвил-Йона - Ксамакс 0 - 1 3.40 3.53 1.92
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Бромапойкарна - Калмар 2 - 1 3.20 3.27 2.18
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 ГАИС Гьотеборг - АФК Ескилстюна 0 - 1 2.13 3.41 3.01
20:00 Йефле - Йонкьопинг Содра 1 - 2 2.75 3.16 2.41
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:00 Гребестадс - Твоокерш 0 - 1 2.80 3.37 2.21
Аржентина - Копа Аржентина Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
22:00 Дефенса и Хустисия - Атлетико Митре 1 - 0 1.45 3.73 6.68
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
01:15 Лувердензе MT - Сантос SP** (1 - 5) 2 - 1 2.74 3.43 2.25
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:30 Академия Пуерто Кабейо - Сулия 0 - 0 2.58 3.24 2.42
22:30 Арагуа Маракай - Замора Баринас 3 - 2 2.20 2.98 3.14
22:30 Депортиво Анзоатеги - Депортиво Ла Гуайра 1 - 2 3.07 3.05 2.20
22:30 Естудиантес де Мерида - Естудиантес де Каракас 4 - 2 1.44 4.00 6.14
22:30 Каракас - Атлетико Венецуела 0 - 2 1.73 3.38 4.23
22:30 Минерос де Гуаяна - Депортиво Тачира 1 - 0 2.46 3.10 2.65
22:30 Португеза Акаригуа - Монагас Матурин 1 - 0 1.73 3.28 4.47
22:30 Трухилянос Валера - Карабобо Валенсия 0 - 3 2.84 3.19 2.26
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Сайгон ФК - Санна Кхан Хоа 1 - 1 2.08 3.18 3.15
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Гуастатоя - Кобан Империал 1 - 0 1.58 3.47 5.15
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:30 Бали Юнайтед - Арема Маланг 1 - 0 1.59 3.72 4.47
17:00 ПСМС Медан - Сривиджая Палембанг 1 - 0 2.18 3.37 2.74
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Тиендзин Теда - Шандун Лунен 1 - 2 3.00 3.31 2.20
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
04:00 Сантос Лагуна - Депортиво Толука 2 - 1 2.16 3.21 3.14
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:45 Сол де Америка - Насионал Асунсион 1 - 0 2.65 3.26 2.40
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Аякучо - Комерсиантес Унидос 3 - 0 1.90 3.40 3.55
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Убон УМТ Юнайтед - Чианграй Юнайтед 0 - 3 4.07 3.71 1.67
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
13:00 Фагиано Окаяма - Токио Верди отл. 2.18 3.13 3.14
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Либертад Асунсион (Пар) - Атлетико Тукуман (Арж) 0 - 0 2.70 2.28 3.67
01:15 Пенярол Монтевидео (Уру) - Стронгест Ла Пас (Бол) 2 - 0 1.13 7.08 17.32
03:30 Депортиво Лара (Вен) - Коринтианс SP (Бра) 2 - 7 4.54 3.37 1.79
03:30 Мильонариос Богота (Кол) - Индепендиенте (Арж) 1 - 1 2.24 3.08 3.26

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 22.11.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане