Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Топ факти за деня

Беневенто 25 загуби от 29 мача

Бананц Ереван като домакин 7 равенства от 10 мача

Сабуртало Тбилиси само победи от 4 мача

Пас Янина като домакин 8 равенства от 12 мача

ОФИ Крит като домакин няма равенство от 12 мача

Арис Солун няма загуба от 24 мача

Аполон Лариса като домакин няма равенство от 12 мача

Куресааре 19 получени гола в 5 мача - 3.80 на мач

ФКИ Левадия Талин 20 вкарани гола в 5 мача - 4.00 на мач

Омония Никозия само загуби от 4 мача

Виктория Пилзен като гост няма загуба от 10 мача

Селтик като домакин няма загуба от 15 мача

Атлетико Уила като домакин само победи от 5 мача

Платинум Старс като домакин само 2 вкарани гола в 11 мача - 0.18 на мач

Анкета

Ще успее ли ЦСКА да елиминира ФК Рига, след минималното 1-0 в София?

ТВ програма
Diema Sport
Монтана - Поморие
18:30 на живо
Ring.BG
Милан - Интер
19:30 на живо
Nova Sport
Рен - Монако
19:45 на живо
bTV Action
Барселона - Рома
21:45 на живо
Ring.BG
Ливърпул - Манчестър Сити 21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за сряда, 4 април, 2018 Подреждане по час

Шампионска Лига Шампионска Лига Четвъртфинали Рез. 1 X 2
21:45 Барселона (Исп) - Рома (Ита) 4 - 1 1.21 6.57 13.94
21:45 Ливърпул (Анг) - Манчестър Сити (Анг) 3 - 0 2.92 3.51 2.38
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Мепен - Карл Цайс Йена 2 - 1 2.45 3.05 2.82
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
18:30 Леалтад - Мирандес 0 - 1 3.70 3.11 1.93
Испания - Други Испания - Други Рез. 1 X 2
20:45 Онтиниент - Понтеведра 0 - 1 1.38 3.75 8.00
21:45 Крусейдърс - Коулрейн 1 - 1 1.85 3.50 3.50
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
18:00 Беневенто - Верона 3 - 0 1.95 3.69 3.62
19:30 Киево - Сасуоло 1 - 1 2.79 2.95 2.74
19:30 Милан - Интер 0 - 0 2.72 3.14 2.67
19:30 Торино - Кротоне 4 - 1 1.55 3.93 6.30
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
17:30 ФералпиСало - Равена 0 - 1 1.67 3.30 4.90
19:30 Виченца Виртус - Фермана 1 - 1 2.14 2.94 3.25
21:30 Алма Ювентус Фано - Губио 0 - 1 2.30 2.96 2.98
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:45 Рен - Монако 1 - 1 3.32 3.31 2.16
Албания - Купа на Албания Албания - Купа на Албания Рез. 1 X 2
15:00 Лачи - Кукеси 0 - 0 2.55 2.88 2.65
18:00 Скендербеу Корча - Фламуртари 0 - 1 1.53 3.60 5.25
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Гандзасар Капан - Арарат Ереван 3 - 1 1.39 4.14 6.35
14:00 Бананц Ереван - Пюник Ереван 2 - 0 1.82 3.22 3.87
14:00 Ширак Гюмри - Алашкерт Ереван 1 - 0 2.54 3.14 2.46
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
18:30 Монтана - Поморие 2 - 1 1.44 3.87 5.92
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Монс Калпе - Глейсис Юнайтед 2 - 1 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Сиони Болниси - Металург Рустави 0 - 2 2.40 3.13 2.62
20:00 Сабуртало Тбилиси - Локомотив Тбилиси 1 - 2 1.54 4.02 4.76
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:30 Пас Янина - Аполон Смирни 0 - 1 1.91 3.14 4.18
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Анагениси Кардица - Верия 3 - 0 - - -
15:00 Егиниакос - Ахарнайкос Мениди 3 - 0 - - -
15:00 ОФИ Крит - Арис Солун 2 - 0 2.21 2.99 3.06
15:30 Аполон Понту - Ерготелис 1 - 1 1.49 3.75 5.47
16:00 Аполон Лариса - Калитеа 4 - 3 1.79 3.36 3.76
16:00 Пансерайкос - Спарти 3 - 1 1.38 4.09 6.67
16:00 Трикала - Караискакис Арта 0 - 0 1.67 3.22 4.86
Дания - Купа на Дания Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
19:00 Рандерс - Силкеборг** 1 - 1 2.15 3.35 3.00
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Куресааре - Флора Талин 0 - 7 25.26 12.00 1.02
19:00 Талина Калев - Вапрус Пярну 4 - 2 1.21 5.46 9.49
19:30 ФКИ Левадия Талин - Номе Калю 2 - 2 1.94 3.32 3.32
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Бней Йехуда - Апоел Хайфа 3 - 0 2.84 3.05 2.33
19:30 Апоел Беер Шева - Бейтар Йерусалим 3 - 1 1.93 3.17 3.60
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Анортозис - Апоел Никозия 0 - 0 4.22 3.45 1.70
19:00 Аполон Лимасол - Омония Никозия 3 - 0 1.19 5.80 9.60
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Пафос - Докса Катокопия 1 - 0 1.55 4.03 4.68
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Стумбрас Каунас - Лиетава Йонава 4 - 0 2.49 2.97 2.67
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Силекс Кратово - Пелистер Битоля 1 - 1 1.64 3.43 4.83
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Стомил Олщин - Вигри Сувалки 1 - 2 3.15 3.07 2.19
20:21 Раков Ченстохова - Одра Ополе 0 - 0 1.73 3.41 4.36
Полша - Купа на Полша Полша - Купа на Полша Рез. 1 X 2
19:00 Корона Келце - Арка Гдиня 2 - 1 1.78 3.36 4.24
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
18:00 Варзин - Порто Б 3 - 1 1.99 3.18 3.55
Русия - Купа на Русия Русия - Купа на Русия Рез. 1 X 2
17:30 Криля Советов - Спартак Москва 1 - 3 5.01 3.31 1.68
Словакия - Купа на Словакия Словакия - Купа на Словакия Рез. 1 X 2
19:30 Слован Братислава - Спартак Търнава 1 - 1 1.78 3.36 4.04
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Рудар Веление - Домжале 1 - 4 2.99 3.21 2.16
Словения - Купа на Словения Словения - Купа на Словения Рез. 1 X 2
19:00 Олимпия Любляна - Целие 2 - 1 1.39 4.16 6.98
Унгария - Купа на Унгария Унгария - Купа на Унгария Рез. 1 X 2
18:30 МТК Будапеща - Уйпещ** (1 - 2) 3 - 2 2.21 3.43 4.02
19:00 Бекешчаба 1912 - Балмазуйварош** (0 - 5) 1 - 2 2.45 3.29 2.48
19:00 Диошдьор - Пушкаш Академи** (1 - 0) 0 - 3 2.30 3.18 2.78
Хърватска - Купа на Хърватска Хърватска - Купа на Хърватска Рез. 1 X 2
18:30 Динамо Загреб - Риека 3 - 0 1.66 3.51 4.70
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Зета Голубовци - Рудар Плевля 1 - 3 2.17 2.76 3.40
16:30 Искра Даниловград - Дечич Тузи 2 - 0 1.60 3.31 5.33
16:30 Ком Подгорица - Петровац 2 - 0 2.10 2.83 3.47
16:30 Титоград Подгорица - Гарбал Радановичи 0 - 0 1.82 3.02 4.22
17:30 Сутиеска Никшич - Будучност Подгорица 3 - 2 2.18 2.81 3.43
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Баник Острава - Виктория Пилзен 0 - 0 4.16 3.39 1.79
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:30 Графин Влашим - Прибрам 0 - 4 2.81 3.35 2.18
17:30 Пардубице - Витковице 4 - 1 1.49 3.75 5.57
18:00 Чешке Будьовице - Варнсдорф 2 - 2 1.66 3.60 4.29
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Селтик - Дънди ФК 0 - 0 1.17 6.68 13.47
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
03:05 Депортиво Морон - Бока Унидос 1 - 1 2.14 2.90 3.45
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ал Итихад Бахрейн - Ал Хид 0 - 2 2.68 3.21 2.28
18:30 Ийст Рифа - Ал Наджма 2 - 2 2.99 3.06 2.18
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Депортиво Лара - Трухилянос Валера 2 - 0 1.71 3.29 4.40
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
21:30 Мунисипал - Кселаху 2 - 3 1.53 3.79 5.00
Индия - Суперкупа Индия - Суперкупа Рез. 1 X 2
17:30 Пуна Сити - Шилонг Ладжонг 2 - 3 2.13 3.38 2.84
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Атлетико Уила - Депортес Толима 0 - 0 2.08 2.95 3.53
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:20 Ал Тадамон - Ал Джахра 3 - 5 3.12 3.66 1.90
19:45 Ал Салмия Кувейт - Казма Кувейт 1 - 4 2.19 3.33 2.77
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
14:45 Гейланг Интернешънъл - Уориърс ФК 1 - 1 2.74 3.69 2.09
14:45 Йънг Лайънс - Хоуганг Юнайтед 2 - 0 5.07 3.95 1.50
14:45 Хоум Юнайтед - Балестиер Халса 3 - 1 1.28 5.00 7.45
Тунис - Купа на Тунис Тунис - Купа на Тунис Рез. 1 X 2
14:30 УС Татауин - Бизертин Бизерта** 0 - 0 2.47 3.02 2.65
16:00 Клуб Африкан Тунис - Сфаксиен Сфакс 2 - 1 2.07 3.00 3.32
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Фрий Стейт Старс - Кайзер Чийфс 0 - 1 2.71 2.83 2.58
20:30 Кейптаун Сити - Ламонтвил Голдън Ероус 0 - 1 1.95 3.13 3.58
20:30 Мамелоди Съндаунс - Чипа Юнайтед 2 - 0 1.55 3.49 5.57
20:30 Орландо Пайрътс - Блумфонтейн Селтик 2 - 1 1.68 3.11 5.14
20:30 Платинум Старс - Барока 0 - 0 2.92 2.80 2.45
20:30 Полокване Сити - СуперСпорт Юнайтед 1 - 0 2.44 2.84 2.90
Япония - Купа на Лигата Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
13:00 Албирекс Ниигата - Йокохама Ф-Маринос 1 - 3 3.60 3.03 2.00
13:00 В-Варен Нагазаки - Саган Тошу 3 - 2 2.99 2.92 2.32
13:00 Вегалта Сендай - Токио 3 - 0 2.17 2.94 3.26
13:00 Джубило Ивата - Вентфорет Кофу 3 - 2 1.71 3.17 4.82
13:00 Нагоя Грампус - Гамба Осака 1 - 4 2.66 3.14 2.42
13:00 Санфрече Хирошима - Урава Ред Даймъндс 0 - 0 2.71 3.11 2.40
13:00 Шимизу Ес-Пулс - Консадол Сапоро 2 - 1 2.35 2.95 2.92
13:00 Шонан Белмар - Висел Кобе 0 - 3 2.87 2.99 2.34
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Либертад Асунсион (Пар) - Стронгест Ла Пас (Бол) 3 - 0 1.41 4.06 8.04
01:15 Реал Гарсиласо (Пер) - Насионал Монтевидео (Уру) 0 - 0 1.87 3.19 4.27
03:30 Палмейрас SP (Бра) - Алианса Лима (Пер) 2 - 0 1.12 7.48 18.14
03:30 Универсидад де Чили (Чил) - Расинг Клуб (Арж) 1 - 1 3.09 3.19 2.25
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
13:00 Улсан Хюндай (Кор) - Мелбърн Виктори (Авл) 6 - 2 1.74 3.79 3.93
13:30 Кашива Рейсол (Япо) - Чонбук Хюндай Моторс (Кор) 0 - 2 2.55 3.36 2.47
15:00 Шанхай ШИПГ (Кит) - Кавазаки Фронтейл (Япо) 1 - 1 1.55 4.09 4.83
Шампионска Лига Северна и Централна Америка Шампионска Лига Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
03:00 Торонто (Сащ) - Америка Мексико (Мек) 3 - 1 2.34 3.07 2.91

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 17.07.2018 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане