Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
май '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
       
Топ факти за деня

Ливърпул като домакин няма загуба от 18 мача

Манчестър Сити като гост 15 победи от 18 мача

Барселона няма загуба от 36 мача

Баракалдо като домакин няма загуба от 18 мача

Ислоч Минск 4 равенства от 6 мача

БАТЕ Борисов само победи от 6 мача

Жрински Мостар няма загуба от 8 мача

Аполон Лариса като домакин няма равенство от 15 мача

Куресааре като домакин 20 получени гола в 6 мача - 3.33 на мач

Кайрат Алмати няма загуба от 9 мача

Омония Никозия няма победа от 9 мача

Прогрес Нидеркорн като гост 10 победи от 12 мача

Ф91 Дюделанж като гост 9 победи от 12 мача

Ренова Джепчище като гост няма победа от 16 мача

Йерв Гримстад 4 равенства от 5 мача

Рауфос само победи от 4 мача

Железарна Подбрезова Б като гост няма равенство от 14 мача

Цървена Звезда Белград само победи от 5 мача

Борац Чачак само загуби от 5 мача

Динамо Киев като гост само победи от 4 мача

07 Вестур няма победа от 9 мача

ХБ Торсхавн като гост само 2 получени гола в 5 мача - 0.40 на мач

Трелеборг като домакин само загуби от 4 мача

Вестерос само победи от 5 мача

Абърдийн само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Крузейро MG само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Баия BA само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Вила Нова GO само победи от 4 мача

Жойнвил SC само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Албирекс Ниигата СИНГ само победи от 6 мача

Након Ратчасима няма равенство от 14 мача

Банкок Юнайтед като гост 6 победи от 7 мача

Универсидад Католика като домакин само победи от 6 мача

Анкета

Кой ще е новият Световен Шампион по Футбол?

ТВ програма
Ring.BG
Кротоне - Лацио
16:00 на живо
Diema Sport 2
Ливърпул - Брайтън
17:00 на живо
Nova Sport
Нюкасъл - Челси
17:00 на живо
F Plus
Еспаньол - Малага
17:15 на живо
Ring.BG
Аталанта - Милан
19:00 на живо
Diema Sport
Славия - Локомотив Пловдив 19:00 на живо
Diema Sport 2
Шросбъри Таун - Чарлтън
19:15 на живо
Nova Sport
Манчестър Юнайтед - Уотфорд 21:30 на запис
Sport  Plus HD
Леванте - Барселона
21:45 на живо
Ring.BG
Рома - Ювентус
21:45 на живо
EuroSport 2
Портланд Тимбърс - Сиатъл Саундърс 23:00 на живо
Ring.BG
Сампдория - Наполи
00:30 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за неделя, 13 май, 2018 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бърнли - Борнемут 1 - 2 2.34 3.41 3.06
17:00 Кристъл Палас - Уест Бромич 2 - 0 1.71 3.85 4.90
17:00 Ливърпул - Брайтън 4 - 0 1.21 7.19 12.81
17:00 Манчестър Юнайтед - Уотфорд 1 - 0 1.44 4.55 7.37
17:00 Нюкасъл - Челси 3 - 0 5.46 4.15 1.61
17:00 Саутхямптън - Манчестър Сити 0 - 1 7.30 4.93 1.42
17:00 Суонзи - Сток Сити 1 - 2 1.84 3.78 4.24
17:00 Тотнъм - Лестър 5 - 4 1.37 5.45 7.75
17:00 Уест Хям - Евертън 3 - 1 2.29 3.41 3.15
17:00 Хъдърсфийлд - Арсенал 0 - 1 5.47 4.42 1.57
Англия - Първа Лига - Плейофи Англия - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
19:15 Шросбъри Таун - Чарлтън 1 - 0 2.53 2.90 3.00
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Арминия Билефелд - Зандхаузен 0 - 0 1.99 3.44 3.50
16:30 Бохум - Ян Регенсбург 1 - 1 1.80 3.87 3.80
16:30 Дармщат 98 - Ерцгебирге Ауе 1 - 0 2.01 3.21 3.71
16:30 Динамо Дрезден - Унион Берлин 0 - 1 1.86 3.66 3.74
16:30 Дуисбург - Санкт Паули 2 - 0 2.05 3.50 3.27
16:30 Инголщат - Кайзерслаутерн 1 - 3 1.41 4.73 6.25
16:30 Нюрнберг - Фортуна Дюселдорф 2 - 3 2.00 3.54 3.39
16:30 Хайденхайм - Гройтер Фюрт 1 - 1 2.22 3.45 2.98
16:30 Холщайн Кил - Айнтрахт Брауншвайг 6 - 2 2.68 3.44 2.41
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
17:15 Еспаньол - Малага 4 - 1 1.59 3.76 6.23
21:45 Леванте - Барселона 5 - 4 7.25 5.17 1.38
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Културал Леонеса - Луго 1 - 1 1.69 3.64 4.63
17:00 Уеска - Алкоркон 1 - 1 1.73 3.28 5.06
19:00 Райо Валекано - Кордоба 1 - 2 1.46 4.08 6.39
19:00 Севиля Атлетико - Химнастик де Тарагона 1 - 0 4.50 3.30 1.79
21:00 Алмерия - Гранада 2 - 0 2.93 3.10 2.40
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
19:00 Атлетико Мадрид Б - Понтеведра 0 - 2 2.73 3.17 2.34
19:00 Валядолид Б - Реал Мадрид Кастиля 1 - 2 2.55 3.17 2.50
19:00 Рапидо де Боусас - Навалкарнеро 0 - 0 1.86 3.28 3.79
19:00 Расинг Ферол - Райо Махадаонда 3 - 3 3.46 3.32 1.93
19:00 Селта Виго Б - Гихуело 4 - 1 1.28 4.78 8.10
19:00 Серседа - Талавера де ла Рейна 0 - 2 2.25 3.17 2.83
19:00 СС Рейес - Корухо 2 - 4 2.85 3.15 2.27
19:00 Толедо - Депортиво Фабрил 0 - 0 1.95 3.29 3.45
19:00 Унион Адарве - Химнастика Сеговиана 3 - 1 2.67 3.16 2.39
19:00 Фуенлабрада - Понферадина 0 - 3 1.55 3.79 4.94
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
19:00 Атлетик Билбао Б - Туделано 2 - 0 1.42 4.12 5.94
19:00 Баракалдо - Леалтад 4 - 0 1.59 3.56 4.91
19:00 Витория-Гастейс - Осасуна Б 4 - 0 1.38 4.21 6.63
19:00 Исара - УД Логронес 0 - 2 1.64 3.47 4.71
19:00 Лейоа - Бургос 1 - 0 2.20 3.20 2.92
19:00 Мирандес - Герника Клуб 1 - 0 1.29 4.76 7.93
19:00 Пеня Спорт - Реал Сосиедад Б 1 - 3 6.66 3.73 1.44
19:00 Расинг Сантандер - Реал Унион 0 - 2 1.27 4.84 8.66
19:00 Спортинг Хихон Б - Аренас Клуб де Гечо 3 - 2 1.34 4.66 6.89
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Атлетико Балеарес - Ебро 3 - 1 2.10 3.05 3.28
19:00 Атлетико Сагунтино - Корнеля 0 - 1 2.60 3.16 2.44
19:00 Бадалона - Валенсия Местая 2 - 0 1.99 3.25 3.31
19:00 Еркулес - Лагостера 2 - 2 2.63 3.08 2.46
19:00 Олот - Елче 2 - 2 1.88 3.30 3.63
19:00 Онтиниент - Алкояно 0 - 0 1.36 4.16 7.58
19:00 Пеня Депортива - Виляреал Б 0 - 1 4.38 3.76 1.62
19:00 Пералада-Жирона Б - Форментера 3 - 0 4.41 3.68 1.65
19:00 Сабадел - Лейда Еспортиу 0 - 0 3.00 3.02 2.24
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
19:00 Бадахос - Лорка Депортива 1 - 0 1.30 4.76 7.81
19:00 Гранада Б - Мелия 0 - 2 5.90 3.73 1.49
19:00 Естремадура - Бетис Б 5 - 0 1.16 6.06 11.24
19:00 Картахена - Есиха 0 - 0 1.49 3.59 6.06
19:00 Кордоба Б - Мерида АД 1 - 2 2.51 3.07 2.61
19:00 Лас Палмас Атлетико - Ел Ехидо 2012 1 - 1 1.41 4.12 6.18
19:00 Марбеля - Вияновенсе 1 - 0 1.52 3.73 5.54
19:00 Реал Мурсия - Линенсе 0 - 2 1.81 3.30 3.89
19:00 Сан Фернандо - УКАМ Мурсия 1 - 1 2.24 3.23 2.81
19:00 Хумиля - Рекреативо 1 - 0 1.33 4.35 7.57
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Болоня - Киево 1 - 2 2.84 3.07 2.61
16:00 Верона - Удинезе 0 - 1 6.93 4.62 1.43
16:00 Кротоне - Лацио 2 - 2 4.24 3.53 1.84
16:00 Торино - СПАЛ 2 - 1 2.15 3.32 3.37
16:00 Фиорентина - Каляри 0 - 1 1.54 4.08 5.84
19:00 Аталанта - Милан 1 - 1 2.14 2.92 3.88
21:45 Рома - Ювентус 0 - 0 2.92 2.87 2.69
21:45 Сампдория - Наполи 0 - 2 4.73 4.24 1.63
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:30 Рапид Виена - Ред Бул Залцбург 1 - 4 2.46 3.29 2.66
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Камза - Фламуртари 1 - 0 2.13 3.00 3.25
18:00 Кукеси - Луфтетари 2 - 2 1.58 3.40 5.40
18:00 Лачи - Люшня 3 - 1 - - -
18:00 Партизани Тирана - Влазня 2 - 0 1.91 3.30 3.55
18:00 Скендербеу Корча - Теута 1 - 3 - - -
Андора - Група за Титлата Андора - Група за Титлата Рез. 1 X 2
13:00 Сант Жулия - ФК Санта Колома 2 - 1 - - -
13:00 УЕ Енгордани - Луситанос 0 - 0 - - -
Андора - Група за Изпадане Андора - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
13:00 Енкамп - Пеня Енкарнада 3 - 0 - - -
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Шахтьор Солигорск - Ислоч Минск 3 - 0 1.72 3.19 4.59
17:15 Неман - Городея 1 - 0 1.78 3.17 4.33
19:30 БАТЕ Борисов - Торпедо Минск 2 - 0 1.19 5.41 11.98
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Генк - Шарлероа 4 - 1 1.54 3.94 5.64
19:00 КАА Гент - Андерлехт 1 - 0 2.38 3.34 2.77
19:00 Стандарт Лиеж - Клуб Брюж 1 - 1 2.39 3.44 2.70
Босна и Херцеговина - Група за Титлата Босна и Херцеговина - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Крупа - Радник Биелина 1 - 3 2.05 3.22 3.13
18:00 ФК Сараево - Жрински Мостар 4 - 1 1.71 3.24 4.36
18:00 Широки Брег - Железничар Сараево 3 - 1 2.03 2.99 3.45
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Локомотив София - Созопол 3 - 0 1.10 7.50 10.50
18:00 Марица Пловдив - Ботев Гълъбово 1 - 2 - - -
18:00 Монтана - Лудогорец Разград II 4 - 0 - - -
18:00 Несебър - Литекс Ловеч 0 - 1 - - -
18:00 Нефтохимик Бургас - Царско Село София 0 - 2 - - -
18:00 Оборище Панагюрище - Ботев Враца 0 - 2 3.45 3.35 1.82
18:00 Поморие - Струмска Слава Радомир 1 - 1 - - -
18:00 Черноморец Балчик - Локомотив Горна Оряховица 1 - 1 - - -
България - Плейофи България - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 Славия - Локомотив Пловдив 0 - 3 2.81 3.31 2.21
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Динамо Тбилиси - Локомотив Тбилиси 0 - 1 1.16 6.08 11.25
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ханя Кисамикос - Аполон Понту 2 - 1 1.90 3.24 3.49
15:30 Караискакис Арта - ОФИ Крит 1 - 2 4.17 3.58 1.66
17:00 Аполон Лариса - Панайгиалиос Егио 3 - 2 - - -
17:00 Арис Солун - Верия 3 - 0 - - -
17:00 Ахарнайкос Мениди - Докса Драма 0 - 3 - - -
17:00 Калитеа - Анагениси Кардица 3 - 1 3.93 3.34 1.76
17:00 Панахайки - Спарти 2 - 1 1.67 3.36 4.35
17:00 Трикала - Егиниакос 1 - 0 2.19 3.11 2.93
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:00 Олборг - ФК Копенхаген 1 - 0 5.44 4.01 1.57
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
13:00 Рандерс - Хелзингор 2 - 1 1.83 3.35 4.28
15:00 Силкеборг - Лингби 2 - 2 1.73 3.70 4.37
17:00 Хобро - Сьондерийске 3 - 2 2.34 3.20 3.00
19:00 Одензе - Орхус 2 - 3 1.83 3.63 3.95
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
15:00 Куресааре - Пайде Линнамеесконд 1 - 4 4.64 3.99 1.53
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:00 Апоел Акре - Бней Сахнин 1 - 2 3.68 3.26 1.87
20:00 Апоел Ашкелон - Макаби Петах Тиква 0 - 2 3.18 3.14 2.09
20:00 Макаби Хайфа - Апоел Раанана 2 - 0 2.12 3.07 3.19
20:00 МС Ашдод - Ирони Кирят Шмона 1 - 2 3.44 3.15 2.00
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Фьолнир Рейкявик - ФХ Хафнарфьордур 2 - 3 3.48 3.47 1.90
23:00 Валур Рейкявик - Филкир Рейкявик 2 - 2 1.36 4.55 7.02
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кизилжар Петропавл - Кайсар Къзълорда 0 - 0 2.26 2.92 2.99
13:00 Шахтьор Караганди - Иртиш Павлодар 0 - 1 2.51 2.81 2.73
14:00 Тобол Костанай - Кайрат Алмати 1 - 0 3.69 3.11 1.89
15:30 Атирау - Астана 0 - 2 4.82 3.35 1.63
16:00 Актобе - Акжайк 5 - 3 1.53 3.74 5.00
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 АЕК Ларнака - АЕЛ Лимасол 3 - 2 1.99 3.53 3.09
19:00 Омония Никозия - Аполон Лимасол 1 - 0 3.99 3.98 1.64
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Докса Катокопия - Пафос 0 - 3 2.22 3.64 2.60
17:00 Неа Саламина - Алки Ороклини 4 - 0 1.94 3.65 3.14
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Лиетава Йонава - Стумбрас Каунас 0 - 2 2.95 2.89 2.37
18:00 Кауно Жалгирис - ФК Паланга 0 - 0 2.04 3.11 3.37
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Расинг ФК Унион - Виктория Роспорт 2 - 2 1.94 4.11 2.95
17:00 Юнион Титус Петанж - Жюнес Еш 1 - 0 2.62 3.62 2.18
17:00 ЮС Хостерт - Прогрес Нидеркорн 1 - 6 4.37 4.18 1.54
19:00 УНА Щрасен - РМ Хам Бенфика 6 - 0 1.90 3.77 3.08
19:30 Диферданж - Ф91 Дюделанж 0 - 6 3.07 3.92 1.86
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Академия Пандев - Работнички Скопие 0 - 1 2.12 3.10 3.17
17:30 Вардар Скопие - Пелистер Битоля 2 - 3 1.36 4.52 6.73
17:30 Победа Прилеп - Силекс Кратово 1 - 0 2.72 2.87 2.55
17:30 Шкендия 79 Тетово - ФК Скопие 3 - 1 1.14 6.12 14.17
17:30 Шкупи Скопие - Ренова Джепчище 3 - 0 1.59 3.58 5.02
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Динамо-Авто Тираспол - Милсами Орхей 0 - 2 3.80 3.40 1.81
17:00 Заря Белци - Шериф Тираспол 0 - 1 12.09 6.46 1.14
17:00 Сперанца Ниспорен - Сфинтул Георге Суручен 1 - 1 2.08 3.06 3.16
19:00 Зимбру Кишинев - Петрокуб Хинчещ 2 - 2 2.49 3.15 2.50
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Молде - Бодо Глимт 1 - 2 1.66 3.80 4.68
19:00 Ранхайм - Од БК 3 - 1 2.57 3.27 2.58
19:00 Стрьомгодсет - Сарпсборг 08 1 - 2 1.96 3.44 3.56
19:00 Тромсьо - Лилестрьом 1 - 2 2.04 3.48 3.27
19:00 Хаугесунд - Кристиансунд 3 - 2 1.71 3.65 4.49
21:00 Стабек - Розенборг 0 - 1 4.12 3.61 1.78
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Уленсакер Киса - Согндал 2 - 0 2.83 3.48 2.19
19:00 Конгсвингер - Мьондален 0 - 1 2.69 3.21 2.42
19:00 Левангер - Викинг Ставангер 0 - 0 4.57 3.69 1.64
19:00 Нутоден - Тромсдален 2 - 3 2.02 3.36 3.26
19:00 Осане - Олесунд 2 - 3 3.55 3.53 1.88
19:00 Санднес - Флурьо 4 - 0 1.42 4.25 6.18
19:00 Стрьомен - Йерв Гримстад 2 - 3 1.94 3.47 3.42
19:00 ХамКам - Нест-Сотра 1 - 1 1.78 3.56 3.91
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Рауфос - Алта 1 - 0 1.61 3.99 4.08
17:00 Берум - Мьолнер 6 - 0 1.53 4.06 4.81
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
16:00 Айерсун - Хьодд 1 - 1 2.38 3.88 2.27
19:00 ФК Брюне - Нардо 3 - 3 1.24 4.87 9.39
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Погон Шедълце - Хойничанка Хойнице 3 - 2 3.24 3.16 2.10
18:45 Хробри Глогов - Стал Мелец 3 - 5 2.40 3.21 2.69
20:00 Гурник Ленчна - Миедж Легница 1 - 1 3.75 3.15 1.93
Полша - Група за Титлата Полша - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Висла Краков - Лех Познан 1 - 1 2.99 3.28 2.29
19:00 Висла Плоцк - Корона Келце 4 - 1 1.88 3.46 3.90
19:00 Заглембие Любин - Ягиелония Бялисток 1 - 2 3.78 3.38 1.94
19:00 Легия Варшава - Гурник Забже 2 - 0 1.68 3.76 4.64
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
20:00 Бенфика - Морейрензе 1 - 0 1.12 7.57 17.33
20:00 Витория Сетубал - Тондела 1 - 0 1.49 4.04 6.14
20:00 Маритимо - Спортинг Лисабон 2 - 1 9.29 4.98 1.30
20:00 Портимонензе - Пасош Ферейра 3 - 1 3.20 3.64 2.04
20:00 Рио Аве - Спортинг Брага 1 - 0 4.22 3.67 1.75
20:00 Фейрензе - Ещорил Прая 0 - 0 2.25 3.38 2.95
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
12:15 Насионал Мадейра - Витория Гимараеш Б 0 - 0 1.35 4.69 6.76
18:00 Реал СК Кейлуж - Жил Висенте 1 - 1 2.14 3.51 2.88
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Астра Гюргево - Клуж 0 - 2 6.27 3.93 1.48
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
13:00 Конкордия Кяжна - Газ Метан Медиаш 0 - 0 2.27 2.97 3.13
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Амкар Перм - Ахмат Грозни 0 - 0 1.99 3.27 3.63
14:00 Арсенал Тула - Локомотив Москва 2 - 0 1.99 3.39 3.51
14:00 Зенит Санкт Петербург - СКА-Хабаровск 6 - 0 1.10 8.04 19.90
14:00 Спартак Москва - Динамо Москва 0 - 1 1.47 4.08 6.48
14:00 ФК Краснодар - Рубин Казан 1 - 1 1.62 3.62 5.24
14:00 ФК Ростов - Урал Свердловска област 1 - 0 1.61 3.53 5.57
14:00 ФК Уфа - ФК Тосно 5 - 0 1.83 3.24 4.41
14:00 ЦСКА Москва - Анжи Махачкала 2 - 1 1.18 6.31 13.10
Сан Марино - Плейофи Сан Марино - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Тре Пене - Фолгоре Фалциано** 0 - 0 - - -
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
18:00 Интер Братислава - Скалица 1 - 2 2.67 3.22 2.28
18:00 Комарно - Железарна Подбрезова Б 1 - 0 1.33 4.49 6.78
18:00 Локомотив Зволен - Жилина Б 0 - 2 2.80 3.80 2.00
18:00 Попрад - ШТК 1914 Шаморин 4 - 0 1.79 3.56 3.56
18:00 Похроние Долна Жданя - Локомотив Кошице 2 - 1 2.19 3.28 2.77
18:00 Славой Требишов - Нове Место над Вахом 2 - 4 1.44 4.23 5.36
18:00 Спишка Нова Вес - Серед 1 - 3 6.27 5.35 1.30
18:00 Татран Липтовски Микулаш - Партизан Бардейов 1 - 0 1.80 3.37 3.71
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:50 Олимпия Любляна - Анкаран Хрватини 0 - 0 1.09 7.58 16.27
19:00 Алуминий Кидричево - Домжале 1 - 2 5.51 4.17 1.46
21:00 Целие - Рудар Веление 1 - 3 1.82 3.59 3.58
Сърбия - Група за Титлата Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Войводина Нови Сад - Цървена Звезда Белград 1 - 2 4.48 3.85 1.58
18:00 Напредак Крушевац - Чукарички 3 - 2 3.12 3.24 2.06
20:00 Вождовац Белград - Партизан Белград 2 - 1 4.28 3.80 1.61
20:00 Спартак Суботица - Раднички Ниш 2 - 0 2.83 3.44 2.13
Сърбия - Група за Изпадане Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:00 Борац Чачак - Радник Сурдулица 2 - 0 1.53 5.00 5.04
20:00 Мачва Шабац - Явор Иваница 1 - 2 6.12 4.77 1.37
20:00 Младост Лучани - Бачка Бачка Паланка 1 - 3 7.60 4.98 1.30
20:00 Рад Белград - Земун 3 - 2 1.26 5.20 8.23
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бурсаспор - Трабзонспор 1 - 3 2.09 3.67 3.06
19:00 Османлиспор - Бешикташ 2 - 3 4.20 4.02 1.69
19:00 Сивасспор - Аланияспор 2 - 2 2.63 3.43 2.45
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:30 Заря Луганск - Динамо Киев 0 - 1 6.69 4.10 1.39
19:30 ФК Мариупол - Ворскла Полтава 1 - 1 3.01 2.90 2.29
19:30 Шахтьор Донецк - Верес Ровно 1 - 0 1.08 7.84 18.13
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 07 Вестур - ТБ/ФКС/Ройн 0 - 3 2.58 3.81 2.18
17:00 АБ Аргир - ЕБ Стреймур 2 - 0 2.53 3.54 2.26
17:00 Викингур Гота - ХБ Торсхавн 1 - 2 1.87 3.93 3.03
17:00 Клаксвик - Рунавик 1 - 1 2.00 3.57 2.94
19:15 Б36 Торсхавн - Скала ИФ 5 - 1 1.38 4.36 6.08
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 Кеми Кингс - ТПС Турку 2 - 2 3.69 3.29 1.95
18:30 РоПС Рованиеми - КуПС Куопио 2 - 0 3.11 3.08 2.27
19:00 ИФК Мариехамн - Илвес Тампере 2 - 0 2.55 3.01 2.76
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 КПВ Кокола - Каяани 2 - 1 1.40 4.21 6.45
18:30 ЮЯК Ювяскюля - Екеняс ИФ 2 - 2 2.32 3.10 2.87
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 Кески-Уусимаа - ЙИППО Йоенсуу 1 - 1 2.45 3.42 2.39
17:00 НЯС Нурмиярви - Вааякоски Ювяскюля 0 - 0 2.15 3.82 2.59
18:30 Викингит Хелзинки - МиКи Микели 3 - 2 1.90 3.80 3.05
18:30 МИПА - ЯПС Ярвенпяя 4 - 5 2.36 3.62 2.40
18:30 МП Микели - ПЕПО Лапеенранта 1 - 1 2.70 3.56 2.15
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 БК-46 Карис - Гранкула ИФК 0 - 1 2.97 3.72 1.96
18:30 КяПа Хелзинки - СалПа Сало 2 - 0 3.12 3.87 1.87
18:30 МуСа Пори - Кифен 08 0 - 0 1.59 3.98 4.20
18:30 ФК Еспоо - КааПо Каарина 4 - 3 2.08 3.62 2.77
18:30 ХИФК Хелзинки 2 - Джаз Пори 2 - 2 2.88 3.50 2.05
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 Еркулес Оулу - ОЛС Оулу 1 - 0 1.71 4.11 3.45
18:30 СЯК Академия - Вааса ИФК 2 - 1 1.87 3.82 3.12
18:30 Тампере Юнайтед - Нярпес Крафт 3 - 0 2.04 3.84 2.75
18:30 ТП-47 Торнио - ТПВ Тампере 1 - 2 4.23 4.06 1.57
18:30 ЯБК Якобстад - ГБК Кокола 1 - 2 3.00 3.85 1.90
Холандия - Ередивизи - Плейофи Холандия - Ередивизи - Плейофи Рез. 1 X 2
13:30 Де Граафшап - Телстар 4 - 2 1.39 4.91 6.08
15:30 НЕК Ниймеген - Еммен 4 - 1 1.58 4.02 4.71
17:45 Спарта Ротердам - Дордрехт 2 - 2 1.43 4.51 5.73
21:00 Рода - Алмере Сити 1 - 2 1.31 5.14 7.51
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Цибалия - Риека 0 - 0 7.96 4.73 1.32
20:00 Хайдук Сплит - Осиек 1 - 1 1.42 4.20 6.51
22:00 Интер Запрешич - Локомотив Загреб 1 - 2 2.41 3.14 2.75
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Бохемианс 1905 Прага - Млада Болеслав 1 - 3 2.66 3.13 2.53
18:00 Теплице - Збройовка Бърно 1 - 4 1.76 3.46 4.27
19:00 Баумит Яблонец - Карвина 2 - 1 1.39 4.37 7.07
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Виктория Жижков - Тринец 0 - 4 2.22 3.34 2.78
18:00 Варнсдорф - Пардубице 4 - 2 2.71 3.26 2.29
18:00 Графин Влашим - Зноймо 2 - 1 2.01 3.50 3.06
18:00 Чешке Будьовице - МАС Таборско 1 - 1 1.80 3.49 3.73
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Йънг Бойс - Лугано 3 - 1 1.44 4.67 5.67
17:00 Лозана Спорт - Тун 0 - 3 2.94 3.61 2.14
17:00 Люцерн - Грасхопърс 1 - 1 2.12 3.51 3.07
17:00 Сион - Санкт Гален 3 - 2 1.67 4.06 4.25
17:00 Цюрих - Базел 4 - 1 3.08 3.62 2.07
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
17:00 Аарау - Вил 2 - 2 2.06 3.61 2.96
17:00 Киасо - Раперсвил-Йона 0 - 1 2.70 3.52 2.24
17:00 Ксамакс - Волен 4 - 1 1.13 7.63 11.44
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 ИФК Гьотеборг - Норкьопинг 0 - 2 2.37 3.31 2.82
16:00 Юргорден - Далкурд 1 - 0 1.65 3.72 4.91
18:30 Йоребро - Хамарби 1 - 2 2.93 3.35 2.28
18:30 Трелеборг - Малмьо 1 - 0 6.67 4.12 1.46
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Йостерс - Вернаму 0 - 0 1.69 3.52 4.55
18:30 Халмстад - ГАИС Гьотеборг 1 - 0 2.23 3.18 3.01
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 Вестерос - Карлслундс 2 - 0 1.19 5.91 10.18
16:00 Карлстад Юнайтед - Акрополис 2 - 4 2.30 3.45 2.64
16:00 Умео ФК - Рюнинге 2 - 1 1.58 4.01 4.54
17:00 Арамейск-Сирианска - Сирианска Сьодертале 2 - 3 3.95 4.05 1.64
17:00 Асириска Сьодертале - Нюкьопинг 2 - 1 1.65 3.92 4.04
18:00 Сандвикен - БК Форвард 0 - 2 2.03 3.48 3.08
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Енгелхолм - Хускварна 2 - 0 1.80 3.62 3.67
17:00 Карлскруна - Шьовде АИК 1 - 1 1.61 3.82 4.51
17:00 Мялби - Торнс 2 - 1 1.30 4.91 7.22
18:00 Одеволд - Кристианстад 4 - 0 1.68 3.70 4.16
Шотландия - Група за Титлата Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:30 Килмарнък - Хартс 1 - 0 1.79 3.45 4.39
14:30 Селтик - Абърдийн 0 - 1 1.51 3.95 6.37
14:30 Хибърниън - Рейнджърс 5 - 5 2.44 3.51 2.62
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
18:10 Дъмбартън - Алоа Атлетик** 0 - 1 2.31 3.20 2.83
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
02:00 Белграно Кордоба - Темперлей 2 - 3 1.49 3.84 6.25
23:45 Годой Крус - Тигре Виктория 2 - 0 1.76 3.15 4.80
Аржентина - Плейофи за Промоция Аржентина - Плейофи за Промоция Рез. 1 X 2
21:10 Сармиенто Хунин - Браун Адроге 1 - 1 2.33 2.75 3.24
Бахрейн - Други Бахрейн - Други Рез. 1 X 2
19:00 Бусайтин - Ийст Рифа 0 - 2 2.20 3.50 2.65
Боливия - Плейофи Боливия - Плейофи Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Аурора Кочабамба - Гуабира Монтеро 0 - 0 1.67 3.48 4.30
22:00 Реал Потоси - Спорт Бойс Уорнес 1 - 2 1.57 3.70 4.77
Боливия - Финална Фаза Боливия - Финална Фаза Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Сан Хосе Оруро** - Дестройърс Санта Крус 8 - 0 1.36 4.30 6.82
03:45 Боливар Ла Пас - Насионал Потоси 1 - 0 1.33 4.36 7.04
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
17:00 Крузейро MG - Спорт Ресифе PE 2 - 0 1.39 4.26 7.62
22:00 Атлетико PR - Атлетико MG 1 - 2 2.43 3.09 2.82
22:00 Баия BA - Сао Пауло SP 2 - 2 2.40 3.02 2.96
22:00 Васко да Гама RJ - Витория Салвадор BA 2 - 3 1.84 3.25 4.20
22:00 Коринтианс SP - Палмейрас SP 1 - 0 2.64 3.04 2.65
22:00 Чапекоензе SC - Фламенго RJ 3 - 2 3.57 3.13 2.05
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Форталеса CE - Гояс GO 3 - 0 1.58 3.49 5.55
22:00 Вила Нова GO - Понте Прета SP 0 - 0 2.17 2.93 3.34
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
01:00 Наутико PE - Салгейро PE 3 - 0 1.68 3.35 4.55
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
01:30 Жойнвил SC - Куяба MT 2 - 3 2.28 2.98 2.91
22:30 Операрио PR - Томбензе MG 1 - 1 1.92 3.05 3.81
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Лара - Депортиво Анзоатеги 1 - 0 1.63 3.37 5.09
01:00 Монагас Матурин - Метрополитанос 1 - 0 1.51 3.65 5.75
22:30 Атлетико Венецуела - Естудиантес де Мерида 4 - 0 2.26 3.14 2.84
22:30 Депортиво Тачира - Академия Пуерто Кабейо 2 - 0 1.48 3.73 5.89
22:30 Естудиантес де Каракас - Трухилянос Валера 0 - 1 3.09 3.10 2.15
22:30 Карабобо Валенсия - Португеза Акаригуа 4 - 0 1.46 3.83 6.04
22:30 Сулия - Арагуа Маракай 2 - 4 2.00 3.17 3.36
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Гуастатоя - Сикинала 4 - 0 1.51 3.82 5.08
20:30 Антигуа ГФК - Кселаху 0 - 1 1.64 3.67 4.27
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Универсидад Католика Кито - Гуаякил Сити 2 - 1 1.44 3.90 6.69
02:30 Индепендиенте дел Вале - Ел Национал Кито 0 - 1 1.57 3.97 4.70
20:00 Текнико Университарио - Аукас Кито 0 - 1 2.37 3.08 2.80
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Арема Маланг - ПСМ Макасар 1 - 1 1.91 3.35 3.31
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Дзянсу Сънинг - Далиан Ифан 1 - 0 1.54 4.00 5.16
14:35 Хенан Джануе - Пекин Ренхе 1 - 0 2.35 3.10 2.90
Колумбия - Апертура - Плейофи Колумбия - Апертура - Плейофи Рез. 1 X 2
02:00 Патриотас Бояка - Атлетико Уила 1 - 1 1.83 3.04 4.52
04:00 Депортиво Кали - Атлетико Насионал 1 - 0 2.72 2.79 2.70
Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
05:05 Ередиано** - Сантос де Гуапилес (1 - 0) 3 - 1 1.55 3.73 5.11
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Негери Сембилан - Кедах 1 - 2 3.91 3.89 1.69
16:00 ПКНС ФК - Куала Лумпур 3 - 2 1.79 3.74 3.42
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Кавкаб Маракеш - ШР Ал Хосейма 1 - 0 2.01 2.90 3.73
18:00 Олимпик Курибга - Расинг АК Казабланка 5 - 0 1.36 3.98 7.38
18:00 Шабаб Атлас Хенифра - Рапиде Оуед Зем 2 - 3 1.31 4.10 9.31
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Алебрихес де Оахака - Кафеталерос де Тапачула** (1 - 5) 2 - 1 1.86 3.43 3.56
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
20:00 Депортиво Толука - Тихуана 4 - 1 1.82 3.39 3.99
ОАЕ - Други ОАЕ - Други Рез. 1 X 2
19:30 Хата Клуб Дубай - Ал Фуджейра 0 - 1 - - -
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:15 Депортиво Сантани - Индепендиенте ФБК 1 - 1 2.24 3.12 2.99
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
04:15 Спортинг Кристал - Спорт Уанкайо 1 - 0 1.36 4.50 6.59
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Кълъмбъс Крю - Чикаго Файър 3 - 0 1.53 4.15 5.42
02:30 Ню Инглънд Революшън - Торонто 3 - 2 2.27 3.43 2.88
04:00 Колорадо Рапидс - Ню Йорк Ред Булс 1 - 2 2.90 3.34 2.30
04:00 Реал Солт Лейк - Ди Си Юнайтед 3 - 2 1.77 3.69 4.08
23:00 Портланд Тимбърс - Сиатъл Саундърс 1 - 0 1.87 3.51 3.82
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
12:30 Балестиер Халса - Бруней ДПММ 1 - 2 3.41 3.55 1.85
12:30 Уориърс ФК - Албирекс Ниигата СИНГ 1 - 2 5.72 4.27 1.41
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Муангтонг Юнайтед - Чайнат Хорнбил 2 - 0 1.31 4.96 6.76
14:00 ПТ Прачуап - Након Ратчасима 2 - 1 1.57 3.77 4.72
15:00 Банкок Глас - Еър Форс Сентрал 2 - 0 1.33 4.72 6.53
15:00 Сукотай - Банкок Юнайтед 1 - 4 3.59 3.76 1.75
Тунис - Купа на Тунис Тунис - Купа на Тунис Рез. 1 X 2
17:30 Клуб Африкан Тунис - Етоил дю Сахел Сус 4 - 1 2.15 3.00 3.10
Уругвай - Други Уругвай - Други Рез. 1 X 2
16:15 Феникс Монтевидео - Рампла Хуниорс 1 - 3 2.11 3.19 3.18
21:30 Ливърпул Монтевидео - Данубио Монтевидео 3 - 4 2.62 3.18 2.46
21:30 Монтевидео Уондърърс - Расинг Клуб Монтевидео 0 - 1 2.50 3.23 2.55
21:30 Серо Монтевидео - Насионал Монтевидео 2 - 2 4.14 3.44 1.76
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Евертън Виня дел Мар - Курико Унидо 1 - 1 2.18 3.15 3.06
19:00 Универсидад Католика - Универсидад де Чили 1 - 1 2.25 3.25 2.87
22:00 Депортес Темуко - Унион Еспаньола 2 - 0 2.82 3.19 2.30
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Сангжу Сангму - Инчхън Юнайтед 3 - 2 2.04 3.15 3.31
10:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Тегу 2 - 0 1.60 3.56 4.85
10:00 Улсан Хюндай - Кьонсан 1 - 1 2.09 3.13 3.21
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Урава Ред Даймъндс - Саган Тошу 0 - 0 1.66 3.55 4.79
10:00 Токио - Консадол Сапоро 0 - 0 2.07 3.27 3.31
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Мито Холихок - Фагиано Окаяма 3 - 0 3.45 2.91 2.16
08:00 Монтедио Ямагата - Омия Ардижа 1 - 1 2.86 3.06 2.39
08:00 Оита Тринита - Гифу 2 - 1 1.84 3.40 3.87
10:00 Мачида Зелвия - Каматамаре Сануки 3 - 0 1.79 3.27 4.27

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 16.07.2018 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане