Шампионска Лига гр. D
21:45
Аякс
(Нидерландия)
Манчестър Сити
(Англия)
Аякс посреща Манчестър Сити в Група Д на Шампионска лига. Ситуацията и за двата отбора е плачевна, но далеч по-плачевна е за Аякс. След тази среща по мое мнение отборът ще се прости за този сезон с Шампионска лига. Учудващо е, че Ман Сити са на трето място в групата, но това е засега - липса на късмет е да се паднеш в една група с Реал Мадрид, а пък грешка беше подценяването на Дортмунд и то когато ги посрещнаха на "Етихад". Но това е минало и сега е моментът нещата да се подредят на мястото си. Засега само Давид Силва липсва от отбора на гостите, но той не игра и уикенда срещу Уест Бромич, а видяхме, че и без него се справят - в Амстердам титуляри ще излязат Серхио Агуеро, Марио Балотели, Карлос Тевес и Един Дзеко - това е достатъчно за да посоча двойка. Гледам, че колегите не смеят да го прогнозират и сочат повече голове, но не съм сигурен - холандския футбол си е резултатен в Холандия, но не съм сигурен, че Сити ще пуснат толкова лесно гол.
2 @ 1.73 x 10 # Manilov
Още инфо за мача Аякс - Манчестър Сити
Инфо за типстъра Manilovза октомври 2012
| Баланс: | +50.40 (150.40) |
| Познаваемост: | 61% |
| Среден коефициент: | 2.13 |
| Общо прогнози: | 18 |
| Познати прогнози: | 11 |
| Сгрешени прогнози: | 7 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 23.10.2012 23:23. Възможни са промени към настоящия момент!
| vihur | +106.30 |
| Xermi | +62.80 |
| Manilov | +50.40 |
| dbzldimov | +48.90 |
| monopol | +46.80 |
| mom4o1993 | +37.10 |
| sidnikam | +29.40 |
| bobura | +24.10 |
| FILIP77 | +12.64 |
| Razor | +11.00 |