Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
       
Топ факти за деня

Лутън Таун като домакин няма загуба от 21 мача

Троа като домакин няма равенство от 16 мача

Хартберг само загуби от 4 мача

Макаби Тел Авив само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Аякс 107 вкарани гола в 31 мача - 3.45 на мач

Перак като гост 3 равенства от 4 мача

Универсидад Сезар Валехо като гост само загуби от 4 мача

Анкета

Ще влезе ли Лудогорец в групите на Лига Европа през този сезон?

ТВ програма
Diema Sport
Септември София - Локомотив Пловдив 19:00 на живо
Sport  Plus HD
Уеска - Ейбар
20:30 на живо
MAX Sport 3
Валядолид - Жирона
21:30 на живо
Diema Sport 2
Тотнъм - Брайтън
21:45 на живо
Nova Sport
Хамбургер - РБ Лайпциг
21:45 на живо
MAX Sport 1
Аякс - Витес
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Алавес - Барселона
22:30 на живо
Diema Sport 2
Уотфорд - Саутхямптън
00:00 на запис

Мачове за вторник, 23 април, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:45 Тотнъм - Брайтън 1 - 0 1.28 5.68 12.33
21:45 Уотфорд - Саутхямптън 1 - 1 2.19 3.43 3.41
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 Донкастър - Акрингтън Стенли 1 - 2 1.58 4.15 5.54
21:45 Лутън Таун - Уимбълдън 2 - 2 1.39 4.59 8.27
Германия - Купа на Германия Германия - Купа на Германия Рез. 1 X 2
21:45 Хамбургер - РБ Лайпциг 1 - 3 5.54 3.71 1.63
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
20:30 Уеска - Ейбар 2 - 0 2.25 3.66 3.03
21:30 Валядолид - Жирона 1 - 0 2.32 3.24 3.22
22:30 Алавес - Барселона 0 - 2 6.99 5.09 1.41
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
21:30 Пиаченца - Виртус Ентела 1 - 0 2.40 2.83 3.02
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:00 Аячо - Брест 0 - 2 3.23 3.00 2.32
21:00 Безие - Клермонт Фут 1 - 1 3.56 3.21 2.08
21:00 Ланс - Лориен 0 - 1 2.06 3.09 3.80
21:00 Метц - Гренобъл Фут 38 1 - 1 1.40 4.19 8.39
21:00 Нанси - Орлеан 1 - 0 2.40 3.10 2.97
21:00 Оксер - Льо Авър 0 - 1 2.54 2.95 2.93
21:00 Сошо - Шатору 0 - 0 2.29 2.87 3.45
21:00 Троа - Ред Стар Париж 2 - 0 1.61 3.55 5.85
21:00 Шамоа Ниор - Газелек Аячо 1 - 1 2.61 2.83 2.97
Австрия - Група за Изпадане Австрия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:00 Адмира Вакер Мьодлинг - Матерсбург 0 - 2 2.33 3.38 2.89
20:00 Вакер Инсбрук - Алтах 0 - 4 3.13 3.27 2.24
20:00 Хартберг - Рапид Виена 2 - 4 5.81 4.70 1.45
Азербайджан - Купа на Азербайджан Азербайджан - Купа на Азербайджан Рез. 1 X 2
15:00 Габала - Карабах Агдам 1 - 0 4.53 3.33 1.71
17:30 Сумгаит - Зира Баку 0 - 0 2.61 2.95 2.61
България - Купа на България България - Купа на България Рез. 1 X 2
19:00 Септември София - Локомотив Пловдив** (0 - 4) 0 - 0 4.14 3.08 1.90
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Есберг - Одензе 0 - 0 2.92 3.37 2.35
Естония - Купа на Естония Естония - Купа на Естония Рез. 1 X 2
19:00 Номе Калю** - Таммека Тарту 0 - 0 1.19 5.75 9.58
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Макаби Нетаня - Апоел Хадера 3 - 2 1.65 3.52 4.67
20:30 Бней Йехуда - Макаби Тел Авив 0 - 2 4.54 3.43 1.68
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
22:00 Шамрок Роувърс - Бохемианс 0 - 1 1.58 3.56 6.01
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 БФЦ Даугавпилс - Спартакс Юрмала 4 - 1 2.89 3.38 2.11
18:00 Валмиера - Йелгава 0 - 0 2.11 3.24 3.02
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
20:00 Од БК - Викинг Ставангер 1 - 0 1.64 3.85 5.01
Полша - Група за Титлата Полша - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Пяст Гливице - Заглембие Любин 1 - 0 2.00 3.42 3.59
21:30 Краковия Краков - Ягиелония Бялисток 0 - 1 2.08 3.36 3.45
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
18:00 Порто Б - Варзин 0 - 1 2.15 3.26 3.17
Северна Ирландия - Група за Титлата Северна Ирландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:45 Балимина Юнайтед - Гленавон 4 - 3 2.42 3.43 2.52
21:45 Коулрейн - Крусейдърс 4 - 2 3.52 3.77 1.82
21:45 Линфийлд - Клифтънвил 5 - 1 2.05 3.39 3.20
Северна Ирландия - Група за Изпадане Северна Ирландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:45 Ардс ФК - Дънганън Суифтс 1 - 0 2.40 3.31 2.63
21:45 Гленторан - Уорънпойнт Таун 2 - 2 1.54 4.13 4.87
21:45 Инститют - Нюри Сити 2 - 1 2.11 3.47 2.98
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
17:30 Интер Братислава - Попрад 0 - 0 2.98 3.33 2.01
Словения - Купа на Словения Словения - Купа на Словения Рез. 1 X 2
21:00 Олимпия Любляна** - Алуминий Кидричево (2 - 1) 4 - 0 1.40 4.35 6.28
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Олимпик Донецк - Арсенал Киев 2 - 0 2.19 3.11 3.07
18:00 Карпати Лвов - Черноморец Одеса 0 - 0 1.97 3.14 3.62
19:30 Ворскла Полтава - Десна Чернигов 3 - 3 2.57 3.03 2.60
Унгария - Купа на Унгария Унгария - Купа на Унгария Рез. 1 X 2
21:00 Дебрецен - МОЛ Фехервар** (0 - 1) 0 - 3 2.46 3.20 2.64
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 ХИК Хелзинки - ХИФК Хелзинки 1 - 1 1.29 4.85 9.81
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Де Граафшап - Еммен 1 - 0 2.13 3.74 3.10
20:45 АЗ Алкмаар - Хераклес 2 - 1 1.29 5.93 8.49
20:45 Хееренвеен - ВВВ Венло 2 - 2 1.85 3.90 3.76
21:45 Аякс - Витес 4 - 2 1.17 7.42 14.24
Хърватска - Купа на Хърватска Хърватска - Купа на Хърватска Рез. 1 X 2
19:00 Динамо Загреб - Осиек 2 - 0 1.26 4.96 11.29
Швейцария - Купа на Швейцария Швейцария - Купа на Швейцария Рез. 1 X 2
21:15 Люцерн - Тун 0 - 1 1.79 3.71 3.93
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Еър Юнайтед - Партик Тисъл 0 - 1 2.50 3.21 2.69
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Пирамидс - Замалек Кайро 1 - 0 2.41 3.02 2.83
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
03:15 Текнико Университарио - Ел Национал Кито 0 - 2 2.50 3.29 2.53
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Атлетико Букараманга - Атлетико Уила 2 - 4 1.62 3.36 5.87
Кувейт - Купа на Емира Кувейт - Купа на Емира Рез. 1 X 2
19:00 Кувейт СК - Кадсия Кувейт 2 - 0 1.87 3.80 3.30
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Куала Лумпур - Перак 3 - 3 3.48 3.62 1.84
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Депортиво Капиата - Генерал Диаз 2 - 2 1.81 3.39 4.02
03:00 Гуарани Асунсион - Спортиво Лукеньо 2 - 2 1.89 3.38 3.78
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:30 Универсидад де Кахамарка - Универсидад Сезар Валехо 4 - 1 1.56 3.68 5.20
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Мамелоди Съндаунс - Чипа Юнайтед 3 - 2 1.22 5.20 10.51
20:30 Кайзер Чийфс - Ламонтвил Голдън Ероус 1 - 1 1.96 2.93 4.15
20:30 Кейптаун Сити - Хайлендс Парк 1 - 1 1.73 3.22 4.79
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Депортиво Лара (Вен) - Крузейро MG (Бра) 0 - 2 4.72 3.13 1.83
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
12:30 Мелбърн Виктори (Авл) - Гуанджоу Евъргранде (Кит) 1 - 1 4.77 4.02 1.60
13:00 Кавазаки Фронтейл (Япо) - Улсан Хюндай (Кор) 2 - 2 1.84 3.27 4.24
14:00 Тегу (Кор) - Санфрече Хирошима (Япо) 0 - 1 2.06 3.09 3.57
14:30 Шанхай ШИПГ (Кит) - Сидни (Авл) 2 - 2 1.44 4.42 5.85
18:00 Ал Завра Багдад (Ирк) - Ал Насър Рияд (Сар) 1 - 2 2.25 3.26 2.99
18:00 Ал Хилал Рияд (Сар) - Естеглал Техеран (Ирн) 1 - 0 1.80 3.54 4.05
18:30 Зоб Ахан Исфахан (Ирн) - Ал Васл Дубай (Оае) 2 - 0 1.35 4.48 8.07
19:00 Ал Аин (Оае) - Ал-Духаил Доха (Кат) 0 - 2 4.78 3.99 1.60

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 24.08.2019 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане