Класация към четвъртък, 3 септември, 2026
Най-много вкарани голове
| № | Отбор | ГоловеГл | МачовеМч | СредноСр |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Аркадаг ФК |
75 | 18 | 4.17 |
| 2 | Хераклес |
16 | 4 | 4.00 |
| 3 | Йънг Бойс |
23 | 6 | 3.83 |
| 4 | Ал Хилал Рияд |
15 | 4 | 3.75 |
| 4 | ПСВ Айндховен |
15 | 4 | 3.75 |
| 6 | КР Рейкявик | 73 | 21 | 3.48 |
| 7 | ДАК Дунайска Стреда |
17 | 5 | 3.40 |
| 7 | Елгин Сити |
17 | 5 | 3.40 |
| 9 | Манагуа |
20 | 6 | 3.33 |
| 10 | АЗ Алкмаар | 13 | 4 | 3.25 |
| 10 | Лугано |
13 | 4 | 3.25 |
| 10 | Сент Етиен |
13 | 4 | 3.25 |
| 13 | Цървена Звезда Белград | 16 | 5 | 3.20 |
| 14 | Хаугесунд |
62 | 20 | 3.10 |
| 15 | Викингур Рейкявик | 65 | 21 | 3.10 |
| 15 | Афтурелдинг Мосфелсбаер |
64 | 21 | 3.05 |
| 17 | Рига ФК | 81 | 27 | 3.00 |
| 18 | Пари Нижни Новгород |
27 | 9 | 3.00 |
| 19 | ЛАСК Линц | 15 | 5 | 3.00 |
| 19 | Мачида Зелвия | 15 | 5 | 3.00 |
| 19 | Рапид Виена | 15 | 5 | 3.00 |
| 19 | Слован Братислава |
15 | 5 | 3.00 |
| 23 | Ал Насър Рияд |
12 | 4 | 3.00 |
| 23 | Генк | 12 | 4 | 3.00 |
| 23 | Спортинг Лисабон |
12 | 4 | 3.00 |
| 26 | Левски София |
20 | 7 | 2.86 |
| 27 | Бари Таун Юнайтед |
17 | 6 | 2.83 |
| 27 | Конас Кий |
17 | 6 | 2.83 |
| 27 | Минерос де Сакатекас |
17 | 6 | 2.83 |
| 27 | Славия Прага |
17 | 6 | 2.83 |
| 31 | Боръм Ууд |
14 | 5 | 2.80 |
| 31 | Кошице | 14 | 5 | 2.80 |
| 31 | Ред Бул Залцбург | 14 | 5 | 2.80 |
| 34 | Алмере Сити |
11 | 4 | 2.75 |
| 34 | Бристъл Роувърс |
11 | 4 | 2.75 |
| 34 | ВВВ Венло |
11 | 4 | 2.75 |
| 34 | Волендам |
11 | 4 | 2.75 |
| 34 | Го Ахед Игълс |
11 | 4 | 2.75 |
| 34 | Динамо Загреб |
11 | 4 | 2.75 |
| 34 | Карпати Лвов |
11 | 4 | 2.75 |
| 34 | Селтик |
11 | 4 | 2.75 |
| 34 | Унион Сент Жилоаз |
11 | 4 | 2.75 |
| 34 | Уулвърхямптън | 11 | 4 | 2.75 |
| 34 | Шефилд Уензди |
11 | 4 | 2.75 |
| 45 | Хьонефос | 46 | 17 | 2.71 |
| 46 | ФКИ Левадия Талин | 64 | 24 | 2.67 |
| 47 | Вейле |
16 | 6 | 2.67 |
| 47 | Дъ Ню Сейнтс |
16 | 6 | 2.67 |
| 47 | Петржалка Братислава |
16 | 6 | 2.67 |
| 47 | ЦСКА София |
16 | 6 | 2.67 |
Само по домакинства
| № | Отбор | ГоловеГл | МачовеМч | СредноСр |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Аркадаг ФК | 38 | 10 | 3.80 |
| 2 | КР Рейкявик | 41 | 11 | 3.73 |
| 3 | Пари Нижни Новгород | 18 | 5 | 3.60 |
| 4 | Цървена Звезда Белград | 14 | 4 | 3.50 |
| 5 | Викинг Ставангер | 27 | 8 | 3.38 |
| 6 | Викингур Рейкявик | 33 | 10 | 3.30 |
| 7 | Афтурелдинг Мосфелсбаер | 36 | 11 | 3.27 |
| 8 | Левски София |
13 | 4 | 3.25 |
| 8 | Минерос де Сакатекас | 13 | 4 | 3.25 |
| 8 | ЦСКА София | 13 | 4 | 3.25 |
| 11 | РФШ Рига | 42 | 13 | 3.23 |
| 12 | Боливар Ла Пас | 29 | 9 | 3.22 |
| 12 | Стабек |
29 | 9 | 3.22 |
| 12 | Хаугесунд |
29 | 9 | 3.22 |
| 12 | Бодьо Глимт | 28 | 9 | 3.11 |
| 16 | Конгсвингер |
31 | 10 | 3.10 |
| 16 | Хамарби | 31 | 10 | 3.10 |
| 18 | Рига ФК | 43 | 14 | 3.07 |
| 19 | Нашвил | 36 | 12 | 3.00 |
| 20 | Петрокуб Хинчещ | 15 | 5 | 3.00 |
| 21 | Депортиво Саприса | 12 | 4 | 3.00 |
| 21 | Славия Прага Б | 12 | 4 | 3.00 |
| 23 | Ранхайм | 32 | 11 | 2.91 |
| 23 | ФКИ Левадия Талин | 32 | 11 | 2.91 |
| 25 | Интер Маями | 29 | 10 | 2.90 |
| 25 | ХК Коупавогюр |
29 | 10 | 2.90 |
| 27 | Синсинати | 31 | 11 | 2.82 |
| 27 | Фрам Рейкявик | 31 | 11 | 2.82 |
| 27 | ЮЯК Ювяскюля | 31 | 11 | 2.82 |
| 30 | Хьонефос | 25 | 9 | 2.78 |
| 31 | Лунд | 22 | 8 | 2.75 |
| 32 | Несебър | 11 | 4 | 2.75 |
| 32 | Университатя Крайова | 11 | 4 | 2.75 |
| 34 | Филкир Рейкявик | 30 | 11 | 2.73 |
| 35 | Брей Уондърърс |
38 | 14 | 2.71 |
| 36 | Юргорден | 27 | 10 | 2.70 |
| 37 | Универсидад Католика | 29 | 11 | 2.64 |
| 38 | Универсидад Католика Кито |
34 | 13 | 2.62 |
| 39 | Нефтчи Фергана | 26 | 10 | 2.60 |
| 39 | Стрьомгодсет | 26 | 10 | 2.60 |
| 41 | Силвър Страйкърс | 18 | 7 | 2.57 |
| 42 | РоПС Рованиеми | 28 | 11 | 2.55 |
| 42 | Тротур Рейкявик | 28 | 11 | 2.55 |
| 44 | Корк Сити | 38 | 15 | 2.53 |
| 45 | Сан Диего | 30 | 12 | 2.50 |
| 46 | Атвидаберг | 25 | 10 | 2.50 |
| 46 | Нярдвик |
25 | 10 | 2.50 |
| 48 | Братвог |
20 | 8 | 2.50 |
| 48 | Левангер | 20 | 8 | 2.50 |
| 50 | ЦСКА 1948 София | 10 | 4 | 2.50 |
Само по гостувания
| № | Отбор | ГоловеГл | МачовеМч | СредноСр |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Аркадаг ФК |
37 | 8 | 4.62 |
| 2 | КР Рейкявик | 32 | 10 | 3.20 |
| 3 | Хаугесунд | 33 | 11 | 3.00 |
| 4 | Рига ФК | 38 | 13 | 2.92 |
| 5 | Викингур Рейкявик | 32 | 11 | 2.91 |
| 6 | Хамарби ТФФ |
26 | 9 | 2.89 |
| 7 | Афтурелдинг Мосфелсбаер |
28 | 10 | 2.80 |
| 8 | Ейдсволд ТФ |
22 | 8 | 2.75 |
| 9 | Стрьомгодсет |
27 | 10 | 2.70 |
| 10 | АФК Ескилстюна |
24 | 9 | 2.67 |
| 10 | МЛ Витебск | 24 | 9 | 2.67 |
| 10 | Сириус |
24 | 9 | 2.67 |
| 13 | Ахал Анау |
21 | 8 | 2.62 |
| 13 | Хьонефос | 21 | 8 | 2.62 |
| 15 | Индепендиенте дел Вале |
33 | 13 | 2.54 |
| 16 | Атлетико Насионал | 10 | 4 | 2.50 |
| 17 | ФКИ Левадия Талин | 32 | 13 | 2.46 |
| 18 | Зимбру Кишинев | 12 | 5 | 2.40 |
| 19 | Киелсос |
19 | 8 | 2.38 |
| 20 | Клаксвик | 23 | 10 | 2.30 |
| 20 | Фалкенберг |
23 | 10 | 2.30 |
| 20 | Фрам Рейкявик | 23 | 10 | 2.30 |
| 23 | Интер Маями | 27 | 12 | 2.25 |
| 24 | Квик Халден |
18 | 8 | 2.25 |
| 25 | Зенит Санкт Петербург | 9 | 4 | 2.25 |
| 25 | Пари Нижни Новгород |
9 | 4 | 2.25 |
| 25 | Университарио де Депортес | 9 | 4 | 2.25 |
| 28 | АФК Малмьо | 20 | 9 | 2.22 |
| 28 | Йерв Гримстад |
20 | 9 | 2.22 |
| 28 | Левангер | 20 | 9 | 2.22 |
| 28 | Стокхолм Интернационале | 20 | 9 | 2.22 |
| 32 | Сеул | 31 | 14 | 2.21 |
| 33 | Конгсвингер | 22 | 10 | 2.20 |
| 34 | Стабек | 24 | 11 | 2.18 |
| 35 | Бодьо Глимт |
19 | 9 | 2.11 |
| 35 | Бран Берген | 19 | 9 | 2.11 |
| 35 | Нефтчи Фергана |
19 | 9 | 2.11 |
| 35 | Трелеборг | 19 | 9 | 2.11 |
| 39 | Ванкувър Уайткепс | 21 | 10 | 2.10 |
| 39 | Рунавик | 21 | 10 | 2.10 |
| 39 | Хеслехолм | 21 | 10 | 2.10 |
| 42 | Фламенго RJ | 26 | 13 | 2.00 |
| 43 | Тампере Юнайтед | 22 | 11 | 2.00 |
| 44 | Коло-Коло Сантяго | 20 | 10 | 2.00 |
| 44 | Од БК | 20 | 10 | 2.00 |
| 44 | Тротур Рейкявик |
20 | 10 | 2.00 |
| 47 | Арланда | 18 | 9 | 2.00 |
| 48 | Олуейс Реди Ла Пас | 16 | 8 | 2.00 |
| 48 | Рана | 16 | 8 | 2.00 |
| 48 | Тромсьо | 16 | 8 | 2.00 |
» Ислоч Минск като домакин 6 победи от 7 мача
» БАТЕ Борисов като гост 6 равенства от 9 мача
» Вихрен Сандански няма загуба от 6 мача
» Паневежис като гост 10 загуби от 13 мача
» Раков Ченстохова само загуби от 4 мача
» Бодрум 3 равенства от 4 мача
» Бокели Котор само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач
» Лугано само победи от 4 мача
» Юргорден като гост 5 победи от 8 мача
» Индепендиенте дел Вале като гост 12 победи от 13 мача
» Файр Сепаси Шираз 3 равенства от 4 мача
» Мес Шахр-е Бабак 3 равенства от 4 мача
» АРТ Мунисипал Халапа 6 загуби от 7 мача
» Ранчо Сантана 6 загуби от 7 мача
» Олимпия Асунсион няма равенство от 7 мача
» Ал Халеедж Сайхат 3 равенства от 4 мача
» Депортес Лимаче като домакин няма равенство от 9 мача