Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Топ факти за деня

Ян Регенсбург като домакин няма равенство от 14 мача

Алавес като гост няма равенство от 14 мача

Каудал Депортиво само 13 вкарани гола в 31 мача - 0.42 на мач

Атлетико Балеарес като домакин 10 равенства от 15 мача

Капаз Ганджа като домакин 8 загуби от 9 мача

Бананц Ереван като домакин 7 равенства от 9 мача

Манчестър 62 няма победа от 16 мача

Линкълн Ред Импс 15 победи от 16 мача

Арис Солун няма загуба от 23 мача

Флора Талин 12 вкарани гола в 4 мача - 3.00 на мач

ФК Скопие като домакин 8 равенства от 11 мача

Сан Мартин Тукуман 11 равенства от 19 мача

Сан Хосе Оруро като гост само равенства от 4 мача

Текнико Университарио няма победа от 6 мача

Атлетико Уила като домакин само победи от 4 мача

Санта Фе Богота няма равенство от 11 мача

Керетаро като домакин няма победа от 6 мача

Гуарани Асунсион няма равенство от 9 мача

Пенярол Монтевидео няма загуба от 9 мача

Мацумото Ямага няма победа от 6 мача

Токио Верди 4 равенства от 6 мача

Фагиано Окаяма само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Анкета

Ще успее ли ЦСКА да елиминира ФК Рига, след минималното 1-0 в София?

ТВ програма
EuroSport 2
Чикаго Файър - Портланд Тимбърс 01:00 на живо
Diema Sport 2
Арсенал - Сток Сити
15:30 на живо
Nova Sport
Гингам - Бордо
16:00 на живо
EuroSport 2
Вердер Бремен - Айнтрахт Франкфурт 16:30 на живо
F Plus
Леганес - Валенсия
17:15 на живо
Diema Sport
Левски София - Берое
17:30 на живо
Diema Sport 2
Челси - Тотнъм
18:00 на живо
Nova Sport
Нант - Сент Етиен
18:00 на живо
EuroSport 2
Майнц 05 - Борусия М'Гладбах 19:00 на живо
F Plus
Ейбар - Реал Сосиедад
19:30 на живо
Diema Sport
Локомотив Пловдив - Дунав Русе 20:00 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Депортиво Ла Коруня 21:45 на живо
Nova Sport
Лион - Тулуза
22:00 на живо

Мачове за неделя, 1 април, 2018 Подреждане по час

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
15:45 Малайзия - Бутан 7 - 0 1.06 10.58 19.06
23:00 Антигуа и Барбуда - Доминика 0 - 0 - - -
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Арсенал - Сток Сити 3 - 0 1.29 5.94 9.88
18:00 Челси - Тотнъм 1 - 3 2.33 3.30 3.20
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Вердер Бремен - Айнтрахт Франкфурт 2 - 1 2.33 3.29 3.04
19:00 Майнц 05 - Борусия М'Гладбах 0 - 0 2.95 3.36 2.34
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Арминия Билефелд - Холщайн Кил 1 - 1 2.95 3.33 2.28
14:30 Бохум - Айнтрахт Брауншвайг 2 - 0 2.02 3.29 3.57
14:30 Гройтер Фюрт - Унион Берлин 2 - 1 2.50 3.21 2.74
14:30 Санкт Паули - Зандхаузен 1 - 1 2.17 3.11 3.37
14:30 Ян Регенсбург - Ерцгебирге Ауе 1 - 3 1.78 3.53 4.27
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Унтерхахинг - Магдебург 0 - 1 3.24 3.20 2.12
15:00 Халешер - Рот-Вайс Ерфурт 3 - 0 1.56 3.72 5.44
15:00 Шпортфройнде Лоте - Вердер Бремен II 3 - 2 1.75 3.41 4.43
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Еспаньол - Алавес 0 - 0 1.93 3.21 4.38
17:15 Леганес - Валенсия 0 - 1 3.83 3.30 2.04
19:30 Ейбар - Реал Сосиедад 0 - 0 2.23 3.38 3.15
19:30 Малага - Виляреал 1 - 0 4.32 3.31 1.90
21:45 Атлетико Мадрид - Депортиво Ла Коруня 1 - 0 1.32 5.01 9.68
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Севиля Атлетико - Барселона Б 3 - 1 2.75 2.99 2.60
17:00 Лорка - Гранада 3 - 2 3.81 3.27 1.90
17:00 Осасуна - Тенерифе 0 - 1 2.04 3.04 3.77
19:00 Алмерия - Спортинг Хихон 1 - 3 3.70 3.15 2.02
19:00 Райо Валекано - Кадис 1 - 1 1.68 3.36 5.27
21:00 Химнастик де Тарагона - Луго 3 - 0 2.22 3.12 3.21
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Селта Виго Б - Райо Махадаонда 3 - 0 2.33 3.10 2.80
13:00 Унион Адарве - Понферадина 3 - 4 2.15 3.03 3.23
18:00 Рапидо де Боусас - Реал Мадрид Кастиля 0 - 0 2.23 2.99 3.11
19:00 Химнастика Сеговиана - Депортиво Фабрил 1 - 0 3.03 2.98 2.28
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
18:00 Расинг Сантандер - Каудал Депортиво 2 - 0 1.20 5.41 11.49
19:00 Мирандес - Осасуна Б 2 - 1 1.25 5.17 8.49
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Еркулес 1 - 0 2.44 2.94 2.81
13:00 Валенсия Местая - Майорка 2 - 1 3.20 2.97 2.17
13:00 Лейда Еспортиу - Форментера 0 - 1 1.81 3.19 4.12
13:00 Пеня Депортива - Атлетико Сагунтино 3 - 1 2.50 2.95 2.70
19:00 Елче - Виляреал Б 0 - 0 1.85 3.02 4.20
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Лас Палмас Атлетико - Бадахос 2 - 0 2.44 3.04 2.71
13:00 УКАМ Мурсия - Мелия 1 - 1 1.95 2.99 3.80
19:00 Сан Фернандо - Лорка Депортива 3 - 1 1.75 3.21 4.41
20:00 Картахена - Естремадура 3 - 2 2.16 2.97 3.23
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Гингам - Бордо 2 - 1 2.93 3.06 2.52
18:00 Каен - Монпелие 1 - 3 3.00 2.95 2.58
18:00 Лил - Амиен 0 - 1 2.04 3.14 3.93
18:00 Нант - Сент Етиен 0 - 3 2.19 3.07 3.55
18:00 Страсбург - Метц 2 - 2 1.84 3.63 4.11
18:00 Троа - Ница 0 - 2 3.40 3.23 2.17
22:00 Лион - Тулуза 2 - 0 1.40 4.51 7.71
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:30 Матерсбург - Рапид Виена 2 - 4 3.19 3.29 2.15
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Капаз Ганджа - Зира Баку 0 - 0 4.10 3.14 1.80
17:30 Карабах Агдам - Кешля 1 - 1 1.16 5.59 14.35
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Камза - Партизани Тирана 0 - 1 3.80 2.90 2.00
15:00 Луфтетари - Люшня 2 - 0 1.38 4.00 7.25
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Алашкерт Ереван - Гандзасар Капан 0 - 1 1.72 3.22 4.38
14:00 Бананц Ереван - Арарат Ереван 2 - 0 1.37 3.97 7.11
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ислоч Минск - Торпедо Минск 1 - 1 1.74 3.23 4.40
16:00 Городея - Днепър Могилев 1 - 2 2.29 3.01 2.93
18:00 БАТЕ Борисов - ФК Смолевичи 1 - 0 1.17 5.85 11.42
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Андерлехт - КАА Гент 0 - 2 2.41 3.25 2.82
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Зулте Варегем - Оуд Хеверле Льовен 2 - 2 1.54 3.96 5.68
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Локомотив Горна Оряховица - Лудогорец Разград II 2 - 2 1.97 3.54 3.10
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 Левски София - Берое 1 - 2 1.57 3.47 5.52
България - Група Б за Изпадане България - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
20:00 Локомотив Пловдив - Дунав Русе 2 - 2 1.93 3.16 3.68
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:30 Юръп - Манчестър 62 4 - 1 - - -
20:00 Линкълн Ред Импс - Монс Калпе 1 - 3 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Динамо Тбилиси - Торпедо Кутаиси 2 - 0 2.47 3.07 2.58
18:00 Самтредия - Колхети-1913 Поти 0 - 2 1.43 3.59 6.89
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Паниониос Атина - Ксанти 0 - 0 1.97 3.05 4.13
17:15 Аполон Смирни - Лариса 3 - 0 1.78 3.13 5.07
17:15 Керкира Корфу - Ламия 0 - 0 2.06 2.95 3.90
19:30 АЕК Атина - Панатинайкос 3 - 0 1.40 3.95 8.98
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ахарнайкос Мениди - Анагениси Кардица 0 - 3 - - -
15:00 Верия - Пансерайкос 0 - 3 - - -
15:00 Калитеа - Аполон Понту 0 - 1 2.79 3.01 2.32
16:00 Ерготелис - Панайгиалиос Егио 5 - 1 1.53 3.35 5.84
16:00 Караискакис Арта - Егиниакос 2 - 0 1.44 4.18 5.47
17:00 Арис Солун - Докса Драма 1 - 0 1.57 3.40 5.48
Дания - Група А за Изпадане Дания - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
15:00 Хобро - Орхус 1 - 3 2.59 3.06 2.77
Дания - Група Б за Изпадане Дания - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Рандерс - Лингби 2 - 0 1.80 3.55 4.20
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
15:00 Флора Талин - Талина Калев 1 - 0 1.11 6.96 13.28
Израел - Купа на Израел Израел - Купа на Израел Рез. 1 X 2
18:00 Апоел Хайфа** - Апоел Раанана 0 - 0 1.83 3.17 3.91
20:50 Бейтар Йерусалим - Ирони Кирят Шмона 3 - 2 1.85 3.31 3.62
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Кизилжар Петропавл - Тобол Костанай 1 - 2 2.84 2.84 2.42
12:00 Шахтьор Караганди - Жетису Талдикорган 1 - 1 1.94 3.04 3.79
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Омония Никозия - Анортозис 1 - 2 3.50 3.35 1.90
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Олимпиакос Никозия - Пафос 3 - 0 4.33 3.56 1.66
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Гниляне - Влазня Пожаране 4 - 0 - - -
15:00 Трепча 89 Митровица - Дреница Србица 1 - 0 - - -
15:00 Фероникели Глоговац - Лапи Подуево 2 - 2 - - -
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
13:00 РФШ Рига - Метта ЛУ Рига 3 - 1 1.36 4.14 7.23
17:00 Йелгава - Спартакс Юрмала 1 - 0 3.42 3.31 1.94
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Пелистер Битоля - Вардар Скопие 0 - 0 4.57 3.46 1.65
16:00 Работнички Скопие - Академия Пандев 1 - 1 1.78 3.21 4.12
16:00 Ренова Джепчище - Шкупи Скопие 3 - 1 2.08 3.14 3.14
16:00 Силекс Кратово - Победа Прилеп 1 - 0 1.57 3.54 5.04
16:00 ФК Скопие - Шкендия 79 Тетово 0 - 0 9.11 5.90 1.19
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Милсами Орхей - Зимбру Кишинев 1 - 0 1.32 4.26 7.37
15:00 Сперанца Ниспорен - Заря Белци 0 - 0 2.72 3.25 2.23
15:00 Сфинтул Георге Суручен - Динамо-Авто Тираспол 0 - 1 2.27 3.36 2.58
15:00 Шериф Тираспол - Петрокуб Хинчещ 3 - 0 1.16 6.24 9.72
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Астра Гюргево - Виторул Констанца 0 - 2 2.38 2.92 3.01
20:45 ФК ФКСБ - Политехника Яш 1 - 0 1.33 4.34 8.54
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Урал Свердловска област - Рубин Казан 1 - 1 3.06 2.77 2.53
16:30 ФК Уфа - Зенит Санкт Петербург 1 - 2 4.27 3.03 1.92
19:00 ФК Краснодар - Анжи Махачкала 1 - 1 1.41 4.18 7.40
19:00 ФК Ростов - ЦСКА Москва 1 - 2 3.51 2.91 2.20
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
15:00 Спартак Москва 2 - ФК Нижни Новгород 2 - 2 2.03 3.08 3.48
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Железарна Подбрезова Б - Жилина Б 1 - 1 2.94 3.39 2.08
17:00 Славой Требишов - Похроние Долна Жданя 0 - 0 2.22 3.25 2.78
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:20 ДАК Дунайска Стреда - Спартак Търнава 1 - 0 2.28 3.03 2.94
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Младост Лучани - Цървена Звезда Белград 2 - 5 8.24 5.08 1.26
18:00 Чукарички - Спартак Суботица 4 - 1 1.56 3.66 4.93
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:30 Гьозтепе - Касъмпаша 0 - 2 2.11 3.53 3.10
13:30 Османлиспор - Коняспор 0 - 0 2.20 3.22 3.19
16:00 Акхисар Беледиеспор - Истанбул Башакшехир 1 - 2 3.76 3.31 1.95
19:00 Галатасарай - Трабзонспор 2 - 1 1.48 4.42 5.67
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Елязъгспор - Манисаспор 8 - 1 1.08 8.77 19.46
15:30 Истанбулспор - Ризеспор 2 - 3 2.79 3.16 2.39
18:00 Денизлиспор - Анкарагуджу 3 - 1 3.46 3.25 2.01
18:00 Ескишехирспор - Балъкесирспор 1 - 3 1.67 3.89 4.21
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Суми - Волин Луцк 1 - 0 2.08 3.13 3.13
15:00 Кремин Кременчуг - Кобра Харков 2 - 1 3.76 3.27 1.82
15:00 Нефтяник-Укрнафта - ФК Полтава 1 - 2 7.10 3.72 1.39
16:00 Арсенал Киев - Горняк-Спорт Горишни Плавни 0 - 1 1.31 4.17 8.17
16:00 МФК Николаев - Колос Ковалевка 1 - 0 3.43 3.15 1.96
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 ФК Мариупол - Динамо Киев 2 - 3 8.76 4.96 1.26
19:30 Заря Луганск - Шахтьор Донецк 0 - 3 7.90 4.67 1.30
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:30 Стал Каменское - Олимпик Донецк 0 - 0 5.41 3.52 1.56
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:30 ВВВ Венло - Твенте 0 - 0 2.37 3.25 2.89
15:30 Грьонинген - Аякс 1 - 2 9.77 6.12 1.23
15:30 Хераклес - Хееренвеен 1 - 2 2.87 3.46 2.27
17:45 Фейенорд - Екселсиор 5 - 0 1.25 5.57 10.43
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Гарбал Радановичи - Зета Голубовци 2 - 0 2.47 2.83 2.81
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Славия Прага - Фастав Злин 1 - 2 1.19 5.86 11.88
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
16:00 Баник Соколов - Пардубице 0 - 0 2.29 3.07 2.81
16:00 Витковице - Варнсдорф 1 - 0 2.30 3.12 2.79
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Хакен - Калмар 1 - 0 1.47 4.16 6.31
16:00 Хамарби - Сириус 3 - 1 1.87 3.62 3.75
18:30 Йостерсунд - Юргорден 0 - 1 1.87 3.37 4.01
18:30 Трелеборг - ИФК Гьотеборг 1 - 3 3.44 3.31 2.06
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 ГАИС Гьотеборг - Йонкьопинг Содра 2 - 1 1.89 3.25 3.81
16:00 Йостерс - Дегерфорш 2 - 2 1.66 3.49 4.84
18:30 Ландскрона БоИС - Фалкенберг 2 - 3 2.40 3.22 2.70
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Дънди ФК - Хартс 1 - 1 2.76 3.10 2.56
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:00 Нюкасъл Юнайтед Джетс - Мелбърн Сити 0 - 3 2.50 3.54 2.56
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
02:00 Индепендиенте - Атлетико Тукуман 0 - 2 1.37 4.17 7.82
17:00 Дефенса и Хустисия - Ривър Плейт 1 - 3 2.90 3.03 2.40
19:15 Чакарита Хуниорс - Арсенал Саранди 2 - 2 2.41 2.94 2.98
21:30 Патронато Парана - Росарио Сентрал 3 - 0 3.01 2.92 2.39
23:45 Бока Хуниорс - Талерес Кордоба 2 - 1 1.58 3.55 5.62
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
20:35 Агропекуарио Аргентино - Нуева Чикаго 1 - 2 1.86 3.05 4.27
21:30 Гилермо Браун - Спортиво Естудиантес 2 - 0 1.95 2.94 4.05
21:30 Ол Бойс Буенос Айрес - Сармиенто Хунин 1 - 1 2.44 2.89 2.93
21:30 Фландрия - Сантамарина 1 - 1 1.84 3.00 4.48
22:00 Хувентуд Унида Гуалегуайчу - Сан Мартин Тукуман 0 - 2 2.80 2.80 2.59
23:00 Атлетико Митре - Килмес Буенос Айрес 1 - 1 2.39 2.81 3.05
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Роял Пари Санта Крус - Сан Хосе Оруро 0 - 2 2.25 3.36 3.04
22:00 Реал Потоси - Боливар Ла Пас 1 - 6 2.83 3.38 2.14
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
22:00 Пайсанду PA - Ремо PA 1 - 2 2.17 3.00 3.15
22:00 Сентро Спортиво Алагоано AL - КР Бразил AL 0 - 1 2.23 3.26 2.72
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
12:30 Тхан Куанг Нин - Куанг Нам 3 - 0 2.19 3.37 2.78
13:00 Биндуонг - ТТ Ханой 1 - 1 3.43 3.39 1.89
13:00 СХБ Дананг - Сайгон ФК 3 - 2 2.02 3.36 3.14
13:00 Тханхоа - Сонглам Нгеан Вин 1 - 0 1.63 3.75 4.38
13:00 Хайфонг - Кан Тхо 0 - 1 1.41 4.26 5.79
14:00 Хошимин Сити - Санна Кхан Хоа 1 - 0 2.23 3.24 2.84
15:00 Хоанган Гялай - Намдин 3 - 2 1.58 3.64 4.94
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Универсидад Католика Кито - Делфин Манта 3 - 1 1.83 3.33 3.83
19:30 Депортиво Куенка - Ел Национал Кито 0 - 0 2.20 3.25 2.91
20:00 ЛДУ Кито - Индепендиенте дел Вале 2 - 1 1.92 3.26 3.58
20:00 Текнико Университарио - Емелек Гуаякил 1 - 1 4.40 3.49 1.68
Индия - Суперкупа Индия - Суперкупа Рез. 1 X 2
14:30 Бенгалуру - Гокулам Керала 2 - 1 1.30 4.33 8.50
17:30 Чърчил Брадърс Гоа - Мохун Баган Калкута 1 - 2 2.95 3.40 2.05
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 ПСИС Семаранг - Бали Юнайтед 0 - 0 3.96 3.54 1.72
14:30 Сривиджая Палембанг - Персиб Бандунг 3 - 1 1.55 3.60 5.19
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Шандун Лунен - Гуейджоу Хенфен 0 - 2 1.43 4.24 6.38
14:35 Дзянсу Сънинг - Тиендзин Теда 2 - 1 1.68 3.59 4.49
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:30 Хуниор Баранкиля - Леонес 1 - 0 1.29 4.57 9.75
02:00 Атлетико Уила - Америка де Кали 4 - 0 2.07 2.95 3.58
03:45 Депортиво Кали - Санта Фе Богота 3 - 0 1.83 3.07 4.37
22:00 Депортиво Пасто - Хагуарес де Кордоба 0 - 1 1.44 3.65 7.43
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Олимпик Курибга - Рапиде Оуед Зем 1 - 0 2.00 2.89 3.72
20:00 Раджа Казабланка - ФУС Рабат 1 - 2 1.70 3.13 4.81
22:00 ИР Танжер - Олимпик Сафи 1 - 0 1.89 2.85 4.22
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Керетаро - Пуебла 2 - 1 2.48 2.97 2.80
02:00 Лобос БУАП Пуебла - Депортиво Толука 1 - 2 3.03 3.30 2.15
04:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Леон 4 - 1 1.53 3.82 5.44
04:06 Пачука - Монтерей 1 - 2 2.53 3.26 2.53
06:00 Америка Мексико - Крус Асул 2 - 1 2.32 3.01 2.98
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Некакса Агуаскалиентес 1 - 1 2.35 3.08 2.89
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Хуарес - Сакатепек 0 - 1 3.04 3.12 2.13
04:00 Алебрихес де Оахака - Селая 0 - 0 2.35 2.91 2.90
05:00 Тампико Мадеро - Кафеталерос де Тапачула 1 - 0 1.90 3.16 3.70
06:00 Дорадос де Синалоа - Корекаминос УАТ 3 - 0 1.86 3.22 3.77
20:00 Леонес Негрос де ла У. де Г. - Атлетико Сан Луис 2 - 0 2.33 3.09 2.83
Нова Зеландия - Плейофи Нова Зеландия - Плейофи Рез. 1 X 2
07:35 Окланд Сити - Тим Уелингтън 1 - 0 1.99 3.56 3.05
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:30 Гуарани Асунсион - Серо Портеньо 0 - 4 3.47 3.46 1.88
23:00 Депортиво Сантани - Насионал Асунсион 1 - 1 3.20 3.25 2.05
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
01:45 Спорт Росарио - Спортинг Кристал 0 - 1 2.43 3.20 2.62
04:00 Спорт Бойс - Мелгар Арекипа 1 - 1 2.78 3.09 2.36
21:30 Депортиво Мунисипал - Реал Гарсиласо 3 - 0 1.64 3.51 4.68
23:30 Универсидад де Кахамарка - Университарио де Депортес 0 - 0 1.66 3.52 4.58
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
01:00 Чикаго Файър - Портланд Тимбърс 2 - 2 2.17 3.39 3.02
03:00 Минесота Юнайтед - Атланта Юнайтед 0 - 1 3.16 3.51 2.06
03:00 Сан Хосе Еърткуейкс - Ню Йорк Сити 1 - 2 2.46 3.31 2.65
03:30 Спортинг Канзас Сити - Ди Си Юнайтед 1 - 0 1.44 4.20 6.44
03:30 Хюстън Динамо - Ню Инглънд Революшън 0 - 2 1.66 3.79 4.53
04:00 Колорадо Рапидс - Филаделфия Юнион 3 - 0 2.09 3.28 3.27
05:00 Сиатъл Саундърс - Монреал Импакт 0 - 1 1.56 3.94 5.28
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Банкок Юнайтед - Чианграй Юнайтед 0 - 1 1.84 3.57 3.41
14:00 Сукотай - Убон УМТ Юнайтед 1 - 0 1.58 3.87 4.46
15:00 Муангтонг Юнайтед - Банкок Глас 2 - 2 1.77 3.55 3.71
15:00 Полис Теро - Порт Банкок 4 - 2 3.77 3.64 1.74
15:00 Ратчабури - Нейви 4 - 0 1.47 3.94 5.45
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
16:30 Метлауи - Зарзис 2 - 2 1.74 3.09 4.67
21:00 Монастир - Бен Гердан 1 - 1 1.59 3.24 5.63
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:30 Торке Монтевидео - Пенярол Монтевидео 2 - 0 6.86 4.51 1.36
22:00 Данубио Монтевидео - Атенас Сан Карлос 5 - 0 1.59 3.57 5.07
22:00 Дефенсор Спортинг - Ривър Плейт Монтевидео 5 - 2 1.75 3.49 4.07
22:00 Расинг Клуб Монтевидео - Серо Монтевидео 1 - 2 2.30 3.09 2.90
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 О'Хигинс Ранкагуа - Сан Луис Килота 4 - 0 1.76 3.48 4.11
02:30 Курико Унидо - Депортес Темуко 1 - 1 2.04 3.11 3.44
18:30 Депортес Икике - Универсидад де Консепсион 1 - 3 2.04 3.18 3.37
21:00 Палестино Сантяго - Антофагаста 1 - 1 2.29 3.29 2.78
23:30 Унион Ла Калера - Унион Еспаньола 1 - 0 2.29 3.32 2.75
Южна Африка - Недбанк Къп Южна Африка - Недбанк Къп Рез. 1 X 2
16:00 Кейптаун Сити - Мамелоди Съндаунс 1 - 2 2.93 2.94 2.31
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Сеул - Инчхън Юнайтед 1 - 1 2.00 3.16 3.50
10:00 Кануън - Кьонсан 1 - 3 2.17 3.06 3.19
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
09:00 Джубило Ивата - Урава Ред Даймъндс 2 - 1 3.39 3.15 2.08
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Мацумото Ямага - Омия Ардижа 3 - 2 2.30 3.06 2.98
07:00 Роасо Кумамото - Албирекс Ниигата 3 - 1 3.26 3.09 2.15
08:00 Ависпа Фукуока - Точиги СК 2 - 1 1.83 3.14 4.31
08:00 Гифу - Вентфорет Кофу 3 - 4 3.14 3.02 2.24
08:00 Йокохама ФК - Звейген Канадзава 0 - 4 1.80 3.32 4.17
08:00 Мито Холихок - Мачида Зелвия 0 - 1 2.48 3.00 2.79
08:00 Оита Тринита - Джеф Юнайтед Чиба 4 - 0 2.62 3.21 2.47
08:00 Токушима Вортис - Токио Верди 0 - 4 1.98 3.28 3.47
08:00 Фагиано Окаяма - Ехиме ФК 0 - 1 1.79 3.29 4.26

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 17.07.2018 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане