Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
май '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
       
Топ факти за деня

Байерн Мюнхен като домакин няма загуба от 16 мача

Карлсруе като домакин няма загуба от 18 мача

Пари Сен Жермен като домакин 70 вкарани гола в 18 мача - 3.89 на мач

Беершот Вилрийк няма победа от 8 мача

Лудогорец Разград 23 вкарани гола в 7 мача - 3.29 на мач

Верея Стара Загора 21 получени гола в 7 мача - 3.00 на мач

Сиони Болниси като домакин само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Вапрус Пярну няма победа от 12 мача

Тулевик Вилянди като домакин 22 получени гола в 6 мача - 3.67 на мач

Коб Рамблърс като домакин само загуби от 4 мача

Судува Мариямполе няма загуба от 12 мача

Бран Берген 7 победи от 8 мача

Флекерьой 3 равенства от 4 мача

Тренчин като домакин само загуби от 4 мача

Колос Ковалевка като гост няма равенство от 16 мача

Александрия няма загуба от 8 мача

Шафхаузен няма равенство от 33 мача

АФК Ескилстюна само 2 получени гола в 6 мача - 0.33 на мач

Рос Каунти само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Сао Бенто SP 3 равенства от 4 мача

Боа MG само загуби от 4 мача

Гуейджоу Хенфен като домакин само загуби от 5 мача

Олимпия Асунсион няма загуба от 16 мача

Филаделфия Юнион като гост нито един вкаран гол в 4 мача

Кизилкум Зарафшан няма равенство от 10 мача

Кавазаки Фронтейл като гост само 2 получени гола в 6 мача - 0.33 на мач

Гамба Осака като гост само загуби от 6 мача

Токио Верди като гост само 2 получени гола в 5 мача - 0.40 на мач

Анкета

Кой ще е новият Световен Шампион по Футбол?

ТВ програма
Diema Sport 2
Скънторп - Родъръм Юнайтед 14:30 на живо
Diema Sport 2
Линкълн Сити - Екзитър
17:00 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Левски София 18:00 на живо
Diema Sport 2
Мидълзбро - Астън Вила
19:15 на живо
F Plus
Жирона - Валенсия
19:30 на живо
Sport  Plus HD
Хетафе - Атлетико Мадрид
19:30 на живо
Diema Sport
Верея Стара Загора - ЦСКА София 20:30 на живо
Diema Sport 2
Ковънтри - Нотс Каунти
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Селта Виго
21:45 на живо
Ring.BG
Интер - Сасуоло
21:45 на живо
Nova Sport
Монако - Сент Етиен
22:00 на живо
Diema Sport
Страсбург - Лион
22:50 на запис
Nova Sport
Пари Сен Жермен - Рен
00:45 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за събота, 12 май, 2018 Подреждане по час

Англия - Втора Лига - Плейофи Англия - Втора Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Линкълн Сити - Екзитър 0 - 0 1.80 3.42 4.43
21:30 Ковънтри - Нотс Каунти 1 - 1 1.88 3.35 4.11
Англия - Национална Лига - Плейофи Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Транмиър Роувърс - Боръм Ууд 2 - 1 1.84 3.35 3.99
Англия - Първа Лига - Плейофи Англия - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
14:30 Скънторп - Родъръм Юнайтед 2 - 2 2.50 3.06 2.94
Англия - Чемпиъншип - Плейофи Англия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
19:15 Мидълзбро - Астън Вила 0 - 1 2.46 2.90 3.28
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Байер Леверкузен - Хановер 96 3 - 2 1.18 7.30 12.53
16:30 Байерн Мюнхен - Щутгарт 1 - 4 1.19 7.12 12.05
16:30 Волфсбург - Кьолн 4 - 1 1.58 4.07 5.49
16:30 Майнц 05 - Вердер Бремен 1 - 2 2.45 3.60 2.68
16:30 Фрайбург - Аугсбург 2 - 0 2.05 3.22 3.78
16:30 Хамбургер - Борусия М'Гладбах 2 - 1 2.15 3.77 3.02
16:30 Херта Берлин - РБ Лайпциг 2 - 6 4.00 3.91 1.80
16:30 Хофенхайм - Борусия Дортмунд 3 - 1 2.09 4.01 2.99
16:30 Шалке 04 - Айнтрахт Франкфурт 1 - 0 2.36 3.37 2.93
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:30 Веен Висбаден - Аален 2 - 0 1.63 3.82 4.55
14:30 Вердер Бремен II - Мепен 2 - 1 2.68 3.39 2.35
14:30 Зоненхоф Гроссашпах - Пройсен Мюнстер 2 - 2 2.85 3.44 2.22
14:30 Карлсруе - Карл Цайс Йена 2 - 3 1.82 3.55 3.79
14:30 Кемницер - Ханза Рощок 1 - 1 2.93 3.44 2.17
14:30 Рот-Вайс Ерфурт - Вюрцбургер Кикерс 1 - 3 7.73 4.93 1.31
14:30 Унтерхахинг - Оснабрюк 4 - 1 1.70 3.77 4.20
14:30 Фортуна Кьолн - Падерборн 2 - 4 4.62 3.85 1.63
14:30 Халешер - Цвикау 2 - 0 1.65 3.65 4.66
14:30 Шпортфройнде Лоте - Магдебург 0 - 1 5.69 4.07 1.48
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
17:15 Реал Сосиедад - Леганес 3 - 2 1.36 4.73 9.27
19:30 Алавес - Атлетик Билбао 3 - 1 2.49 3.21 2.93
19:30 Бетис - Севиля 2 - 2 2.74 3.53 2.45
19:30 Депортиво Ла Коруня - Виляреал 2 - 4 3.99 3.86 1.83
19:30 Ейбар - Лас Палмас 1 - 0 1.37 4.80 8.40
19:30 Жирона - Валенсия 0 - 1 2.46 3.44 2.78
19:30 Хетафе - Атлетико Мадрид 0 - 1 3.22 3.00 2.41
21:45 Реал Мадрид - Селта Виго 6 - 0 1.29 6.11 8.74
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Валядолид - Албасете 3 - 2 1.57 3.59 6.08
17:00 Спортинг Хихон - Барселона Б 2 - 3 1.50 3.98 5.99
21:30 Осасуна - Реал Овиедо 2 - 1 2.12 2.99 3.62
21:30 Реус Депортиу - Тенерифе 1 - 1 2.63 2.90 2.82
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
18:00 Аморебиета - Каудал Депортиво 0 - 4 1.60 3.56 4.85
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
14:00 Депортиво Арагон - Майорка 0 - 1 4.36 4.46 1.51
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:00 Беневенто - Дженоа 1 - 0 2.31 3.54 2.88
21:45 Интер - Сасуоло 1 - 2 1.15 7.53 16.23
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Бреша - Емполи 0 - 2 3.25 2.50 2.67
16:00 Виртус Ентела - Фрозиноне 0 - 1 3.30 3.22 2.13
16:00 Карпи - Читадела 1 - 1 3.80 3.09 2.02
16:00 Кремонезе - Венеция 5 - 1 2.55 3.07 2.75
16:00 Палермо - Чезена 0 - 0 1.51 3.82 6.24
16:00 Парма - Бари 1 - 0 1.79 3.36 4.40
16:00 Перуджа - Новара 1 - 1 2.40 2.26 4.80
16:00 Пескара - Асколи 0 - 1 2.80 2.08 4.12
16:00 Про Верчели - Тернана 2 - 1 1.89 3.49 3.73
16:00 Фоджа - Салернитана 1 - 0 1.76 3.68 4.10
Италия - Други Италия - Други Рез. 1 X 2
19:00 Падуа - Ливорно 5 - 1 2.24 3.13 2.82
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
22:00 Амиен - Метц 2 - 0 1.71 3.79 4.67
22:00 Анже - Нант 0 - 2 2.24 3.21 3.24
22:00 Бордо - Тулуза 4 - 2 1.79 3.53 4.49
22:00 Лил - Дижон 2 - 1 1.49 4.19 6.53
22:00 Монако - Сент Етиен 1 - 0 1.71 3.84 4.57
22:00 Монпелие - Троа 1 - 1 1.74 3.60 4.77
22:00 Ница - Каен 4 - 1 1.57 3.86 5.85
22:00 Пари Сен Жермен - Рен 0 - 2 1.27 5.92 9.33
22:00 Страсбург - Лион 3 - 2 5.38 4.58 1.52
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:00 Щурм Грац - ЛАСК Линц 3 - 1 2.46 3.20 2.73
19:30 Адмира Вакер Мьодлинг - Матерсбург 1 - 1 2.61 3.43 2.45
19:30 Алтах - Санкт Пьолтен 1 - 3 1.67 3.67 4.75
19:30 Волфсбергер - Аустрия Виена отл. 2.52 3.38 2.55
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Кешля - Карабах Агдам 3 - 0 4.90 3.55 1.57
18:00 Зира Баку - Капаз Ганджа 2 - 1 1.21 5.06 11.83
18:00 Нефтчи Баку - Сабаил Баку 3 - 1 1.46 3.85 6.07
18:00 Сумгаит - Габала 0 - 2 2.74 3.09 2.37
Андора - Група за Изпадане Андора - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:00 УЕ Санта Колома - Интер де Ескалдес 7 - 0 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Арарат Ереван - Ширак Гюмри 4 - 4 6.88 5.88 1.24
16:00 Гандзасар Капан - Бананц Ереван 1 - 1 1.90 3.25 3.53
18:00 Пюник Ереван - Алашкерт Ереван 0 - 0 5.45 3.73 1.50
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:30 ФК Смолевичи - Днепър Могилев 2 - 1 2.91 2.86 2.38
17:30 Гомел - Торпедо Жодино 0 - 0 3.20 2.84 2.26
19:30 Динамо Брест - ФК Витебск 3 - 1 1.72 3.13 4.87
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Локерен - Беершот Вилрийк 4 - 2 1.47 4.26 5.88
21:00 Ойпен - Остенде 0 - 4 2.38 3.63 2.59
21:00 Роял Антверпен - Сент Трюиден 1 - 2 2.06 3.50 3.20
Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 ГОШК Габела - Борац Баня Лука 1 - 0 1.91 3.30 3.40
18:00 Слобода Тузла - Младост Добой Какан 2 - 3 1.76 3.46 3.85
18:00 Челик Зеница - Витез 0 - 1 1.34 4.92 5.70
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Лудогорец Разград - Левски София 2 - 2 1.53 3.89 5.11
20:30 Верея Стара Загора - ЦСКА София 0 - 2 10.57 5.48 1.20
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
19:15 Манчестър 62 - Глейсис Юнайтед 0 - 6 - - -
21:30 Гибралтар Юнайтед - Линкълн Ред Импс 3 - 1 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Сиони Болниси - Самтредия 1 - 1 3.15 3.34 1.99
16:00 Чихура Сачхере - Дила Гори 0 - 3 2.37 3.15 2.62
19:30 Торпедо Кутаиси - Металург Рустави 2 - 1 1.80 3.22 3.92
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ерготелис - Пансерайкос 0 - 3 1.14 6.62 12.38
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
20:30 АЕК Атина - ПАОК 0 - 2 2.38 2.89 3.10
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Виборг - Есберг 0 - 0 2.20 3.21 3.09
16:30 Нюкьобинг - Брабранд 1 - 2 1.79 3.66 3.87
16:30 Роскилде - Кьоге 1 - 3 2.74 3.21 2.40
16:30 Скиве - Вейле 0 - 3 5.86 3.87 1.51
16:30 Тистед - Вендсисел 1 - 3 3.93 3.58 1.79
16:30 Фредериция - Фремад Амагер 0 - 2 1.82 3.38 4.06
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Вапрус Пярну - Флора Талин 1 - 8 28.32 14.26 1.02
16:00 Тулевик Вилянди - Нарва Транс 0 - 6 7.82 4.94 1.27
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Макаби Нетаня - Апоел Хайфа 2 - 1 1.68 3.74 4.11
20:15 Бней Йехуда - Бейтар Йерусалим 3 - 3 2.50 3.20 2.50
21:00 Апоел Беер Шева - Макаби Тел Авив 0 - 1 1.94 3.31 3.41
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Коб Рамблърс - Кабинтили 1 - 0 2.06 3.08 3.48
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Гриндавик - КР Рейкявик 1 - 1 3.53 3.40 1.89
19:00 Брейдаблик Коупавогюр - Кефлавик 1 - 0 1.28 5.13 7.98
19:00 КА Акурейри - Вестманаейяр 2 - 0 1.94 3.45 3.40
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Селфос - ИР Рейкявик 0 - 2 1.72 3.52 4.02
17:00 ХК Коупавогюр - Викингур Олафсвик 1 - 1 2.42 3.34 2.51
19:00 Хаукар Хафнарфьордур - Магни Гренивик 3 - 1 1.57 3.76 4.73
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Никозия - Анортозис 2 - 1 1.06 8.30 19.15
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Олимпиакос Никозия - Ермис Арадипоу 3 - 3 4.00 3.72 1.66
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
15:00 Спартакс Юрмала - Рига ФК 0 - 1 2.18 2.97 3.15
17:00 Метта ЛУ Рига - Вентспилс 2 - 2 10.38 5.61 1.20
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Атлантас Клайпеда - Судува Мариямполе 0 - 3 4.23 3.57 1.66
13:00 ФК Тракай - Жалгирис Вилнюс 0 - 1 2.79 3.16 2.25
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
16:30 Сандефьорд - Волеренга Осло 0 - 1 3.84 3.61 1.84
19:00 Старт Кристиансанд - Бран Берген 0 - 1 3.81 3.60 1.85
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Елверум - Гроруд 4 - 1 1.92 3.55 3.20
17:00 Фрам Ларвик - Аскер 1 - 0 4.06 3.81 1.64
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 КФУМ Осло - Шайд 1 - 1 2.27 3.62 2.50
17:00 Вард Хаугесунд - Флекерьой 0 - 1 2.61 3.61 2.21
17:00 Видар - Братвог 1 - 1 2.02 3.64 2.94
17:00 Стьордалс Блинк - Киелсос 1 - 2 1.89 3.60 3.31
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:45 Рух Хожов - ГКС Катовице 1 - 0 4.39 3.39 1.73
19:00 Битовия Битов - Вигри Сувалки 1 - 2 2.44 3.07 2.75
19:00 Подбескидзе - Одра Ополе 1 - 2 2.09 3.00 3.47
20:00 Стомил Олщин - Заглембие Сосновец 0 - 2 3.08 3.21 2.16
20:23 Олимпия Груджьондз - Пуща Неполомице 0 - 0 2.60 2.98 2.64
Полша - Група за Изпадане Полша - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Погон Шчечин - Лехия Гданск 1 - 1 2.24 3.26 3.08
16:30 Сандеця Нови Сонч - Краковия Краков 0 - 1 2.35 3.14 2.99
16:30 Термалика Нечеча - Арка Гдиня 2 - 1 1.67 3.72 4.77
16:30 Шльонск Вроцлав - Пяст Гливице 3 - 1 2.65 3.24 2.55
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Витория Гимараеш - Порто 0 - 1 6.50 4.43 1.43
22:00 Боавища - Белененсеш 1 - 0 2.01 3.22 3.66
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Академико Визеу - Санта Клара 2 - 1 2.34 3.23 2.73
13:15 Бенфика Б - Порто Б 3 - 0 1.47 4.08 5.81
13:15 Варзин - Академика Коимбра 1 - 0 2.88 3.16 2.28
13:15 Кова Да Пиедаде - Униао Мадейра 3 - 2 5.89 3.88 1.48
13:15 Оливейрензе - Ароука 3 - 1 1.62 3.55 4.97
13:15 Спортинг Ковиля - Пенафиел 1 - 1 1.48 3.85 6.08
13:15 Спортинг Лисабон Б - Спортинг Брага Б 1 - 0 5.23 4.27 1.48
13:15 Фамаликао - Лейшоес 1 - 1 1.80 3.46 3.89
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
13:00 Волунтари - Сепси Сфънту Георге 1 - 2 2.30 2.95 3.09
21:30 Динамо Букурещ - Ботошани 2 - 0 1.63 3.62 4.84
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
14:00 Авангард Курск - ФК Нижни Новгород 2 - 3 2.62 3.03 2.48
14:00 Балтика Калининград - ФК Тюмен 3 - 1 2.20 3.22 2.87
14:00 Енисей Красноярск - ПФК Сочи 2 - 1 1.79 3.54 3.67
14:00 Зенит Санкт Петербург 2 - Шинник Ярославл 1 - 0 2.09 3.24 3.06
14:00 Кубан Краснодар - Том Томск 3 - 3 2.19 3.09 2.99
14:00 Луч-Енергия Владивосток - Криля Советов 2 - 0 2.30 3.19 2.73
14:00 Ротор Волгоград - ФК Химки 3 - 1 1.35 4.19 7.16
14:00 Спартак Москва 2 - Сибир Новосибирск 2 - 1 1.67 3.42 4.50
14:00 Факел Воронеж - Волгар Астрахан 2 - 1 2.38 3.37 2.53
14:00 ФК Тамбов - ФК Оренбург 1 - 1 2.89 3.08 2.26
Северна Ирландия - Плейофи Северна Ирландия - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Клифтънвил - Гленторан 3 - 2 1.68 3.76 4.12
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:45 ДАК Дунайска Стреда - Слован Братислава 0 - 1 2.53 3.24 2.49
18:45 Жилина - Спартак Търнава 6 - 0 1.34 4.59 6.88
18:45 Тренчин - Ружомберок 3 - 1 1.60 3.79 4.62
Словакия - Група за Изпадане Словакия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:45 Земплин Михаловце - Железарна Подбрезова 1 - 0 1.90 3.33 3.58
18:45 Злате Моравце - Нитра 2 - 2 2.81 3.22 2.28
18:45 Сеница - Татран Прешов 0 - 0 1.73 3.41 4.24
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:50 Кръшко - Марибор 1 - 2 9.78 5.79 1.20
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Касъмпаша - Генчлербирлиги 3 - 1 2.19 3.69 2.87
19:00 Галатасарай - Йени Малатияспор 2 - 0 1.16 6.94 14.35
19:00 Коняспор - Гьозтепе 1 - 1 1.42 4.36 6.86
Уелс - Плейофи Уелс - Плейофи Рез. 1 X 2
19:15 Кардиф Метрополитън - Бари Таун Юнайтед 4 - 1 2.09 3.32 3.11
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Волин Луцк - Рух Винники 2 - 1 1.29 4.21 8.57
17:30 Ингулец Петрово - Десна Чернигов 1 - 3 2.30 3.05 2.76
17:30 Кобра Харков - Горняк-Спорт Горишни Плавни 1 - 3 5.47 3.30 1.58
17:30 Кремин Кременчуг - Жемчужина Одеса 0 - 0 - - -
17:30 МФК Николаев - Балкани Заря 0 - 1 1.98 3.10 3.40
17:30 Нефтяник-Укрнафта - Черкаский Днепър 2 - 1 2.20 2.96 2.97
17:30 ФК Полтава - Колос Ковалевка 1 - 1 1.78 3.14 3.86
17:30 ФК Суми - Арсенал Киев 0 - 1 7.57 4.75 1.26
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Зирка Кропивницкий - Карпати Лвов 1 - 1 3.35 2.98 2.09
17:00 Олимпик Донецк - Черноморец Одеса 1 - 0 2.00 3.05 3.53
17:00 Стал Каменское - Александрия 1 - 2 4.17 2.92 1.89
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Дебрецен - Диошдьор 2 - 1 1.99 3.41 3.31
18:00 Мезьокьовешд - Балмазуйварош 1 - 0 2.16 3.18 3.13
18:00 МОЛ Види - Халадаш Сомбатхей 3 - 0 1.34 4.61 7.65
18:00 Пакш - Хонвед Будапеща 1 - 2 2.39 3.26 2.69
18:00 Уйпещ - Пушкаш Академи 0 - 1 1.76 3.52 4.14
20:30 Ференцварош - Вашаш Будапеща 1 - 1 1.18 6.28 11.16
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
15:00 ХИК Хелзинки - Интер Турку 0 - 1 1.32 4.59 8.06
Холандия - Ередивизи - Плейофи за Лига Европа Холандия - Ередивизи - Плейофи за Лига Европа Рез. 1 X 2
19:30 Витес - АДО Ден Хааг 2 - 1 1.66 4.03 4.43
21:45 Утрехт - Хееренвеен 2 - 1 1.85 3.79 3.67
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Будучност Подгорица - Дечич Тузи 3 - 1 1.08 7.50 20.21
18:00 Зета Голубовци - Петровац 3 - 1 1.55 3.36 5.65
18:00 Искра Даниловград - Титоград Подгорица 1 - 1 2.95 2.82 2.38
18:00 Ком Подгорица - Рудар Плевля 0 - 2 3.00 2.77 2.37
18:00 Сутиеска Никшич - Гарбал Радановичи 1 - 1 1.83 2.99 4.29
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:15 Баник Острава - Слован Либерец 1 - 1 1.65 3.70 4.62
19:00 Фастав Злин - Сигма Оломоуц 1 - 4 2.62 3.20 2.56
19:30 Виктория Пилзен - Словачко 1 - 1 1.31 4.76 8.37
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Олимпия Прага - Опава 1 - 1 4.03 3.51 1.73
18:00 Прибрам - Баник Соколов 1 - 0 1.29 4.84 7.83
18:00 Фридек-Мистек - Витковице 2 - 2 1.99 3.28 3.30
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:00 Шафхаузен - Вадуц 3 - 3 2.22 3.43 2.79
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Сундсвал - Бромапойкарна 3 - 0 1.97 3.36 3.69
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
17:00 АФК Ескилстюна - Варберг БоИС 2 - 2 1.46 3.86 6.39
17:00 Йонкьопинг Содра - Фрей Тебю 1 - 0 1.29 5.05 8.14
19:00 Браге - Фалкенберг 3 - 4 2.74 3.25 2.36
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
17:00 Линкьопинг Сити - Солентюна 1 - 0 1.80 3.71 3.47
17:00 Тийм ТГ - Шелефтео 3 - 3 1.38 4.54 6.11
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
15:00 Лунд - Атвидаберг 6 - 3 2.20 3.38 2.78
17:00 Люнгшиле - Твоокерш 0 - 1 1.83 3.64 3.46
17:00 Оскаршхамн АИК - Ескилсмине 3 - 1 1.64 3.77 4.22
Шотландия - Група за Изпадане Шотландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Дънди ФК - Партик Тисъл 0 - 1 3.09 3.34 2.21
17:00 Мъдъруел - Хамилтън 3 - 0 2.11 3.33 3.35
17:00 Сейнт Джонстън - Рос Каунти 1 - 1 3.18 3.38 2.16
Шотландия - Първа Лига - Плейофи Шотландия - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Питърхед - Стенхаусмюър 1 - 0 1.55 4.05 4.99
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 ДРБ Тадженант - ЕС Сетиф 3 - 2 1.42 3.70 6.78
18:00 ЖС Саура - МК Оран 1 - 0 1.45 3.58 6.67
18:00 НА Хюсеин Дей - КР Белуиздад 0 - 0 1.90 3.24 3.51
18:00 Параду АК - Олимпик де Медеа 5 - 0 2.31 3.12 2.76
18:00 УСМ Бел-Абес - УС Бискра 0 - 0 1.77 3.43 3.81
18:00 УСМ Блида - КС Константин 1 - 2 4.38 3.25 1.71
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
01:00 Чакарита Хуниорс - Сан Мартин Сан Хуан 1 - 4 2.55 3.07 2.66
03:15 Ланус - Атлетико Тукуман 0 - 0 1.76 3.42 4.36
17:00 Хуракан Буенос Айрес - Бока Хуниорс 3 - 3 1.86 3.08 4.18
19:15 Патронато Парана - Банфийлд 0 - 0 2.35 3.01 2.99
21:30 Дефенса и Хустисия - Арсенал Саранди 2 - 0 1.36 4.08 8.70
21:30 Олимпо Баия Бланка - Талерес Кордоба 2 - 2 5.74 3.49 1.58
23:45 Унион Санта Фе - Индепендиенте 1 - 0 2.53 3.00 2.72
Боливия - Финална Фаза Боливия - Финална Фаза Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Стронгест Ла Пас - Ориенте Петролеро 5 - 1 1.42 3.74 6.96
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:00 Гремио RS - Интернасионал RS 0 - 0 1.76 3.31 4.63
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Жувентуд RS - Пайсанду PA 1 - 1 2.32 2.99 2.98
03:30 Атлетико GO - Лондрина PR 0 - 0 2.06 3.05 3.46
22:30 Сао Бенто SP - Оесте SP 1 - 0 2.03 3.02 3.62
22:30 Сентро Спортиво Алагоано AL - Боа MG 1 - 0 1.54 3.58 5.97
22:30 Фигуерензе SC - Авай SC 0 - 1 2.16 3.02 3.28
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
22:00 Конфианка SE - АВС RN 2 - 2 2.10 2.97 3.31
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
22:00 Брагантино SP - Ипиранга RS 2 - 1 1.71 3.49 4.13
22:00 Тупи MG - Ботафого SP 1 - 1 2.55 2.98 2.61
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Депортиво Ла Гуайра - Минерос де Гуаяна 2 - 2 2.18 3.17 3.00
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
03:30 Емелек Гуаякил - Делфин Манта 2 - 1 1.54 3.74 5.29
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
12:00 Сривиджая Палембанг - Бхаянгкара ФК 2 - 1 1.78 3.35 3.78
14:30 Барито Путера - ПСИС Семаранг 4 - 1 1.38 4.38 6.07
14:30 Персиб Бандунг - Персипура Джаяпура 2 - 0 1.75 3.43 3.91
17:00 Персия Джакарта - Мадура Юнайтед 0 - 2 1.64 3.74 4.19
Катар - Купа на Емира Катар - Купа на Емира Рез. 1 X 2
19:00 Ал-Гарафа Доха - Ал-Райян 0 - 3 2.88 3.50 2.05
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Гуейджоу Хенфен - Шанхай ШИПГ 1 - 1 3.47 3.78 1.86
10:30 Чанчун Ятай - Тиендзин Теда 0 - 1 1.95 3.47 3.44
14:35 Гуанджоу Евъргранде - Хъбей Чайна Форчън 2 - 2 1.71 3.81 4.07
14:35 Тиендзин Цюендзиен - Шандун Лунен 1 - 1 2.71 3.25 2.38
14:35 Шанхай Грийнланд - Чунцин Лифан 2 - 1 1.97 3.56 3.27
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Перак - Мелака Юнайтед 0 - 0 1.28 5.07 7.86
16:00 Селангор - Джохор Дарул Такзим 2 - 2 6.25 4.26 1.38
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 ИР Танжер - Могреб Тетуан 2 - 1 1.45 3.69 6.74
21:00 Олимпик Сафи - Видад Казабланка 1 - 1 4.16 2.82 1.94
21:00 Раджа Казабланка - РСБ Беркан 2 - 1 1.87 3.09 3.99
21:00 ХУСА Агадир - Дифа Ел Хадида 3 - 1 2.34 2.88 2.95
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Серо Портеньо - Олимпия Асунсион 1 - 0 2.71 3.20 2.36
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
05:30 Ванкувър Уайткепс - Хюстън Динамо 2 - 2 2.19 3.41 3.01
21:00 Минесота Юнайтед - Сан Хосе Еърткуейкс 1 - 3 2.04 3.53 3.24
22:00 Монреал Импакт - Филаделфия Юнион 0 - 2 1.99 3.52 3.36
22:30 Далас - Лос Анджелис Галакси 3 - 2 1.70 3.65 4.55
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
12:30 Тампайнс Роувърс - Хоум Юнайтед отл. 1.68 4.00 4.00
12:30 Хоуганг Юнайтед - Гейланг Интернешънъл 1 - 3 1.92 3.57 3.18
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:45 Нейви - Чианграй Юнайтед 3 - 6 4.89 3.72 1.57
13:45 Полис Теро - Бурирам Юнайтед 1 - 2 6.71 4.52 1.34
14:00 Ратчабури - Патая Юнайтед 2 - 1 1.57 3.78 4.71
15:00 Чонбури - Убон УМТ Юнайтед 2 - 2 1.66 3.75 4.01
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 Согдиана Джизак - Буньодкор Ташкент 1 - 2 7.08 4.14 1.36
18:30 Навбахор Наманган - Кизилкум Зарафшан 3 - 0 1.78 3.07 4.35
Уругвай - Други Уругвай - Други Рез. 1 X 2
21:30 Атенас Сан Карлос - Торке Монтевидео 0 - 1 2.00 3.23 3.29
21:30 Прогресо Монтевидео - Пенярол Монтевидео 4 - 3 5.07 3.58 1.57
21:30 Ривър Плейт Монтевидео - Дефенсор Спортинг 1 - 0 2.28 3.30 2.68
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Коло-Коло Сантяго - Депортес Икике 0 - 0 1.47 4.12 5.71
18:00 Сан Луис Килота - Унион Ла Калера 1 - 2 2.72 3.10 2.44
21:00 Уачипато Талкауано - Палестино Сантяго 1 - 1 1.89 3.39 3.60
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 АмаЗулу Дърбан - Кейптаун Сити 1 - 0 2.75 2.85 2.52
16:00 Аякс Кейптаун - Кайзер Чийфс 1 - 2 3.80 3.28 1.83
16:00 Блумфонтейн Селтик - Мамелоди Съндаунс 0 - 0 3.08 2.98 2.21
16:00 Марицбург Юнайтед - Ламонтвил Голдън Ероус 1 - 1 1.83 3.06 4.23
16:00 Орландо Пайрътс - Фрий Стейт Старс 2 - 1 1.78 3.22 4.24
16:00 Платинум Старс - Бидвест Уитс 1 - 0 3.20 2.96 2.19
16:00 Полокване Сити - Чипа Юнайтед 1 - 1 2.20 2.95 3.24
16:00 СуперСпорт Юнайтед - Барока 1 - 0 1.98 2.99 3.68
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Кануън - Сеул 1 - 1 2.49 3.22 2.52
08:00 Чонбук Хюндай Моторс - Поханг Стийлърс 0 - 3 1.65 3.58 4.48
10:00 Чеджу Юнайтед - Чуннам Драгонс 1 - 0 1.81 3.39 3.82
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 В-Варен Нагазаки - Нагоя Грампус 3 - 0 2.08 3.36 3.20
08:00 Джубило Ивата - Висел Кобе 0 - 2 2.25 3.21 2.99
08:00 Шимизу Ес-Пулс - Шонан Белмар 4 - 2 2.04 3.28 3.36
09:00 Кашива Рейсол - Кавазаки Фронтейл 1 - 2 2.77 3.21 2.40
10:00 Вегалта Сендай - Санфрече Хирошима 1 - 3 3.33 3.18 2.11
13:00 Йокохама Ф-Маринос - Гамба Осака 1 - 1 2.10 3.47 3.07
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Ависпа Фукуока - Ехиме ФК 2 - 0 1.60 3.57 5.18
08:00 Вентфорет Кофу - Точиги СК 2 - 1 2.13 3.00 3.41
08:00 Йокохама ФК - Роасо Кумамото 4 - 2 1.88 3.34 3.79
08:00 Мацумото Ямага - Звейген Канадзава 5 - 0 1.86 3.25 3.99
09:00 Джеф Юнайтед Чиба - Албирекс Ниигата 1 - 2 2.10 3.22 3.20
09:00 Ренофа Ямагучи - Токио Верди 4 - 3 2.54 3.20 2.56
10:00 Токушима Вортис - Киото Санга 1 - 0 1.72 3.40 4.54

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 16.07.2018 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане