Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28     
       
Топ факти за деня

Ливърпул като домакин няма загуба от 13 мача

Бристол Роувърс като домакин няма равенство от 16 мача

Крю Александра като гост няма равенство от 16 мача

Барселона няма загуба от 24 мача

Беневенто като гост само загуби от 12 мача

Фрозиноне като домакин няма загуба от 13 мача

Люшня като домакин само 3 вкарани гола в 10 мача - 0.30 на мач

Остенде като домакин няма равенство от 13 мача

Витез само 8 вкарани гола в 19 мача - 0.42 на мач

Нефтохимик Бургас 15 загуби от 17 мача

Линкълн Ред Импс 11 победи от 12 мача

Апоел Раанана като домакин няма победа от 11 мача

Аполон Лимасол като гост няма загуба от 12 мача

Прогрес Нидеркорн 39 вкарани гола в 13 мача - 3.00 на мач

Лия Атлетик като домакин само загуби от 9 мача

Ардс ФК като домакин няма равенство от 13 мача

Балинамалард Юнайтед като гост няма победа от 13 мача

Коулрейн като домакин няма загуба от 14 мача

Крусейдърс 82 вкарани гола в 28 мача - 2.93 на мач

Анкаран Хрватини като домакин няма победа от 9 мача

Трабзонспор като гост 7 равенства от 11 мача

Газиантепспор само 9 вкарани гола в 23 мача - 0.39 на мач

Сутиеска Никшич само 7 получени гола в 19 мача - 0.37 на мач

Шафхаузен няма равенство от 21 мача

Брихин Сити няма победа от 24 мача

Ал Ахли Кайро 21 победи от 25 мача

Ал-Духаил Доха няма загуба от 17 мача

Ал-Маркия Доха като домакин няма победа от 9 мача

Олимпик Сафи 10 равенства от 17 мача

Хамилтън Уондърърс като домакин 7 загуби от 8 мача

Ал Аин няма загуба от 16 мача

Анкета

На кое място ще завърши България в своята група в Лигата на Нациите на УЕФА?

ТВ програма
Diema
Дунав Русе - Верея Стара Загора 13:00 на живо
F Plus
Селта Виго - Ейбар
14:00 на живо
Diema Sport 2
Лестър - Сток Сити
14:30 на живо
Diema Sport
Берое - Етър Велико Търново 15:00 на живо
EuroSport 2
Байерн Мюнхен - Херта Берлин 16:30 на живо
Diema Sport 2
Ливърпул - Уест Хям
17:00 на живо
Nova Sport
Престън - Ипсуич
17:00 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Алавес
17:15 на живо
Diema Sport
Септември София - Левски София 17:30 на живо
Diema Sport 2
Уотфорд - Евертън
19:30 на живо
Nova Sport
Фулъм - Уулвърхямптън
19:30 на живо
EuroSport 2
Вердер Бремен - Хамбургер 19:30 на живо
Diema Sport
Нант - Амиен
21:00 на живо
Nova Sport
Тулуза - Монако
21:30 на запис
Sport  Plus HD
Барселона - Жирона
21:45 на живо
Ring.BG
Интер - Беневенто
21:45 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за събота, 24 февруари, 2018 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Лестър - Сток Сити 1 - 1 1.69 3.79 5.19
17:00 Борнемут - Нюкасъл 2 - 2 2.10 3.40 3.61
17:00 Брайтън - Суонзи 4 - 1 2.10 3.10 4.03
17:00 Бърнли - Саутхямптън 1 - 1 3.12 3.00 2.55
17:00 Ливърпул - Уест Хям 4 - 1 1.21 6.96 13.07
17:00 Уест Бромич - Хъдърсфийлд 1 - 2 1.94 3.24 4.45
19:30 Уотфорд - Евертън 1 - 0 2.21 3.26 3.47
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Бирмингам - Барнзли 0 - 2 2.20 3.17 3.43
17:00 Бъртън Албион - Милуол 0 - 1 3.74 3.23 2.05
17:00 Куинс Парк Рейнджърс - Нотингам Форест 2 - 5 2.02 3.38 3.67
17:00 Лийдс - Брентфорд 1 - 0 2.71 3.37 2.52
17:00 Норич - Болтън 0 - 0 1.54 3.88 6.31
17:00 Престън - Ипсуич 0 - 1 1.71 3.53 5.17
17:00 Рединг - Дарби Каунти 3 - 3 3.35 3.20 2.22
17:00 Съндърланд - Мидълзбро 3 - 3 3.89 3.22 2.02
17:00 Шефилд Уензди - Астън Вила 2 - 4 3.21 3.08 2.35
19:30 Фулъм - Уулвърхямптън 2 - 0 2.78 3.27 2.55
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бристол Роувърс - Скънторп 1 - 1 2.37 3.36 2.82
17:00 Бъри - Джилингам 2 - 1 2.39 3.14 2.97
17:00 Нортхямптън Таун - Оксфорд Юнайтед 0 - 0 2.50 3.32 2.67
17:00 Олдъм - Саутенд отл. 2.24 3.31 3.06
17:00 Питърбъро - Уимбълдън 1 - 1 1.92 3.52 3.68
17:00 Плимут - Брадфорд Сити 1 - 0 2.37 3.36 2.82
17:00 Портсмут - Блекпул 0 - 2 1.92 3.31 4.01
17:00 Родъръм Юнайтед - Донкастър 2 - 1 1.76 3.60 4.45
17:00 Уигън - Рочдейл 1 - 0 1.47 4.19 6.68
17:00 Уолсол - Блекбърн 1 - 2 4.47 3.51 1.76
17:00 Флийтууд Таун - Милтън Кийнс Донс 1 - 1 2.30 3.25 2.99
17:00 Чарлтън - Шросбъри Таун 0 - 2 2.14 3.13 3.45
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Кембридж Юнайтед 1 - 0 2.12 3.43 3.19
17:00 Гримсби Таун - Екзитър 0 - 1 2.48 3.20 2.76
17:00 Йоувил - Карлайл 0 - 1 2.84 3.28 2.39
17:00 Колчестър - Барнет 0 - 1 1.96 3.33 3.72
17:00 Линкълн Сити - Крю Александра 1 - 4 1.59 3.84 5.31
17:00 Лутън Таун - Челтнъм Таун 2 - 2 1.65 3.85 4.80
17:00 Мансфийлд Таун - Ковънтри 1 - 1 2.18 3.21 3.25
17:00 Нотс Каунти - Стивънидж Бороу 2 - 0 1.91 3.49 3.75
17:00 Порт Вейл - Нюпорт Каунти 0 - 0 2.25 3.20 3.12
17:00 Уикъмб - Моркамб 2 - 4 1.60 3.88 5.14
17:00 Форест Грийн Роувърс - Кроули Таун 2 - 0 2.60 3.18 2.65
17:00 Честърфийлд - Суиндън 2 - 1 3.37 3.39 2.06
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Дагенъм и Редбридж - Честър 3 - 2 1.57 3.86 5.14
17:00 Ийстли - Халифакс Таун 0 - 0 2.03 3.38 3.27
17:00 Макълсфийлд Таун - Мейдънхед Юнайтед 1 - 0 1.85 3.48 3.74
17:00 Мейдстоун Юнайтед - Транмиър Роувърс 2 - 3 3.33 3.29 2.05
17:00 Рексъм - Алдършот Таун 2 - 2 2.26 3.12 3.05
17:00 Сътън Юнайтед - Гайзли 4 - 0 1.35 4.46 7.81
17:00 Уокинг - Боръм Ууд 0 - 0 3.34 3.26 2.07
17:00 Файлд - Доувър Атлетик 3 - 1 1.87 3.45 3.75
17:00 Хартлипул - Ебсфлийт Юнайтед 0 - 1 2.81 3.24 2.34
Англия - Други Англия - Други Рез. 1 X 2
17:00 Лейтън Ориент - Гейтсхед 3 - 3 2.25 3.29 2.83
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Байерн Мюнхен - Херта Берлин 0 - 0 1.15 7.41 16.59
16:30 Хановер 96 - Борусия М'Гладбах 0 - 1 2.49 3.35 2.77
16:30 Хофенхайм - Фрайбург 1 - 1 1.67 3.98 4.77
16:30 Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт 1 - 0 2.42 3.16 3.03
19:30 Вердер Бремен - Хамбургер 1 - 0 1.95 3.39 3.94
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Гройтер Фюрт - Айнтрахт Брауншвайг 2 - 1 2.56 3.09 2.75
14:00 Дуисбург - Инголщат 2 - 1 3.22 3.29 2.16
14:00 Ерцгебирге Ауе - Кайзерслаутерн 2 - 1 2.36 3.09 3.04
14:00 Унион Берлин - Зандхаузен 2 - 1 1.81 3.36 4.42
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аален - Мепен 1 - 1 1.94 3.31 3.67
15:00 Веен Висбаден - Халешер 3 - 1 1.65 3.56 4.84
15:00 Оснабрюк - Зоненхоф Гроссашпах 2 - 1 1.72 3.51 4.45
15:00 Падерборн - Вюрцбургер Кикерс 0 - 0 1.76 3.41 4.31
15:00 Унтерхахинг - Шпортфройнде Лоте 3 - 0 2.06 3.35 3.27
15:00 Ханза Рощок - Магдебург 1 - 0 2.91 3.04 2.39
15:00 Цвикау - Пройсен Мюнстер 1 - 0 2.46 3.09 2.79
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Селта Виго - Ейбар 2 - 0 1.99 3.54 3.70
17:15 Реал Мадрид - Алавес 4 - 0 1.15 8.35 16.36
19:30 Леганес - Лас Палмас 0 - 0 1.81 3.41 4.70
21:45 Барселона - Жирона 6 - 1 1.15 7.90 17.44
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Барселона Б - Химнастик де Тарагона 1 - 1 1.89 3.24 3.98
19:00 Алмерия - Културал Леонеса 2 - 1 2.08 3.21 3.42
19:00 Райо Валекано - Уеска 3 - 0 1.79 3.49 4.19
21:00 Кадис - Лорка 0 - 0 1.51 3.61 6.88
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
19:00 Расинг Ферол - Химнастика Сеговиана 2 - 0 2.16 2.97 3.20
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Атлетик Билбао Б - Расинг Сантандер 3 - 0 2.25 3.08 2.89
17:00 Лейоа - Туделано 1 - 0 2.10 3.04 3.20
17:30 Осасуна Б - УД Логронес 0 - 0 3.61 3.16 1.91
18:00 Аморебиета - Герника Клуб 1 - 2 2.31 2.99 2.86
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
17:30 Лагостера - Лейда Еспортиу 2 - 3 2.30 2.95 2.95
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
17:00 Хумиля - Сан Фернандо 0 - 0 2.32 2.98 2.86
19:30 Лорка Депортива - УКАМ Мурсия 1 - 0 3.62 3.17 1.91
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:00 Болоня - Дженоа 2 - 0 2.81 2.93 2.74
21:45 Интер - Беневенто 2 - 0 1.24 6.01 11.03
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Авелино - Новара 2 - 1 2.40 3.01 3.01
16:00 Асколи - Чезена 2 - 1 2.45 3.02 2.90
16:00 Карпи - Виртус Ентела 0 - 0 1.99 3.03 4.05
16:00 Пескара - Кремонезе 0 - 0 2.28 3.18 3.05
16:00 Про Верчели - Палермо 0 - 0 3.21 3.00 2.29
16:00 Тернана - Бари 1 - 2 2.71 3.11 2.57
16:00 Фоджа - Бреша 1 - 2 1.75 3.45 4.52
16:00 Фрозиноне - Перуджа 1 - 3 1.85 3.29 4.16
16:00 Читадела - Емполи 1 - 1 2.82 3.13 2.45
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Местре - ФералпиСало 3 - 2 2.40 2.97 2.81
15:30 Ренате - Алма Ювентус Фано 0 - 1 1.74 3.21 4.41
15:30 Судтирол - Падуа 1 - 1 3.08 2.97 2.23
17:30 Терамо - Басано Виртус 1 - 4 2.89 2.99 2.32
17:30 Фермана - Триестина 0 - 0 2.53 2.93 2.68
19:30 Сантарканджело - Самбенедетезе 0 - 1 3.09 3.09 2.16
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Тулуза - Монако 3 - 3 4.58 3.50 1.78
21:00 Гингам - Метц 2 - 2 1.98 3.34 3.84
21:00 Дижон - Каен 2 - 0 2.23 3.23 3.26
21:00 Лил - Анже 1 - 2 2.33 3.04 3.27
21:00 Нант - Амиен 0 - 1 1.64 3.55 5.80
21:00 Рен - Троа 2 - 0 1.67 3.64 5.30
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Париж ФК - Брест 0 - 1 2.16 3.01 3.38
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
16:00 Лавал - Ред Стар Париж 2 - 0 2.39 2.81 2.99
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:00 Адмира Вакер Мьодлинг - Аустрия Виена 2 - 1 2.27 3.38 2.91
19:30 Алтах - Матерсбург 1 - 1 2.43 3.12 2.87
19:30 Волфсбергер - Санкт Пьолтен 0 - 1 1.79 3.35 4.48
19:30 Рапид Виена - ЛАСК Линц 2 - 0 1.86 3.43 3.94
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Сабаил Баку - Габала 2 - 1 4.54 3.42 1.65
16:00 Нефтчи Баку - Зира Баку 1 - 1 2.97 2.96 2.25
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Кукеси - Лачи 1 - 0 - - -
15:00 Люшня - Камза 2 - 3 - - -
18:00 Скендербеу Корча - Партизани Тирана 1 - 0 - - -
18:00 Теута - Фламуртари 0 - 0 - - -
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Мехелен - Шарлероа 1 - 1 2.09 3.16 3.53
21:00 Ойпен - Локерен 3 - 2 2.07 3.31 3.45
21:00 Остенде - Сент Трюиден 2 - 0 1.94 3.42 3.71
21:30 Ваасланд-Беверен - КАА Гент 1 - 2 3.17 3.29 2.20
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Витез - Широки Брег 1 - 4 8.28 5.06 1.25
15:30 Железничар Сараево - Слобода Тузла 1 - 0 1.19 5.96 8.92
15:30 Младост Добой Какан - Жрински Мостар 1 - 2 3.98 3.25 1.80
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
13:00 Дунав Русе - Верея Стара Загора 2 - 0 2.01 3.20 3.48
15:00 Берое - Етър Велико Търново 2 - 1 1.53 3.78 5.36
17:30 Септември София - Левски София 1 - 4 7.25 4.45 1.35
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
14:00 Локомотив София - Оборище Панагюрище 1 - 0 1.50 3.89 5.04
14:00 Марица Пловдив - Монтана 1 - 0 2.76 3.20 2.26
14:00 Несебър - Ботев Гълъбово 1 - 5 2.12 3.20 2.99
14:00 Нефтохимик Бургас - Ботев Враца 0 - 2 11.50 6.50 1.15
14:00 Струмска Слава Радомир - Локомотив Горна Оряховица 0 - 0 3.50 3.40 1.90
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
19:15 Глейсис Юнайтед - Юръп 1 - 2 - - -
21:30 Линкълн Ред Импс - Линкс 2 - 0 - - -
Грузия - Суперкупа Грузия - Суперкупа Рез. 1 X 2
13:00 Торпедо Кутаиси - Чихура Сачхере 2 - 1 1.61 3.74 4.39
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Пас Янина - Левадиакос 0 - 0 1.53 3.56 6.87
17:15 Паниониос Атина - Астерас Триполис 0 - 0 2.03 3.01 3.89
19:30 Панатинайкос - Ламия 2 - 0 1.37 4.10 9.23
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Трикала - Панахайки 0 - 1 2.32 3.01 2.82
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Лингби - Орхус 0 - 0 3.33 3.29 2.12
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Раанана - МС Ашдод 2 - 1 2.38 2.93 2.82
18:00 Апоел Ашкелон - Бней Сахнин 0 - 2 2.67 2.93 2.61
18:15 Макаби Хайфа - Макаби Нетаня 1 - 2 2.26 3.04 2.96
20:30 Макаби Тел Авив - Апоел Хайфа 4 - 0 1.82 3.20 4.06
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
20:30 Лимерик - Бохемианс 1 - 1 2.57 3.00 2.70
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Лонгфорд Таун - Коб Рамблърс 2 - 2 2.27 3.20 2.85
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
16:00 Селфос - Гриндавик 1 - 2 3.64 3.58 1.79
17:15 КР Рейкявик - КА Акурейри 2 - 3 1.80 3.57 3.58
19:00 Тор Акурейри - Филкир Рейкявик 0 - 2 2.96 3.42 2.07
19:15 Фрам Рейкявик - Валур Рейкявик 0 - 4 13.09 6.76 1.13
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Етникос Ахна - Аполон Лимасол 1 - 4 21.75 11.79 1.02
18:00 Ермис Арадипоу - Арис Лимасол 4 - 1 1.19 5.52 10.20
18:00 Олимпиакос Никозия - Апоел Никозия 2 - 3 11.33 6.06 1.16
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Беса Печ - Трепча 89 Митровица 0 - 1 - - -
14:00 Велазними Дяково - Прищина 0 - 0 - - -
14:00 Фероникели Глоговац - Фламуртари Прищина 1 - 0 - - -
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Судува Мариямполе - Стумбрас Каунас 2 - 0 1.16 6.19 10.90
15:00 ФК Тракай - Атлантас Клайпеда 0 - 1 1.44 3.77 6.37
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Прогрес Нидеркорн - УНА Щрасен отл. - - -
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Работнички Скопие - Вардар Скопие 2 - 1 4.03 3.51 1.72
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Лия Атлетик - Балзан Ютс 0 - 3 13.57 8.00 1.09
15:00 Сенглеа Атлетик - Сейнт Андрюс ФК 2 - 1 2.17 3.54 2.66
17:00 Гзира Юнайтед - Флориана 0 - 0 2.28 3.56 2.50
17:00 Слима Уондърърс - Таршин Рейнбоус 1 - 1 1.38 4.90 5.29
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Термалика Нечеча - Сандеця Нови Сонч 1 - 0 1.92 3.25 3.93
19:00 Погон Шчечин - Висла Плоцк 2 - 1 1.96 3.32 3.71
21:30 Краковия Краков - Легия Варшава 0 - 0 3.98 3.38 1.88
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Белененсеш - Фейрензе 1 - 0 1.85 3.25 4.29
20:15 Маритимо - Витория Гимараеш 3 - 2 2.68 3.04 2.64
22:30 Пасош Ферейра - Бенфика 1 - 3 8.66 4.77 1.32
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Фамаликао - Спортинг Ковиля 1 - 0 2.11 3.04 3.38
17:00 Оливейрензе - Спортинг Брага Б 2 - 3 1.97 3.12 3.64
17:00 Спортинг Лисабон Б - Академика Коимбра 2 - 2 2.97 3.07 2.25
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
14:00 Ботошани - Газ Метан Медиаш 1 - 0 1.56 3.42 6.14
19:45 Астра Гюргево - Динамо Букурещ 2 - 0 4.18 3.12 1.87
19:45 Политехника Яш - Виторул Констанца 0 - 1 2.70 2.87 2.64
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Ардс ФК - Линфийлд 0 - 3 7.36 4.90 1.30
17:00 Гленторан - Клифтънвил 1 - 0 3.68 3.39 1.87
17:00 Дънганън Суифтс - Балинамалард Юнайтед 2 - 0 1.49 4.02 5.42
17:00 Карик Рейнджърс - Гленавон 1 - 2 7.29 4.90 1.30
17:00 Коулрейн - Уорънпойнт Таун 1 - 0 1.23 5.40 9.04
17:00 Крусейдърс - Балимина Юнайтед 3 - 1 1.22 5.65 10.03
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 ДАК Дунайска Стреда - Земплин Михаловце 2 - 0 1.44 4.24 5.77
15:00 Железарна Подбрезова - Злате Моравце 3 - 0 1.77 3.32 4.18
15:00 Слован Братислава - Жилина 6 - 0 2.29 3.17 2.82
15:00 Спартак Търнава - Сеница 1 - 0 1.24 5.21 9.10
15:00 Тренчин - Татран Прешов 2 - 0 1.11 7.16 14.10
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Анкаран Хрватини - Триглав 2 - 0 3.25 3.26 2.02
16:00 Рудар Веление - Домжале отл. 2.99 3.15 2.19
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Бачка Бачка Паланка - Рад Белград 2 - 1 1.81 3.16 4.02
16:00 Борац Чачак - Раднички Ниш 1 - 1 5.56 3.69 1.49
16:00 Мачва Шабац - Войводина Нови Сад 1 - 1 2.80 2.91 2.39
16:00 Радник Сурдулица - Чукарички 0 - 0 3.22 2.95 2.13
16:00 Явор Иваница - Младост Лучани 3 - 0 2.21 3.00 3.01
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Кайзериспор - Касъмпаша 3 - 2 1.96 3.33 3.72
18:00 Аланияспор - Трабзонспор 1 - 2 2.75 3.39 2.36
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
14:30 Анкарагуджу - Газиантепспор 4 - 0 1.05 9.86 21.78
14:30 Балъкесирспор - Самсунспор 2 - 0 1.82 3.28 4.07
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 Конас Кий - Дъ Ню Сейнтс 0 - 1 3.96 3.73 1.72
19:30 Бала Таун - Кардиф Метрополитън 1 - 0 1.76 3.40 4.18
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:15 Бари Таун Юнайтед - Ландидно 4 - 1 2.09 3.14 3.22
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Александрия - ФК Мариупол 1 - 0 2.04 2.94 3.63
14:00 Черноморец Одеса - Карпати Лвов 0 - 0 2.51 2.86 2.80
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Дебрецен - Балмазуйварош 0 - 2 1.75 3.50 4.15
18:00 Мезьокьовешд - Пушкаш Академи 0 - 0 2.81 3.20 2.32
18:00 МОЛ Види - Вашаш Будапеща 2 - 1 1.25 5.34 8.95
18:00 Пакш - Диошдьор 2 - 1 2.19 3.19 3.03
18:00 Уйпещ - Халадаш Сомбатхей 1 - 0 1.64 3.54 4.86
20:30 Ференцварош - Хонвед Будапеща 5 - 2 1.50 3.88 5.73
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
13:00 ФК Лахти - Гранкула ИФК 2 - 1 1.04 10.32 23.24
14:00 ХИК Хелзинки - ХИФК Хелзинки 1 - 0 1.06 9.51 19.57
14:30 Хака - Илвес Тампере** (1 - 3) 0 - 0 6.00 4.69 1.37
15:00 Яро - Сейняйоен ЯК 1 - 1 6.94 5.54 1.27
15:30 АС Оулу - МуСа Пори 4 - 1 1.27 5.40 7.38
17:00 Кески-Уусимаа - КПВ Кокола 1 - 5 10.74 6.59 1.16
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 АЗ Алкмаар - Спарта Ротердам 2 - 1 1.28 5.58 8.96
20:45 Хееренвеен - Екселсиор 0 - 1 1.57 3.86 5.67
20:45 Хераклес - Цволе 2 - 1 2.48 3.44 2.63
21:45 ВВВ Венло - Витес 2 - 2 3.24 3.35 2.13
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Хайдук Сплит - Славен 0 - 1 1.31 4.46 8.71
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Зета Голубовци - Будучност Подгорица 1 - 1 2.58 2.76 2.72
15:00 Искра Даниловград - Ком Подгорица 3 - 0 1.95 2.96 3.70
15:00 Титоград Подгорица - Дечич Тузи 2 - 0 1.25 4.84 8.78
16:00 Гарбал Радановичи - Рудар Плевля 1 - 0 2.77 2.75 2.56
18:00 Петровац - Сутиеска Никшич 1 - 0 5.36 3.15 1.64
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Збройовка Бърно - Сигма Оломоуц 1 - 0 2.84 3.07 2.41
16:00 Слован Либерец - Млада Болеслав 1 - 0 1.85 3.35 3.89
17:30 Словачко - Спарта Прага 1 - 1 4.33 3.22 1.81
19:30 Теплице - Баник Острава 0 - 0 1.98 3.23 3.55
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Йънг Бойс - Сион 1 - 0 1.28 5.51 8.10
20:00 Лозана Спорт - Базел отл. 9.40 5.23 1.26
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:00 Сервет - Аарау 4 - 0 1.47 3.93 6.00
20:00 Шафхаузен - Вил 1 - 2 1.87 3.42 3.65
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
13:00 Фрей Тебю - Юргорден 0 - 1 6.47 4.67 1.37
15:00 ИФК Гьотеборг - Йостерс 1 - 1 1.44 4.17 6.09
15:00 Йоребро - Хелзинборг 1 - 1 1.73 3.61 4.06
15:00 Сундсвал - Вернаму 2 - 1 1.49 4.03 5.47
15:00 Твоокерш - Норкьопинг 2 - 3 14.09 7.26 1.12
17:00 Одеволд - АИК Стокхолм 1 - 2 13.53 6.82 1.14
17:00 Халмстад - Сирианска Сьодертале 5 - 0 1.25 5.26 9.20
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Килмарнък - Хибърниън 2 - 2 3.33 3.24 2.14
17:00 Дънди ФК - Мъдъруел 0 - 1 2.50 3.21 2.74
17:00 Рейнджърс - Хартс 2 - 0 1.53 3.93 5.88
17:00 Сейнт Джонстън - Рос Каунти 2 - 0 2.23 3.26 3.09
17:00 Хамилтън - Партик Тисъл 2 - 1 2.90 3.16 2.41
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Инвърнес КТ - Грийнок Мортън 0 - 2 2.29 3.21 2.90
17:00 Куин ъф Саут - Дънфърмлин 0 - 0 2.51 3.26 2.59
17:00 Сейнт Мирън - Брихин Сити 1 - 0 1.18 6.19 12.17
17:00 Фолкърк - Дъмбартън 0 - 0 1.53 3.86 5.59
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Еър Юнайтед - Еърдри 3 - 0 1.42 4.58 5.73
17:00 Ийст Файф - Албион Роувърс 2 - 0 1.90 3.62 3.41
17:00 Куинс парк ФК - Форфар Атлетик 2 - 2 2.09 3.51 2.98
17:00 Рейт Роувърс - Арброут 2 - 2 1.80 3.55 3.78
17:00 Странрар - Алоа Атлетик 1 - 0 2.99 3.39 2.13
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Анан Атлетик - Стенхаусмюър 2 - 0 2.75 3.32 2.30
17:00 Берик Рейнджърс - Монтроуз 2 - 2 3.76 3.54 1.82
17:00 Единбург Сити - Елгин Сити 4 - 0 2.62 3.33 2.40
17:00 Каудънбийт - Питърхед 0 - 2 7.45 4.57 1.34
17:00 Стърлинг Албиън - Клайд 2 - 1 2.06 3.51 3.08
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:35 Бризбейн Роар - Нюкасъл Юнайтед Джетс 0 - 1 2.60 3.49 2.48
10:50 Мелбърн Виктори - Аделаида Юнайтед 3 - 0 2.10 3.49 3.19
13:00 Пърт Глори - Мелбърн Сити 2 - 1 3.09 3.62 2.10
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
16:00 Олимпик де Медеа - ЕС Сетиф 0 - 0 2.87 2.74 2.50
17:00 ЖС Саура - КР Белуиздад 1 - 1 1.49 3.55 6.07
17:00 УСМ Блида - ДРБ Тадженант 1 - 0 2.22 2.96 3.08
18:00 УСМ Алжир - МК Алжир 2 - 2 2.01 3.08 3.43
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:00 Олимпо Баия Бланка - Арсенал Саранди 2 - 1 2.29 2.94 3.10
00:00 Хуракан Буенос Айрес - Естудиантес Ла Плата 1 - 0 2.09 2.95 3.55
02:15 Годой Крус - Расинг Клуб 1 - 2 2.29 3.04 3.06
22:00 Дефенса и Хустисия - Патронато Парана 1 - 0 1.74 3.18 4.70
22:00 Ланус - Росарио Сентрал 1 - 1 3.07 2.99 2.29
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
02:00 Сармиенто Хунин - Гилермо Браун 2 - 0 1.84 3.11 4.09
22:00 Депортиво Морон - Алдосиви Мар дел Плата 3 - 3 2.26 2.86 3.27
22:00 Лос Андес - Хувентуд Унида Гуалегуайчу 1 - 0 2.00 2.91 3.92
23:00 Спортиво Естудиантес - Клуб Алмагро 1 - 0 2.56 2.73 2.91
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Гуабира Монтеро - Реал Потоси 6 - 0 1.54 3.89 4.84
23:15 Стронгест Ла Пас - Роял Пари Санта Крус 3 - 0 1.26 5.05 8.06
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Монагас Матурин - Депортиво Тачира 2 - 2 2.32 3.00 2.88
17:00 Атлетико Венецуела - Арагуа Маракай 0 - 4 1.99 3.20 3.32
23:00 Естудиантес де Каракас - Замора Баринас 0 - 2 3.60 3.19 1.89
Виетнам - Суперкупа Виетнам - Суперкупа Рез. 1 X 2
11:00 Куанг Нам - Сонглам Нгеан Вин 1 - 0 1.90 3.40 3.30
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Ел Раджа - Смоуха 0 - 0 5.90 3.44 1.52
14:30 Пирамидс - Ел Дахлея Кайро 4 - 2 2.24 2.64 3.47
17:00 Исмаили Исмаилия - Танта 2 - 2 1.50 3.40 6.36
20:00 Ал Ахли Кайро - Ел Ентаг Ел Харби 2 - 1 1.13 6.40 14.74
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:30 Емелек Гуаякил - Макара Амбато 2 - 0 1.39 4.05 6.87
19:00 Универсидад Католика Кито - Депортиво Куенка 3 - 1 2.08 3.26 3.10
23:00 Индепендиенте дел Вале - Аукас Кито 1 - 0 1.40 4.06 6.84
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:30 Пасакина - Сонсонате 1 - 0 2.25 3.20 2.75
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
10:30 Ийст Бенгал Калкута - Ченай Сити 7 - 1 1.52 3.68 5.53
14:00 Чърчил Брадърс Гоа - Гокулам Керала 1 - 1 2.24 3.00 3.05
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:30 Делхи Динамос - АТК Калкута 4 - 3 2.63 3.13 2.49
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
14:00 Зоб Ахан Исфахан - Падидех Хорасан Машхад 2 - 1 1.49 3.32 7.24
14:00 Парс Джонуби Джем - Трактор Сази Табриз 1 - 1 2.22 2.71 3.29
14:30 Фулад Хузестан Ахваз - Естеглал Техеран 1 - 4 2.79 2.66 2.56
17:00 Персеполис Техеран - Естеглал Хузестан 1 - 0 1.39 3.67 7.51
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
15:50 Ал-Духаил Доха - Ал-Хор 4 - 0 1.13 7.06 10.77
18:00 Ал-Маркия Доха - Ал-Гарафа Доха 0 - 3 4.18 4.00 1.60
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
02:45 Леонес - Депортиво Пасто 2 - 1 2.67 2.91 2.60
22:15 Патриотас Бояка - Алианса Петролера 2 - 1 1.50 3.57 6.42
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Кармелита - Ередиано 1 - 2 4.06 3.38 1.75
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:55 Ал Насър Кувейт - Казма Кувейт 3 - 2 1.88 3.49 3.25
18:20 Кадсия Кувейт - Ал Джахра 1 - 2 1.70 3.67 3.73
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Джохор Дарул Такзим - Мелака Юнайтед 3 - 0 1.26 5.19 7.80
15:00 Келантан - Перак 3 - 2 2.60 3.38 2.30
15:00 Селангор - Паханг 1 - 3 2.22 3.52 2.65
Малайзия - Други Малайзия - Други Рез. 1 X 2
15:00 ПДРМ ФА - Пенанг 1 - 0 2.30 3.60 2.55
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Олимпик Сафи - РСБ Беркан 1 - 0 2.36 2.69 3.09
16:30 Шабаб Атлас Хенифра - ШР Ал Хосейма 1 - 0 2.29 2.70 3.18
21:00 ФУС Рабат - Могреб Тетуан 2 - 0 1.60 3.19 5.49
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
05:00 Атлас Гуадалахара - Монтерей 0 - 1 3.49 3.28 1.97
05:00 Пуебла - Некакса Агуаскалиентес 1 - 1 2.26 3.05 3.06
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Атланте Канкун - Алебрихес де Оахака 0 - 0 2.70 3.00 2.40
04:30 Венадос - Атлетико Сан Луис 1 - 2 2.30 3.00 3.00
05:36 Симаронес де Сонора - Леонес Негрос де ла У. де Г. 2 - 2 2.15 2.95 3.15
06:00 Мурсиелагос - Дорадос де Синалоа 0 - 2 2.70 2.88 2.50
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Хамилтън Уондърърс - Уелингтън Финикс Б 1 - 2 - - -
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
15:30 Диба Ал Фуджейра - Ал Васл Дубай 2 - 0 4.40 3.74 1.62
15:30 Емирейтс Клуб - Аджман 1 - 1 2.13 3.53 2.77
18:15 Ал Шарджа - Ал Аин 3 - 1 5.49 4.14 1.45
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Либертад Асунсион - Серо Портеньо 1 - 1 2.21 3.25 2.91
22:45 Индепендиенте ФБК - Спортиво Лукеньо 4 - 1 2.50 3.22 2.51
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
03:00 Академия Кантолао - Реал Гарсиласо 2 - 0 2.23 3.05 3.04
22:30 Унион Комерсио - Депортиво Мунисипал 2 - 1 2.40 3.08 2.71
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
12:45 Чонбури - Сукотай 1 - 2 1.44 4.19 5.40
13:00 Нейви - Банкок Глас 0 - 0 3.17 3.56 1.91
14:00 ПТ Прачуап - Патая Юнайтед 2 - 0 2.94 3.68 1.99
15:00 Порт Банкок - Ратчабури 3 - 2 1.62 3.95 4.02
Тунис - Купа на Тунис Тунис - Купа на Тунис Рез. 1 X 2
15:00 Монастир - Сфаксиен Сфакс 0 - 1 1.99 2.99 3.58
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Бостън Ривър - Ел Танкуе Сислей 0 - 0 - - -
22:00 Рампла Хуниорс - Дефенсор Спортинг 1 - 1 3.94 3.41 1.81
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Коло-Коло Сантяго - О'Хигинс Ранкагуа 1 - 1 1.50 3.88 5.52
17:00 Уачипато Талкауано - Универсидад де Консепсион 3 - 0 2.09 3.17 3.26
23:00 Сан Луис Килота - Палестино Сантяго 0 - 1 2.15 3.20 3.01
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Барока - Полокване Сити 1 - 1 1.92 3.10 3.73
18:00 Кейптаун Сити - Бидвест Уитс 1 - 2 2.42 2.80 2.93
18:00 Мамелоди Съндаунс - СуперСпорт Юнайтед 1 - 1 1.76 3.18 4.38
20:15 Кайзер Чийфс - Блумфонтейн Селтик 0 - 0 1.84 2.96 4.38
20:15 Фрий Стейт Старс - АмаЗулу Дърбан 0 - 0 2.22 2.87 3.19
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
07:00 Санфрече Хирошима - Консадол Сапоро 1 - 0 1.94 3.18 3.81
07:00 Токио - Урава Ред Даймъндс 1 - 1 3.69 3.38 1.90
07:30 Гамба Осака - Нагоя Грампус 2 - 3 1.91 3.49 3.52
09:00 Шонан Белмар - В-Варен Нагазаки 2 - 1 1.94 3.10 3.97
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
17:00 Осане (Нор) - Бран Берген (Нор) 0 - 2 5.25 4.50 1.42

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 20.11.2018 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане