Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
       
Топ факти за деня

Аталанта като гост 35 вкарани гола в 16 мача - 2.19 на мач

Царско Село София като домакин само победи от 12 мача

ФК Копенхаген само победи от 4 мача

Фин Харпс няма победа от 12 мача

Корми като домакин 9 загуби от 11 мача

Бенфика като домакин 48 вкарани гола в 14 мача - 3.43 на мач

Кардемир Карабукспор няма победа от 29 мача

Днипро-1 като домакин 39 вкарани гола в 11 мача - 3.55 на мач

Твенте като домакин няма равенство от 17 мача

Йънг Бойс 25 победи от 29 мача

Хуниор Баранкиля няма загуба от 16 мача

Керетаро като гост само загуби от 6 мача

Депортиво Сантани като домакин няма победа от 7 мача

Спорт Бойс няма победа от 9 мача

Лос Анджелис ФК като домакин само победи от 4 мача

Кокимбо Унидо като гост нито един вкаран гол в 4 мача

Анкета

Ще влезе ли Лудогорец в групите на Лига Европа през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Лос Анджелис ФК - Сиатъл Саундърс 02:00 на живо
Nova Sport
Портсмут - Ковънтри
14:30 на живо
Diema Sport 2
Сток Сити - Норич
17:00 на живо
Nova Sport
Олдъм - Мансфийлд Таун
17:00 на живо
Diema Sport
Царско Село София - ЦСКА 1948 София 17:00 на живо
Diema Sport 2
Брентфорд - Лийдс
19:15 на живо
MAX Sport 3
Наполи - Аталанта
20:00 на живо
Nova Sport
Витоша Бистрица - Ботев Враца 20:00 на живо
EuroSport 2
Волфсбург - Айнтрахт Франкфурт 21:30 на живо
Diema Sport 2
Челси - Бърнли
22:00 на живо

Мачове за понеделник, 22 април, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:00 Челси - Бърнли 2 - 2 1.24 6.16 13.77
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
15:00 Астън Вила - Милуол 1 - 0 1.58 4.13 5.76
17:00 Блекбърн - Болтън 2 - 0 1.44 4.65 7.27
17:00 Дарби Каунти - Куинс Парк Рейнджърс 2 - 0 1.63 4.03 5.34
17:00 Ипсуич - Суонзи 0 - 1 4.10 3.72 1.87
17:00 Нотингам Форест - Мидълзбро 3 - 0 3.09 3.29 2.38
17:00 Рединг - Уест Бромич 0 - 0 3.38 3.52 2.13
17:00 Родъръм Юнайтед - Бирмингам 1 - 3 2.80 3.42 2.51
17:00 Сток Сити - Норич 2 - 2 3.87 3.63 1.94
17:00 Уигън - Престън 2 - 0 2.23 3.48 3.21
17:00 Хъл Сити - Шефилд Юнайтед 0 - 3 3.58 3.58 2.05
17:00 Шефилд Уензди - Бристъл Сити 2 - 0 2.64 3.35 2.72
19:15 Брентфорд - Лийдс 2 - 0 3.87 3.75 1.91
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:30 Портсмут - Ковънтри 2 - 1 1.69 3.70 5.07
15:00 Саутенд - Бъртън Албион 3 - 2 2.86 3.35 2.43
17:00 Блекпул - Флийтууд Таун 2 - 1 2.31 3.18 3.22
17:00 Брадфорд Сити - Джилингам 1 - 1 2.58 3.41 2.64
17:00 Бристол Роувърс - Рочдейл 0 - 1 2.07 3.28 3.71
17:00 Питърбъро - Съндърланд 1 - 1 3.32 3.52 2.13
17:00 Плимут - Барнзли 0 - 3 4.20 3.54 1.86
17:00 Уикъмб - Уолсол 1 - 0 1.92 3.59 3.84
17:00 Чарлтън - Скънторп 4 - 0 1.65 3.84 5.26
17:00 Шросбъри Таун - Оксфорд Юнайтед 2 - 3 2.24 3.15 3.41
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бъри - Нортхямптън Таун 3 - 1 1.67 3.76 5.11
17:00 Гримсби Таун - Карлайл 1 - 0 3.18 3.29 2.27
17:00 Йоувил - Колчестър 1 - 1 3.98 3.37 1.95
17:00 Кроули Таун - Нотс Каунти 1 - 1 2.68 3.42 2.52
17:00 Линкълн Сити - Транмиър Роувърс 0 - 0 1.94 3.44 3.93
17:00 Макълсфийлд Таун - Нюпорт Каунти 0 - 0 2.84 3.27 2.47
17:00 Милтън Кийнс Донс - Порт Вейл 1 - 1 1.54 4.09 6.13
17:00 Моркамб - Челтнъм Таун 4 - 0 2.58 3.31 2.70
17:00 Олдъм - Мансфийлд Таун 3 - 2 3.35 3.20 2.21
17:00 Стивънидж Бороу - Екзитър 1 - 1 2.45 3.20 2.95
17:00 Суиндън - Крю Александра 1 - 2 2.02 3.46 3.65
17:00 Форест Грийн Роувърс - Кембридж Юнайтед 2 - 1 1.79 3.64 4.42
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алдършот Таун - Хавант и Уотърлувил 2 - 0 1.89 3.37 3.84
17:00 Барнет - Бромли 1 - 1 2.18 3.24 3.16
17:00 Бароу - Хартлипул 1 - 0 2.03 3.28 3.47
17:00 Брейнтри Таун - Дагенъм и Редбридж 2 - 0 2.81 3.26 2.37
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Доувър Атлетик 0 - 1 1.57 3.84 5.17
17:00 Ийстли - Мейдънхед Юнайтед 2 - 0 1.60 3.84 4.96
17:00 Салфорд Сити - Файлд 0 - 1 1.84 3.31 4.20
17:00 Солихъл Муурс - Лейтън Ориент 0 - 0 2.22 3.29 3.04
17:00 Сътън Юнайтед - Мейдстоун Юнайтед 2 - 2 1.69 3.58 4.66
17:00 Халифакс Таун - Рексъм 2 - 1 4.62 3.43 1.73
17:00 Харогейт Таун - Гейтсхед 2 - 0 1.58 3.88 5.16
17:00 Честърфийлд - Боръм Ууд 3 - 2 1.76 3.45 4.38
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Волфсбург - Айнтрахт Франкфурт 1 - 1 2.80 3.59 2.39
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Юрдинген 05 - Айнтрахт Брауншвайг 0 - 3 3.31 3.29 2.10
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Елче - Осасуна 1 - 2 2.95 3.11 2.45
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
20:00 Наполи - Аталанта 1 - 2 2.03 3.55 3.56
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Верона - Беневенто 0 - 3 2.42 3.07 3.00
19:00 Бреша - Салернитана 3 - 0 1.45 4.09 7.15
22:00 Асколи - Венеция 1 - 0 2.17 2.94 3.69
22:00 Карпи - Пескара 0 - 0 3.04 3.14 2.37
22:00 Козенца - Специя 1 - 0 2.43 2.89 3.15
22:00 Палермо - Падуа 1 - 1 1.43 3.98 8.17
22:00 Перуджа - Лече 1 - 2 2.38 3.27 2.89
22:00 Фоджа - Ливорно 2 - 2 1.89 3.21 4.27
22:00 Читадела - Кремонезе 1 - 3 1.83 3.17 4.66
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:45 Париж ФК - Валансиен 0 - 0 1.81 3.19 4.78
Армения - Купа на Армения Армения - Купа на Армения Рез. 1 X 2
15:00 Алашкерт Ереван** - Арарат-Армения Ереван (2 - 2) 0 - 0 2.39 3.16 2.59
15:00 Лори Ванадзор - Урарту Ереван** (0 - 0) 0 - 0 2.23 3.06 2.94
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:30 Роял Антверпен - Клуб Брюж 0 - 0 3.09 3.50 2.21
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
19:00 Шарлероа - Беершот 4 - 0 1.73 3.76 4.40
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Царско Село София - ЦСКА 1948 София 0 - 0 2.21 3.14 2.85
19:00 Монтана - Ботев Гълъбово 2 - 2 1.36 4.32 6.28
България - Група А за Изпадане България - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
20:00 Витоша Бистрица - Ботев Враца 2 - 5 2.41 3.16 2.78
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Егиниакос - Керкира Корфу 0 - 1 9.05 6.36 1.16
15:00 Ерготелис - Караискакис Арта 1 - 1 3.51 3.33 1.89
15:00 Ираклис Солун - Волос НФК 2 - 0 1.34 4.74 6.31
15:00 Панахайки - Иродотос 2 - 0 1.44 4.12 5.54
15:00 Ханя Кисамикос - Докса Драма 0 - 1 3.07 1.91 3.66
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Нордселанд - ФК Копенхаген 0 - 3 3.95 3.86 1.82
19:00 Мидтиланд - Брьондби 1 - 2 1.62 4.20 4.69
Дания - Група Б за Изпадане Дания - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
13:00 Хобро - Вендсисел 3 - 2 2.56 3.21 2.75
15:00 Рандерс - Олборг 0 - 2 2.32 3.41 2.91
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:00 Апоел Беер Шева - Макаби Хайфа 0 - 1 2.08 3.10 3.41
Израел - Група за Промоция Израел - Група за Промоция Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Афула - Бейтар Тел Авив Рамла 2 - 1 1.73 3.33 4.21
19:00 Апоел Катамон Йерусалим - Апоел Кфар Саба 0 - 3 2.25 2.93 3.05
19:00 Апоел Рамат Ган - Апоел Ашкелон 1 - 3 2.74 3.12 2.33
19:00 Секция Нес Циона - Апоел Ноф Хагалил 1 - 1 2.34 2.99 2.84
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 УК Дъблин - Дъндолк 1 - 3 9.14 4.61 1.33
18:00 Уотърфорд Юнайтед - Дери Сити 2 - 2 2.73 3.10 2.57
19:00 Корк Сити - Слиго Роувърс 0 - 0 1.59 3.63 5.58
19:00 Фин Харпс - Сейнт Патрикс 0 - 2 5.38 3.61 1.62
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Неа Саламина - Омония Никозия 5 - 2 2.94 3.14 2.26
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Лирия Призрен - Балкани Суха река 0 - 0 2.48 3.12 2.47
17:00 Феризай - Фламуртари Прищина 3 - 1 2.20 3.15 2.65
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Флориана - Сейнт Андрюс ФК 0 - 1 1.50 3.85 5.17
20:00 Корми - Биркиркара 1 - 0 2.86 3.27 2.17
21:00 Сенглеа Атлетик - Хибърниънс 0 - 2 5.08 3.80 1.51
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Бодо Глимт - Сарпсборг 08 1 - 1 2.18 3.42 3.14
19:00 Кристиансунд - Ранхайм 0 - 0 1.76 3.57 4.56
19:00 Лилестрьом - Молде 0 - 2 2.91 3.38 2.32
19:00 Мьондален - Тромсьо 1 - 1 2.07 3.39 3.42
19:00 Розенборг - Стрьомгодсет 0 - 0 1.62 3.80 5.31
19:00 Хаугесунд - Стабек 3 - 0 1.79 3.57 4.37
21:00 Бран Берген - Волеренга Осло 1 - 1 1.73 3.62 4.66
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 КФУМ Осло - Нест-Сотра 2 - 1 2.40 3.27 2.78
19:00 Йерв Гримстад - Нутоден 3 - 1 1.74 3.47 4.47
19:00 Олесунд - Шайд 4 - 2 1.60 3.79 5.16
19:00 Рауфос - Стрьомен 1 - 0 2.54 3.33 2.56
19:00 Санднес - Старт Кристиансанд 2 - 0 3.43 3.18 2.10
19:00 Тромсдален - Сандефьорд 3 - 3 5.80 4.40 1.47
19:00 Уленсакер Киса - Конгсвингер 0 - 2 1.54 4.14 5.18
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Братвог - Арендал 2 - 1 2.35 3.76 2.34
15:00 Видар - Айерсун 1 - 2 3.61 3.96 1.71
16:00 Стьордалс Блинк - Левангер 4 - 0 1.95 3.94 2.87
17:00 Хьодд - Бюасен 5 - 0 1.48 4.23 4.99
18:00 Мос - Нардо 1 - 2 1.68 3.92 3.85
19:00 Квик Халден - Фредрикстад 1 - 0 3.59 4.10 1.71
20:00 Брюне - Сола 1 - 0 1.42 4.50 5.41
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Сеня - Аскер 0 - 0 3.80 4.05 1.64
16:00 Мьолнер - Опсал 1 - 0 1.99 3.76 2.91
17:00 Гроруд - Алта 0 - 2 1.68 4.02 3.77
17:00 Флурьо - Сотра 1 - 3 1.69 3.90 3.83
18:00 Киелсос - Осане 2 - 1 2.46 3.68 2.33
20:00 Елверум - Берум 1 - 2 1.46 4.38 4.89
Полша - Група за Изпадане Полша - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Висла Краков - Висла Плоцк 2 - 3 2.83 3.36 2.39
16:30 Миедж Легница - Заглембие Сосновец 2 - 2 2.10 3.43 3.30
19:00 Гурник Забже - Арка Гдиня 1 - 0 2.15 3.34 3.27
19:00 Корона Келце - Шльонск Вроцлав 2 - 0 2.85 3.21 2.45
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:15 Бенфика - Маритимо 6 - 0 1.10 8.94 21.34
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Политехника Яш - Конкордия Кяжна 1 - 1 1.78 3.42 4.47
21:00 Динамо Букурещ - Ботошани 1 - 0 1.79 3.42 4.37
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Кръшко - Домжале 1 - 2 4.47 3.71 1.63
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Сивасспор - Бешикташ 1 - 2 3.80 3.92 1.81
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Балъкесирспор - Кардемир Карабукспор 7 - 1 1.02 9.79 33.27
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Днипро-1 - Авангард Краматорск 1 - 0 1.33 4.50 6.79
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 Сейняйоен ЯК - Илвес Тампере 0 - 1 2.47 2.96 2.99
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
15:30 Дордрехт - Алмере Сити 3 - 2 3.05 3.71 2.05
15:30 Йънг ПСВ - Спарта Ротердам 2 - 0 4.06 4.04 1.69
15:30 Йънг Утрехт - Волендам 3 - 1 4.07 3.90 1.71
15:30 Камбур - Ден Бош 2 - 0 1.78 3.91 3.76
15:30 МВВ Маастрихт - Йънг Аякс 1 - 0 3.04 3.77 2.04
15:30 НЕК Ниймеген - Ваалвийк 2 - 1 1.90 3.83 3.34
15:30 Твенте - Йънг АЗ Алкмаар 0 - 0 1.20 6.44 10.18
15:30 Телстар - Рода 4 - 0 2.10 3.58 3.05
15:30 ТОП Ос - Го Ахед Игълс 1 - 0 3.01 3.46 2.16
15:30 Хелмонд Спорт - ФК Айндховен 2 - 1 3.92 3.84 1.76
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:30 Височина Ихлава - Тринец 2 - 1 1.36 4.42 7.10
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Ксамакс - Йънг Бойс 1 - 0 5.66 4.29 1.51
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
15:30 Вил - Аарау 0 - 4 3.36 3.48 1.97
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 ИФК Гьотеборг - Хелзинборг 3 - 1 2.42 3.39 2.80
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Вестерос - Трелеборг 0 - 0 1.99 3.47 3.44
18:30 Варберг БоИС - Бромапойкарна 3 - 0 2.13 3.48 3.07
18:30 Фрей Тебю - Йостерс 3 - 2 3.96 3.61 1.81
18:30 Халмстад - Сирианска Сьодертале 2 - 2 1.50 4.06 5.74
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
17:00 Нюкьопинг - Буден 2 - 0 1.25 5.50 8.76
18:00 Васалунд - Йефле 0 - 0 1.81 3.53 3.77
18:00 Карлстад БК - Умео ФК 1 - 0 2.01 3.49 3.15
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 Торнс - Атвидаберг 1 - 2 1.81 3.60 3.66
17:00 Вернаму - Твоокерш 2 - 2 1.31 4.79 7.48
17:00 Ландскрона БоИС - Оскаршхамн АИК 1 - 1 2.48 3.34 2.50
18:00 Кристианстад - Шьовде АИК 0 - 1 2.26 3.46 2.71
18:00 Одеволд - Линдуме 0 - 1 2.50 3.20 2.58
Аржентина - Други Аржентина - Други Рез. 1 X 2
02:00 Индепендиенте - Архентинос Хуниорс 1 - 1 1.68 3.44 4.82
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Хорхе Вилстерман - Ориенте Петролеро 0 - 1 1.57 3.78 4.73
02:30 Блуминг Санта Крус - Олуейс Реди Ла Пас 1 - 0 1.38 4.41 5.99
22:00 Дестройърс Санта Крус - Реал Потоси 3 - 0 1.63 3.64 4.66
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Тачира - Депортиво Лара 3 - 1 1.58 3.48 4.86
00:00 Каракас - Карабобо Валенсия 0 - 2 1.87 3.19 3.60
23:50 Академия Пуерто Кабейо - Депортиво Ла Гуайра 3 - 3 2.47 3.14 2.50
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
00:15 Барселона Гуаякил - Делфин Манта 3 - 1 1.83 3.30 3.85
02:30 Макара Амбато - Индепендиенте дел Вале 1 - 1 2.65 3.04 2.51
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Пасакина - Мунисипал Лименьо 1 - 1 2.39 2.98 2.74
00:00 Санта Текла - ФАС Санта Ана 1 - 0 1.80 3.21 3.98
00:30 Аудас Апастепеке - Агила Сан Мигел 2 - 0 2.51 3.17 2.51
01:00 Сонсонате - Фирпо Усулутан 1 - 1 - - -
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Енвигадо - Унион Магдалена 1 - 1 2.04 2.97 3.78
01:00 Америка де Кали - Мильонариос Богота 1 - 1 2.88 2.83 2.58
02:00 Хуниор Баранкиля - Депортиво Пасто 0 - 0 1.58 3.56 5.79
04:00 Рионегро - Атлетико Насионал 2 - 1 3.43 2.92 2.19
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:06 Сантос Лагуна - Керетаро 2 - 1 1.52 3.99 5.46
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Сакатепек - Венадос 1 - 0 2.14 3.24 3.11
04:00 Симаронес де Сонора - Дорадос де Синалоа 0 - 2 2.63 3.08 2.57
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Сантани - Спортиво Сан Лоренцо 1 - 0 2.36 3.34 2.67
02:00 Сол де Америка - Насионал Асунсион 3 - 1 1.95 3.27 3.44
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Университарио де Депортес - Спорт Бойс 4 - 0 1.34 4.23 7.83
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Лос Анджелис ФК - Сиатъл Саундърс 4 - 1 1.66 3.92 4.64
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Хутикалпа - Мотагуа Тегусигалпа 2 - 3 2.57 3.21 2.36
01:00 Платенсе - Вида Ла Сейба 1 - 1 1.57 3.57 4.86
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Антофагаста - Кокимбо Унидо 0 - 1 2.76 3.04 2.46
03:30 Унион Еспаньола - Евертън Виня дел Мар 0 - 4 2.29 3.13 2.91
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
16:00 Локомотив Ташкент (Узб) - Ал Итихад Джеда (Сар) 1 - 1 1.45 4.49 5.54
18:20 Ал Вахда Абу Даби (Оае) - Ал-Райян (Кат) 4 - 3 1.75 3.96 3.74
18:30 Ал Ахли Джеда (Сар) - Персеполис Техеран (Ирн) 2 - 1 2.85 3.13 2.38
19:00 Ал-Сад Доха (Кат) - Пахтакор Ташкент (Узб) 2 - 1 1.69 3.57 4.58

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 24.08.2019 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане