Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
март '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
       
Топ факти за деня

Ливърпул като домакин няма загуба от 14 мача

Валядолид Б като гост няма победа от 13 мача

Спортинг Хихон Б като домакин няма загуба от 13 мача

Ювентус 21 победи от 25 мача

Наполи 22 победи от 26 мача

Кремонезе като гост 9 равенства от 14 мача

Терамо като гост 8 равенства от 12 мача

Пари Сен Жермен 23 победи от 27 мача

Капаз Ганджа като домакин няма победа от 7 мача

Карабах Агдам като гост 6 победи от 7 мача

Витез като гост само загуби от 10 мача

Лия Атлетик 17 загуби от 20 мача

Партизан Белград като гост 10 победи от 12 мача

Цървена Звезда Белград като домакин 11 победи от 12 мача

Газиантепспор като домакин няма победа от 11 мача

ПСВ Айндховен 21 победи от 25 мача

Виктория Пилзен като гост няма загуба от 9 мача

Сигма Оломоуц като домакин само 2 получени гола в 9 мача - 0.22 на мач

Шафхаузен няма равенство от 22 мача

Брихин Сити няма победа от 25 мача

Сидни като гост 8 победи от 10 мача

Арсенал Саранди като домакин само 2 вкарани гола в 8 мача - 0.25 на мач

Химнасия Хухуй като гост 6 равенства от 7 мача

Спорт Бойс Уорнес няма победа от 5 мача

Бояка Чико няма победа от 5 мача

Платинум Старс като домакин само 1 вкаран гол в 10 мача - 0.10 на мач

Анкета

На кое място ще завърши България в своята група в Лигата на Нациите на УЕФА?

ТВ програма
Nova Sport
Етър Велико Търново - Черно море 12:30 на живо
F Plus
Виляреал - Жирона
14:00 на живо
Diema Sport 2
Бърнли - Евертън
14:30 на живо
Diema Sport
Левски София - Берое
15:00 на живо
EuroSport 2
Шалке 04 - Херта Берлин
16:30 на живо
Diema Sport 2
Тотнъм - Хъдърсфийлд
17:00 на живо
F Plus
Севиля - Атлетик Билбао
17:15 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Септември София 17:30 на живо
Nova Sport
Троа - Пари Сен Жермен
18:00 на живо
EuroSport 2
Волфсбург - Байер Леверкузен 18:30 на запис
Ring.BG
Лацио - Ювентус
19:00 на живо
Diema Sport 2
Ливърпул - Нюкасъл
19:30 на живо
EuroSport 2
РБ Лайпциг - Борусия Дортмунд 19:30 на живо
F Plus
Депортиво Ла Коруня - Ейбар 19:30 на живо
Diema Sport
Нотингам Форест - Бирмингам 20:00 на запис
Diema Sport
Уулвърхямптън - Рединг
21:45 на запис
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Хетафе
21:45 на живо
Ring.BG
Наполи - Рома
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за събота, 3 март, 2018 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Бърнли - Евертън 2 - 1 2.47 2.99 3.25
17:00 Лестър - Борнемут 1 - 1 1.88 3.61 4.21
17:00 Саутхямптън - Сток Сити 0 - 0 1.71 3.61 5.34
17:00 Суонзи - Уест Хям 4 - 1 2.62 3.06 2.98
17:00 Тотнъм - Хъдърсфийлд 2 - 0 1.17 7.42 17.34
17:00 Уотфорд - Уест Бромич 1 - 0 2.11 3.25 3.78
19:30 Ливърпул - Нюкасъл 2 - 0 1.21 6.94 13.80
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Астън Вила - Куинс Парк Рейнджърс отл. 1.73 3.57 4.92
17:00 Барнзли - Норич отл. 3.15 3.20 2.31
17:00 Болтън - Престън 1 - 3 3.97 3.17 2.02
17:00 Брентфорд - Кардиф отл. 2.35 3.35 2.95
17:00 Бристъл Сити - Шефилд Уензди 4 - 0 1.71 3.65 4.94
17:00 Дарби Каунти - Фулъм 1 - 2 2.47 3.36 2.79
17:00 Ипсуич - Хъл Сити отл. 2.45 3.14 2.99
17:00 Милуол - Съндърланд 1 - 1 1.63 3.67 5.78
17:00 Нотингам Форест - Бирмингам 2 - 1 1.98 3.23 4.04
17:00 Шефилд Юнайтед - Бъртън Албион отл. 1.45 4.08 7.46
19:30 Уулвърхямптън - Рединг отл. 1.40 4.43 8.35
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Блекпул - Нортхямптън Таун отл. 1.83 3.45 4.23
17:00 Брадфорд Сити - Портсмут отл. 2.47 3.20 2.74
17:00 Джилингам - Родъръм Юнайтед отл. 3.47 3.34 2.04
17:00 Донкастър - Бъри отл. 2.32 3.22 3.00
17:00 Милтън Кийнс Донс - Бристол Роувърс 0 - 1 2.58 3.30 2.60
17:00 Оксфорд Юнайтед - Флийтууд Таун отл. 2.12 3.30 3.27
17:00 Рочдейл - Плимут отл. 2.22 3.25 3.12
17:00 Саутенд - Уолсол 0 - 3 1.90 3.39 3.97
17:00 Скънторп - Олдъм 0 - 2 1.94 3.40 3.77
17:00 Уимбълдън - Чарлтън отл. 2.69 3.13 2.60
17:00 Шросбъри Таун - Питърбъро отл. 2.20 3.19 3.25
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Барнет - Порт Вейл отл. 2.34 3.19 2.94
17:00 Екзитър - Честърфийлд отл. 2.00 3.40 3.48
17:00 Карлайл - Гримсби Таун 2 - 0 1.90 3.40 3.89
17:00 Кембридж Юнайтед - Лутън Таун 1 - 1 3.47 3.30 2.05
17:00 Ковънтри - Линкълн Сити отл. 2.45 3.08 2.92
17:00 Кроули Таун - Уикъмб отл. 3.20 3.29 2.18
17:00 Крю Александра - Форест Грийн Роувърс отл. 2.17 3.30 3.21
17:00 Моркамб - Колчестър отл. 2.68 3.22 2.51
17:00 Нюпорт Каунти - Акрингтън Стенли отл. 2.53 3.20 2.65
17:00 Стивънидж Бороу - Мансфийлд Таун отл. 2.92 3.15 2.40
17:00 Суиндън - Йоувил отл. 1.74 3.64 4.44
17:00 Челтнъм Таун - Нотс Каунти отл. 2.43 3.27 2.79
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:30 Боръм Ууд - Макълсфийлд Таун отл. 1.97 3.23 3.58
17:00 Алдършот Таун - Хартлипул отл. 1.48 3.87 6.18
17:00 Бароу - Ийстли отл. 2.09 3.35 3.15
17:00 Гайзли - Дагенъм и Редбридж отл. 3.13 3.36 2.10
17:00 Доувър Атлетик - Лейтън Ориент 1 - 0 2.42 3.24 2.74
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Рексъм отл. 2.11 3.20 3.27
17:00 Мейдънхед Юнайтед - Уокинг отл. 1.77 3.47 4.21
17:00 Солихъл Муурс - Мейдстоун Юнайтед отл. 2.11 3.25 3.18
17:00 Торки Юнайтед - Файлд отл. 3.09 3.26 2.15
17:00 Транмиър Роувърс - Гейтсхед отл. 1.58 3.68 5.31
17:00 Халифакс Таун - Сътън Юнайтед отл. 3.63 3.30 1.93
17:00 Честър - Бромли отл. 3.40 3.31 2.01
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Айнтрахт Франкфурт - Хановер 96 1 - 0 1.73 3.68 4.75
16:30 Аугсбург - Хофенхайм 0 - 2 2.79 3.30 2.50
16:30 Волфсбург - Байер Леверкузен 1 - 2 3.39 3.46 2.08
16:30 Хамбургер - Майнц 05 0 - 0 2.22 3.22 3.32
16:30 Шалке 04 - Херта Берлин 1 - 0 1.61 3.73 5.84
19:30 РБ Лайпциг - Борусия Дортмунд 1 - 1 2.34 3.51 2.88
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Зандхаузен - Ерцгебирге Ауе 1 - 1 1.96 3.18 3.98
14:00 Нюрнберг - Гройтер Фюрт 0 - 2 1.77 3.49 4.44
14:00 Холщайн Кил - Дуисбург 5 - 0 1.77 3.66 4.13
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Вюрцбургер Кикерс - Аален 2 - 2 1.71 3.44 4.59
15:00 Зоненхоф Гроссашпах - Унтерхахинг 1 - 2 2.57 3.20 2.55
15:00 Кемницер - Веен Висбаден отл. 3.85 3.39 1.86
15:00 Магдебург - Цвикау отл. 1.44 4.04 6.66
15:00 Мепен - Карл Цайс Йена отл. 2.25 3.14 3.07
15:00 Пройсен Мюнстер - Падерборн 1 - 1 3.06 3.15 2.23
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Виляреал - Жирона 0 - 2 1.68 3.68 5.29
17:15 Севиля - Атлетик Билбао 2 - 0 1.65 3.82 5.29
19:30 Депортиво Ла Коруня - Ейбар 1 - 1 2.72 3.28 2.62
19:30 Леганес - Малага 2 - 0 2.13 3.00 3.99
21:45 Реал Мадрид - Хетафе 3 - 1 1.20 6.84 12.54
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Нумансия - Сарагоса 1 - 2 1.95 3.17 3.96
19:00 Културал Леонеса - Реус Депортиу 2 - 0 2.11 3.01 3.60
19:00 Осасуна - Кадис 1 - 0 1.99 2.93 4.13
21:00 Луго - Гранада 2 - 1 3.17 3.07 2.26
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Селта Виго Б - Фуенлабрада 2 - 1 3.31 3.04 2.10
17:45 Серседа - Валядолид Б 0 - 3 2.70 3.01 2.46
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Реал Сосиедад Б - Осасуна Б 0 - 0 1.40 4.10 6.41
17:30 Спортинг Хихон Б - Баракалдо 2 - 0 2.01 2.96 3.66
18:00 Аренас Клуб де Гечо - Каудал Депортиво 2 - 1 1.53 3.65 5.53
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
18:00 Валенсия Местая - Корнеля 3 - 3 2.36 2.98 2.84
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
17:00 Кордоба Б - Бадахос 1 - 1 2.47 2.95 2.72
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 СПАЛ - Болоня 1 - 0 2.40 3.07 3.15
19:00 Лацио - Ювентус 0 - 1 3.32 3.18 2.23
21:45 Наполи - Рома 2 - 4 1.56 3.96 5.86
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Асколи - Салернитана 1 - 3 2.33 3.03 3.10
16:00 Бреша - Виртус Ентела отл. 1.93 3.16 4.04
16:00 Парма - Палермо отл. 2.39 2.89 3.16
16:00 Про Верчели - Перуджа отл. 3.05 2.91 2.44
16:00 Специя - Чезена 1 - 2 1.80 3.17 4.73
16:00 Тернана - Кремонезе 2 - 1 3.14 3.10 2.27
16:00 Фрозиноне - Новара 1 - 0 1.62 3.56 5.38
16:00 Читадела - Пескара 2 - 0 1.84 3.44 4.05
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Алесандрия - Арцакена отл. 1.53 3.56 5.75
15:30 Витербезе - Пиаченца отл. 1.80 3.26 4.07
15:30 Гаворано - Пиза 1 - 0 4.23 3.15 1.81
15:30 Карарезе - Джиана Ерминио 2 - 2 2.02 3.18 3.38
15:30 Ливорно - Кунео 0 - 1 1.29 4.31 9.58
15:30 Лукезе - Пистоезе отл. 2.17 3.04 3.17
15:30 Монца 1912 - Прато отл. 1.36 4.06 7.80
15:30 Олбия - Арецо отл. 1.76 3.08 4.50
15:30 Про Пиаченца - Сиена отл. 4.18 3.06 1.84
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
17:30 Падуа - Терамо 0 - 2 1.33 4.22 8.34
17:30 Самбенедетезе - Ренате 2 - 0 1.85 3.06 4.15
19:30 Алма Ювентус Фано - Губио отл. 2.30 2.96 2.98
19:30 Порденоне - Албинолефе 0 - 0 2.08 3.10 3.30
19:30 Реджиана - Местре отл. 1.90 3.09 3.93
19:30 Сантарканджело - Судтирол отл. 3.11 2.98 2.23
19:30 ФералпиСало - Равена отл. 1.69 3.28 4.82
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Акрагас - Лече 0 - 2 6.56 4.05 1.41
15:30 Трапани - Расинг Фонди 3 - 1 1.30 4.54 8.35
15:30 Юве Стабия - Сикула Леонцио 3 - 0 1.80 3.22 4.14
17:30 Виртус Франкавила - Паганезе 0 - 0 1.71 3.24 4.74
17:30 Катания - Сиракуза 1 - 0 1.79 3.19 4.25
17:30 Матера - Катанзаро 2 - 1 1.77 3.26 4.25
17:30 Монополи 1966 - Казертана 1 - 1 2.01 2.99 3.66
17:30 Ренде 1968 - Бишелие 1913 1 - 1 1.96 2.99 3.88
17:30 Фиделис Андрия - Реджина 0 - 0 2.22 2.88 3.26
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Троа - Пари Сен Жермен 0 - 2 8.06 4.90 1.36
21:00 Амиен - Рен 0 - 2 3.25 3.04 2.33
21:00 Анже - Гингам 3 - 0 1.98 3.20 4.07
21:00 Метц - Тулуза 1 - 1 2.65 3.07 2.77
21:00 Сент Етиен - Дижон 2 - 2 1.68 3.57 5.25
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Ним - Париж ФК 2 - 1 1.68 3.32 5.12
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
16:00 Шоле - Гренобъл Фут 38 1 - 1 3.69 3.03 1.96
18:00 Кретей-Луситанос - Шамбли отл. 2.56 2.97 2.63
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:00 ЛАСК Линц - Щурм Грац 0 - 2 2.08 3.17 3.48
19:30 Аустрия Виена - Волфсбергер 2 - 0 1.76 3.48 4.41
19:30 Матерсбург - Адмира Вакер Мьодлинг 3 - 2 1.81 3.56 4.00
19:30 Санкт Пьолтен - Алтах 1 - 2 2.75 3.08 2.53
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:00 Лиферинг Залцбург - Рийд 1 - 1 2.82 3.27 2.26
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Капаз Ганджа - Сабаил Баку 2 - 1 2.82 2.98 2.33
16:30 Сумгаит - Карабах Агдам 1 - 1 5.56 3.34 1.57
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:00 Ваасланд-Беверен - Генк 0 - 1 3.17 3.36 2.16
21:00 Зулте Варегем - Андерлехт 2 - 3 3.06 3.40 2.19
21:00 КАА Гент - Остенде 2 - 3 1.56 3.82 5.71
21:00 Клуб Брюж - Кортрийк 2 - 1 1.32 5.23 7.74
21:00 Роял Антверпен - Ойпен 2 - 0 2.19 3.33 3.14
21:00 Роял Ексел Мускрон - Локерен 1 - 2 2.34 3.30 2.88
21:00 Стандарт Лиеж - Мехелен 3 - 2 1.61 3.79 5.30
21:00 Шарлероа - Сент Трюиден 0 - 0 1.99 3.28 3.75
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 ГОШК Габела - Витез 2 - 0 1.32 4.31 7.59
15:30 Жрински Мостар - Железничар Сараево 1 - 0 2.02 3.05 3.39
15:30 Крупа - ФК Сараево 1 - 2 3.57 3.18 1.90
15:30 Радник Биелина - Широки Брег 1 - 0 2.77 3.09 2.29
15:30 Слобода Тузла - Борац Баня Лука 1 - 1 1.49 3.59 5.89
15:30 Челик Зеница - Младост Добой Какан 0 - 3 1.62 3.89 4.25
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
12:30 Етър Велико Търново - Черно море 1 - 1 2.53 3.04 2.67
15:00 Левски София - Берое 0 - 0 1.50 3.91 5.81
17:30 Лудогорец Разград - Септември София 1 - 0 1.09 8.00 15.89
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
19:15 Сейнт Джоузеф - Лайънс Гибралтар 4 - 2 - - -
21:30 Юръп - Гибралтар Финикс отл. - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Чихура Сачхере - Колхети-1913 Поти 6 - 1 1.49 3.93 5.02
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Платаниас - Ламия 1 - 2 2.60 2.80 2.95
17:15 Керкира Корфу - Пас Янина 1 - 1 2.51 2.94 2.93
19:30 Атромитос - Ксанти 1 - 0 1.53 3.54 6.93
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 ОФИ Крит - Анагениси Кардица 1 - 0 1.09 6.95 17.61
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Лингби - Хобро 0 - 3 2.92 3.20 2.38
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Куресааре - Нарва Транс 0 - 5 4.95 4.03 1.49
13:00 Флора Талин - Тулевик Вилянди 1 - 0 1.03 11.19 21.45
16:00 ФКИ Левадия Талин - Пайде Линнамеесконд 1 - 1 1.05 9.53 18.48
19:00 Талина Калев - Таммека Тарту 0 - 1 2.42 3.17 2.55
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Макаби Петах Тиква - Апоел Раанана 3 - 2 1.73 3.45 4.02
18:10 Бней Сахнин - Бней Йехуда 2 - 2 2.51 3.03 2.61
18:10 Макаби Нетаня - Апоел Ашкелон 2 - 0 1.46 3.99 5.80
20:30 МС Ашдод - Макаби Тел Авив 0 - 0 6.28 4.16 1.42
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Коб Рамблърс - Голуей ФК отл. 2.71 3.38 2.34
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Аполон Лимасол - АЕЛ Лимасол 5 - 1 1.54 3.57 5.48
19:00 АЕК Ларнака - Анортозис 2 - 2 2.10 3.21 3.12
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 Олимпиакос Никозия - Докса Катокопия 0 - 1 2.55 3.32 2.36
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Прищина - Трепча 89 Митровица 2 - 0 - - -
14:00 Фламуртари Прищина - Лапи Подуево 2 - 1 - - -
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кауно Жалгирис - ФК Тракай 1 - 4 8.94 4.92 1.24
15:00 Судува Мариямполе - ФК Паланга 2 - 0 - - -
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Мондорф-ле-Бен - Жюнес Еш отл. 1.82 3.64 3.36
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Шкендия 79 Тетово - Победа Прилеп 3 - 0 - - -
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Биркиркара - Лия Атлетик 2 - 1 1.09 8.70 11.78
15:00 Флориана - Моста ФК 5 - 0 1.33 4.50 6.98
17:00 Сейнт Андрюс ФК - Нашар Лайънс 0 - 0 2.32 3.23 2.63
17:00 Таршин Рейнбоус - Валета 0 - 2 11.54 7.95 1.11
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Шльонск Вроцлав - Сандеця Нови Сонч 0 - 0 1.80 3.43 4.27
19:00 Корона Келце - Погон Шчечин 0 - 0 2.30 3.15 3.08
21:30 Пяст Гливице - Гурник Забже 0 - 3 2.33 3.19 2.99
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Пуща Неполомице - ГКС Катовице отл. 2.42 2.99 2.81
18:00 ГКС Тихи - Хробри Глогов 2 - 1 2.16 3.08 3.18
18:00 Гурник Ленчна - Вигри Сувалки 0 - 1 2.30 2.98 3.04
18:00 Олимпия Груджьондз - Стал Мелец отл. 2.69 3.01 2.51
18:00 Погон Шедълце - Заглембие Сосновец 0 - 1 2.79 3.20 2.31
18:45 Подбескидзе - Стомил Олщин 1 - 0 1.79 3.27 4.20
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Фейрензе - Боавища 3 - 0 2.81 2.89 2.64
20:15 Бенфика - Маритимо 5 - 0 1.13 7.21 16.25
22:30 Ещорил Прая - Спортинг Брага 0 - 6 3.99 3.44 1.85
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
17:00 Спортинг Лисабон Б - Ароука 0 - 2 3.39 3.11 2.08
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 ЦСКА Москва - Урал Свердловска област 1 - 0 1.34 4.32 9.21
15:30 Зенит Санкт Петербург - Амкар Перм 0 - 0 1.23 5.15 12.74
18:00 ФК Краснодар - ФК Ростов 3 - 1 1.89 3.13 4.34
Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Рез. 1 X 2
17:00 Балимина Юнайтед - Ларн отл. 1.49 4.10 4.99
17:00 Гленавон - Лоугал 1 - 2 1.17 6.18 10.23
17:00 Коулрейн - Гленторан отл. 1.40 4.36 6.03
17:00 Линфийлд - Клифтънвил отл. 2.02 3.50 3.11
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 ДАК Дунайска Стреда - Спартак Търнава 0 - 0 2.13 3.17 3.07
15:00 Земплин Михаловце - Жилина 1 - 0 3.61 3.37 1.85
15:00 Злате Моравце - Тренчин 1 - 4 3.29 3.32 1.97
15:00 Нитра - Слован Братислава 0 - 1 5.64 3.70 1.50
15:00 Сеница - Железарна Подбрезова 1 - 0 2.51 3.16 2.53
15:00 Татран Прешов - Ружомберок 0 - 0 4.46 3.71 1.61
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Рудар Веление - Анкаран Хрватини отл. 1.51 4.03 5.00
16:00 Триглав - Марибор отл. 6.55 4.84 1.33
18:00 Домжале - Целие отл. 1.61 3.61 4.64
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Земун - Явор Иваница 0 - 2 1.82 2.95 4.32
15:30 Раднички Ниш - Партизан Белград 1 - 0 4.22 3.35 1.71
16:00 Напредак Крушевац - Войводина Нови Сад 1 - 0 2.30 3.08 2.79
16:00 Рад Белград - Борац Чачак 5 - 0 1.80 3.32 3.87
16:00 Радник Сурдулица - Мачва Шабац 2 - 1 1.47 3.60 6.07
16:00 Чукарички - Бачка Бачка Паланка 5 - 0 1.26 4.56 9.17
17:30 Цървена Звезда Белград - Вождовац Белград 2 - 1 1.16 6.00 11.12
18:00 Младост Лучани - Спартак Суботица 2 - 0 2.19 3.03 3.02
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Касъмпаша - Османлиспор 1 - 1 2.09 3.46 3.20
15:00 Истанбул Башакшехир - Гьозтепе 2 - 0 1.39 4.54 7.37
18:00 Кардемир Карабукспор - Галатасарай 0 - 7 10.59 6.12 1.22
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 Газиантепспор - Балъкесирспор 1 - 3 9.14 5.36 1.24
12:00 Денизлиспор - Манисаспор 2 - 2 1.32 4.59 7.96
14:30 Ескишехирспор - Адана Демирспор 2 - 2 2.00 3.40 3.28
14:30 Самсунспор - Ризеспор 0 - 0 3.62 3.21 1.97
Уелс - Купа на Уелс Уелс - Купа на Уелс Рез. 1 X 2
16:30 Кармартън Таун - Абъристуит Таун отл. 2.60 3.42 2.35
16:30 Конас Кий - Дъ Ню Сейнтс отл. 4.11 3.58 1.73
16:30 Ландидно - Нютаун отл. 2.35 3.32 2.65
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ворскла Полтава - Черноморец Одеса 2 - 1 1.36 4.16 7.92
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Балмазуйварош - Пакш 0 - 0 2.32 3.03 2.95
18:00 Диошдьор - Ференцварош 2 - 1 3.55 3.28 1.95
18:00 Пушкаш Академи - Дебрецен 0 - 0 2.02 3.26 3.35
18:00 Уйпещ - Мезьокьовешд 2 - 3 1.61 3.46 5.29
18:00 Халадаш Сомбатхей - Вашаш Будапеща 3 - 0 2.34 3.17 2.79
20:30 Хонвед Будапеща - МОЛ Види отл. 3.35 3.31 2.01
Фарьорски острови - Суперкупа Фарьорски острови - Суперкупа Рез. 1 X 2
21:45 Викингур Гота** - Рунавик 1 - 1 - - -
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
15:00 ПЕПО Лапеенранта - Хонка 0 - 3 11.45 7.00 1.15
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Екселсиор - АЗ Алкмаар 1 - 2 5.76 4.25 1.49
19:30 ПСВ Айндховен - Утрехт 3 - 0 1.38 4.67 7.25
21:45 НАК Бреда - Фейенорд 2 - 1 5.37 4.09 1.55
21:45 Хееренвеен - Вилем II 2 - 0 1.44 4.30 6.66
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Хайдук Сплит - Рудеш Загреб 1 - 0 1.31 4.81 7.60
18:00 Осиек - Интер Запрешич отл. 1.41 3.91 7.37
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Баник Острава - Виктория Пилзен отл. 3.68 3.27 1.93
16:00 Височина Ихлава - Теплице 3 - 1 2.63 3.11 2.55
16:00 Сигма Оломоуц - Словачко 1 - 0 1.60 3.59 5.14
16:00 Слован Либерец - Карвина 2 - 2 1.62 3.62 4.97
16:00 Фастав Злин - Баумит Яблонец 0 - 4 2.28 3.08 3.00
19:00 Млада Болеслав - Славия Прага 0 - 3 4.54 3.46 1.71
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Пардубице - Храдец Кралове отл. 2.55 3.18 2.49
11:15 Тринец - Фридек-Мистек отл. 1.40 3.93 7.26
15:30 МАС Таборско - Баник Соколов отл. 2.23 3.17 2.89
16:00 Опава - Усти над Лабем отл. 1.29 4.94 7.94
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Базел - Цюрих отл. 1.60 3.77 5.05
20:00 Грасхопърс - Лозана Спорт 0 - 0 1.74 3.59 4.31
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:00 Шафхаузен - Киасо 2 - 1 1.88 3.41 3.60
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
15:00 Дегерфорш - Фрей Тебю 3 - 1 2.25 3.44 2.78
15:00 Йостерсунд - Калмар 3 - 0 1.31 4.80 7.62
15:00 Трелеборг - Атвидаберг 3 - 0 1.24 5.42 9.77
15:00 Юргорден - Йонкьопинг Содра 1 - 0 1.26 5.18 8.94
17:00 Вернаму - Норбю 1 - 0 1.87 3.67 3.46
17:00 Норкьопинг - Йоребро 2 - 2 1.47 4.15 5.63
17:00 Хакен - Сундсвал 1 - 1 1.32 4.89 7.40
17:00 Хелзинборг - Твоокерш 3 - 0 1.19 6.11 11.15
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Рос Каунти - Партик Тисъл отл. 2.20 3.20 3.22
17:00 Сейнт Джонстън - Хамилтън отл. 1.92 3.22 4.07
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Дънфърмлин - Ливингстън отл. 2.42 3.16 2.71
17:00 Инвърнес КТ - Брихин Сити отл. 1.28 5.03 8.66
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Куинс парк ФК отл. 1.98 3.28 3.42
17:00 Алоа Атлетик - Ийст Файф отл. 1.73 3.53 4.14
17:00 Арброут - Еър Юнайтед отл. 2.59 3.29 2.42
17:00 Еърдри - Странрар отл. 2.43 3.24 2.64
17:00 Форфар Атлетик - Рейт Роувърс отл. 5.09 3.90 1.54
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Берик Рейнджърс - Стърлинг Албиън отл. 2.90 3.30 2.21
17:00 Единбург Сити - Каудънбийт отл. 1.95 3.22 3.57
17:00 Клайд - Елгин Сити отл. 2.26 3.24 2.86
17:00 Монтроуз - Анан Атлетик отл. 1.92 3.38 3.50
17:00 Питърхед - Стенхаусмюър отл. 1.51 3.93 5.36
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
14:30 Селтик - Грийнок Мортън 3 - 0 1.06 10.55 22.92
17:00 Абърдийн - Килмарнък 1 - 1 1.69 3.49 4.82
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:35 Нюкасъл Юнайтед Джетс - Сидни 2 - 1 3.44 3.56 1.99
10:50 Бризбейн Роар - Аделаида Юнайтед 1 - 0 2.42 3.37 2.74
Алжир - Купа на Алжир Алжир - Купа на Алжир Рез. 1 X 2
17:00 УСМ Бел-Абес - ЖС Саура 2 - 1 1.88 3.07 3.95
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:00 Арсенал Саранди - Ланус 2 - 1 2.42 2.95 2.92
00:00 Белграно Кордоба - Патронато Парана 2 - 2 1.81 3.13 4.45
02:15 Колон Санта Фе - Хуракан Буенос Айрес 0 - 0 2.17 2.99 3.34
22:00 Сан Лоренцо де Алмагро - Унион Санта Фе 0 - 0 1.87 3.10 4.27
22:00 Тигре Виктория - Талерес Кордоба 0 - 0 2.75 2.96 2.56
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
22:00 Браун Адроге - Сармиенто Хунин 2 - 1 2.01 3.02 3.69
22:00 Фландрия - Химнасия Хухуй 0 - 0 2.40 2.72 3.16
22:05 Ол Бойс Буенос Айрес - Депортиво Морон 0 - 1 2.31 2.92 3.10
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Аурора Кочабамба - Сан Хосе Оруро 1 - 1 1.71 3.45 4.26
23:15 Спорт Бойс Уорнес - Стронгест Ла Пас 3 - 2 3.26 3.30 2.00
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Замора Баринас - Академия Пуерто Кабейо отл. - - -
23:00 Естудиантес де Каракас - Депортиво Тачира 1 - 0 3.70 3.17 1.89
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Петапа - Гуастатоя 0 - 1 1.90 3.25 3.50
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:30 Барселона Гуаякил - Индепендиенте дел Вале 0 - 0 1.73 3.33 4.42
19:00 Аукас Кито - Ел Национал Кито 3 - 0 1.94 3.23 3.67
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
14:00 Чърчил Брадърс Гоа - Мохун Баган Калкута 1 - 2 3.25 3.17 2.07
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:30 Ченайин - Мумбай Сити 1 - 0 2.23 3.52 2.86
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
14:00 Естеглал Хузестан - Нафт Техеран 1 - 0 2.48 2.67 2.93
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
17:00 Катар СК Доха - Ум Салал 2 - 2 2.74 3.46 2.19
19:10 Ал-Араби Доха - Ал-Маркия Доха 3 - 1 2.05 3.42 3.03
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
09:30 Чунцин Лифан - Пекин Ренхе 1 - 0 2.06 3.14 3.43
13:35 Тиендзин Теда - Хъбей Чайна Форчън 1 - 1 3.18 3.24 2.14
13:35 Шанхай ШИПГ - Далиан Ифан 8 - 0 1.29 5.00 8.29
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
02:45 Бояка Чико - Онсе Калдас 2 - 2 3.58 2.96 2.07
21:00 Енвигадо - Леонес 1 - 1 1.55 3.42 5.99
23:00 Хагуарес де Кордоба - Патриотас Бояка 0 - 0 1.95 2.97 3.94
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Кармелита - Сантос де Гуапилес 1 - 2 3.00 3.18 2.17
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Дифаа ел Джадида - Видад Казабланка отл. 2.74 2.76 2.57
17:00 Могреб Тетуан - Рапиде Оуед Зем 1 - 0 1.94 3.06 3.69
19:00 РСБ Беркан - Шабаб Атлас Хенифра 2 - 1 1.77 3.07 4.46
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
05:00 Монаркас Морелия - Атлас Гуадалахара 2 - 1 1.90 3.26 3.73
05:00 Тихуана - Лобос БУАП Пуебла 3 - 1 1.95 3.31 3.56
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Потрос УАЕМ - Селая 1 - 1 2.60 3.17 2.39
04:00 Корекаминос УАТ - Атлетико Сан Луис 2 - 2 2.11 3.16 3.07
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:15 Спортиво Лукеньо - Генерал Диаз 2 - 0 2.12 3.18 3.13
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
22:30 Универсидад Сан Мартин - Спортинг Кристал 1 - 5 3.85 3.37 1.82
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
17:35 Ал Насър Рияд - Ал Раед 4 - 3 1.56 3.94 4.69
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Торонто - Кълъмбъс Крю 0 - 2 1.52 3.98 5.81
22:30 Хюстън Динамо - Атланта Юнайтед 4 - 0 2.39 3.32 2.77
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
12:45 Полис Теро - Након Ратчасима 0 - 1 1.88 3.52 3.35
13:00 Убон УМТ Юнайтед - Еър Форс Сентрал 1 - 0 1.56 3.76 4.78
14:00 Муангтонг Юнайтед - Чианграй Юнайтед 1 - 1 1.55 3.80 4.93
15:00 Патая Юнайтед - Нейви 1 - 0 1.53 3.96 4.88
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
14:30 Бухара - Коканд 1912 1 - 0 1.61 3.48 4.96
17:00 Буньодкор Ташкент - АГМК Алмалик 1 - 1 1.37 4.12 6.87
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Ливърпул Монтевидео - Атенас Сан Карлос 1 - 0 1.82 3.26 4.00
21:30 Монтевидео Уондърърс - Данубио Монтевидео 0 - 1 2.48 3.15 2.65
22:00 Ел Танкуе Сислей - Пенярол Монтевидео 0 - 0 - - -
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Евертън Виня дел Мар - Сан Луис Килота 2 - 1 1.87 3.29 3.73
23:00 Коло-Коло Сантяго - Уачипато Талкауано 2 - 1 1.44 4.21 5.78
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Орландо Пайрътс - Кайзер Чийфс 3 - 1 2.53 2.78 2.79
18:00 СуперСпорт Юнайтед - Марицбург Юнайтед 0 - 0 2.41 2.88 2.88
20:15 Платинум Старс - Фрий Стейт Старс 1 - 2 2.49 2.79 2.89
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
07:00 Поханг Стийлърс - Тегу 3 - 0 2.08 3.16 3.27
09:00 Кануън - Инчхън Юнайтед 2 - 1 2.09 3.12 3.30
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
07:00 Нагоя Грампус - Джубило Ивата 1 - 0 2.19 3.32 3.01
08:00 Токио - Вегалта Сендай 0 - 1 1.98 3.16 3.73
09:00 Висел Кобе - Шимизу Ес-Пулс 2 - 4 1.99 3.22 3.59
09:00 Кашима Антлърс - Гамба Осака 1 - 0 1.63 3.73 4.75
12:00 В-Варен Нагазаки - Саган Тошу 2 - 2 2.68 2.93 2.66
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Вентфорет Кофу - Токио Верди 0 - 0 2.17 3.01 3.30
08:00 Албирекс Ниигата - Мацумото Ямага 1 - 1 2.24 3.08 3.06
08:00 Гифу - Йокохама ФК 0 - 1 2.95 3.02 2.35
09:00 Ависпа Фукуока - Киото Санга 2 - 2 1.83 3.20 4.17
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:00 Согндал (Нор) - Бран Берген (Нор) 0 - 1 2.99 3.59 1.99
16:00 Молде (Нор) - Олесунд (Нор) 1 - 0 1.61 3.81 4.40
17:00 Волеренга Осло (Нор) - Старт Кристиансанд (Нор) 2 - 1 1.73 3.75 3.78
17:00 Стрьомгодсет (Нор) - Мьондален (Нор) 5 - 0 1.42 4.53 5.66

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 20.11.2018 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане