Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
май '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
       
Топ факти за деня

Зулте Варегем 5 победи от 6 мача

Жрински Мостар няма загуба от 7 мача

Витез няма победа от 7 мача

Лудогорец Разград само победи от 6 мача

Керкира Корфу като гост няма победа от 14 мача

ФКИ Левадия Талин няма загуба от 11 мача

Вапрус Пярну няма победа от 11 мача

Корк Сити като домакин само победи от 6 мача

Астана като гост само победи от 4 мача

Кайрат Алмати няма загуба от 7 мача

Олимпиакос Никозия като гост само загуби от 4 мача

Спортинг Лисабон като домакин няма загуба от 16 мача

Клуж 5 равенства от 7 мача

Скалица като домакин само победи от 13 мача

Цървена Звезда Белград само победи от 4 мача

Бачка Бачка Паланка само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Борац Чачак само загуби от 4 мача

Верес Ровно само 1 вкаран гол в 7 мача - 0.14 на мач

Шьовде АИК само загуби от 4 мача

Замора Баринас като гост 5 победи от 6 мача

Далиан Ифан няма победа от 8 мача

Джохор Дарул Такзим 7 победи от 8 мача

Паханг като домакин нито един получен гол в 4 мача

Олимпия Асунсион няма загуба от 14 мача

Хоум Юнайтед 15 получени гола в 5 мача - 3.00 на мач

Депортес Икике като домакин 5 загуби от 6 мача

Гамба Осака като гост само загуби от 5 мача

Анкета

Какви са прогнозите ви за дербито на Никулден в България между ЦСКА и Лудогорец?

ТВ програма
F Plus
Жирона - Ейбар
14:00 на живо
Diema Sport 2
Сток Сити - Кристъл Палас 14:30 на живо
Diema Sport 2
Уест Бромич - Тотнъм
17:00 на живо
Diema Sport
Черно море - Септември София 17:00 на живо
F Plus
Атлетик Билбао - Бетис
17:15 на живо
Ring.BG
Милан - Верона
19:00 на живо
Diema Sport 2
Евертън - Саутхямптън
19:30 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Лудогорец Разград 20:00 на живо
EuroSport 2
Ню Йорк Ред Булс - Ню Йорк Сити 20:55 на живо
Nova Sport
Рочдейл - Чарлтън
21:45 на запис
Sport  Plus HD
Виляреал - Валенсия
21:45 на живо
Ring.BG
Ювентус - Болоня
21:45 на живо
EuroSport 2
Сиатъл Саундърс - Кълъмбъс Крю 23:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за събота, 5 май, 2018 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Сток Сити - Кристъл Палас 1 - 2 2.55 3.35 2.80
17:00 Борнемут - Суонзи 1 - 0 2.07 3.45 3.62
17:00 Лестър - Уест Хям 0 - 2 2.31 3.38 3.15
17:00 Уест Бромич - Тотнъм 1 - 0 7.18 4.44 1.46
17:00 Уотфорд - Нюкасъл 2 - 1 2.23 3.29 3.39
19:30 Евертън - Саутхямптън 1 - 1 2.83 3.20 2.61
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:30 Блекбърн - Оксфорд Юнайтед 2 - 1 1.32 4.93 8.66
19:30 Джилингам - Плимут 5 - 2 2.71 3.29 2.50
19:30 Донкастър - Уигън 0 - 1 5.30 3.79 1.60
19:30 Нортхямптън Таун - Олдъм 2 - 2 4.04 3.45 1.86
19:30 Портсмут - Питърбъро 2 - 0 1.93 3.45 3.70
19:30 Родъръм Юнайтед - Блекпул 1 - 0 2.37 3.42 2.80
19:30 Рочдейл - Чарлтън 1 - 0 2.01 3.49 3.44
19:30 Саутенд - Бристол Роувърс 0 - 0 2.21 3.38 3.06
19:30 Скънторп - Брадфорд Сити 1 - 1 1.83 3.45 4.18
19:30 Уимбълдън - Бъри 2 - 2 1.90 3.47 3.84
19:30 Флийтууд Таун - Уолсол 2 - 0 2.04 3.33 3.49
19:30 Шросбъри Таун - Милтън Кийнс Донс 0 - 1 1.77 3.55 4.38
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Барнет - Честърфийлд 3 - 0 1.54 4.19 5.26
17:00 Екзитър - Колчестър 1 - 0 2.24 3.46 2.90
17:00 Карлайл - Нюпорт Каунти 1 - 1 2.09 3.37 3.32
17:00 Кембридж Юнайтед - Порт Вейл 5 - 0 1.95 3.40 3.69
17:00 Ковънтри - Моркамб 0 - 0 2.08 2.41 5.25
17:00 Крю Александра - Челтнъм Таун 2 - 1 2.79 3.52 2.30
17:00 Линкълн Сити - Йоувил 1 - 1 1.41 4.41 6.92
17:00 Мансфийлд Таун - Кроули Таун 1 - 1 1.58 4.14 4.88
17:00 Нотс Каунти - Лутън Таун 0 - 0 3.79 3.52 1.89
17:00 Суиндън - Акрингтън Стенли 3 - 0 3.02 3.39 2.21
17:00 Уикъмб - Стивънидж Бороу 1 - 0 1.62 3.92 4.92
17:00 Форест Грийн Роувърс - Гримсби Таун 0 - 3 2.18 3.42 3.05
Англия - Национална Лига - Плейофи Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
14:15 Транмиър Роувърс** - Ебсфлийт Юнайтед 2 - 2 1.60 3.68 5.05
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Айнтрахт Франкфурт - Хамбургер 3 - 0 1.99 3.71 3.45
16:30 Аугсбург - Шалке 04 1 - 2 3.49 3.28 2.12
16:30 Борусия Дортмунд - Майнц 05 1 - 2 1.32 5.35 8.81
16:30 Борусия М'Гладбах - Фрайбург 3 - 1 1.86 3.61 4.10
16:30 Вердер Бремен - Байер Леверкузен 0 - 0 3.75 3.99 1.84
16:30 Кьолн - Байерн Мюнхен 1 - 3 7.96 5.41 1.34
16:30 РБ Лайпциг - Волфсбург 4 - 1 1.63 4.03 5.01
16:30 Хановер 96 - Херта Берлин 3 - 1 2.64 3.29 2.63
16:30 Щутгарт - Хофенхайм 2 - 0 2.94 3.63 2.25
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:30 Аален - Карлсруе 0 - 2 6.70 3.83 1.47
14:30 Вюрцбургер Кикерс - Зоненхоф Гроссашпах 1 - 1 1.50 3.97 5.71
14:30 Карл Цайс Йена - Унтерхахинг 2 - 1 2.01 3.40 3.35
14:30 Магдебург - Кемницер 3 - 1 1.26 5.39 8.69
14:30 Мепен - Рот-Вайс Ерфурт 3 - 0 1.35 4.83 7.01
14:30 Оснабрюк - Вердер Бремен II 1 - 1 2.04 3.44 3.22
14:30 Падерборн - Веен Висбаден 3 - 1 1.90 3.62 3.48
14:30 Пройсен Мюнстер - Шпортфройнде Лоте 3 - 0 1.78 3.54 4.03
14:30 Ханза Рощок - Халешер 4 - 2 2.26 3.14 3.01
14:30 Цвикау - Фортуна Кьолн 1 - 0 1.76 3.54 4.15
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Жирона - Ейбар 1 - 4 2.02 3.30 3.84
17:15 Атлетик Билбао - Бетис 2 - 0 2.21 3.35 3.25
19:30 Селта Виго - Депортиво Ла Коруня 1 - 1 1.66 4.05 4.88
21:45 Виляреал - Валенсия 1 - 0 2.21 3.43 3.20
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Кордоба - Уеска 2 - 4 2.20 3.22 3.16
17:00 Нумансия - Валядолид 0 - 1 2.06 3.16 3.58
19:00 Барселона Б - Реус Депортиу 0 - 1 1.80 3.18 4.70
19:00 Сарагоса - Спортинг Хихон 2 - 1 2.56 3.03 2.76
21:00 Тенерифе - Алмерия 0 - 0 1.53 3.66 6.33
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
21:30 Реал Мадрид Кастиля - Расинг Ферол 3 - 0 2.56 3.07 2.56
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Осасуна Б - Атлетик Билбао Б 0 - 3 6.84 4.57 1.34
19:00 Аренас Клуб де Гечо - Мирандес 1 - 1 5.92 3.68 1.49
19:00 Туделано - Исара 0 - 0 2.35 3.12 2.76
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Лагостера - Онтиниент 1 - 2 2.36 2.93 2.92
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
19:00 УКАМ Мурсия - Марбеля 2 - 1 4.78 3.33 1.66
22:00 Вияновенсе - Кордоба Б 0 - 1 1.55 3.56 5.51
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:00 Милан - Верона 4 - 1 1.14 8.07 17.25
21:45 Ювентус - Болоня 3 - 1 1.12 8.08 22.00
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Асколи - Авелино 1 - 1 2.18 3.07 3.35
16:00 Бари - Перуджа 3 - 1 2.22 3.08 3.25
16:00 Венеция - Фоджа 2 - 1 1.87 3.48 3.83
16:00 Новара - Пескара 1 - 1 1.99 3.12 3.87
16:00 Салернитана - Виртус Ентела 1 - 0 2.50 2.97 2.90
16:00 Специя - Про Верчели 5 - 1 2.41 2.97 3.03
16:00 Тернана - Палермо 2 - 3 3.42 3.20 2.09
16:00 Фрозиноне - Карпи 1 - 0 1.35 4.37 8.61
16:00 Читадела - Бреша 2 - 2 1.64 3.58 5.28
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
17:30 Алесандрия - Кунео 3 - 1 1.24 4.83 8.84
17:30 Арцакена - Джиана Ерминио 1 - 1 4.72 3.57 1.60
17:30 Витербезе - Понтедера 1 - 0 2.15 3.07 3.08
17:30 Гаворано - Пистоезе 1 - 0 4.03 3.28 1.77
17:30 Карарезе - Арецо 0 - 1 1.58 3.64 4.77
17:30 Лукезе - Про Пиаченца 0 - 4 1.41 3.73 6.94
17:30 Монца 1912 - Олбия 3 - 0 1.51 3.70 5.52
17:30 Пиаченца - Ливорно 2 - 2 2.70 3.06 2.39
17:30 Прато - Сиена 2 - 3 4.29 3.57 1.69
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:00 ЛАСК Линц - Рапид Виена 0 - 2 2.23 3.25 3.03
19:30 Аустрия Виена - Адмира Вакер Мьодлинг 0 - 0 1.77 3.88 3.80
19:30 Матерсбург - Алтах 0 - 1 1.61 3.74 5.06
19:30 Санкт Пьолтен - Волфсбергер 0 - 1 2.56 3.16 2.64
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Сабаил Баку - Зира Баку 0 - 1 3.14 2.99 2.16
18:00 Габала - Кешля 1 - 1 1.52 3.66 5.59
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Камза - Луфтетари 0 - 0 - - -
17:00 Кукеси - Люшня 2 - 1 - - -
17:00 Лачи - Скендербеу Корча 3 - 2 - - -
20:00 Партизани Тирана - Теута 1 - 3 1.74 3.25 4.40
20:00 Фламуртари - Влазня 1 - 1 1.80 3.25 4.00
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Арарат Ереван - Алашкерт Ереван 2 - 3 5.51 4.53 1.39
16:00 Бананц Ереван - Ширак Гюмри 0 - 2 2.60 3.47 2.24
18:00 Гандзасар Капан - Пюник Ереван 4 - 3 1.71 3.37 4.22
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:30 ФК Витебск - ФК Минск 1 - 0 1.73 3.32 4.27
17:30 Торпедо Минск - Лъч Минск 0 - 1 2.41 2.87 2.90
19:30 Городея - Гомел 0 - 0 2.39 2.76 3.04
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
19:00 Кортрийк - Зулте Варегем 1 - 2 3.43 3.61 1.96
21:00 Ваасланд-Беверен - Роял Ексел Мускрон 3 - 2 2.20 3.46 2.97
21:00 Лиерс - Оуд Хеверле Льовен 2 - 2 3.62 3.49 1.93
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Ойпен - Сент Трюиден 3 - 1 3.38 3.50 2.00
21:30 Локерен - Роял Антверпен 1 - 2 2.28 3.31 2.94
Босна и Херцеговина - Група за Титлата Босна и Херцеговина - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:00 Крупа - ФК Сараево 2 - 3 4.41 3.48 1.66
17:30 Радник Биелина - Железничар Сараево 1 - 0 4.81 3.43 1.63
18:00 Жрински Мостар - Широки Брег 3 - 1 1.54 3.66 5.20
Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Витез - Борац Баня Лука 2 - 0 6.16 3.64 1.47
18:00 Младост Добой Какан - ГОШК Габела 1 - 2 1.67 3.57 4.26
18:00 Челик Зеница - Слобода Тузла 0 - 2 2.08 3.22 3.10
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Ботев Гълъбово - Монтана 0 - 2 - - -
18:00 Литекс Ловеч - Черноморец Балчик 4 - 0 - - -
18:00 Локомотив Горна Оряховица - Нефтохимик Бургас 3 - 1 - - -
18:00 Поморие - Несебър 3 - 1 - - -
19:00 Созопол - Марица Пловдив 2 - 0 - - -
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 ЦСКА София - Лудогорец Разград 0 - 0 2.76 3.25 2.30
България - Плейофи България - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Черно море - Септември София 2 - 1 1.60 3.75 4.72
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
19:15 Гибралтар Юнайтед - Лайънс Гибралтар 2 - 0 - - -
21:30 Сейнт Джоузеф - Гибралтар Финикс 3 - 0 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Сиони Болниси - Сабуртало Тбилиси 0 - 2 6.92 3.97 1.39
19:30 Колхети-1913 Поти - Чихура Сачхере 2 - 2 4.02 3.45 1.71
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Аполон Смирни - АЕК Атина 0 - 1 5.71 3.83 1.55
19:00 Атромитос - Керкира Корфу 4 - 0 1.13 6.96 17.66
19:00 Лариса - Ламия 1 - 1 1.63 3.73 5.02
19:00 ПАОК - Платаниас 3 - 0 1.02 15.14 44.12
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
17:00 ОФИ Крит - Аполон Лариса 4 - 0 1.05 10.36 22.77
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Брабранд - Тистед 1 - 0 2.66 3.31 2.42
16:30 Вендсисел - Виборг 1 - 3 2.56 3.15 2.60
16:30 Есберг - Роскилде 2 - 1 1.42 4.44 6.18
16:30 Кьоге - Фредериция 1 - 0 2.32 3.11 2.93
16:30 Фремад Амагер - Скиве 1 - 0 1.69 3.46 4.74
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Талина Калев - Флора Талин 1 - 3 9.80 5.30 1.21
16:00 ФКИ Левадия Талин - Тулевик Вилянди 5 - 0 1.02 11.60 24.47
19:00 Вапрус Пярну - Номе Калю 0 - 6 22.98 10.64 1.03
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Апоел Хайфа - Бней Йехуда 2 - 1 1.99 3.13 3.47
21:00 Бейтар Йерусалим - Апоел Беер Шева 1 - 4 2.98 3.18 2.17
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Ирони Кирят Шмона - Апоел Акре 4 - 0 1.72 3.38 4.29
20:15 Бней Сахнин - Макаби Хайфа 1 - 1 2.95 3.13 2.21
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Корк Сити - Лимерик 2 - 1 1.17 6.16 13.28
21:45 Слиго Роувърс - Бохемианс 0 - 2 2.41 3.03 2.86
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Коб Рамблърс - Лонгфорд Таун 0 - 1 3.46 3.31 1.98
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Акранес - Лейкнир Рейкявик 1 - 0 1.39 4.28 6.19
17:00 ИР Рейкявик - Викингур Олафсвик 0 - 2 3.87 3.60 1.74
17:00 Нярдвик - Тротур Рейкявик 1 - 1 3.84 3.53 1.76
17:00 Фрам Рейкявик - Селфос 2 - 2 2.17 3.45 2.77
19:00 Хаукар Хафнарфьордур - Тор Акурейри 2 - 2 2.11 3.55 2.78
19:00 ХК Коупавогюр - Магни Гренивик 3 - 0 1.44 4.18 5.45
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кизилжар Петропавл - Акжайк 2 - 1 1.99 2.98 3.55
13:00 Шахтьор Караганди - Астана 1 - 0 7.50 4.18 1.33
14:00 Жетису Талдикорган - Кайрат Алмати 1 - 3 6.87 3.90 1.39
14:30 Атирау - Актобе 1 - 1 2.19 2.94 3.07
15:00 Ордабаси Шимкент - Иртиш Павлодар 1 - 0 2.09 2.99 3.23
15:00 Тобол Костанай - Кайсар Къзълорда 0 - 3 1.67 3.32 4.49
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 АЕЛ Лимасол - Апоел Никозия 1 - 2 18.79 8.86 1.06
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Алки Ороклини - Докса Катокопия 1 - 3 2.28 3.60 2.54
17:00 Пафос - Олимпиакос Никозия 3 - 2 1.23 5.20 8.98
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Дреница Србица - Фероникели Глоговац 0 - 0 - - -
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
15:00 Вентспилс - РФШ Рига 1 - 1 2.12 2.96 3.27
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Милсами Орхей - Сперанца Ниспорен 0 - 1 - - -
17:00 Петрокуб Хинчещ - Динамо-Авто Тираспол 0 - 3 1.66 3.60 4.17
17:00 Сфинтул Георге Суручен - Заря Белци 1 - 0 2.22 3.25 2.77
18:00 Шериф Тираспол - Зимбру Кишинев 3 - 1 - - -
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Розенборг - Ранхайм 1 - 1 1.21 6.02 11.02
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 ХамКам - Стрьомен 3 - 2 1.90 3.43 3.56
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Гроруд - Рауфос 1 - 2 4.18 3.95 1.62
17:00 Нюбергсунд - Берум 2 - 1 3.30 3.80 1.84
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:30 Шайд - Вард Хаугесунд 5 - 0 1.25 5.39 7.25
16:00 Арендал - КФУМ Осло 1 - 1 1.97 3.95 2.80
16:00 Киелсос - Нардо 2 - 1 1.93 3.89 2.90
17:00 Видар - ФК Брюне 3 - 2 3.52 3.82 1.76
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Хробри Глогов - Заглембие Сосновец 1 - 2 2.48 3.13 2.66
17:00 Гурник Ленчна - Хойничанка Хойнице 3 - 0 3.06 3.02 2.28
19:00 Подбескидзе - Раков Ченстохова 1 - 1 2.40 3.09 2.78
19:00 Рух Хожов - Пуща Неполомице 0 - 2 2.87 3.10 2.35
20:00 Олимпия Груджьондз - Погон Шедълце 4 - 2 2.62 3.04 2.58
20:00 Стомил Олщин - ГКС Катовице 1 - 0 3.37 3.17 2.05
Полша - Група за Титлата Полша - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Висла Плоцк - Лех Познан 0 - 0 3.34 3.30 2.09
Полша - Група за Изпадане Полша - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Сандеця Нови Сонч - Пяст Гливице 2 - 1 3.37 3.18 2.13
19:00 Погон Шчечин - Арка Гдиня 3 - 2 1.56 3.78 5.72
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Белененсеш - Портимонензе 3 - 2 2.13 3.23 3.30
20:15 Тондела - Витория Гимараеш 1 - 4 2.41 3.19 2.81
22:30 Спортинг Лисабон - Бенфика 0 - 0 2.07 3.23 3.46
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Пенафиел - Академико Визеу 0 - 1 1.79 3.44 3.96
18:00 Академика Коимбра - Кова Да Пиедаде 1 - 2 1.34 4.35 8.09
18:00 Порто Б - Фамаликао 3 - 2 2.74 3.22 2.35
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:45 Клуж - Университатя Крайова 1 - 0 1.53 3.64 6.01
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
15:30 Ювентус Букурещ - Ботошани 0 - 3 3.27 2.99 2.20
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
11:00 СКА-Хабаровск - ФК Краснодар 0 - 1 11.13 5.25 1.24
14:00 ФК Тосно - Динамо Москва 1 - 2 2.66 3.02 2.65
16:30 Локомотив Москва - Зенит Санкт Петербург 1 - 0 2.36 2.99 3.10
19:00 Спартак Москва - ФК Ростов 2 - 0 1.54 3.79 5.92
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
16:00 Авангард Курск - ФК Оренбург 0 - 2 6.48 3.74 1.47
Сан Марино - Плейофи Сан Марино - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Ла Фиорита - Фолгоре Фалциано 3 - 1 - - -
Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Рез. 1 X 2
16:30 Клифтънвил - Коулрейн 1 - 3 3.00 3.32 2.14
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
18:00 Жилина Б - Спишка Нова Вес 3 - 0 1.18 6.32 7.89
18:00 Комарно - Славой Требишов 1 - 0 1.49 4.40 4.45
18:00 Локомотив Кошице - Татран Липтовски Микулаш 2 - 1 1.57 4.24 3.93
18:00 Нове Место над Вахом - Интер Братислава 1 - 3 2.73 3.34 2.18
18:00 ШТК 1914 Шаморин - Локомотив Зволен 3 - 1 1.23 5.55 7.26
20:00 Скалица - Попрад 1 - 0 1.90 3.33 3.33
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Ружомберок - Слован Братислава 1 - 0 3.48 3.29 1.94
18:00 Спартак Търнава - ДАК Дунайска Стреда 2 - 0 2.10 3.14 3.19
Словакия - Група за Изпадане Словакия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Нитра - Земплин Михаловце 1 - 3 2.16 3.15 3.06
18:00 Сеница - Злате Моравце 3 - 1 1.74 3.42 4.17
18:00 Татран Прешов - Железарна Подбрезова 1 - 1 2.23 3.12 2.95
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:50 Марибор - Анкаран Хрватини 5 - 1 1.08 8.49 17.16
20:00 Кръшко - Рудар Веление 1 - 0 2.63 3.29 2.37
Сърбия - Група за Титлата Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Партизан Белград - Напредак Крушевац 2 - 2 1.25 5.08 8.61
19:00 Раднички Ниш - Войводина Нови Сад 5 - 0 1.21 5.52 9.27
19:00 Чукарички - Вождовац Белград 2 - 1 1.40 4.33 5.93
21:00 Цървена Звезда Белград - Спартак Суботица 4 - 0 1.26 5.26 7.48
Сърбия - Група за Изпадане Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Бачка Бачка Паланка - Явор Иваница 4 - 0 1.59 3.29 5.50
18:00 Борац Чачак - Рад Белград 1 - 2 5.48 3.67 1.52
18:00 Радник Сурдулица - Земун 2 - 1 1.29 4.91 7.27
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Кардемир Карабукспор - Коняспор 0 - 1 12.74 6.29 1.19
19:00 Аланияспор - Османлиспор 1 - 1 1.92 3.55 3.63
19:00 Трабзонспор - Касъмпаша 2 - 5 1.41 4.70 6.46
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алтънорду - Ерзурум ББ 1 - 1 2.31 3.70 2.56
17:00 Ризеспор - Газиантеп ФК 4 - 2 1.80 3.74 3.70
19:00 Болуспор - Денизлиспор 1 - 0 1.62 3.76 4.89
19:00 Самсунспор - Юмраниеспор 3 - 3 3.34 3.15 2.09
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:00 Верес Ровно - Ворскла Полтава 0 - 0 3.04 2.98 2.28
19:30 Шахтьор Донецк - Заря Луганск 2 - 1 1.18 5.92 11.56
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Черноморец Одеса - Карпати Лвов 1 - 1 3.16 2.87 2.27
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Балмазуйварош - Уйпещ 1 - 1 2.81 3.20 2.33
18:00 Вашаш Будапеща - Пакш 0 - 1 2.47 3.23 2.61
18:00 Диошдьор - Мезьокьовешд 0 - 1 1.62 3.80 4.63
18:00 Халадаш Сомбатхей - Пушкаш Академи 3 - 2 2.27 3.23 2.87
18:00 Хонвед Будапеща - Дебрецен 1 - 3 2.00 3.38 3.32
20:30 МОЛ Види - Ференцварош 0 - 0 2.24 3.32 2.92
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
16:00 Яро - КПВ Кокола 1 - 3 2.52 3.11 2.63
17:00 Каяани - КТП Котка 1 - 3 2.14 3.34 2.98
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
15:00 Викингит Хелзинки - ЯПС Ярвенпяя 1 - 3 1.48 4.43 4.46
17:00 ЛПС Лааясало - Вааякоски Ювяскюля 0 - 6 2.59 4.07 2.06
17:00 МИПА - ЙИППО Йоенсуу 1 - 1 3.49 3.78 1.75
18:30 Гнистан Хелзинки - МиКи Микели 0 - 3 1.44 4.55 4.80
19:00 НЯС Нурмиярви - ПЕПО Лапеенранта 2 - 2 3.80 4.21 1.61
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 БК-46 Карис - КяПа Хелзинки 2 - 0 1.91 3.63 3.11
17:00 Джаз Пори - Гранкула ИФК 1 - 1 3.07 3.87 1.87
17:00 ФК Еспоо - МуСа Пори 0 - 1 3.47 3.83 1.75
17:00 ХИФК Хелзинки 2 - Кифен 08 0 - 0 2.37 3.49 2.45
17:00 ХЯС Академия - КааПо Каарина 1 - 2 2.49 3.65 2.28
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 КуФу-98 Куопио - ТПВ Тампере 0 - 2 2.32 3.66 2.42
17:00 ПК-37 Иисалми - ГБК Кокола 1 - 0 4.89 4.30 1.46
17:00 ТП-47 Торнио - ОЛС Оулу 0 - 1 1.74 3.95 3.39
Холандия - Ередивизи - Плейофи Холандия - Ередивизи - Плейофи Рез. 1 X 2
19:30 Алмере Сити - МВВ Маастрихт 3 - 2 2.00 3.74 3.11
21:45 Камбур - Дордрехт** 1 - 4 1.61 4.11 4.47
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Интер Запрешич - Осиек 1 - 0 3.15 3.25 2.12
20:00 Цибалия - Истра 1961 1 - 1 2.07 3.17 3.37
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Гарбал Радановичи - Ком Подгорица 2 - 2 1.82 3.34 4.46
18:00 Зета Голубовци - Искра Даниловград 1 - 0 1.96 2.95 3.81
18:00 Петровац - Дечич Тузи 3 - 1 1.18 5.02 14.92
18:00 Рудар Плевля - Будучност Подгорица 0 - 0 2.79 2.76 2.55
18:00 Титоград Подгорица - Сутиеска Никшич 2 - 1 2.29 2.88 3.03
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Збройовка Бърно - Баумит Яблонец 0 - 3 3.68 3.21 1.98
17:00 Карвина - Дукла Прага 1 - 3 1.61 3.62 5.09
17:00 Млада Болеслав - Баник Острава 0 - 0 2.04 3.37 3.30
17:00 Слован Либерец - Височина Ихлава 1 - 3 1.46 4.24 6.04
17:15 Сигма Оломоуц - Бохемианс 1905 Прага 1 - 1 1.60 3.54 5.49
18:00 Словачко - Теплице 0 - 0 1.71 3.43 4.73
19:30 Славия Прага - Виктория Пилзен 2 - 0 2.19 3.05 3.26
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 МАС Таборско - Графин Влашим 1 - 0 1.75 3.49 3.95
18:00 Фридек-Мистек - Варнсдорф 1 - 1 1.99 3.24 3.32
19:00 Опава - Чешке Будьовице 1 - 1 1.52 3.89 5.06
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Люцерн - Лугано 2 - 0 2.35 3.32 2.79
20:00 Сион - Йънг Бойс 0 - 1 2.46 3.68 2.47
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:00 Вил - Раперсвил-Йона 2 - 0 2.63 3.23 2.45
20:00 Сервет - Вадуц 0 - 1 2.17 3.55 2.81
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
15:00 Хамарби - Сундсвал 4 - 3 1.54 3.95 5.58
17:00 Йостерсунд - Норкьопинг 0 - 2 1.72 3.76 4.34
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Дегерфорш - Йоргрите 0 - 1 2.46 3.20 2.64
19:00 Йонкьопинг Содра - Браге 0 - 0 1.94 3.24 3.69
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Рюнинге - Сандвикен 2 - 0 2.89 3.48 2.08
17:00 Карлслундс - Асириска Сьодертале 4 - 5 3.79 3.63 1.77
17:00 Нюкьопинг - Арамейск-Сирианска 0 - 4 1.45 4.34 5.53
17:00 Солентюна - Карлстад Юнайтед 0 - 2 2.69 3.38 2.28
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
15:00 Ескилсмине - Карлскруна 2 - 0 2.63 3.42 2.31
15:00 Твоокерш - Лунд 0 - 0 1.80 3.67 3.55
16:00 Кристианстад - Оскаршхамн АИК 1 - 1 2.38 3.40 2.56
17:00 Атвидаберг - Мялби 0 - 1 4.36 3.82 1.63
17:00 Хускварна - Люнгшиле 2 - 4 3.06 3.35 2.09
17:00 Шьовде АИК - Утсиктенс 4 - 0 3.11 3.31 2.08
Шотландия - Група за Титлата Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Абърдийн - Хибърниън 0 - 0 2.17 3.24 3.27
17:00 Рейнджърс - Килмарнък 1 - 0 1.41 4.49 7.05
Шотландия - Група за Изпадане Шотландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:30 Дънди ФК - Хамилтън 1 - 0 1.88 3.39 3.95
17:00 Мъдъруел - Сейнт Джонстън 1 - 5 2.19 3.13 3.37
Шотландия - Първа Лига - Плейофи Шотландия - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Куинс парк ФК - Стенхаусмюър 1 - 2 2.19 3.34 2.94
17:00 Питърхед - Стърлинг Албиън 3 - 0 1.37 4.66 6.53
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Дъмбартън - Арброут 1 - 1 2.69 3.33 2.32
17:00 Рейт Роувърс - Алоа Атлетик 1 - 2 1.54 3.91 5.23
Австралия - А-Лига - Финална Фаза Австралия - А-Лига - Финална Фаза Рез. 1 X 2
12:50 Нюкасъл Юнайтед Джетс - Мелбърн Виктори 0 - 1 2.48 3.44 2.63
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
01:00 Сан Мартин Сан Хуан - Велес Сарсфийлд 0 - 2 2.98 3.01 2.36
03:15 Сан Лоренцо де Алмагро - Белграно Кордоба 2 - 0 1.91 3.14 4.01
19:15 Арсенал Саранди - Росарио Сентрал 4 - 0 3.48 3.12 2.07
19:15 Архентинос Хуниорс - Годой Крус 1 - 2 2.24 3.05 3.17
21:30 Нюелс Олд Бойс Росарио - Дефенса и Хустисия 1 - 0 3.05 3.02 2.31
23:45 Талерес Кордоба - Хуракан Буенос Айрес 0 - 0 1.93 3.06 4.06
Аржентина - Плейофи за Промоция Аржентина - Плейофи за Промоция Рез. 1 X 2
01:10 Алдосиви Мар дел Плата - Клуб Алмагро 3 - 1 2.48 2.82 2.90
Боливия - Плейофи Боливия - Плейофи Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Гуабира Монтеро - Аурора Кочабамба 1 - 0 1.61 3.62 4.57
22:00 Роял Пари Санта Крус - Университарио Сукре 1 - 0 1.86 3.32 3.52
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Сампайо Кореа MA - Пайсанду PA 1 - 1 2.39 2.87 2.94
02:30 КР Бразил AL - Атлетико GO 3 - 1 2.43 3.03 2.76
03:30 Оесте SP - Коритиба PR 1 - 1 2.44 2.87 2.91
22:30 Авай SC - Сао Бенто SP 1 - 1 1.89 3.12 3.99
22:30 Гояс GO - Вила Нова GO 1 - 3 2.10 2.92 3.52
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
22:00 Ремо PA - Санта Круз PE 0 - 0 2.51 2.99 2.65
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
21:30 Томбензе MG - Брагантино SP 1 - 0 2.38 2.99 2.78
23:00 Куяба MT - Тупи MG 1 - 0 1.91 3.08 3.75
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Академия Пуерто Кабейо - Депортиво Ла Гуайра 1 - 2 3.49 3.28 1.91
22:30 Арагуа Маракай - Депортиво Тачира 1 - 1 2.72 2.91 2.48
22:30 Депортиво Анзоатеги - Монагас Матурин 1 - 1 2.54 2.91 2.66
23:00 Естудиантес де Мерида - Замора Баринас 3 - 0 2.43 2.97 2.71
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Биндуонг - Куанг Нам 3 - 1 2.28 3.22 2.72
13:00 Хайфонг - СХБ Дананг 3 - 2 1.82 3.38 3.66
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
03:45 Барселона Гуаякил - ЛДУ Кито 0 - 1 1.60 3.59 4.86
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 ПСМС Медан - Барито Путера 3 - 2 1.65 3.56 4.29
14:00 Бали Юнайтед - Сривиджая Палембанг 3 - 4 1.62 3.32 5.10
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:00 Далиан Ифан - Гуанджоу Евъргранде 3 - 0 4.73 4.05 1.58
14:35 Гуанджоу РФ - Шанхай Грийнланд 4 - 2 1.99 3.59 3.22
14:35 Хъбей Чайна Форчън - Хенан Джануе 0 - 1 1.52 4.10 5.13
14:35 Чунцин Лифан - Тиендзин Цюендзиен 0 - 1 2.44 3.31 2.61
14:35 Шанхай ШИПГ - Пекин Гуоан 1 - 2 1.61 4.01 4.46
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Келантан - Куала Лумпур 4 - 2 2.08 3.46 2.88
16:00 Негери Сембилан - Джохор Дарул Такзим 0 - 4 6.91 4.50 1.33
16:00 Паханг - Кедах 2 - 2 1.95 3.61 3.15
16:00 ПКНС ФК - Мелака Юнайтед 2 - 0 1.89 3.48 3.30
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Могреб Тетуан - Кавкаб Маракеш 1 - 0 1.88 3.07 3.88
18:00 Рапиде Оуед Зем - Олимпик Сафи 1 - 0 2.41 2.73 3.00
18:00 Расинг АК Казабланка - ФАР Рабат 1 - 2 4.85 3.35 1.64
18:00 ФУС Рабат - Шабаб Атлас Хенифра 4 - 1 1.75 3.07 4.75
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:20 Спортиво Лукеньо - Индепендиенте ФБК 1 - 1 1.95 3.31 3.44
02:30 Гуарани Асунсион - Олимпия Асунсион 0 - 0 3.72 3.53 1.81
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
03:00 Торонто - Филаделфия Юнион 3 - 0 1.51 4.05 5.93
20:00 Монреал Импакт - Ню Инглънд Революшън 4 - 2 2.20 3.37 3.04
20:55 Ню Йорк Ред Булс - Ню Йорк Сити 4 - 0 1.82 3.57 3.94
21:00 Минесота Юнайтед - Ванкувър Уайткепс 1 - 0 2.22 3.34 3.04
22:55 Лос Анджелис ФК - Далас 1 - 1 1.98 3.51 3.44
23:00 Сиатъл Саундърс - Кълъмбъс Крю 0 - 0 1.86 3.52 3.88
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Хоум Юнайтед - Уориърс ФК 3 - 3 1.75 3.57 3.77
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:45 Еър Форс Сентрал - Полис Теро 1 - 2 2.00 3.55 3.01
14:00 Патая Юнайтед - Сукотай 3 - 0 1.99 3.55 3.01
15:00 Чианграй Юнайтед - Банкок Глас 1 - 1 1.90 3.28 3.50
16:00 ПТ Прачуап - Нейви 5 - 0 1.36 4.45 6.49
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 АГМК Алмалик - Согдиана Джизак 0 - 0 1.77 3.30 3.81
18:30 Кизилкум Зарафшан - Металург Бекабад 1 - 2 2.27 2.96 2.88
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Атенас Сан Карлос - Прогресо Монтевидео 0 - 6 2.14 3.22 3.09
21:30 Данубио Монтевидео - Насионал Монтевидео 1 - 2 4.02 3.43 1.78
21:30 Ел Танкуе Сислей - Ривър Плейт Монтевидео 0 - 0 - - -
21:30 Пенярол Монтевидео - Дефенсор Спортинг 4 - 1 1.98 3.26 3.42
21:30 Торке Монтевидео - Феникс Монтевидео 0 - 2 2.29 3.23 2.80
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Унион Еспаньола - Сан Луис Килота 4 - 0 1.83 3.37 3.83
18:00 Депортес Икике - Курико Унидо 2 - 2 2.16 3.15 3.11
21:00 Антофагаста - Депортес Темуко 3 - 2 1.72 3.37 4.45
23:30 Унион Ла Калера - Аудакс Италяно Сантяго 1 - 0 1.72 3.45 4.38
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Инчхън Юнайтед - Чеджу Юнайтед 1 - 2 3.01 3.15 2.18
08:00 Тегу - Кьонсан 0 - 2 2.55 3.12 2.54
08:00 Улсан Хюндай - Поханг Стийлърс 2 - 1 2.23 3.13 2.95
08:00 Чуннам Драгонс - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 0 5.45 3.92 1.49
10:00 Сангжу Сангму - Кануън 3 - 0 2.34 3.23 2.71
10:00 Сеул - Сувон Самсунг Блюуингс 2 - 1 2.49 3.13 2.60
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Кавазаки Фронтейл - Токио 0 - 2 1.84 3.43 3.86
08:00 Кашива Рейсол - Джубило Ивата 1 - 2 1.90 3.20 3.94
08:00 Консадол Сапоро - Гамба Осака 2 - 0 1.99 3.36 3.45
09:00 Серезо Осака - В-Варен Нагазаки 3 - 1 1.52 3.87 5.67
11:00 Кашима Антлърс - Урава Ред Даймъндс 1 - 0 2.39 3.20 2.79
13:00 Нагоя Грампус - Йокохама Ф-Маринос 1 - 1 3.00 3.37 2.17
Шампионска Лига Африка Шампионска Лига Африка Рез. 1 X 2
22:00 Мамелоди Съндаунс (Юар) - Видад Казабланка (Мар) 1 - 1 1.90 2.91 4.03

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 10.12.2018 04:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане