Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
май '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
       
Топ факти за деня

Манчестър Сити 30 победи от 36 мача

Барселона няма загуба от 35 мача

Остенде 5 равенства от 7 мача

Беершот Вилрийк няма победа от 7 мача

Кайрат Алмати няма загуба от 8 мача

Кайсар Къзълорда като домакин 3 равенства от 4 мача

Шафхаузен няма равенство от 32 мача

Крисиума SC само загуби от 4 мача

Олимпия Асунсион няма загуба от 15 мача

Анкета

Ще успее ли ЦСКА да елиминира ФК Рига, след минималното 1-0 в София?

ТВ програма
Nova Sport
Славия - Левски София
19:30 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Виляреал
21:00 на живо
Diema Sport 2
Лестър - Арсенал
21:45 на живо
Diema Sport
Челси - Хъдърсфийлд
21:45 на живо
Nova Sport
Тотнъм - Нюкасъл
22:00 на живо
Sport  Plus HD
Севиля - Реал Мадрид
22:30 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за сряда, 9 май, 2018 Подреждане по час

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
20:30 Саудитска Арабия - Алжир 2 - 0 1.93 3.35 3.83
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:45 Лестър - Арсенал 3 - 1 4.13 3.98 1.81
21:45 Челси - Хъдърсфийлд 1 - 1 1.19 6.82 16.33
22:00 Манчестър Сити - Брайтън 3 - 1 1.13 8.96 20.65
22:00 Тотнъм - Нюкасъл 1 - 0 1.18 7.32 14.67
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
21:00 Барселона - Виляреал 5 - 1 1.29 5.87 9.31
22:30 Севиля - Реал Мадрид 3 - 2 2.04 4.11 3.09
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
22:00 Ювентус - Милан 4 - 0 2.03 3.02 4.01
Австрия - Купа на Австрия Австрия - Купа на Австрия Рез. 1 X 2
21:30 Щурм Грац** - Ред Бул Залцбург 0 - 0 5.11 3.86 1.57
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Луфтетари - Партизани Тирана 2 - 2 2.22 3.30 2.80
17:00 Люшня - Скендербеу Корча 2 - 4 - - -
20:00 Влазня - Камза 0 - 0 2.10 3.20 3.10
20:00 Теута - Кукеси 3 - 2 2.17 3.40 2.85
20:00 Фламуртари - Лачи 0 - 0 2.26 3.20 2.80
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ширак Гюмри - Гандзасар Капан 0 - 0 1.79 3.23 3.94
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:30 Остенде - Локерен 1 - 3 2.31 3.52 2.71
21:30 Роял Антверпен - Ойпен 2 - 1 1.40 4.52 6.70
21:30 Сент Трюиден - Беершот Вилрийк 3 - 2 1.34 4.73 8.05
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Рез. 1 X 2
18:00 Крупа - Железничар Сараево** (0 - 2) 0 - 4 3.47 3.20 1.95
България - Купа на България България - Купа на България Рез. 1 X 2
19:30 Славия** - Левски София 0 - 0 7.46 4.09 1.38
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Лайънс Гибралтар - Монс Калпе 0 - 2 - - -
Израел - Купа на Израел Израел - Купа на Израел Рез. 1 X 2
20:45 Бейтар Йерусалим - Апоел Хайфа** 1 - 1 2.09 3.11 3.15
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Акжайк - Атирау 1 - 1 3.03 2.79 2.33
14:00 Иртиш Павлодар - Тобол Костанай 0 - 1 2.08 3.04 3.23
14:00 Кайрат Алмати - Ордабаси Шимкент 2 - 0 1.45 3.86 5.75
14:00 Кайсар Къзълорда - Шахтьор Караганди 3 - 0 2.42 2.88 2.78
15:00 Астана - Кизилжар Петропавл 2 - 0 1.14 6.10 13.22
16:00 Актобе - Жетису Талдикорган 1 - 1 2.14 2.92 3.23
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 ФК Паланга - Атлантас Клайпеда 0 - 2 3.90 3.44 1.77
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Шкупи Скопие - Пелистер Битоля 5 - 2 1.55 3.73 5.48
Молдова - Купа на Молдова Молдова - Купа на Молдова Рез. 1 X 2
19:00 Зимбру Кишинев** - Динамо-Авто Тираспол 0 - 0 1.75 3.26 4.11
19:00 Петрокуб Хинчещ - Милсами Орхей** 1 - 1 2.63 3.21 2.35
Норвегия - Купа на Норвегия Норвегия - Купа на Норвегия Рез. 1 X 2
19:00 Айерсун - Старт Кристиансанд 0 - 1 5.07 4.47 1.46
19:00 Алта - Тромсьо** 0 - 0 4.57 3.71 1.63
19:00 Берум - Стрьомгодсет 0 - 3 8.36 5.66 1.24
19:00 Братвог - Розенборг 0 - 1 8.94 6.61 1.19
19:00 КФУМ Осло - Лилестрьом 1 - 3 4.46 4.33 1.53
19:00 Левангер - Ранхайм 2 - 4 3.68 3.77 1.76
19:00 Мьолнер - Бодо Глимт 1 - 2 7.28 5.70 1.26
19:00 Мьондален - Стабек 2 - 0 2.47 3.43 2.44
19:00 Нест-Сотра - Хаугесунд 1 - 2 4.53 4.02 1.57
19:00 Нутоден - Од БК** 1 - 1 4.84 3.97 1.54
19:00 Уленсакер Киса** - Конгсвингер 2 - 2 1.85 3.78 3.36
19:00 Фюлингсдален - Бран Берген 0 - 1 11.12 7.53 1.13
19:30 ФК Брюне - Санднес 1 - 0 3.53 3.55 1.84
20:15 Шайд - Волеренга Осло 1 - 2 4.45 3.92 1.59
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Пуща Неполомице - ГКС Тихи 1 - 2 2.67 2.97 2.59
18:30 Вигри Сувалки - Хробри Глогов 1 - 1 2.14 3.10 3.23
19:00 Заглембие Сосновец - Битовия Битов 2 - 1 1.72 3.37 4.56
19:00 Раков Ченстохова - Рух Хожов 2 - 1 1.45 4.12 6.03
20:00 Погон Шедълце - Гурник Ленчна 1 - 1 2.14 3.05 3.29
20:45 Одра Ополе - Стомил Олщин 2 - 4 1.91 3.21 3.81
21:00 Миедж Легница - Олимпия Груджьондз 2 - 1 1.44 4.07 6.33
21:00 Хойничанка Хойнице - Стал Мелец 1 - 0 2.11 3.14 3.27
21:30 ГКС Катовице - Подбескидзе 3 - 0 2.05 3.03 3.53
Полша - Група за Титлата Полша - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Гурник Забже - Корона Келце 2 - 2 1.86 3.59 3.81
19:00 Легия Варшава - Висла Плоцк 3 - 2 1.58 3.73 5.60
21:30 Висла Краков - Заглембие Любин 3 - 0 1.90 3.51 3.72
21:30 Лех Познан - Ягиелония Бялисток 0 - 2 1.88 3.43 3.95
Румъния - Купа на Румъния Румъния - Купа на Румъния Рез. 1 X 2
17:00 Ботошани - Университатя Крайова** (1 - 5) 2 - 1 3.27 2.97 2.18
Русия - Купа на Русия Русия - Купа на Русия Рез. 1 X 2
19:00 ФК Тосно - Авангард Курск 2 - 1 1.94 2.80 4.52
Сан Марино - Плейофи Сан Марино - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Тре Пене - Либертас 2 - 1 - - -
Северна Ирландия - Плейофи Северна Ирландия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Карик Рейнджърс - Нюри Сити 1 - 3 2.27 3.42 2.66
21:45 Клифтънвил - Балимина Юнайтед 4 - 0 1.62 3.74 4.43
21:45 Линфийлд - Гленторан 3 - 4 1.52 3.86 5.26
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Домжале - Марибор 1 - 1 3.27 3.49 1.94
19:00 Анкаран Хрватини - Кръшко 0 - 0 2.39 3.27 2.64
21:00 Рудар Веление - Олимпия Любляна 1 - 1 6.00 4.10 1.43
Сърбия - Купа на Сърбия Сърбия - Купа на Сърбия Рез. 1 X 2
18:30 Младост Лучани** - Мачва Шабац (1 - 1) 4 - 0 1.21 4.52 21.83
21:00 Партизан Белград** - Чукарички (2 - 4) 2 - 0 1.25 5.19 8.06
Украйна - Купа на Украйна Украйна - Купа на Украйна Рез. 1 X 2
20:30 Динамо Киев - Шахтьор Донецк 0 - 2 3.81 3.35 1.85
Унгария - Купа на Унгария Унгария - Купа на Унгария Рез. 1 X 2
21:00 Балмазуйварош - Уйпещ** (1 - 2) 0 - 0 2.85 3.25 2.22
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 АС Оулу - ХИФК Хелзинки 3 - 1 2.33 3.21 2.75
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Гранкула ИФК - ФК Еспоо 3 - 2 1.49 4.25 4.72
19:00 Кифен 08 - КяПа Хелзинки 1 - 0 2.10 3.39 2.87
Холандия - Ередивизи - Плейофи за Лига Европа Холандия - Ередивизи - Плейофи за Лига Европа Рез. 1 X 2
19:30 АДО Ден Хааг - Витес 2 - 5 2.88 3.36 2.30
21:45 Хееренвеен - Утрехт 4 - 3 2.65 3.29 2.52
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Истра 1961 - Хайдук Сплит 1 - 5 5.48 3.92 1.52
21:00 Осиек - Цибалия 3 - 1 1.37 4.47 7.12
Чехия - Купа на Чехия Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
21:15 Славия Прага - Баумит Яблонец 3 - 1 2.21 3.00 3.22
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
21:00 Грасхопърс - Сион 0 - 2 3.01 3.40 2.19
21:00 Санкт Гален - Люцерн 2 - 3 2.39 3.43 2.69
21:00 Тун - Цюрих 0 - 1 2.30 3.43 2.80
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:00 Вадуц - Вил 2 - 2 1.58 4.00 4.59
21:00 Винтертур - Киасо 2 - 1 2.19 3.29 2.94
21:00 Шафхаузен - Ксамакс 1 - 0 3.27 3.51 1.96
Шотландия - Група за Титлата Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:45 Селтик - Килмарнък 0 - 0 1.21 6.10 11.64
21:45 Хартс - Хибърниън 2 - 1 4.09 3.39 1.86
Шотландия - Първа Лига - Плейофи Шотландия - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Стенхаусмюър - Питърхед 2 - 0 3.48 3.44 1.92
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Алоа Атлетик - Дъмбартън 0 - 1 1.86 3.32 3.78
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
23:45 Расинг Клуб - Арсенал Саранди 2 - 0 1.27 4.79 10.04
Аржентина - Плейофи за Промоция Аржентина - Плейофи за Промоция Рез. 1 X 2
03:10 Клуб Алмагро - Агропекуарио Аргентино 0 - 2 2.18 2.94 3.28
Бахрейн - Други Бахрейн - Други Рез. 1 X 2
19:00 Ийст Рифа - Бусайтин 1 - 2 - - -
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Гуарани SP - Крисиума SC 1 - 0 1.84 3.24 4.02
03:30 Коритиба PR - Бразил де Пелотас RS 1 - 0 1.79 3.23 4.32
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
21:00 Сикинала - Гуастатоя 1 - 1 2.15 3.25 2.87
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:30 РСБ Беркан - Олимпик Курибга 1 - 1 2.77 3.02 2.39
18:30 ШР Ал Хосейма - Раджа Казабланка 0 - 0 2.11 3.04 3.26
22:00 Видад Казабланка - ХУСА Агадир 1 - 0 1.90 3.08 3.82
22:00 Дифа Ел Хадида - ИР Танжер 1 - 1 1.88 2.98 4.19
ОАЕ - Други ОАЕ - Други Рез. 1 X 2
17:00 Ал Фуджейра - Хата Клуб Дубай 2 - 1 - - -
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Индепендиенте ФБК - Гуарани Асунсион 2 - 1 3.69 3.30 1.88
02:45 Олимпия Асунсион - Депортиво Сантани 2 - 1 1.40 4.43 6.04
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
14:45 Гейланг Интернешънъл - Йънг Лайънс 1 - 1 2.44 3.29 2.50
Япония - Купа на Лигата Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
13:00 Албирекс Ниигата - Токио** (0 - 1) 3 - 2 4.16 3.34 1.78
13:00 Вегалта Сендай** - Йокохама Ф-Маринос (0 - 0) 4 - 2 2.29 3.17 2.84
13:00 Висел Кобе** - Шонан Белмар (3 - 0) 3 - 4 1.62 3.60 4.85
13:00 Джубило Ивата - Шимизу Ес-Пулс** (0 - 1) 2 - 1 2.14 3.08 3.21
13:00 Консадол Сапоро - Вентфорет Кофу** (0 - 3) 0 - 3 2.00 3.14 3.51
13:00 Санфрече Хирошима** - Гамба Осака (4 - 0) 2 - 3 1.70 3.56 4.25
13:30 Урава Ред Даймъндс** - Нагоя Грампус (4 - 1) 2 - 0 1.44 4.24 5.80
14:00 Саган Тошу** - В-Варен Нагазаки (2 - 3) 2 - 1 2.41 3.05 2.78
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Гуабира Монтеро (Бол) - ЛДУ Кито (Екв) 3 - 2 3.39 3.40 1.99
03:45 Атлетико MG (Бра) - Сан Лоренцо де Алмагро (Арж) 0 - 0 2.27 3.11 3.04
03:45 Данубио Монтевидео (Уру) - Депортиво Кали (Кол) 3 - 2 1.98 3.24 3.60
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Финална Фаза Рез. 1 X 2
13:00 Кашима Антлърс (Япо) - Шанхай ШИПГ (Кит) 3 - 1 2.19 3.32 2.97
14:00 Улсан Хюндай (Кор) - Сувон Самсунг Блюуингс (Кор) 1 - 0 2.42 2.99 2.90
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
18:40 Ал Насър Рияд (Сар) - Валенсия (Исп) 0 - 0 8.47 6.88 1.18

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 18.07.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане