Шампионска Лига гр. D
21:45
Аякс
(Нидерландия)
Манчестър Сити
(Англия)
Днес тимът на Аякс посреща на свой терен отборът на Манчестър Сити. В момента драстично падат коефицентите на госта и аз лично нямам обяснение след като между двата отбора няма история. Рано или късно трябва и да започнат някои отбори да отпадат, но каква е гаранцията, че Аякс няма да направи опит в спечелване на точки. Миналата година в срещите Аякс - Манчестър Юнайтед в първи кръг спечели госта като очакванията бяха домакина да вземе победа, а при срещата реванш отбора на Аякс спечели като гост след което и двата отбора се оттеглиха показвайки ни, че не желаят да продължат в турнира. Не ми се вярва отново да повторят същият сценарии въпреки, че и това е възможно. Отборът домакин в последните години не участва осезаемо в международните турнири. Прави впечатление, че за страната на лалета е по-доходосно откриването на нови таланти и тяхното обучение с цел отдаване и продаване на футболният пазар. До този момент отборът на Аякс отново показва с играта си не желанието да продължи от една страна, а от друга определено се падна в група със силни отбори като Бурсия Дортмунд и Реал Мадрид. Мисля, че сега е момента, ако не спечели домакинската си среща то поне завърши наравно.
1X @ 2.00 x 10 # sidnikam
Още инфо за мача Аякс - Манчестър Сити
Инфо за типстъра sidnikamза октомври 2012
| Баланс: | +29.40 (129.40) |
| Познаваемост: | 57% |
| Среден коефициент: | 2.36 |
| Общо прогнози: | 38 |
| Познати прогнози: | 21 |
| Сгрешени прогнози: | 16 |
| Отложени мачове: | 1 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 24.10.2012 11:16. Възможни са промени към настоящия момент!
| vihur | +106.30 |
| Xermi | +62.80 |
| Manilov | +50.40 |
| dbzldimov | +48.90 |
| monopol | +46.80 |
| mom4o1993 | +37.10 |
| sidnikam | +29.40 |
| bobura | +24.10 |
| FILIP77 | +12.64 |
| Razor | +11.00 |