Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28     
       
Топ факти за деня

Каудал Депортиво само 12 вкарани гола в 26 мача - 0.46 на мач

Депортиво Арагон като гост няма победа от 13 мача

Мерида АД като гост само 3 вкарани гола в 13 мача - 0.23 на мач

Ювентус 21 победи от 25 мача

Олбия като гост няма равенство от 13 мача

Акрагас като гост само 2 вкарани гола в 13 мача - 0.15 на мач

Пари Сен Жермен като домакин само победи от 13 мача

Лиерс няма равенство от 13 мача

Челик Зеница като гост само загуби от 9 мача

Витоша Бистрица няма победа от 21 мача

ПАОК като домакин само победи от 10 мача

Арис Солун като гост 7 победи от 8 мача

Анортозис като гост няма загуба от 12 мача

Ф91 Дюделанж 39 вкарани гола в 13 мача - 3.00 на мач

ЮС Еш 12 загуби от 13 мача

ФК Скопие само 8 вкарани гола в 19 мача - 0.42 на мач

Шкендия 79 Тетово 59 вкарани гола в 20 мача - 2.95 на мач

Порто няма загуба от 23 мача

Олимпия Любляна като домакин само 2 получени гола в 9 мача - 0.22 на мач

Динамо Загреб като гост няма загуба от 10 мача

Спорт Бойс Уорнес 3 равенства от 4 мача

Алианса Сан Салвадор няма загуба от 8 мача

Индепендиенте Меделин само победи от 4 мача

Ла Екуидад Богота нито един вкаран гол в 4 мача

Реал Еспаня като гост 3 равенства от 4 мача

Анкета

На кое място ще завърши Лудогорец в групата си в Лига Европа?

ТВ програма
Diema Sport
Литекс Ловеч - Царско Село София 12:30 на живо
F Plus
Виляреал - Хетафе
13:00 на живо
Diema Sport 2
Кристъл Палас - Тотнъм
14:00 на живо
Diema Sport
Пирин Благоевград - Витоша Бистрица 15:00 на живо
Ring.BG
Сасуоло - Лацио
16:00 на живо
Nova Sport
Бордо - Ница
16:00 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Юнайтед - Челси 16:05 на живо
EuroSport 2
Байер Леверкузен - Шалке 04 16:30 на живо
Diema Sport
Славия - Локомотив Пловдив 17:30 на живо
Nova Sport
Лион - Сент Етиен
18:00 на живо
Diema Sport 2
Арсенал - Манчестър Сити
18:30 на живо
EuroSport 2
РБ Лайпциг - Кьолн
19:00 на живо
Ring.BG
Ювентус - Аталанта
19:00 на живо
F Plus
Валенсия - Реал Сосиедад
19:30 на живо
Sport  Plus HD
Севиля - Атлетико Мадрид
21:45 на живо
Ring.BG
Рома - Милан
21:45 на живо
Diema Sport
Пари Сен Жермен - Олимпик Марсилия 22:00 на живо

Мачове за неделя, 25 февруари, 2018 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Кристъл Палас - Тотнъм 0 - 1 7.24 4.53 1.44
16:05 Манчестър Юнайтед - Челси 2 - 1 2.27 3.22 3.38
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Кардиф - Бристъл Сити 1 - 0 2.18 3.23 3.45
Англия - Купа на Лигата Англия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
18:30 Арсенал - Манчестър Сити 0 - 3 5.28 4.31 1.58
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Байер Леверкузен - Шалке 04 0 - 2 1.95 3.53 3.76
19:00 РБ Лайпциг - Кьолн 1 - 2 1.49 4.25 6.51
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Бохум - Нюрнберг 0 - 0 2.54 3.17 2.71
14:30 Дармщат 98 - Хайденхайм 1 - 1 2.24 3.21 3.11
14:30 Санкт Паули - Холщайн Кил 3 - 2 2.69 3.27 2.51
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Карл Цайс Йена - Рот-Вайс Ерфурт 1 - 0 1.56 3.65 5.57
15:00 Карлсруе - Кемницер 2 - 0 1.42 4.11 6.87
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Виляреал - Хетафе 1 - 0 1.81 3.44 4.69
17:15 Атлетик Билбао - Малага 2 - 1 1.68 3.50 5.72
19:30 Валенсия - Реал Сосиедад 2 - 1 1.67 4.06 4.76
21:45 Севиля - Атлетико Мадрид 2 - 5 3.23 3.23 2.29
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Кордоба - Валядолид 2 - 1 2.52 3.28 2.60
17:00 Сарагоса - Реал Овиедо 2 - 1 2.28 2.99 3.20
19:00 Албасете - Нумансия 1 - 0 2.52 2.80 3.03
19:00 Гранада - Алкоркон 2 - 0 1.81 3.16 4.65
19:00 Реус Депортиу - Севиля Атлетико 2 - 0 1.79 3.19 4.72
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Райо Махадаонда - Гихуело 1 - 1 1.57 3.59 4.95
13:00 СС Рейес - Унион Адарве 2 - 2 1.81 3.21 4.00
13:00 Толедо - Селта Виго Б 1 - 0 2.30 3.05 2.84
13:00 Фуенлабрада - Атлетико Мадрид Б 1 - 1 1.59 3.49 4.99
17:00 Валядолид Б - Депортиво Фабрил 2 - 1 3.00 3.08 2.20
18:00 Корухо - Навалкарнеро 1 - 3 2.75 2.97 2.43
18:00 Понферадина - Талавера де ла Рейна 2 - 2 1.99 3.16 3.47
18:00 Серседа - Рапидо де Боусас 0 - 0 4.42 3.31 1.71
20:00 Реал Мадрид Кастиля - Понтеведра 3 - 0 1.72 3.28 4.40
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Баракалдо - Мирандес 1 - 0 2.30 3.05 2.83
13:00 Витория-Гастейс - Спортинг Хихон Б 0 - 0 3.58 3.17 1.92
13:00 Леалтад - Реал Сосиедад Б 0 - 1 3.40 3.08 2.00
18:00 Бургос - Аренас Клуб де Гечо 1 - 0 1.92 3.17 3.64
18:00 Исара - Пеня Спорт 0 - 1 1.65 3.42 4.62
19:30 Каудал Депортиво - Реал Унион 0 - 0 3.07 2.99 2.21
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Сабадел 1 - 1 2.10 3.02 3.22
13:00 Атлетико Сагунтино - Олот 1 - 1 1.73 3.18 4.50
13:00 Ебро - Форментера 0 - 1 1.91 3.13 3.66
13:00 Еркулес - Виляреал Б 0 - 0 2.25 2.97 3.00
13:00 Корнеля - Майорка 3 - 1 3.21 3.04 2.10
13:00 Пеня Депортива - Бадалона 0 - 1 2.62 2.98 2.52
13:00 Пералада-Жирона Б - Депортиво Арагон 2 - 1 1.67 3.34 4.54
13:30 Онтиниент - Елче 1 - 0 2.66 2.96 2.51
18:00 Алкояно - Валенсия Местая 0 - 1 2.07 3.03 3.31
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Бетис Б - Вияновенсе 1 - 2 2.25 2.97 2.99
13:00 Линенсе - Мелия 2 - 2 2.11 3.02 3.21
13:00 Реал Мурсия - Кордоба Б 0 - 2 1.35 4.18 7.33
18:00 Бадахос - Мерида АД 4 - 2 2.18 2.93 3.20
18:00 Есиха - Ел Ехидо 2012 2 - 1 2.28 2.98 2.95
18:00 Естремадура - Рекреативо 1 - 0 1.61 3.31 5.26
18:00 Картахена - Марбеля 0 - 1 2.11 3.00 3.26
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Кротоне - СПАЛ 2 - 3 2.25 3.11 3.36
16:00 Верона - Торино 2 - 1 5.24 3.79 1.65
16:00 Сампдория - Удинезе 2 - 1 1.90 3.45 4.04
16:00 Сасуоло - Лацио 0 - 3 4.30 3.64 1.80
16:00 Фиорентина - Киево 1 - 0 1.45 4.18 7.44
19:00 Ювентус - Аталанта отл. 1.52 3.77 6.50
21:45 Рома - Милан 0 - 2 1.93 3.42 3.96
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Арецо - Ливорно отл. 3.84 3.19 1.86
15:30 Арцакена - Гаворано 1 - 0 1.75 3.30 4.17
15:30 Кунео - Про Пиаченца отл. 2.40 2.88 2.86
15:30 Монца 1912 - Витербезе 0 - 0 2.43 2.91 2.82
15:30 Пиза - Лукезе 0 - 1 1.39 3.81 7.49
15:30 Пистоезе - Джиана Ерминио 1 - 1 2.31 3.03 2.87
15:30 Прато - Алесандрия 2 - 3 3.59 3.15 1.92
15:30 Сиена - Олбия 1 - 0 1.70 3.27 4.62
17:30 Пиаченца - Понтедера 1 - 0 1.91 3.17 3.61
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Катанзаро - Ренде 1968 0 - 1 2.26 2.97 3.03
15:30 Сикула Леонцио - Виртус Франкавила 2 - 2 1.99 3.00 3.64
15:30 Сиракуза - Монополи 1966 3 - 0 2.12 3.04 3.24
17:30 Бишелие 1913 - Акрагас 2 - 1 1.34 4.23 7.68
17:30 Казертана - Козенца 1 - 0 2.54 2.93 2.67
17:30 Лече - Юве Стабия 0 - 1 1.48 3.69 5.86
17:30 Паганезе - Фиделис Андрия 0 - 1 2.13 3.04 3.20
17:30 Расинг Фонди - Матера 0 - 2 2.72 3.02 2.41
17:30 Реджина - Трапани 1 - 2 3.00 3.05 2.23
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Бордо - Ница 0 - 0 2.02 3.21 3.89
18:00 Лион - Сент Етиен 1 - 1 1.51 4.29 6.00
22:00 Пари Сен Жермен - Олимпик Марсилия 3 - 0 1.23 6.19 10.66
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:30 Щурм Грац - Ред Бул Залцбург 2 - 4 4.40 3.41 1.79
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кешля - Сумгаит 1 - 2 2.61 2.98 2.51
16:00 Карабах Агдам - Капаз Ганджа 1 - 0 1.13 6.00 15.92
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Луфтетари - Влазня 0 - 0 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Луситанос - Енкамп 3 - 0 - - -
15:00 Интер де Ескалдес - Сант Жулия 1 - 3 - - -
17:00 ФК Санта Колома - УЕ Енгордани 1 - 1 - - -
19:00 Пеня Енкарнада - УЕ Санта Колома 1 - 1 - - -
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Андерлехт - Роял Ексел Мускрон 5 - 3 1.35 4.85 7.92
19:00 Стандарт Лиеж - Клуб Брюж 1 - 1 2.34 3.27 2.91
21:00 Кортрийк - Зулте Варегем 0 - 1 2.20 3.45 3.04
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Беершот Вилрийк - Лиерс 1 - 1 1.79 3.47 3.91
17:00 Рьозеларе - Оуд Хеверле Льовен 1 - 1 2.72 3.24 2.36
17:00 Серкъл Брюж - Вестерло 1 - 1 2.15 3.34 2.98
17:00 Тубиз - Унион Сент Жилоаз 1 - 1 2.31 3.20 2.82
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 ГОШК Габела - Челик Зеница 3 - 2 2.13 3.20 2.97
15:30 ФК Сараево - Радник Биелина 0 - 0 1.39 4.25 5.93
16:30 Борац Баня Лука - Крупа 0 - 1 2.10 3.06 3.16
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
15:00 Пирин Благоевград - Витоша Бистрица 1 - 0 1.49 3.83 6.05
17:30 Славия - Локомотив Пловдив 1 - 1 1.97 3.24 3.55
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
12:30 Литекс Ловеч - Царско Село София 0 - 1 3.33 3.56 1.85
14:00 Поморие - Созопол 1 - 1 1.64 3.37 4.64
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ксанти - Аполон Смирни 2 - 0 1.84 3.07 4.73
17:15 Лариса - Платаниас 1 - 0 1.78 3.17 4.93
17:15 Панайтоликос - Керкира Корфу 1 - 0 1.51 3.56 7.14
19:30 ПАОК - Олимпиакос 0 - 3 1.66 3.46 5.23
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Анагениси Кардица - Докса Драма 0 - 1 2.47 2.86 2.75
15:00 Аполон Лариса - Ахарнайкос Мениди 3 - 0 - - -
15:00 Аполон Понту - Верия 3 - 0 - - -
15:00 Егиниакос - Арис Солун 1 - 4 9.95 6.09 1.17
15:00 ОФИ Крит - Пансерайкос 2 - 0 1.12 6.97 14.13
15:00 Панайгиалиос Егио - Спарти 1 - 0 5.00 3.15 1.67
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Хобро - Мидтиланд 1 - 2 4.94 3.75 1.65
15:00 Олборг - Нордселанд 1 - 1 2.22 3.35 3.05
17:00 Брьондби - Хелзингор 6 - 1 1.15 7.25 15.46
19:00 ФК Копенхаген - Одензе 1 - 0 1.46 4.24 6.40
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Нарва Транс - Вапрус Пярну отл. - - -
13:00 Номе Калю - Куресааре отл. - - -
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 Бней Йехуда - Ирони Кирят Шмона 1 - 0 2.15 3.03 3.16
21:00 Апоел Беер Шева - Бейтар Йерусалим 1 - 1 2.00 3.22 3.34
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
18:00 Хаукар Хафнарфьордур - Викингур Олафсвик 2 - 3 1.53 3.93 4.79
18:15 Лейкнир Рейкявик - Кефлавик 0 - 4 2.78 3.43 2.16
20:15 ИР Рейкявик - Тротур Рейкявик 1 - 3 3.33 3.57 1.88
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Алки Ороклини - Неа Саламина 0 - 4 2.23 3.30 2.80
16:00 АЕЛ Лимасол - Анортозис 0 - 1 2.40 3.15 2.65
17:00 Омония Никозия - Докса Катокопия 1 - 3 1.64 3.86 4.12
18:00 Пафос - АЕК Ларнака 1 - 1 6.38 4.37 1.38
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Гниляне - Лирия Призрен 1 - 0 - - -
14:00 Лапи Подуево - Дрита Гниляне 0 - 1 - - -
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 ФК Паланга - Лиетава Йонава 1 - 1 4.00 3.60 1.68
18:00 Жалгирис Вилнюс - Кауно Жалгирис 2 - 0 1.11 7.23 14.38
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 ЮС Хостерт - Мондорф-ле-Бен отл. 1.64 3.95 3.98
17:00 Виктория Роспорт - Юнион Титус Петанж отл. - - -
17:00 Жюнес Еш - Ф91 Дюделанж отл. - - -
17:00 Расинг ФК Унион - Фола Еш отл. - - -
17:00 РМ Хам Бенфика - Диферданж отл. - - -
17:00 Роданж 91 - ЮС Еш отл. - - -
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Победа Прилеп - Шкупи Скопие 3 - 3 - - -
15:00 Силекс Кратово - Пелистер Битоля отл. 2.00 3.30 3.25
15:00 ФК Скопие - Ренова Джепчище 1 - 1 2.27 3.09 2.86
15:00 Шкендия 79 Тетово - Академия Пандев 1 - 0 1.16 6.05 11.40
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Моста ФК - Хамрун Спартанс 0 - 2 3.19 3.54 1.91
17:00 Валета - Биркиркара 0 - 0 1.96 3.26 3.40
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Пяст Гливице - Висла Краков 0 - 0 2.66 3.16 2.58
16:30 Шльонск Вроцлав - Гурник Забже 1 - 1 2.35 3.25 2.87
19:00 Корона Келце - Лех Познан 1 - 0 2.90 3.15 2.39
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Шавеш - Ещорил Прая 2 - 0 1.91 3.28 3.93
20:00 Боавища - Витория Сетубал 4 - 0 2.15 2.95 3.62
22:15 Портимонензе - Порто 1 - 5 7.50 4.62 1.37
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Насионал Мадейра - Порто Б отл. 1.52 3.83 5.62
17:00 Ароука - Варзин 1 - 2 1.71 3.19 4.93
17:00 Витория Гимараеш Б - Академико Визеу 0 - 0 3.01 3.16 2.24
17:00 Лейшоес - Униао Мадейра 0 - 1 1.66 3.28 5.16
17:00 Пенафиел - Реал СК Кейлуж 1 - 0 1.84 3.26 3.96
18:00 Бенфика Б - Кова Да Пиедаде 1 - 1 2.06 3.25 3.25
18:00 Санта Клара - Жил Висенте 2 - 1 1.50 3.51 6.78
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:00 Ювентус Букурещ - Клуж 0 - 2 12.13 4.34 1.27
20:45 ФК ФКСБ - Сепси Сфънту Георге 2 - 0 1.28 4.98 9.75
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Кръшко - Горица отл. 2.43 3.16 2.62
16:00 Марибор - Алуминий Кидричево 0 - 0 1.19 5.72 10.78
17:55 Олимпия Любляна - Целие 2 - 1 1.24 5.25 9.12
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Спартак Суботица - Цървена Звезда Белград 1 - 2 6.95 4.42 1.34
16:00 Партизан Белград - Земун 1 - 1 1.12 6.66 14.34
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Йени Малатияспор - Кардемир Карабукспор 3 - 1 1.48 4.12 6.33
12:30 Османлиспор - Анталияспор 0 - 0 1.82 3.51 4.09
15:00 Гьозтепе - Сивасспор 1 - 0 2.36 3.29 2.83
18:00 Бешикташ - Фенербахче 3 - 1 2.15 3.29 3.23
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 Манисаспор - Ескишехирспор 0 - 1 4.12 3.66 1.73
12:00 Юмраниеспор - Гиресунспор 1 - 0 1.91 3.20 3.80
14:30 Газиантеп ФК - Денизлиспор 0 - 2 1.62 3.59 5.01
14:30 Ризеспор - Елязъгспор 1 - 1 1.51 3.84 5.76
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Престатин Таун - Нютаун 0 - 1 3.19 3.71 1.94
19:15 Кармартън Таун - Абъристуит Таун 3 - 3 2.68 3.36 2.32
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Заря Луганск - Ворскла Полтава 3 - 0 1.99 3.02 3.70
14:00 Олимпик Донецк - Стал Каменское 2 - 0 1.40 3.86 7.42
17:00 Верес Ровно - Динамо Киев 3 - 1 8.15 4.65 1.30
17:00 Шахтьор Донецк - Зирка Кропивницкий 5 - 0 1.07 8.08 23.07
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:30 Аякс - АДО Ден Хааг 0 - 0 1.13 8.21 15.49
15:30 Вилем II - Рода 1 - 0 1.81 3.54 4.12
15:30 Фейенорд - ПСВ Айндховен 1 - 3 2.25 3.40 2.97
17:45 Утрехт - Твенте 3 - 1 1.60 3.96 5.06
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Цибалия - Рудеш Загреб отл. 2.56 3.10 2.60
18:00 Риека - Динамо Загреб отл. 2.96 2.90 2.41
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Карвина - Фастав Злин 4 - 0 2.14 3.10 3.28
19:00 Славия Прага - Бохемианс 1905 Прага 1 - 0 1.23 5.10 11.63
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Грасхопърс - Цюрих 1 - 0 3.20 3.24 2.15
17:00 Люцерн - Тун 2 - 1 2.14 3.39 3.09
17:00 Санкт Гален - Лугано 3 - 0 2.67 3.23 2.49
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
17:00 Винтертур - Вадуц отл. 3.45 3.40 1.94
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
16:00 Бромапойкарна - Далкурд 2 - 0 2.40 3.18 2.72
16:00 Варберг БоИС - Сириус 2 - 1 3.48 3.52 1.90
16:00 Йефле - Малмьо 0 - 3 16.83 6.69 1.12
16:00 Норбю - Хакен 0 - 4 7.41 4.89 1.32
18:00 Васалунд - Елфсборг 0 - 4 13.29 6.92 1.14
18:00 Йонкьопинг Содра - Дегерфорш 1 - 1 1.69 3.73 4.17
18:00 Калмар - Трелеборг 2 - 1 2.05 3.41 3.13
18:00 Хамарби - ГАИС Гьотеборг 3 - 3 1.66 3.86 4.21
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
15:30 Абърдийн - Селтик 0 - 2 4.48 3.60 1.75
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
09:30 Сидни - Уестърн Сидни Уондърърс 3 - 1 1.49 4.37 5.84
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:15 Велес Сарсфийлд - Ривър Плейт 1 - 0 3.07 2.98 2.30
02:30 Атлетико Тукуман - Тигре Виктория 0 - 0 1.89 3.15 3.92
22:00 Индепендиенте - Банфийлд 1 - 0 1.85 3.06 4.31
22:00 Чакарита Хуниорс - Белграно Кордоба 0 - 1 2.98 2.89 2.42
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
00:00 Вия Далмине - Фландрия 0 - 1 1.68 3.29 5.03
00:05 Атлетико Рафаела - Индепендиенте Ривадавия 1 - 1 1.61 3.35 5.43
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Насионал Потоси - Спорт Бойс Уорнес 3 - 0 1.61 3.76 4.37
21:00 Аурора Кочабамба - Хорхе Вилстерман 0 - 0 3.50 3.38 1.90
21:00 Сан Хосе Оруро - Блуминг Санта Крус 4 - 0 1.46 3.95 5.97
23:15 Дестройърс Санта Крус - Боливар Ла Пас 2 - 2 2.83 3.48 2.15
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Португеза Акаригуа - Метрополитанос 1 - 3 1.89 3.18 3.65
21:30 Каракас - Академия Пуерто Кабейо отл. - - -
22:00 Трухилянос Валера - Депортиво Анзоатеги 3 - 1 1.66 3.22 5.00
23:00 Естудиантес де Мерида - Минерос де Гуаяна 1 - 1 3.43 3.18 1.97
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Кселаху - Петапа 1 - 0 1.82 3.27 3.74
19:00 Мунисипал - Сучитепекес 2 - 0 1.30 4.84 7.02
19:30 Антигуа ГФК - Маркуензе 4 - 1 1.20 5.82 9.30
20:00 Малакатеко - Комуникасионес 3 - 0 2.00 3.24 3.22
20:00 Сикинала - Кобан Империал 2 - 0 2.14 3.20 2.97
22:30 Гуастатоя - Санарате 2 - 1 1.48 3.94 5.41
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ел Мокавлун - Ал Масри Порт Саид 1 - 2 3.00 2.75 2.39
19:30 Миср Ел Макаса - Вади Дегла 2 - 0 2.31 2.83 3.10
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
19:00 Текнико Университарио - Барселона Гуаякил 0 - 1 3.08 3.18 2.14
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Чалатенанго - Исидро Метапан 2 - 3 2.00 3.25 3.27
03:00 Фирпо Усулутан - Аудас Апастепеке 1 - 0 1.90 3.27 3.49
22:30 Драгон Сан Мигел - Алианса Сан Салвадор 0 - 0 4.40 3.67 1.63
23:00 ФАС Санта Ана - Агила Сан Мигел 0 - 1 1.90 3.17 3.59
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Пуна Сити - Гоа 0 - 4 2.20 3.38 2.87
16:30 Джамшедпур - Бенгалуру 0 - 2 2.39 3.13 2.78
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
15:50 Ал-Сад Доха - Ал-Ахли Доха 5 - 0 1.28 5.05 7.49
18:00 Катар СК Доха - Ал-Райян 0 - 4 5.06 4.46 1.44
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Рионегро - Индепендиенте Меделин 2 - 0 2.62 2.99 2.60
02:45 Депортиво Кали - Мильонариос Богота 2 - 0 2.13 3.04 3.28
21:00 Ла Екуидад Богота - Енвигадо 1 - 0 2.01 2.86 3.97
23:00 Онсе Калдас - Атлетико Уила 1 - 0 1.78 3.09 4.73
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Мунисипал Гресия - Гуадалупе 2 - 3 1.87 3.28 3.68
22:00 Универсидад де Коста Рика - Картахинес 0 - 0 2.13 3.17 3.13
23:00 Лимон - ЛД Алахуеленсе 2 - 1 2.41 3.09 2.69
23:00 Мунисипал Либерия - Перес Селедон 1 - 1 3.12 3.22 2.10
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
10:45 ПКНП ФК - Куала Лумпур 2 - 1 2.29 3.52 2.56
15:00 ПКНС ФК - Кедах 3 - 4 2.39 3.34 2.54
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Кавкаб Маракеш - Раджа Казабланка 0 - 3 3.60 3.01 1.99
17:00 Рапиде Оуед Зем - Дифаа ел Джадида 0 - 0 2.93 2.91 2.33
19:00 ИР Танжер - Олимпик Курибга 2 - 0 1.62 3.24 5.30
21:00 ХУСА Агадир - Расинг АК Казабланка 2 - 1 1.54 3.42 5.85
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Керетаро - Депортиво Толука 0 - 2 2.95 3.21 2.23
01:00 Лобос БУАП Пуебла - Веракрус 5 - 0 2.10 3.17 3.29
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Монаркас Морелия 2 - 1 1.61 3.56 5.04
03:06 Пачука - Леон 2 - 1 1.85 3.55 3.67
05:00 Америка Мексико - Тихуана 0 - 0 1.58 3.54 5.53
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Чивас Гуадалахара 1 - 1 2.37 3.12 2.81
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Сакатепек - Потрос УАЕМ 3 - 2 1.72 3.35 4.50
03:00 Кафеталерос де Тапачула - Минерос де Сакатекас 1 - 2 2.35 3.20 2.65
03:00 Селая - Корекаминос УАТ 3 - 1 1.72 3.25 4.33
04:00 Тампико Мадеро - Хуарес 0 - 2 2.35 2.95 2.95
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
05:35 Хоукс Бей Юнайтед - Кентърбъри Юнайтед 1 - 2 - - -
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Сол де Америка - 3 де Фебреро 4 - 1 1.99 3.21 3.36
22:45 Депортиво Капиата - Депортиво Сантани 2 - 1 2.00 3.23 3.35
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
00:30 Спорт Уанкайо - Спорт Бойс 2 - 0 1.50 3.72 5.68
03:00 Мелгар Арекипа - Бинасионал 1 - 1 1.44 4.24 5.70
20:30 Универсидад де Кахамарка - Универсидад Сан Мартин 0 - 0 2.07 3.24 3.16
23:00 Спортинг Кристал - Комерсиантес Унидос 3 - 0 1.27 5.00 8.28
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Банкок Юнайтед - Суфанабури 2 - 2 1.36 4.80 5.88
13:00 Чайнат Хорнбил - Бурирам Юнайтед 0 - 2 6.51 4.86 1.32
14:00 Након Ратчасима - Убон УМТ Юнайтед 3 - 1 1.96 3.40 3.24
14:00 Чианграй Юнайтед - Полис Теро 1 - 1 1.31 4.71 7.13
Тунис - Купа на Тунис Тунис - Купа на Тунис Рез. 1 X 2
13:00 УС Татауин** - Олимпик Меденин 1 - 1 2.05 2.88 3.50
15:00 Стад Тунизиен Тунис - Бизертин Бизерта** 0 - 0 2.30 2.95 2.88
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Пенярол Монтевидео - Ливърпул Монтевидео 2 - 1 1.41 4.09 6.51
22:00 Атенас Сан Карлос - Монтевидео Уондърърс 2 - 1 2.75 3.13 2.37
22:00 Данубио Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 1 - 0 2.09 3.17 3.26
22:00 Торке Монтевидео - Расинг Клуб Монтевидео 2 - 2 2.79 3.22 2.28
22:00 Феникс Монтевидео - Прогресо Монтевидео 2 - 0 2.24 3.14 2.94
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
03:15 Вида Ла Сейба - Реал Еспаня 3 - 2 2.58 3.15 2.43
22:00 Хутикалпа - Хондурас Прогресо 2 - 1 2.18 3.20 2.88
23:00 Маратон Сан Педро - Платенсе 3 - 0 1.58 3.73 4.59
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:30 Универсидад Католика - Унион Ла Калера 1 - 0 1.57 3.71 5.06
17:00 Антофагаста - Депортес Икике 2 - 1 2.05 3.21 3.29
23:00 Депортес Темуко - Универсидад де Чили 0 - 1 2.96 3.14 2.24
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:15 Ламонтвил Голдън Ероус - Аякс Кейптаун 1 - 0 2.18 2.95 3.26
15:30 Чипа Юнайтед - Орландо Пайрътс 2 - 4 2.75 2.87 2.53
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
06:00 Вегалта Сендай - Кашива Рейсол 1 - 0 3.48 3.21 2.03
06:00 Шимизу Ес-Пулс - Кашима Антлърс 0 - 0 4.78 3.58 1.66
08:30 Джубило Ивата - Кавазаки Фронтейл 0 - 3 3.44 3.23 2.04
09:00 Серезо Осака - Йокохама Ф-Маринос 1 - 1 1.72 3.43 4.60
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
06:00 Ависпа Фукуока - Гифу 2 - 0 1.66 3.40 4.97
07:00 Ехиме ФК - Звейген Канадзава 1 - 2 2.29 3.06 3.00
07:00 Йокохама ФК - Мацумото Ямага 0 - 0 2.62 3.00 2.63
07:00 Каматамаре Сануки - Албирекс Ниигата 0 - 1 4.28 3.21 1.80
07:00 Мито Холихок - Монтедио Ямагата 3 - 0 2.48 3.00 2.78
07:00 Токио Верди - Джеф Юнайтед Чиба 2 - 1 2.46 3.06 2.75
07:00 Токушима Вортис - Фагиано Окаяма 0 - 1 1.84 3.13 4.29
07:00 Точиги СК - Оита Тринита 2 - 4 2.90 2.98 2.41
08:00 Киото Санга - Мачида Зелвия 0 - 2 2.01 3.09 3.61
08:30 Ренофа Ямагучи - Роасо Кумамото 4 - 1 2.10 3.08 3.38
09:00 Омия Ардижа - Вентфорет Кофу 2 - 1 2.25 2.91 3.22
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:00 Сундсвал (Шве) - Умео ФК (Шве) отл. - - -
15:00 Стрьомгодсет (Нор) - Сарпсборг 08 (Нор) 2 - 3 2.01 3.55 3.03
16:00 Розенборг (Нор) - Рубин Казан (Рус) 1 - 4 2.65 3.50 2.25
17:00 Кристиансунд (Нор) - Хаугесунд (Нор) 0 - 1 2.21 3.50 2.72
17:00 Старт Кристиансанд (Нор) - Бодо Глимт (Нор) 0 - 1 - - -
19:00 Молде (Нор) - Динамо Брест (Блр) 4 - 1 1.65 3.75 4.00

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 23.09.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане