Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Топ факти за деня

Севиля като гост няма равенство от 16 мача

Барселона няма загуба от 32 мача

Корк Сити като домакин само победи от 4 мача

Дъндолк няма загуба от 10 мача

Судува Мариямполе 6 победи от 7 мача

Брихин Сити няма победа от 33 мача

Гуаякил Сити няма победа от 8 мача

Гуарани Асунсион няма равенство от 11 мача

Анкета

Ще играе ли Лудогорец в групите на Лига Европа?

ТВ програма
Diema Sport
Пирин Благоевград - Черно море 17:30 на живо
Diema Sport
Витоша Бистрица - Славия
20:00 на живо
Diema Sport 2
Брайтън - Тотнъм
21:45 на живо
Ring.BG
Интер - Каляри
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Селта Виго - Барселона
22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за вторник, 17 април, 2018 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:45 Брайтън - Тотнъм 1 - 1 6.43 4.19 1.53
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 Брадфорд Сити - Портсмут 3 - 1 3.31 3.07 2.24
21:45 Джилингам - Родъръм Юнайтед 0 - 1 3.47 3.31 2.07
21:45 Донкастър - Бъри 3 - 3 1.50 4.03 6.22
21:45 Рочдейл - Олдъм 0 - 0 1.92 3.33 3.89
21:45 Уигън - Оксфорд Юнайтед 1 - 0 1.24 5.58 11.44
21:45 Шросбъри Таун - Чарлтън 0 - 2 2.11 3.16 3.51
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
21:45 Акрингтън Стенли - Йоувил 2 - 0 1.43 4.27 6.86
21:45 Екзитър - Честърфийлд 2 - 1 1.93 3.49 3.66
21:45 Линкълн Сити - Уикъмб 0 - 0 2.26 3.25 3.07
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
21:45 Алдършот Таун - Гейтсхед 1 - 0 1.67 3.48 4.82
21:45 Бромли - Дагенъм и Редбридж 3 - 1 2.05 3.30 3.33
21:45 Гайзли - Бароу 0 - 1 3.96 3.33 1.86
21:45 Доувър Атлетик - Транмиър Роувърс 0 - 1 3.38 3.23 2.06
21:45 Ийстли - Ебсфлийт Юнайтед 0 - 1 3.11 3.32 2.14
21:45 Мейдънхед Юнайтед - Сътън Юнайтед 2 - 1 3.15 3.23 2.15
21:45 Хартлипул - Лейтън Ориент 1 - 0 3.11 3.25 2.16
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Карл Цайс Йена - Магдебург 1 - 5 3.62 3.33 1.95
Германия - Купа на Германия Германия - Купа на Германия Рез. 1 X 2
21:45 Байер Леверкузен - Байерн Мюнхен 2 - 6 5.42 4.22 1.54
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
20:30 Депортиво Ла Коруня - Севиля 0 - 0 2.29 3.60 2.93
22:00 Селта Виго - Барселона 2 - 2 4.75 4.22 1.65
22:30 Виляреал - Леганес 2 - 1 1.57 3.83 6.51
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
21:45 Интер - Каляри 4 - 0 1.21 6.22 13.62
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
21:30 Авелино - Фрозиноне 0 - 2 3.90 3.18 1.96
21:30 Бари - Новара 1 - 1 1.77 3.22 4.84
21:30 Венеция - Виртус Ентела 2 - 0 1.66 3.46 5.23
21:30 Карпи - Перуджа 1 - 2 2.85 2.87 2.62
21:30 Кремонезе - Салернитана 1 - 1 2.08 3.00 3.73
21:30 Про Верчели - Пескара 3 - 1 2.40 3.09 2.92
21:30 Специя - Бреша 0 - 1 2.03 3.02 3.87
21:30 Тернана - Фоджа 2 - 2 2.71 3.25 2.45
21:30 Чезена - Емполи 2 - 3 3.93 3.50 1.85
21:30 Читадела - Палермо 0 - 0 2.54 3.01 2.79
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
17:30 Арецо - Монца 1912 0 - 1 2.24 2.91 3.12
Франция - Купа на Франция Франция - Купа на Франция Рез. 1 X 2
22:00 Лез Ербиер - Шамбли 2 - 0 2.40 3.01 2.99
Армения - Купа на Армения Армения - Купа на Армения Рез. 1 X 2
15:00 Алашкерт Ереван** - Бананц Ереван (1 - 0) 1 - 0 1.73 3.39 4.23
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 КАА Гент - Генк 0 - 0 2.01 3.28 3.69
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:30 Кортрийк - Оуд Хеверле Льовен 2 - 1 1.54 4.10 5.35
21:30 Лиерс - Зулте Варегем 1 - 4 6.96 4.66 1.39
21:30 Роял Ексел Мускрон - Ваасланд-Беверен 1 - 1 2.12 3.44 3.13
България - Група А за Изпадане България - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Пирин Благоевград - Черно море 0 - 2 2.75 3.11 2.38
20:00 Витоша Бистрица - Славия 1 - 2 5.22 3.74 1.55
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Сейнт Джоузеф - Глейсис Юнайтед 1 - 1 - - -
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
19:00 ПАОК** - Паниониос Атина (3 - 1) 3 - 1 1.19 5.60 12.46
Дания - Група А за Изпадане Дания - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
20:00 Хелзингор - Орхус 1 - 0 3.91 3.49 1.87
Естония - Купа на Естония Естония - Купа на Естония Рез. 1 X 2
18:00 Номе Калю - ФКИ Левадия Талин 0 - 1 2.86 3.21 2.21
19:00 Нарва Транс - ФКИ Талин 6 - 0 1.02 14.23 24.22
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Корк Сити - Слиго Роувърс 1 - 0 1.30 4.64 9.03
21:45 Лимерик - Дъндолк 0 - 3 10.75 5.06 1.25
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Лиетава Йонава - ФК Паланга 4 - 0 1.74 3.40 4.09
20:00 Стумбрас Каунас - Судува Мариямполе 0 - 1 6.56 4.44 1.34
Полша - Купа на Полша Полша - Купа на Полша Рез. 1 X 2
21:30 Арка Гдиня** - Корона Келце (1 - 2) 1 - 0 2.39 3.10 2.81
Северна Ирландия - Група за Изпадане Северна Ирландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:45 Гленторан - Дънганън Суифтс 4 - 2 1.72 3.35 4.45
22:00 Балинамалард Юнайтед - Карик Рейнджърс 2 - 1 2.21 3.25 2.90
Унгария - Купа на Унгария Унгария - Купа на Унгария Рез. 1 X 2
20:00 Уйпещ - Балмазуйварош 2 - 1 1.61 3.57 4.91
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Твенте - Цволе 2 - 0 2.13 3.64 2.99
21:45 Хееренвеен - АДО Ден Хааг 2 - 0 1.73 3.86 4.29
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:00 Истра 1961 - Риека 0 - 1 6.69 4.15 1.41
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Варнсдорф - Графин Влашим 0 - 0 1.97 3.34 3.29
18:00 Фридек-Мистек - Зноймо 2 - 2 2.28 3.21 2.75
Чехия - Купа на Чехия Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
21:00 Славия Прага - Млада Болеслав 2 - 0 1.32 4.70 7.34
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Сундсвал - Трелеборг 1 - 0 1.64 3.66 5.15
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Ландскрона БоИС - Йоргрите 2 - 2 2.58 3.18 2.54
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Брихин Сити - Дънди Юнайтед 0 - 5 12.63 6.20 1.17
21:45 Сейнт Мирън - Фолкърк 1 - 2 1.80 3.36 4.13
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
21:45 Берик Рейнджърс - Стенхаусмюър 0 - 0 4.37 3.67 1.66
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
01:00 Нюелс Олд Бойс Росарио - Талерес Кордоба 2 - 1 3.08 2.91 2.34
03:15 Велес Сарсфийлд - Сан Лоренцо де Алмагро 2 - 2 2.38 3.00 2.95
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
02:00 Агропекуарио Аргентино - Клуб Алмагро 0 - 2 2.09 2.90 3.62
02:00 Депортиво Морон - Сармиенто Хунин 1 - 0 2.36 2.87 3.04
03:05 Атлетико Рафаела - Килмес Буенос Айрес 0 - 2 1.82 3.14 4.33
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
02:00 Ботафого RJ - Палмейрас SP 1 - 1 3.62 3.13 2.03
02:00 Сао Пауло SP - Парана Клуб PR 1 - 0 1.30 4.62 9.72
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
03:15 Атлетико Акреано AC - Ремо PA 1 - 0 2.48 3.09 2.59
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Сикинала - Комуникасионес 1 - 1 1.87 3.27 3.60
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Ел Дахлея Кайро - Танта 2 - 0 2.64 2.94 2.55
18:30 Ал Ахли Кайро - Вади Дегла 1 - 0 1.37 4.17 7.17
18:30 Ел Ентаг Ел Харби - Смоуха 0 - 0 2.74 2.96 2.46
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
03:15 Гуаякил Сити - Барселона Гуаякил 0 - 1 9.57 4.93 1.25
Индия - Суперкупа Индия - Суперкупа Рез. 1 X 2
13:30 Мохун Баган Калкута - Бенгалуру 2 - 4 2.93 3.43 2.09
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Сол де Америка - Гуарани Асунсион 0 - 0 2.44 3.28 2.56
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
01:45 Спорт Уанкайо - Депортиво Мунисипал 2 - 1 1.44 4.00 6.17
04:00 Бинасионал - Спорт Бойс 2 - 1 1.84 3.31 3.83
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:15 Бруней ДПММ - Гейланг Интернешънъл 4 - 1 1.62 3.96 4.06
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 Мамелоди Съндаунс - Ламонтвил Голдън Ероус 1 - 0 1.50 3.53 6.21
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
18:00 Ал Кува Ал Джавия (Ирк) - Малкия (Бах) 1 - 1 1.49 3.76 5.43
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
13:00 Кашима Антлърс (Япо) - Сувон Самсунг Блюуингс (Кор) 0 - 1 2.40 3.18 2.74
13:00 Сидни (Авл) - Шанхай Грийнланд (Кит) 0 - 0 1.23 5.55 9.45
14:00 Гуанджоу Евъргранде (Кит) - Серезо Осака (Япо) 3 - 1 1.49 4.20 5.37
14:00 Чеджу Юнайтед (Кор) - Бурирам Юнайтед (Тай) 0 - 1 2.48 3.27 2.58
17:00 Ал-Духаил Доха (Кат) - Ал Вахда Абу Даби (Оае) 1 - 0 1.28 5.56 7.94
17:00 Локомотив Ташкент (Узб) - Зоб Ахан Исфахан (Ирн) 1 - 1 1.92 3.34 3.62
17:30 Ал Джазира Абу Даби (Оае) - Ал Ахли Джеда (Сар) 1 - 2 2.72 3.33 2.34
17:30 Трактор Сази Табриз (Ирн) - Ал-Гарафа Доха (Кат) 1 - 3 1.61 3.83 4.75

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 18.08.2018 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане