Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28     
       
Топ факти за деня

Севиля като гост няма равенство от 13 мача

Витоша Бистрица няма победа от 22 мача

Сутиеска Никшич като домакин само 2 получени гола в 9 мача - 0.22 на мач

Селтик като домакин няма загуба от 14 мача

Анкета

На кое място ще завърши България в своята група в Лигата на Нациите на УЕФА?

ТВ програма
F Plus
Атлетик Билбао - Валенсия 20:30 на живо
Nova Sport
Тотнъм - Рочдейл
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Леганес 22:30 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за сряда, 28 февруари, 2018 Подреждане по час

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
18:00 Ирак - Саудитска Арабия 4 - 1 2.65 2.80 2.55
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
21:45 Тотнъм** - Рочдейл (2 - 2) 6 - 1 1.08 10.62 29.26
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
20:30 Атлетик Билбао - Валенсия 1 - 1 2.61 3.26 2.74
20:30 Малага - Севиля 0 - 1 3.43 3.33 2.13
20:30 Хетафе - Депортиво Ла Коруня 3 - 0 1.85 3.39 4.50
22:30 Атлетико Мадрид - Леганес 4 - 0 1.24 5.34 16.51
22:30 Ейбар - Виляреал 1 - 0 2.30 3.20 3.23
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
21:30 Химнастика Сеговиана - Толедо 0 - 0 2.47 2.97 2.72
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
18:30 Ювентус** - Аталанта (1 - 0) 1 - 0 1.68 3.50 5.33
21:45 Лацио - Милан** (0 - 0) 0 - 0 1.93 3.39 3.85
Франция - Купа на Франция Франция - Купа на Франция Рез. 1 X 2
19:30 Шамбли - Страсбург 1 - 0 4.40 3.26 1.81
22:05 Пари Сен Жермен - Олимпик Марсилия 3 - 0 1.39 4.78 6.26
Австрия - Купа на Австрия Австрия - Купа на Австрия Рез. 1 X 2
20:30 Ред Бул Залцбург - Аустрия Клагенфурт 7 - 0 1.04 12.69 21.17
21:30 Рапид Виена - Рийд 2 - 1 1.44 4.26 6.00
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Камза - Теута 1 - 2 - - -
15:00 Кукеси - Скендербеу Корча 2 - 2 - - -
15:00 Лачи - Влазня 1 - 0 - - -
18:00 Партизани Тирана - Люшня 6 - 0 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Алашкерт Ереван - Ширак Гюмри 0 - 1 1.47 3.60 6.25
12:00 Пюник Ереван - Бананц Ереван 2 - 0 2.30 3.00 2.88
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
13:00 Витоша Бистрица - Славия отл. 4.30 3.69 1.66
15:00 Верея Стара Загора - Пирин Благоевград отл. 2.34 3.05 2.86
17:30 Левски София - Берое отл. 1.42 4.20 6.04
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Гибралтар Юнайтед - Монс Калпе 3 - 1 - - -
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
19:30 Паниониос Атина - ПАОК 1 - 3 4.81 3.08 1.75
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Одензе - Лингби 3 - 1 1.65 3.67 5.09
19:00 Рандерс - Хелзингор 0 - 0 1.58 3.72 5.81
21:00 Хобро - ФК Копенхаген 0 - 2 4.86 3.52 1.71
Израел - Купа на Израел Израел - Купа на Израел Рез. 1 X 2
19:00 Ирони Кирят Шмона** - Апоел Беер Шева (1 - 1) 1 - 0 3.67 3.25 1.86
21:00 Бейтар Йерусалим** - Апоел Кфар Саба (2 - 0) 0 - 0 1.31 4.40 8.00
Кипър - Купа на Кипър Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
17:00 Аполон Лимасол** - Отелос Атиену (0 - 1) 2 - 0 1.07 8.71 15.17
17:00 Неа Саламина** - Олимпиакос Никозия (3 - 3) 0 - 0 1.33 4.79 6.70
19:00 Докса Катокопия - Пафос 2 - 2 1.99 3.29 3.25
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Висла Краков - Корона Келце 1 - 1 2.18 3.29 3.14
19:00 Гурник Забже - Погон Шчечин 0 - 0 2.16 3.38 3.09
21:30 Арка Гдиня - Пяст Гливице 0 - 0 2.09 3.14 3.54
21:30 Лех Познан - Шльонск Вроцлав 2 - 1 1.46 4.03 6.85
Румъния - Купа на Румъния Румъния - Купа на Румъния Рез. 1 X 2
21:15 Ботошани - Политехника Яш отл. 2.18 3.08 3.18
Русия - Купа на Русия Русия - Купа на Русия Рез. 1 X 2
16:30 Криля Советов - Спартак Москва отл. 4.42 3.19 1.78
18:30 ФК Тосно - Луч-Енергия Владивосток 2 - 1 1.58 3.32 6.14
Унгария - Купа на Унгария Унгария - Купа на Унгария Рез. 1 X 2
18:00 Балмазуйварош** - Дьор ЕТО (3 - 2) 0 - 0 1.56 4.16 4.28
19:00 Хонвед Будапеща - Шиофок (2 - 2) отл. 1.32 4.80 6.61
20:00 Пушкаш Академи** - Залаегерсег (0 - 1) 1 - 0 1.29 4.75 7.74
Холандия - КНВБ Купа Холандия - КНВБ Купа Рез. 1 X 2
19:30 АЗ Алкмаар - Твенте 4 - 0 1.30 5.29 7.82
21:45 Фейенорд - Вилем II 3 - 0 1.27 5.37 8.71
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:30 Будучност Подгорица - Титоград Подгорица 1 - 1 1.95 3.05 3.75
15:00 Дечич Тузи - Гарбал Радановичи 0 - 0 2.65 2.95 2.55
15:00 Ком Подгорица - Зета Голубовци 0 - 1 - - -
15:00 Рудар Плевля - Петровац 3 - 1 1.62 3.10 6.00
15:00 Сутиеска Никшич - Искра Даниловград 3 - 1 1.42 3.60 7.50
Чехия - Купа на Чехия Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
18:00 Млада Болеслав - Баник Острава отл. 1.87 3.32 3.64
18:00 Храдец Кралове - Фастав Злин отл. 3.70 3.26 1.93
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
19:30 Волен - Сервет отл. 7.46 4.83 1.31
19:30 Раперсвил-Йона - Аарау отл. 1.97 3.43 3.30
Швейцария - Купа на Швейцария Швейцария - Купа на Швейцария Рез. 1 X 2
21:15 Цюрих - Грасхопърс 2 - 1 1.96 3.29 3.58
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Мъдъруел - Абърдийн отл. 3.80 3.23 1.99
21:45 Селтик - Дънди ФК отл. 1.16 7.15 14.09
21:45 Хибърниън - Хамилтън отл. 1.36 4.57 8.15
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Гуабира Монтеро - Хорхе Вилстерман 1 - 3 1.88 3.39 3.50
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Депортиво Тачира - Карабобо Валенсия 3 - 2 2.18 3.11 2.99
01:00 Замора Баринас - Атлетико Венецуела 1 - 1 1.57 3.49 5.22
21:00 Депортиво Ла Гуайра - Монагас Матурин отл. 1.90 3.26 3.54
22:00 Депортиво Анзоатеги - Естудиантес де Мерида 1 - 1 1.88 3.29 3.57
22:00 Депортиво Лара - Португеза Акаригуа отл. 1.70 3.39 4.33
22:00 Сулия - Естудиантес де Каракас 4 - 0 1.42 4.05 6.16
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Танта - Ал Итихад Александрия 0 - 1 2.48 2.74 2.88
18:00 Ел Дахлея Кайро - Ал Ахли Кайро 0 - 3 12.31 4.51 1.22
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:30 Гоа - АТК Калкута 5 - 1 1.63 3.72 4.50
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Видад Казабланка - ФАР Рабат 3 - 1 2.07 2.90 3.51
19:00 РСБ Беркан - ХУСА Агадир 1 - 1 2.08 2.84 3.63
21:00 Дифаа ел Джадида - ФУС Рабат 3 - 0 2.34 2.79 3.05
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Веракрус - Атлас Гуадалахара 0 - 1 2.31 3.08 2.86
03:00 Мурсиелагос - Сакатепек 0 - 1 3.06 3.19 2.14
03:06 Корекаминос УАТ - Монтерей 2 - 3 3.39 3.36 1.93
05:00 Монаркас Морелия - Керетаро 2 - 1 2.12 3.19 3.08
05:00 Сантос Лагуна - Минерос де Сакатекас 0 - 0 1.37 4.41 6.50
05:06 Атлетико Сан Луис - Пачука 2 - 1 3.34 3.29 1.98
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
15:35 Шабаб Ал-Ахли Дубай - Ал Джазира Абу Даби 2 - 1 2.67 3.26 2.30
18:15 Ал Васл Дубай - Ал Насър Дубай 1 - 2 1.84 3.55 3.39
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
03:00 Спорт Бойс - Бинасионал 0 - 1 1.57 3.75 5.04
20:15 Универсидад Сан Мартин - Спорт Росарио 4 - 0 1.87 3.40 3.60
22:30 Комерсиантес Унидос - Университарио де Депортес 0 - 2 2.38 3.28 2.64
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 Аякс Кейптаун - СуперСпорт Юнайтед 0 - 3 3.05 2.85 2.32
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
10:30 Сонглам Нгеан Вин (Вие) - Джохор Дарул Такзим (Маз) 2 - 0 2.60 3.30 2.35
13:30 Персия Джакарта (Идн) - Тампайнс Роувърс (Син) 4 - 1 1.32 4.50 7.75
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
00:15 Дефенсор Спортинг (Уру) - Гремио RS (Бра) 1 - 1 3.24 3.03 2.27
00:15 Монагас Матурин (Вен) - Серо Портеньо (Пар) 0 - 2 3.55 3.07 2.12
02:30 Коло-Коло Сантяго (Чил) - Атлетико Насионал (Кол) 0 - 1 2.11 3.18 3.41
02:30 Расинг Клуб (Арж) - Крузейро MG (Бра) 4 - 2 2.07 3.15 3.59
Шампионска Лига Северна и Централна Америка Шампионска Лига Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей (Мек) - Ередиано (Крк) 3 - 1 1.33 4.41 7.61
03:00 Торонто (Сащ) - Колорадо Рапидс (Сащ) 0 - 0 1.46 3.89 6.13
05:00 Тихуана (Мек) - Мотагуа Тегусигалпа (Хон) 1 - 1 1.30 4.82 7.72
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
17:00 Динамо Брест (Блр) - Розенборг (Нор) 1 - 3 - - -
17:00 Стабек (Нор) - Викинг Ставангер (Нор) 2 - 1 - - -

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 20.11.2018 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане