Шампионска Лига гр. D
21:45
Аякс
(Нидерландия)
Манчестър Сити
(Англия)
В мач от третия кръг на група Д в Шампионската Лига един срещу друг се изправят отборите на Аякс Ротердам и Манчестър Сити. Домакините от Аякс са традиционно добър участник в Шампионската лига, но тази година не потръгна както те желаеха и в първите си два мача допуснаха загуба от отборите на Реал Мадрид и Борусия Дортмунд. Отборът на гостите от своя страна пък допуснаха равенство срещу Борусия Дортмунд като домакин и загуба от Реал Мадрид като гост, но в този мач гражданите надиграха съперниците си от Мадрид, но малшанса им попречи да вземат поне равен от него мач. В последните три мача като домакин Аякс е записал 1 победа, 1 равен и 1 загуба. А отбора на Манчестър Сити като гост последните 3 мача са 2 победи и 1 загуба. Смятам че по-опитния отбор е тима на Манчестър Сити, който не започна добре и сезона в Англия и очаквам мача да се развие по вкуса на гражданите, но Аякс са корав отбор и според мене няма да бъдат победени.
X @ 3.75 x 10 # dejavu
Още инфо за мача Аякс - Манчестър Сити
Инфо за типстъра dejavuза октомври 2012
| Баланс: | -2.80 (97.20) |
| Познаваемост: | 40% |
| Среден коефициент: | 2.75 |
| Общо прогнози: | 10 |
| Познати прогнози: | 4 |
| Сгрешени прогнози: | 6 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 24.10.2012 12:42. Възможни са промени към настоящия момент!
| vihur | +106.30 |
| Xermi | +62.80 |
| Manilov | +50.40 |
| dbzldimov | +48.90 |
| monopol | +46.80 |
| mom4o1993 | +37.10 |
| sidnikam | +29.40 |
| bobura | +24.10 |
| FILIP77 | +12.64 |
| Razor | +11.00 |