Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Топ факти за деня

Манчестър 62 няма победа от 18 мача

Пайде Линнамеесконд 20 получени гола в 7 мача - 2.86 на мач

Брей Уондърърс 8 загуби от 9 мача

Дери Сити няма равенство от 8 мача

Уотърфорд Юнайтед няма равенство от 9 мача

Атлон Таун 28 получени гола в 7 мача - 4.00 на мач

Дрогеда Юнайтед 22 вкарани гола в 6 мача - 3.67 на мач

Лия Атлетик 77 получени гола в 24 мача - 3.21 на мач

Газиантепспор като гост 51 получени гола в 15 мача - 3.40 на мач

Престатин Таун няма победа от 6 мача

Ваалвийк като гост няма победа от 17 мача

Ал Мухарак като домакин само 1 получен гол в 7 мача - 0.14 на мач

Шанхай ШИПГ само победи от 5 мача

Анкета

Ще успее ли ЦСКА да елиминира ФК Рига, след минималното 1-0 в София?

ТВ програма
Nova Sport
Черно море - Витоша Бистрица 17:30 на живо
Diema Sport
Пирин Благоевград - Славия 20:00 на живо
EuroSport 2
Волфсбург - Аугсбург
21:30 на живо
Diema Sport 2
Астън Вила - Лийдс
21:45 на живо
Nova Sport
Анже - Ница
21:45 на живо
F Plus
Жирона - Бетис
22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за петък, 13 април, 2018 Подреждане по час

Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Астън Вила - Лийдс 1 - 0 1.44 4.32 7.15
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Волфсбург - Аугсбург 0 - 0 2.10 3.26 3.61
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Бохум - Кайзерслаутерн 3 - 2 1.68 3.74 4.64
19:30 Гройтер Фюрт - Ян Регенсбург 1 - 2 2.53 3.39 2.58
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Веен Висбаден - Магдебург 1 - 2 2.13 3.21 3.21
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Жирона - Бетис 0 - 1 2.26 3.43 3.09
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
20:00 Фоджа - Асколи 3 - 0 1.72 3.49 4.64
22:00 Парма - Читадела 0 - 0 1.87 3.24 4.22
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
21:45 Анже - Ница 1 - 1 2.49 3.17 2.89
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:00 Аячо - Нанси 2 - 0 1.97 3.13 3.76
21:00 Валансиен - Бурж-Перона 2 - 2 2.19 3.24 3.07
21:00 Льо Авър - Газелек Аячо 2 - 1 1.83 3.20 4.31
21:00 Ним - Сошо 0 - 2 1.43 4.18 6.40
21:00 Оксер - Клермонт Фут 1 - 2 3.05 3.03 2.31
21:00 Орлеан - Кювили-Руан 2 - 1 2.28 3.14 3.01
21:00 Тур - Шатору 0 - 1 2.61 3.12 2.57
21:00 Шамоа Ниор - Ланс 2 - 2 2.84 3.05 2.44
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:00 Консолат Марсилия - Конкарно 0 - 1 2.34 2.99 2.86
21:00 Кретей-Луситанос - Дюнкерк 1 - 3 2.24 3.06 2.97
21:00 Лавал - Лион-Дюшер 0 - 1 2.04 3.01 3.50
21:00 По - Родес 1 - 2 2.10 2.98 3.37
21:00 Ред Стар Париж - Булон 2 - 1 1.99 3.05 3.55
21:00 Шоле - Антанта ССГ 2 - 2 2.33 3.14 2.76
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
19:30 Аустрия Лустенау - Флоридсдорфер АК 2 - 1 1.61 3.73 4.68
19:30 Вакер Инсбрук - Блау-Вайс Линц 4 - 0 1.37 4.41 6.94
19:30 Лиферинг Залцбург - Капфенберг 1 - 1 1.30 4.80 7.94
19:30 Хартберг - ВСГ Ватенс 4 - 0 1.41 4.17 6.35
21:30 Винер Нойщат - Рийд 1 - 0 3.41 3.21 2.02
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:45 Лъч Минск - ФК Витебск 0 - 2 3.47 3.03 2.03
19:45 Шахтьор Солигорск - ФК Слуцк 0 - 1 1.40 3.90 7.43
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Шарлероа - Генк 2 - 2 2.95 3.04 2.44
Белгия - Група за Изпадане Белгия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:30 Тубиз - Унион Сент Жилоаз 0 - 1 2.50 2.83 2.88
България - Група А за Изпадане България - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Черно море - Витоша Бистрица 2 - 0 1.24 5.09 9.87
20:00 Пирин Благоевград - Славия 2 - 5 2.51 3.06 2.64
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Манчестър 62 - Сейнт Джоузеф 0 - 5 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Металург Рустави - Колхети-1913 Поти 2 - 0 - - -
Дания - Група А за Изпадане Дания - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
20:00 Орхус - Хелзингор 2 - 1 1.41 4.35 7.01
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:30 Талина Калев - Пайде Линнамеесконд 2 - 3 2.14 3.49 2.78
Израел - Група за Промоция Израел - Група за Промоция Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Катамон Йерусалим - Апоел Назарет Илит 1 - 1 2.00 3.08 3.39
Израел - Група за Изпадане ЛЛ Израел - Група за Изпадане ЛЛ Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Бней Лод - Апоел Петах Тиква 2 - 0 2.28 3.04 2.84
16:00 Апоел Кфар Саба - Макаби Херцлия 0 - 1 1.62 3.56 4.49
16:00 Апоел Марморек - Ирони Нешер 0 - 1 1.39 3.72 7.48
16:00 Апоел Рамат Хашарон - Апоел Рамат Ган 0 - 4 2.30 2.85 3.00
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Брей Уондърърс - Дъндолк 0 - 2 12.95 6.30 1.17
21:45 Дери Сити - Уотърфорд Юнайтед 1 - 0 2.19 3.11 3.17
21:45 Корк Сити - Сейнт Патрикс 1 - 0 1.64 3.58 4.90
22:00 Шамрок Роувърс - Бохемианс 1 - 2 1.53 3.64 6.02
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Атлон Таун - Коб Рамблърс 1 - 4 11.37 6.16 1.18
21:45 Голуей ФК - Уексфорд Ютс 4 - 1 1.34 4.36 7.90
21:45 Дрогеда Юнайтед - Лонгфорд Таун 1 - 1 1.94 3.39 3.44
21:45 Кабинтили - Шелбърн 2 - 0 3.48 3.23 1.99
21:45 УК Дъблин - Фин Харпс 3 - 2 2.09 3.15 3.31
Исландия - Купа на Исландия Исландия - Купа на Исландия Рез. 1 X 2
22:00 Хьотур - Фярдабигд 1 - 0 - - -
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Гниляне - Фероникели Глоговац 0 - 0 - - -
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
19:00 Метта ЛУ Рига - Рига ФК 0 - 1 6.21 3.87 1.45
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Хамрун Спартанс - Лия Атлетик 1 - 1 1.21 6.22 8.19
Полша - Група за Титлата Полша - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Лех Познан - Корона Келце 0 - 1 1.27 4.92 10.90
Полша - Група за Изпадане Полша - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Арка Гдиня - Лехия Гданск 1 - 2 2.48 3.05 2.85
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:30 Пасош Ферейра - Спортинг Брага 1 - 5 4.19 3.47 1.80
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:45 Волунтари - Динамо Букурещ 2 - 4 3.29 3.12 2.12
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:30 Ахмат Грозни - ФК Тосно 1 - 0 1.70 3.37 5.07
Сърбия - Група за Изпадане Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Земун - Бачка Бачка Паланка 3 - 0 1.53 3.58 5.45
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Акхисар Беледиеспор - Бешикташ 0 - 3 6.62 4.47 1.42
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Истанбулспор - Газиантепспор 4 - 0 1.07 8.84 18.94
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:45 Бала Таун - Дъ Ню Сейнтс 1 - 4 4.98 4.04 1.54
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:45 Престатин Таун - Абъристуит Таун 0 - 1 5.56 4.10 1.47
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 МФК Николаев - Кобра Харков 1 - 0 2.38 3.13 2.61
17:00 Оболон-Бровар Киев - Волин Луцк 0 - 1 1.90 3.43 3.25
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
21:00 Хераклес - АЗ Алкмаар 0 - 3 5.62 4.69 1.45
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 Алмере Сити - Йънг ПСВ 2 - 1 2.22 3.66 2.68
21:00 Волендам - Ваалвийк 0 - 1 1.42 4.41 6.12
21:00 Го Ахед Игълс - ФК Айндховен 1 - 3 2.57 3.77 2.27
21:00 Дордрехт - Камбур 0 - 3 2.96 3.59 2.09
21:00 Йънг АЗ Алкмаар - МВВ Маастрихт 3 - 1 2.87 3.58 2.14
21:00 Йънг Аякс - Еммен 3 - 2 1.53 4.19 4.92
21:00 Телстар - Йънг Утрехт 1 - 0 1.43 4.51 5.70
21:00 ФК Ос - Де Граафшап 1 - 4 3.83 4.01 1.70
21:00 Фортуна Ситард - Ден Бош 2 - 0 1.29 5.27 7.51
21:00 Хелмонд Спорт - НЕК Ниймеген 1 - 2 7.34 4.91 1.32
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Осиек - Истра 1961 2 - 0 1.22 5.36 10.74
19:00 Рудеш Загреб - Риека 4 - 2 6.15 3.82 1.48
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Височина Ихлава - Фастав Злин 1 - 1 2.40 3.18 2.76
19:00 Славия Прага - Карвина 3 - 2 1.16 6.18 13.89
19:00 Теплице - Млада Болеслав 1 - 1 2.24 3.13 3.07
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:30 Зноймо - Пардубице 1 - 3 2.15 3.09 3.10
19:00 Усти над Лабем - МАС Таборско 3 - 3 2.14 3.01 3.18
19:00 Храдец Кралове - Варнсдорф 2 - 0 1.50 3.75 5.52
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:00 Ксамакс - Вадуц 3 - 1 1.76 3.67 3.82
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Сундсвал - Малмьо 2 - 2 5.72 3.84 1.55
20:00 Трелеборг - Йоребро 1 - 2 2.81 3.16 2.45
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
12:50 Сидни - Мелбърн Виктори 1 - 0 2.01 3.61 3.33
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 МК Оран - КР Белуиздад 0 - 3 1.54 3.37 6.00
Алжир - Купа на Алжир Алжир - Купа на Алжир Рез. 1 X 2
18:00 ЖС Кабилие** - МК Алжир 0 - 0 3.30 2.82 2.21
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:25 Ал Мухарак - Ал Итихад Бахрейн 2 - 1 1.44 3.88 5.90
17:25 Манама Клуб - Ал Наджма 3 - 2 2.41 2.98 2.67
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Депортиво Лара - Каракас 0 - 1 2.24 3.04 2.99
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
13:00 Санна Кхан Хоа - Тхан Куанг Нин 1 - 0 2.42 3.37 2.46
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Миср Ел Макаса - Ел Раджа 3 - 0 1.79 3.20 4.18
19:00 Исмаили Исмаилия - Ал Масри Порт Саид отл. 2.48 2.63 3.07
Египет - Купа на Египет Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
20:00 Ал Ахли Кайро - Ел Дахлея Кайро 2 - 0 1.14 5.82 18.53
Индия - Суперкупа Индия - Суперкупа Рез. 1 X 2
13:30 Бенгалуру - НЕРОКА Имфал 3 - 1 1.78 3.30 4.04
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Митра Кукар - Мадура Юнайтед 3 - 1 1.83 3.29 3.72
11:30 ПС ТИРА - Персебая Сурабая 1 - 4 1.99 3.20 3.29
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
14:30 Мешки Поошан Хорасан - Сайпа Карадж 0 - 3 7.25 3.39 1.46
14:30 Нафт Техеран - Падидех Хорасан Машхад 0 - 1 2.23 2.69 3.38
14:30 Пейкан Техеран - Естеглал Хузестан 0 - 0 1.77 2.82 5.07
14:30 Сепахан Исфахан - Санат Нафт Абадан 1 - 1 1.79 2.82 4.90
14:30 Сепидроод Рещ - Трактор Сази Табриз 1 - 0 2.46 2.65 2.97
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Шанхай Грийнланд - Гуанджоу Евъргранде 2 - 2 3.53 3.75 1.84
14:35 Тиендзин Цюендзиен - Дзянсу Сънинг 1 - 1 1.99 3.43 3.37
15:00 Шанхай ШИПГ - Хъбей Чайна Форчън 2 - 0 1.43 4.61 5.60
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Рионегро - Патриотас Бояка 0 - 1 1.88 3.03 4.25
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
02:00 Кортулуа - Депортиво Перейра 1 - 0 1.88 3.18 3.87
03:30 Реал Картахена - Кукута Депортиво 0 - 1 2.31 3.05 2.91
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Кедах - Селангор 4 - 0 1.90 3.73 3.13
16:00 Мелака Юнайтед - Теренггану 0 - 3 2.28 3.56 2.53
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
01:45 Бинасионал - Мелгар Арекипа 2 - 2 5.05 3.51 1.65
04:00 Спорт Бойс - Спорт Уанкайо 2 - 1 2.25 3.19 2.89
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Мотагуа Тегусигалпа - Хутикалпа 3 - 2 1.29 4.76 7.57
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Атлетико PR (Бра) - Нюелс Олд Бойс Росарио (Арж) 3 - 0 1.62 3.27 5.95
01:15 Аудакс Италяно Сантяго (Чил) - Ботафого RJ (Бра) 1 - 2 3.74 3.06 2.01
03:30 Росарио Сентрал (Арж) - Сао Пауло SP (Бра) 0 - 0 2.09 2.89 3.76
03:30 Сол де Америка (Пар) - Индепендиенте Меделин (Кол) 2 - 0 2.43 2.93 2.93

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 17.07.2018 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане