Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Топ факти за деня

Беневенто 26 загуби от 32 мача

Ювентус като гост 13 победи от 16 мача

Шкендия 79 Тетово като гост 39 вкарани гола в 13 мача - 3.00 на мач

ФК Скопие като домакин 9 равенства от 13 мача

Анкета

Ще успее ли ЦСКА да елиминира ФК Рига, след минималното 1-0 в София?

ТВ програма
Nova Sport
Верея Стара Загора - Ботев Пловдив 15:00 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Левски София 18:00 на живо
F Plus
Валенсия - Хетафе
20:30 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Берое 20:30 на живо
Diema Sport 2
Борнемут - Манчестър Юнайтед 21:45 на живо
Ring.BG
Кротоне - Ювентус
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Атлетик Билбао 22:30 на живо
Ring.BG
Наполи - Удинезе
23:40 на запис
Ring.BG
Рома - Дженоа
01:30 на запис
Ring.BG
Торино - Милан
03:20 на запис

Мачове за сряда, 18 април, 2018 Подреждане по час

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
02:30 Тринидад и Тобаго - Панама 0 - 1 3.05 3.00 2.20
17:00 Зимбабве - Ботсвана 0 - 1 - - -
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:45 Борнемут - Манчестър Юнайтед 0 - 2 4.23 3.77 1.84
Германия - Купа на Германия Германия - Купа на Германия Рез. 1 X 2
21:45 Шалке 04 - Айнтрахт Франкфурт 0 - 1 2.04 3.23 3.71
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
20:30 Валенсия - Хетафе 1 - 2 1.55 4.03 6.13
20:30 Еспаньол - Ейбар 0 - 1 2.11 3.13 3.76
22:30 Реал Мадрид - Атлетик Билбао 1 - 1 1.19 7.25 12.83
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:00 Беневенто - Аталанта 0 - 3 5.39 4.06 1.60
21:45 Верона - Сасуоло 0 - 1 4.19 3.36 1.91
21:45 Кротоне - Ювентус 1 - 1 11.08 5.07 1.29
21:45 Наполи - Удинезе 4 - 2 1.15 7.39 17.35
21:45 Рома - Дженоа 2 - 1 1.35 4.87 8.51
21:45 Сампдория - Болоня 1 - 0 1.78 3.66 4.46
21:45 СПАЛ - Киево 0 - 0 2.21 3.01 3.64
21:45 Торино - Милан 1 - 1 3.07 3.26 2.33
21:45 Фиорентина - Лацио 3 - 4 2.79 3.35 2.47
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Виртус Франкавила - Юве Стабия 0 - 0 2.88 2.86 2.41
Франция - Купа на Франция Франция - Купа на Франция Рез. 1 X 2
22:05 Каен - Пари Сен Жермен 1 - 3 17.34 7.82 1.12
Австрия - Купа на Австрия Австрия - Купа на Австрия Рез. 1 X 2
19:00 Матерсбург - Ред Бул Залцбург** 0 - 0 6.72 3.99 1.45
21:30 Щурм Грац** - Рапид Виена 2 - 2 2.56 3.25 2.54
Азербайджан - Купа на Азербайджан Азербайджан - Купа на Азербайджан Рез. 1 X 2
16:00 Сумгаит - Кешля 1 - 1 - - -
19:00 Нефтчи Баку - Габала 1 - 3 - - -
Албания - Купа на Албания Албания - Купа на Албания Рез. 1 X 2
16:30 Кукеси - Лачи 1 - 1 1.73 3.15 4.55
19:30 Фламуртари - Скендербеу Корча 0 - 2 - - -
Армения - Купа на Армения Армения - Купа на Армения Рез. 1 X 2
15:00 Ширак Гюмри - Гандзасар Капан** (1 - 1) 0 - 1 2.32 2.99 2.92
Беларус - Купа на Беларус Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
18:45 БАТЕ Борисов - Неман 2 - 0 1.26 4.51 10.01
20:45 Динамо Брест - Днепър Могилев 2 - 0 1.30 4.49 8.41
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Стандарт Лиеж - Андерлехт 2 - 1 2.14 3.25 3.33
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:30 Беершот Вилрийк - Сент Трюиден 1 - 3 3.12 3.20 2.24
21:30 Локерен - Остенде 2 - 2 2.46 3.32 2.67
21:30 Ойпен - Роял Антверпен 0 - 1 2.60 3.19 2.61
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Рез. 1 X 2
17:30 Крупа** - Звезда Градачац (4 - 0) 2 - 0 1.11 7.21 14.00
19:00 Слобода Тузла - Железничар Сараево** (0 - 0) 1 - 4 3.36 3.21 1.96
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Нефтохимик Бургас - Несебър 0 - 1 6.13 4.23 1.39
17:00 Черноморец Балчик - Струмска Слава Радомир 4 - 0 1.56 3.98 4.61
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:00 Верея Стара Загора - Ботев Пловдив 2 - 2 4.95 3.77 1.56
18:00 ЦСКА София - Левски София 2 - 2 1.90 3.26 3.56
20:30 Лудогорец Разград - Берое 7 - 0 1.28 4.88 8.74
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
19:15 Юръп - Монс Калпе 1 - 0 - - -
21:30 Линкс - Лайънс Гибралтар 0 - 1 - - -
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
19:30 АЕК Атина** - Лариса (1 - 2) 1 - 0 1.13 6.72 17.14
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Хорсенс - Нордселанд 2 - 2 3.88 3.65 1.84
21:00 ФК Копенхаген - Олборг 2 - 1 1.25 5.38 11.66
Дания - Група Б за Изпадане Дания - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Рандерс - Одензе 1 - 1 2.84 3.25 2.41
Естония - Купа на Естония Естония - Купа на Естония Рез. 1 X 2
18:00 Куресааре - Флора Талин 0 - 7 22.86 12.12 1.03
Казахстан - Купа на Казахстан Казахстан - Купа на Казахстан Рез. 1 X 2
11:00 Окжетпес Кокшетау - Кайрат Алмати 3 - 5 5.37 4.08 1.47
13:00 Кайсар Къзълорда - Актобе 2 - 0 1.96 3.19 3.42
13:00 Шахтьор Караганди** - Кизилжар Петропавл 0 - 0 1.64 3.41 4.75
14:00 Акжайк - Атирау 0 - 1 2.41 3.18 2.59
14:00 Тараз - Иртиш Павлодар** 0 - 0 5.15 3.99 1.49
14:00 Тобол Костанай - Жетису Талдикорган 1 - 0 1.54 3.70 5.10
Кипър - Купа на Кипър Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
18:00 Аполон Лимасол - Пафос 4 - 0 1.12 6.89 13.49
19:00 АЕК Ларнака - Апоел Никозия 2 - 0 2.22 3.09 3.00
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Атлантас Клайпеда - ФК Тракай 0 - 2 3.00 3.22 2.14
20:00 Кауно Жалгирис - Жалгирис Вилнюс 0 - 0 9.07 4.84 1.26
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Вардар Скопие - Шкендия 79 Тетово 2 - 3 2.51 2.98 2.60
17:00 Академия Пандев - Шкупи Скопие 1 - 2 1.93 3.13 3.64
17:00 Пелистер Битоля - Победа Прилеп 1 - 1 1.70 3.34 4.50
17:00 Ренова Джепчище - Работнички Скопие 2 - 1 2.00 3.16 3.40
17:00 ФК Скопие - Силекс Кратово 1 - 1 2.47 2.82 2.88
Молдова - Купа на Молдова Молдова - Купа на Молдова Рез. 1 X 2
15:30 Милсами Орхей - Шериф Тираспол 2 - 0 3.63 3.13 1.92
15:30 Петрокуб Хинчещ - Сперанца Ниспорен 2 - 0 1.70 3.29 4.41
19:00 Зимбру Кишинев** - Заря Белци 0 - 0 2.09 3.12 3.15
Норвегия - Купа на Норвегия Норвегия - Купа на Норвегия Рез. 1 X 2
19:00 Арендал - Флекерьой 2 - 0 1.52 4.39 4.47
19:00 Аскер - ФК Фолло 5 - 0 1.16 6.74 10.46
19:00 Берум - Дрьобак-Фрогн 2 - 1 1.29 5.20 6.86
19:00 Бюасен - Левангер 0 - 3 4.74 4.93 1.43
19:00 Виндбярт - Йерв Гримстад 1 - 2 5.60 5.37 1.34
19:00 Гроруд - Тьонсберг 2 - 0 1.53 4.28 4.55
19:00 Ейдсволд ТФ - Киелсос 1 - 3 3.15 3.78 1.92
19:00 Йорн-Хутен - Лин Осло 3 - 1 3.27 4.19 1.78
19:00 Квик Халден - Фредрикстад 0 - 4 3.70 4.38 1.62
19:00 Нюбергсунд - Елверум 0 - 1 3.43 3.70 1.85
19:00 Опсал - Конгсвингер 0 - 4 5.89 5.30 1.32
19:00 Пош Гренланд - Нутоден** 1 - 1 4.45 4.45 1.51
19:00 Сеня - Финснес 2 - 1 2.23 4.04 2.41
19:00 Сола - Санднес 2 - 3 10.61 7.44 1.14
19:00 Трефф - Молде 1 - 6 25.84 16.65 1.01
19:00 Улерн - Стабек** 2 - 2 24.93 14.61 1.02
19:00 Фана Берген - Нест-Сотра 0 - 1 5.04 4.91 1.41
19:00 Фриг Осло - Стрьомен 0 - 3 8.42 6.71 1.19
19:00 Херд - Братвог 1 - 4 3.64 4.29 1.66
20:00 Валдрес** - Брюмундал 1 - 1 2.59 4.35 2.03
20:00 Тинсет - ХамКам 0 - 3 6.17 5.58 1.31
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Хойничанка Хойнице - ГКС Катовице 0 - 2 2.11 3.13 3.24
Полша - Купа на Полша Полша - Купа на Полша Рез. 1 X 2
21:30 Легия Варшава** - Гурник Забже (1 - 1) 2 - 1 1.61 3.78 4.82
Португалия - Купа на Португалия Португалия - Купа на Португалия Рез. 1 X 2
22:30 Спортинг Лисабон** - Порто (0 - 1) 1 - 0 2.25 3.05 3.12
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:30 Зенит Санкт Петербург - Динамо Москва 2 - 1 1.45 3.93 7.15
19:30 Локомотив Москва - Ахмат Грозни 0 - 0 1.61 3.42 5.99
20:30 ЦСКА Москва - Амкар Перм 3 - 0 1.37 4.25 8.71
Русия - Купа на Русия Русия - Купа на Русия Рез. 1 X 2
18:00 Авангард Курск - Шинник Ярославл 1 - 0 2.84 2.71 2.71
18:30 Спартак Москва - ФК Тосно** 1 - 1 1.33 4.40 9.02
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
17:30 Славой Требишов - Партизан Бардейов 3 - 1 2.25 3.35 2.65
Словакия - Купа на Словакия Словакия - Купа на Словакия Рез. 1 X 2
18:00 Спартак Търнава - Слован Братислава** (1 - 1) 1 - 1 2.74 3.02 2.41
18:30 Жилина - Ружомберок** (1 - 2) 0 - 0 1.41 4.40 5.83
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Домжале - Целие 1 - 0 1.39 4.28 6.42
19:00 Кръшко - Горица 1 - 0 2.50 3.15 2.56
Сърбия - Купа на Сърбия Сърбия - Купа на Сърбия Рез. 1 X 2
17:00 Мачва Шабац - Младост Лучани 1 - 1 2.03 3.12 3.35
19:30 Чукарички - Партизан Белград 4 - 2 4.55 3.42 1.67
Турция - Купа на Турция Турция - Купа на Турция Рез. 1 X 2
20:30 Галатасарай - Акхисар Беледиеспор** (2 - 1) 0 - 2 1.36 4.78 7.67
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Волин Луцк - МФК Николаев 0 - 1 2.24 3.14 2.85
14:00 Рух Винники - Кремин Кременчуг 1 - 0 1.49 3.55 6.01
16:00 Балкани Заря - Черкаский Днепър 1 - 0 1.49 3.67 5.57
16:00 Кобра Харков - Ингулец Петрово 0 - 2 3.85 3.29 1.80
16:00 ФК Полтава - Оболон-Бровар Киев 2 - 1 1.33 4.37 7.12
17:00 Колос Ковалевка - Жемчужина Одеса 1 - 0 1.49 3.27 6.93
18:00 Авангард Краматорск - Арсенал Киев 1 - 0 3.31 2.97 2.07
18:00 Горняк-Спорт Горишни Плавни - ФК Суми 1 - 0 4.53 3.29 1.69
18:00 Десна Чернигов - Нефтяник-Укрнафта 4 - 1 1.23 4.98 8.70
Украйна - Купа на Украйна Украйна - Купа на Украйна Рез. 1 X 2
19:00 Шахтьор Донецк - ФК Мариупол 5 - 1 1.04 10.26 26.58
Унгария - Купа на Унгария Унгария - Купа на Унгария Рез. 1 X 2
21:15 Пушкаш Академи - Дебрецен 4 - 0 2.21 3.12 3.01
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 КуПС Куопио - РоПС Рованиеми 0 - 1 1.72 3.46 4.53
18:30 Сейняйоен ЯК - ХИК Хелзинки 0 - 1 5.43 3.63 1.59
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 АЗ Алкмаар - Витес 4 - 3 1.64 4.14 4.46
19:30 Рода - ПСВ Айндховен 2 - 2 5.67 4.78 1.45
20:45 Екселсиор - Хераклес 2 - 2 2.07 3.50 3.23
21:45 Вилем II - Фейенорд 1 - 5 4.34 3.86 1.71
21:45 Спарта Ротердам - НАК Бреда 2 - 1 2.05 3.53 3.25
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Рудеш Загреб - Локомотив Загреб 1 - 2 2.48 3.08 2.72
19:00 Динамо Загреб - Осиек 0 - 1 1.39 4.24 7.05
21:00 Хайдук Сплит - Цибалия 4 - 0 1.15 6.28 14.09
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Сутиеска Никшич - Рудар Плевля 2 - 1 1.60 3.41 5.19
Черна Гора - Купа на Черна гора Черна Гора - Купа на Черна гора Рез. 1 X 2
17:00 Будучност Подгорица - Титоград Подгорица 1 - 2 - - -
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
21:00 Базел - Грасхопърс 1 - 0 1.40 4.52 6.77
21:00 Сион - Лугано 0 - 1 2.17 3.31 3.12
21:00 Тун - Йънг Бойс 2 - 2 4.64 4.13 1.60
21:00 Цюрих - Санкт Гален 4 - 0 1.89 3.54 3.69
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:00 Аарау - Ксамакс 2 - 2 4.62 3.82 1.61
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Йоребро - АИК Стокхолм 1 - 1 4.08 3.34 1.87
20:00 Калмар - Йостерсунд 1 - 1 3.33 3.21 2.14
20:00 Сириус - Хакен 0 - 0 3.40 3.36 2.05
20:00 Юргорден - Малмьо 3 - 0 2.85 3.25 2.37
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Дъмбартън - Инвърнес КТ 0 - 1 6.65 4.30 1.40
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Боа MG - Форталеса CE 0 - 2 2.91 2.99 2.36
03:30 Коритиба PR - Атлетико GO 1 - 0 1.77 3.21 4.47
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
21:30 Мунисипал - Кобан Империал 0 - 1 1.79 3.39 3.78
23:00 Малакатеко - Петапа 1 - 0 1.90 3.56 3.26
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Исмаили Исмаилия - Миср Ел Макаса 2 - 1 1.71 3.27 4.55
21:00 Ал Мокавлон Ал Араб - Замалек Кайро 0 - 0 4.53 3.23 1.74
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Делфин Манта - ЛДУ Кито 2 - 1 2.26 3.07 2.97
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Леонес - Депортес Толима 0 - 1 3.30 2.90 2.20
04:00 Бояка Чико - Атлетико Букараманга 2 - 1 2.36 2.95 3.00
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:50 Ал Араби Кувейт - Ал Насър Кувейт 1 - 3 2.38 3.34 2.49
18:50 Ал Салмия Кувейт - Ал Джахра 1 - 3 3.09 3.23 2.07
18:50 Ал Тадамон - Кадсия Кувейт 0 - 4 10.74 5.36 1.19
18:50 Кувейт СК - Казма Кувейт 2 - 2 1.29 5.22 6.48
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Кавкаб Маракеш - Рапиде Оуед Зем 3 - 2 2.11 2.82 3.49
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
14:45 Тампайнс Роувърс - Хоуганг Юнайтед 4 - 0 1.48 4.07 5.12
14:45 Хоум Юнайтед - Албирекс Ниигата СИНГ 1 - 6 2.81 3.53 2.10
Япония - Купа на Лигата Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
13:00 Албирекс Ниигата** - Вегалта Сендай (1 - 1) 3 - 1 4.14 3.21 1.81
13:00 В-Варен Нагазаки - Висел Кобе** (2 - 2) 1 - 2 3.21 3.10 2.12
13:00 Гамба Осака** - Урава Ред Даймъндс (4 - 1) 0 - 1 3.04 3.32 2.09
13:00 Джубило Ивата - Консадол Сапоро** (1 - 0) 2 - 3 2.15 3.06 3.18
13:00 Нагоя Грампус - Санфрече Хирошима** (1 - 2) 2 - 1 4.25 3.64 1.68
13:00 Токио - Йокохама Ф-Маринос** (0 - 1) 2 - 2 2.06 3.09 3.38
13:00 Шимизу Ес-Пулс - Вентфорет Кофу** (0 - 1) 1 - 1 2.07 3.03 3.39
14:00 Саган Тошу - Шонан Белмар** (0 - 1) 0 - 0 2.01 3.16 3.38
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Дефенсор Спортинг (Уру) - Монагас Матурин (Вен) 3 - 1 1.23 5.41 12.28
03:30 Мильонариос Богота (Кол) - Депортиво Лара (Вен) 4 - 0 1.21 5.58 12.87
03:30 Серо Портеньо (Пар) - Гремио RS (Бра) 0 - 0 3.27 2.83 2.37
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
13:00 Кавазаки Фронтейл (Япо) - Улсан Хюндай (Кор) 2 - 2 1.94 3.53 3.35
13:00 Мелбърн Виктори (Авл) - Шанхай ШИПГ (Кит) 2 - 1 3.28 3.57 1.95
14:00 Тиендзин Цюендзиен (Кит) - Кашива Рейсол (Япо) 3 - 2 2.44 3.30 2.61
Шампионска Лига Северна и Централна Америка Шампионска Лига Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
03:15 Торонто (Сащ) - Чивас Гуадалахара (Мек) 1 - 2 1.67 3.38 4.99

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 17.07.2018 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане