Класация към неделя, 6 септември, 2026
Най-малко вкарани голове
| № | Отбор | ГоловеГл | МачовеМч | СредноСр |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Данубио Монтевидео | 0 | 5 | 0.00 |
| 1 | Оболон Киев | 0 | 5 | 0.00 |
| 3 | Каза Пиа |
0 | 4 | 0.00 |
| 4 | Болуспор | 1 | 6 | 0.17 |
| 5 | Ал Фатех | 1 | 5 | 0.20 |
| 5 | Санат Нафт Абадан |
1 | 5 | 0.20 |
| 5 | Санкт Пьолтен | 1 | 5 | 0.20 |
| 5 | Фейрензе | 1 | 5 | 0.20 |
| 5 | Чадормалу Ардакан |
1 | 5 | 0.20 |
| 10 | Спортиво Сан Лоренцо |
2 | 8 | 0.25 |
| 11 | Бирзебуджа Ст. Питърс | 1 | 4 | 0.25 |
| 11 | Дреница Србица |
1 | 4 | 0.25 |
| 11 | Кортрийк |
1 | 4 | 0.25 |
| 11 | Ламонтвил Голдън Ероус |
1 | 4 | 0.25 |
| 11 | Лимавади Юнайтед | 1 | 4 | 0.25 |
| 11 | Прогресо Монтевидео |
1 | 4 | 0.25 |
| 11 | Селта Виго |
1 | 4 | 0.25 |
| 11 | Сеута | 1 | 4 | 0.25 |
| 19 | Земун |
2 | 7 | 0.29 |
| 19 | Сан Лоренцо де Алмагро |
2 | 7 | 0.29 |
| 21 | Бокели Котор | 2 | 6 | 0.33 |
| 21 | Будучност Подгорица | 2 | 6 | 0.33 |
| 21 | Ван Чаренцаван | 2 | 6 | 0.33 |
| 21 | ХНК Горица | 2 | 6 | 0.33 |
| 25 | АРТ Мунисипал Халапа |
3 | 8 | 0.38 |
| 25 | Естудиантес Рио Куарто | 3 | 8 | 0.38 |
| 27 | Абърдийн | 2 | 5 | 0.40 |
| 27 | Ал Халеедж Сайхат |
2 | 5 | 0.40 |
| 27 | Бодрум |
2 | 5 | 0.40 |
| 27 | Булон | 2 | 5 | 0.40 |
| 27 | Грацер АК | 2 | 5 | 0.40 |
| 27 | Депортиво Перейра |
2 | 5 | 0.40 |
| 27 | Есенлер Ерокспор |
2 | 5 | 0.40 |
| 27 | Етцела Етелбрюк |
2 | 5 | 0.40 |
| 27 | Инвърнес КТ | 2 | 5 | 0.40 |
| 27 | Крюгер Юнайтед | 2 | 5 | 0.40 |
| 27 | Кудривка | 2 | 5 | 0.40 |
| 27 | Насажи Мазандаран |
2 | 5 | 0.40 |
| 27 | Обан Еър Бел | 2 | 5 | 0.40 |
| 27 | Порт Вейл | 2 | 5 | 0.40 |
| 27 | Порто Б | 2 | 5 | 0.40 |
| 27 | Сошо | 2 | 5 | 0.40 |
| 27 | Суифт Есперанж |
2 | 5 | 0.40 |
| 27 | Токио Верди |
2 | 5 | 0.40 |
| 27 | Чипа Юнайтед | 2 | 5 | 0.40 |
| 27 | Шимизу Ес-Пулс |
2 | 5 | 0.40 |
| 27 | Шросбъри Таун | 2 | 5 | 0.40 |
| 48 | Локомотив Пловдив |
3 | 7 | 0.43 |
| 48 | Пирин Благоевград |
3 | 7 | 0.43 |
| 48 | Раднички Ниш | 3 | 7 | 0.43 |
Само по домакинства
| № | Отбор | ГоловеГл | МачовеМч | СредноСр |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Естудиантес Рио Куарто | 1 | 5 | 0.20 |
| 2 | Атлетико Тукуман | 1 | 4 | 0.25 |
| 2 | Индепендиенте | 1 | 4 | 0.25 |
| 2 | Факел Воронеж | 1 | 4 | 0.25 |
| 5 | Маш'ал Мубарек | 3 | 10 | 0.30 |
| 6 | Поханг Стийлърс | 4 | 11 | 0.36 |
| 7 | СЯК Академия |
4 | 10 | 0.40 |
| 8 | АРТ Мунисипал Халапа | 2 | 5 | 0.40 |
| 8 | Матагалпа |
2 | 5 | 0.40 |
| 8 | Нефтехимик Нижнекамск | 2 | 5 | 0.40 |
| 11 | Бидко Юнайтед | 8 | 17 | 0.47 |
| 12 | Манта | 7 | 14 | 0.50 |
| 13 | Депортиво Пасто | 2 | 4 | 0.50 |
| 13 | Земун | 2 | 4 | 0.50 |
| 13 | ИНКА-Аруба | 2 | 4 | 0.50 |
| 13 | Олборг | 2 | 4 | 0.50 |
| 13 | Радомлие | 2 | 4 | 0.50 |
| 13 | Токио Верди | 2 | 4 | 0.50 |
| 13 | Хавърфордуест | 2 | 4 | 0.50 |
| 13 | Ханацка Славия Кромержиж | 2 | 4 | 0.50 |
| 13 | Хуарес | 2 | 4 | 0.50 |
| 13 | Хуракан Буенос Айрес | 2 | 4 | 0.50 |
| 23 | Истаравшан | 4 | 7 | 0.57 |
| 24 | Мешахте Ткибули | 7 | 12 | 0.58 |
| 25 | Реал Сиреци |
3 | 5 | 0.60 |
| 26 | Нутоден |
5 | 8 | 0.62 |
| 27 | Ол Бойс Буенос Айрес | 9 | 14 | 0.64 |
| 28 | Понте Прета SP |
9 | 13 | 0.69 |
| 29 | Нафтан Новополоцк |
7 | 10 | 0.70 |
| 29 | Сандефьорд | 7 | 10 | 0.70 |
| 29 | Утсиктенс | 7 | 10 | 0.70 |
| 29 | Халмстад | 7 | 10 | 0.70 |
| 33 | Мара Шугър | 12 | 17 | 0.71 |
| 33 | Софапака | 12 | 17 | 0.71 |
| 35 | Делфин Манта |
10 | 14 | 0.71 |
| 35 | Лос Андес | 10 | 14 | 0.71 |
| 37 | Дедза Динамос | 5 | 7 | 0.71 |
| 37 | Крек Спортинг | 5 | 7 | 0.71 |
| 37 | СИВО Юнайтед | 5 | 7 | 0.71 |
| 40 | Акрон Толиати | 3 | 4 | 0.75 |
| 40 | Арджеш Питещ | 3 | 4 | 0.75 |
| 40 | Кьоге | 3 | 4 | 0.75 |
| 40 | Мачва Шабац | 3 | 4 | 0.75 |
| 40 | МФК Битча | 3 | 4 | 0.75 |
| 40 | СКА-Хабаровск | 3 | 4 | 0.75 |
| 40 | Славия | 3 | 4 | 0.75 |
| 40 | Спортист Своге |
3 | 4 | 0.75 |
| 40 | Уния Скерневице | 3 | 4 | 0.75 |
| 40 | Хробри Глогов | 3 | 4 | 0.75 |
| 40 | Хумене | 3 | 4 | 0.75 |
Само по гостувания
» Динамо Минск като гост 7 победи от 9 мача
» Генк 12 вкарани гола в 4 мача - 3.00 на мач
» Жрински Мостар само победи от 5 мача
» Локомотив Пловдив 6 загуби от 7 мача
» Лудогорец Разград няма загуба от 7 мача
» Динамо Тбилиси като гост само 1 загуба от 10 мача
» Сьондерийске 5 загуби от 6 мача
» ФКИ Левадия Талин като гост 11 победи от 13 мача
» КР Рейкявик като гост 32 вкарани гола в 10 мача - 3.20 на мач
» Викингур Рейкявик като домакин 8 победи от 10 мача
» Фрам Рейкявик като гост 7 победи от 10 мача
» КА Акурейри като домакин 7 загуби от 10 мача
» Астана като домакин 10 победи от 11 мача
» Шяуляй като гост няма победа от 13 мача
» Мондорф-ле-Бен само победи от 5 мача
» УНА Щрасен само победи от 5 мача
» Суифт Есперанж само загуби от 5 мача
» Реал Сиреци като домакин 4 равенства от 5 мача
» Камбур само загуби от 4 мача
» АЗ Алкмаар само победи от 4 мача
» МВВ Маастрихт само победи от 4 мача
» Лин Осло като домакин няма равенство от 10 мача
» Уленсакер Киса 56 получени гола в 17 мача - 3.29 на мач
» Левангер като гост 7 победи от 9 мача
» Подбескидзе като гост 3 равенства от 4 мача
» Каза Пиа нито един вкаран гол в 4 мача
» Акрон Толиати няма победа от 6 мача
» Локомотив Москва няма победа от 6 мача
» Ружомберок 5 загуби от 6 мача
» Марибор няма загуба от 7 мача
» Цървена Звезда Белград като домакин само победи от 4 мача
» Войводина Нови Сад като домакин само победи от 4 мача
» Земун 6 загуби от 7 мача
» Залаегерсег 5 загуби от 6 мача
» СЯК Академия като домакин само 1 победа от 10 мача
» Рудеш Загреб 15 получени гола в 5 мача - 3.00 на мач
» Злин само загуби от 6 мача
» Прибрам няма загуба от 6 мача
» Ивердон-Спорт няма загуба от 6 мача
» Питео като домакин няма победа от 9 мача
» Велес Сарсфийлд няма загуба от 7 мача
» Васко да Гама RJ като гост няма победа от 11 мача
» ИНКА-Аруба няма победа от 7 мача
» Санат Нафт Абадан 4 равенства от 5 мача
» Естеглал Техеран само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач
» Чадормалу Ардакан само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач
» Фордж като домакин 7 победи от 9 мача
» Депортиво Пасто 6 загуби от 7 мача
» Депортиво Саприса 5 победи от 6 мача
» Екхая като домакин само 2 получени гола в 6 мача - 0.33 на мач
» Америка Мексико 5 победи от 6 мача
» Спортиво Сан Лоренцо 7 загуби от 8 мача
» 2 де Майо няма загуба от 8 мача
» Куско няма равенство от 7 мача
» Спортинг Канзас Сити като гост 33 получени гола в 11 мача - 3.00 на мач
» О'Хигинс Ранкагуа като домакин няма равенство от 10 мача
» Коло-Коло Сантяго като гост 9 победи от 10 мача
» Ламонтвил Голдън Ероус нито един получен гол в 4 мача
» Кимчхон Сангму като домакин 8 равенства от 12 мача
» Куанджу като гост няма победа от 12 мача
» Гимпо като домакин 5 равенства от 8 мача
» Джеф Юнайтед Чиба само загуби от 5 мача
» Урава Ред Даймъндс 15 получени гола в 5 мача - 3.00 на мач
» Мачида Зелвия 15 вкарани гола в 5 мача - 3.00 на мач
» Имабари само загуби от 4 мача