Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Топ факти за деня

Манчестър Сити 27 победи от 31 мача

Севиля като гост няма равенство от 15 мача

Барселона няма загуба от 30 мача

Реал Унион като гост само 3 вкарани гола в 15 мача - 0.20 на мач

Беневенто 25 загуби от 30 мача

Гаворано като гост няма победа от 15 мача

Карабах Агдам само 8 получени гола в 21 мача - 0.38 на мач

Вапрус Пярну няма победа от 6 мача

ФКИ Левадия Талин няма загуба от 6 мача

Куресааре 26 получени гола в 6 мача - 4.33 на мач

Флора Талин 20 вкарани гола в 6 мача - 3.33 на мач

Бари Таун Юнайтед само победи от 6 мача

Брихин Сити няма победа от 31 мача

Еър Юнайтед като гост 46 вкарани гола в 16 мача - 2.88 на мач

НА Хюсеин Дей 14 равенства от 24 мача

Аурора Кочабамба като домакин 4 равенства от 5 мача

Далиан Ифан само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Патриотас Бояка като домакин само победи от 5 мача

Атлас Гуадалахара като гост само загуби от 6 мача

3 де Фебреро няма победа от 10 мача

Порт Банкок като домакин само победи от 4 мача

Бурирам Юнайтед няма загуба от 8 мача

Универсидад де Чили 6 победи от 7 мача

Кьонсан само победи от 4 мача

Токио Верди няма загуба от 7 мача

Анкета

Ще успее ли ЦСКА да елиминира ФК Рига, след минималното 1-0 в София?

ТВ програма
Diema Sport 2
Евертън - Ливърпул
14:30 на живо
Nova Sport
Норич - Астън Вила
14:30 на живо
Ring.BG
Беневенто - Ювентус
16:00 на живо
EuroSport 2
Аугсбург - Байерн Мюнхен
16:30 на живо
Diema Sport 2
Сток Сити - Тотнъм
17:00 на живо
Nova Sport
Лийдс - Съндърланд
17:00 на живо
F Plus
Селта Виго - Севиля
17:15 на живо
Nova Sport
Монако - Нант
18:55 на запис
Ring.BG
Рома - Фиорентина
19:00 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 19:30 на живо
EuroSport 2
Хамбургер - Шалке 04
19:30 на живо
F Plus
Бетис - Ейбар
19:30 на живо
Diema Sport
Бордо - Лил
21:00 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Леганес
21:45 на живо
Ring.BG
Сампдория - Дженоа
21:45 на живо

Мачове за събота, 7 април, 2018 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Евертън - Ливърпул 0 - 0 3.79 3.61 1.98
17:00 Борнемут - Кристъл Палас 2 - 2 2.42 3.43 2.91
17:00 Брайтън - Хъдърсфийлд 1 - 1 1.81 3.41 5.04
17:00 Лестър - Нюкасъл 1 - 2 1.90 3.45 4.34
17:00 Сток Сити - Тотнъм 1 - 2 10.58 5.50 1.30
17:00 Уест Бромич - Суонзи 1 - 1 2.31 3.15 3.36
17:00 Уотфорд - Бърнли 1 - 2 2.38 3.11 3.25
19:30 Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 2 - 3 1.81 3.75 4.39
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:15 Барнзли - Шефилд Юнайтед 3 - 2 2.99 3.21 2.43
14:30 Норич - Астън Вила 3 - 1 2.82 3.15 2.57
17:00 Бирмингам - Бъртън Албион 1 - 1 1.72 3.49 5.27
17:00 Брентфорд - Ипсуич 1 - 0 1.40 4.62 7.55
17:00 Дарби Каунти - Болтън 3 - 0 1.59 3.76 6.04
17:00 Лийдс - Съндърланд 1 - 1 2.09 3.44 3.44
17:00 Мидълзбро - Нотингам Форест 2 - 0 1.61 3.70 6.11
17:00 Милоул - Бристъл Сити 2 - 0 2.02 3.25 3.84
17:00 Рединг - Престън 1 - 0 3.80 3.29 2.03
17:00 Хъл Сити - Куинс Парк Рейнджърс 4 - 0 2.00 3.49 3.65
17:00 Шефилд Уензди - Фулъм 0 - 1 4.93 3.85 1.68
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Блекбърн - Саутенд 1 - 0 1.40 4.18 8.12
17:00 Блекпул - Брадфорд Сити 5 - 0 2.10 3.20 3.49
17:00 Бристол Роувърс - Чарлтън 1 - 1 2.71 3.20 2.50
17:00 Джилингам - Донкастър 0 - 0 2.86 3.08 2.49
17:00 Оксфорд Юнайтед - Олдъм 0 - 0 2.41 3.23 2.86
17:00 Плимут - Питърбъро 2 - 1 2.50 3.40 2.58
17:00 Родъръм Юнайтед - Флийтууд Таун 3 - 2 1.76 3.53 4.55
17:00 Рочдейл - Портсмут 3 - 3 2.34 3.01 3.11
17:00 Уигън - Милтън 5 - 1 1.31 4.75 9.32
17:00 Уимбълдън - Скънторп 1 - 1 3.21 3.22 2.18
17:00 Уолсол - Бъри 1 - 0 2.09 3.34 3.32
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Барнет - Форест Грийн Роувърс 1 - 0 2.13 3.20 3.40
17:00 Гримсби Таун - Честърфийлд 1 - 0 2.20 3.17 3.25
17:00 Йоувил - Лутън Таун 0 - 3 4.52 3.52 1.75
17:00 Кембридж Юнайтед - Екзитър 2 - 3 2.15 3.24 3.23
17:00 Колчестър - Акрингтън Стенли 0 - 1 2.68 3.13 2.59
17:00 Мансфийлд Таун - Крю Александра 3 - 4 1.84 3.42 4.13
17:00 Нотс Каунти - Ковънтри 2 - 1 2.62 3.05 2.71
17:00 Нюпорт Каунти - Стивънидж Бороу 0 - 1 2.23 3.17 3.19
17:00 Порт Вейл - Кроули Таун 1 - 2 2.00 3.20 3.70
17:00 Суиндън - Карлайл 0 - 0 2.22 3.27 3.11
17:00 Челтнъм Таун - Моркамб 3 - 0 1.77 3.47 4.48
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:15 Ебсфлийт Юнайтед - Макълсфийлд Таун 2 - 2 2.53 3.17 2.62
17:00 Алдършот Таун - Мейдънхед Юнайтед 1 - 0 1.80 3.50 4.03
17:00 Бромли - Гейтсхед 0 - 0 1.95 3.38 3.51
17:00 Гайзли - Мейдстоун Юнайтед 0 - 0 3.55 3.30 1.98
17:00 Дагенъм и Редбридж - Уокинг 1 - 1 1.79 3.60 3.98
17:00 Доувър Атлетик - Торки Юнайтед 1 - 0 1.79 3.42 4.19
17:00 Ийстли - Рексъм 1 - 1 2.79 3.17 2.40
17:00 Лейтън Ориент - Бароу 4 - 1 1.85 3.36 3.99
17:00 Файлд - Сътън Юнайтед 2 - 1 2.02 3.38 3.34
17:00 Халифакс Таун - Боръм Ууд 2 - 1 4.07 3.13 1.90
17:00 Хартлипул - Солихъл Муурс 0 - 1 2.66 3.16 2.47
17:00 Честър - Транмиър Роувърс 0 - 2 8.25 4.62 1.33
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Аугсбург - Байерн Мюнхен 1 - 4 7.56 4.67 1.39
16:30 Борусия М'Гладбах - Херта Берлин 2 - 1 1.77 3.64 4.58
16:30 Кьолн - Майнц 05 1 - 1 2.08 3.47 3.44
16:30 Фрайбург - Волфсбург 0 - 2 2.29 3.05 3.38
19:30 Хамбургер - Шалке 04 3 - 2 4.41 3.34 1.86
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Ерцгебирге Ауе - Санкт Паули 2 - 1 2.45 3.11 2.87
14:00 Нюрнберг - Хайденхайм 3 - 2 1.73 3.70 4.40
14:00 Унион Берлин - Дуисбург 0 - 0 1.88 3.54 3.75
14:00 Холщайн Кил - Дармщат 98 0 - 0 1.51 4.08 6.11
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Вюрцбургер Кикерс - Фортуна Кьолн 1 - 0 1.84 3.34 4.02
15:00 Зоненхоф Гроссашпах - Шпортфройнде Лоте 1 - 1 2.38 3.24 2.76
15:00 Магдебург - Карлсруе 2 - 0 1.92 3.18 3.88
15:00 Падерборн - Карл Цайс Йена 6 - 0 1.42 4.32 6.37
15:00 Пройсен Мюнстер - Веен Висбаден 1 - 0 3.12 3.19 2.17
15:00 Ханза Рощок - Унтерхахинг 1 - 1 1.99 3.23 3.57
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Алавес - Хетафе 2 - 0 2.41 3.02 3.23
17:15 Селта Виго - Севиля 4 - 0 2.11 3.52 3.35
19:30 Бетис - Ейбар 2 - 0 2.20 3.38 3.25
21:45 Барселона - Леганес 3 - 1 1.12 8.28 22.29
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Барселона Б - Културал Леонеса 0 - 1 1.88 3.20 4.12
17:00 Гранада - Осасуна 1 - 1 1.88 3.18 4.17
19:00 Алкоркон - Нумансия 0 - 1 2.22 2.95 3.39
19:00 Сарагоса - Уеска 1 - 0 2.32 3.08 3.05
21:00 Албасете - Райо Валекано 0 - 1 3.32 3.04 2.20
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
18:00 Валядолид Б - Гихуело 1 - 0 1.78 3.30 4.19
18:00 Депортиво Фабрил - Унион Адарве 2 - 1 1.63 3.48 4.92
19:00 Расинг Ферол - Толедо 1 - 0 2.11 3.06 3.28
21:30 Реал Мадрид Кастиля - Серседа 4 - 2 1.29 4.62 8.68
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
18:00 Аморебиета - Атлетик Билбао Б 0 - 3 3.02 3.04 2.23
18:00 Реал Сосиедад Б - Аренас Клуб де Гечо 1 - 0 1.55 3.56 5.47
19:00 Лейоа - Реал Унион 0 - 0 1.97 3.14 3.51
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Алкояно - Депортиво Арагон 3 - 2 1.48 3.67 6.20
19:00 Виляреал Б - Олот 2 - 1 1.64 3.37 4.98
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
19:00 Лорка Депортива - Гранада Б 0 - 1 2.45 2.94 2.78
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Беневенто - Ювентус 2 - 4 13.72 5.43 1.24
19:00 Рома - Фиорентина 0 - 2 1.77 3.64 4.56
19:00 СПАЛ - Аталанта 1 - 1 4.67 3.54 1.77
21:45 Сампдория - Дженоа 0 - 0 2.60 3.14 2.77
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Асколи - Карпи 2 - 0 2.40 2.86 3.15
16:00 Бари - Салернитана 1 - 1 1.68 3.42 5.09
16:00 Кремонезе - Фоджа 0 - 4 2.21 3.21 3.14
16:00 Палермо - Пескара 1 - 1 1.52 3.85 5.95
16:00 Парма - Фрозиноне 2 - 0 2.43 3.00 2.98
16:00 Специя - Емполи 1 - 1 3.20 3.00 2.29
16:00 Тернана - Читадела 5 - 1 3.44 3.11 2.12
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Витербезе - Алесандрия 1 - 1 2.54 2.85 2.75
15:30 Кунео - Арецо 0 - 0 2.41 2.81 2.94
15:30 Лукезе - Арцакена 2 - 2 2.06 2.96 3.49
15:30 Монца 1912 - Понтедера 0 - 1 1.81 3.11 4.25
15:30 Олбия - Ливорно 4 - 2 3.25 3.06 2.10
17:30 Карарезе - Гаворано 2 - 0 1.69 3.36 4.46
17:30 Пиаченца - Пистоезе 2 - 2 1.94 3.04 3.73
19:30 Пиза - Про Пиаченца 3 - 2 1.56 3.47 5.51
19:30 Прато - Джиана Ерминио 3 - 2 3.19 3.01 2.16
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Монако - Нант 2 - 1 1.55 4.01 5.86
21:00 Амиен - Каен 3 - 0 2.38 2.96 3.29
21:00 Анже - Страсбург 1 - 1 1.78 3.53 4.60
21:00 Бордо - Лил 2 - 1 1.68 3.54 5.45
21:00 Гингам - Троа 4 - 0 1.87 3.37 4.32
21:00 Тулуза - Дижон 0 - 1 1.90 3.37 4.16
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Реймс - Льо Авър отл. 1.77 3.34 4.45
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
16:00 Лавал - Гренобъл Фут 38 1 - 1 2.81 2.78 2.52
19:00 Шамбли - Авранш 0 - 1 2.00 3.04 3.56
21:00 Конкарно - Шоле отл. 2.06 3.07 3.32
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:00 Щурм Грац - Аустрия Виена 0 - 2 1.74 3.61 4.35
19:30 Алтах - Адмира Вакер Мьодлинг 1 - 2 1.86 3.51 3.86
19:30 Волфсбергер - Матерсбург 0 - 2 2.97 3.17 2.33
19:30 Рапид Виена - Санкт Пьолтен 2 - 1 1.25 5.59 9.20
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Капаз Ганджа - Кешля 1 - 1 2.30 2.99 2.86
16:30 Карабах Агдам - Сабаил Баку 1 - 0 1.16 6.05 11.48
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Влазня - Люшня 4 - 0 - - -
15:00 Луфтетари - Теута 0 - 0 - - -
Андора - Група за Титлата Андора - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Луситанос - ФК Санта Колома 0 - 1 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Пюник Ереван - Гандзасар Капан 2 - 1 3.46 3.08 2.00
15:00 Алашкерт Ереван - Арарат Ереван 2 - 1 1.16 5.84 10.83
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
12:00 Торпедо Минск - Городея 1 - 0 3.04 2.96 2.25
16:00 ФК Витебск - Шахтьор Солигорск 2 - 1 3.90 3.04 1.92
18:00 Динамо Минск - Ислоч Минск 0 - 0 1.30 4.38 8.83
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Генк - Стандарт Лиеж 1 - 0 2.30 3.18 3.07
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Оуд Хеверле Льовен - Лиерс 1 - 2 1.51 4.09 5.78
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
19:00 Беершот Вилрийк - Локерен 2 - 2 2.28 3.24 3.01
21:00 Остенде - Ойпен 1 - 1 1.78 3.75 4.00
21:00 Сент Трюиден - Роял Антверпен 4 - 0 2.12 3.20 3.37
Босна и Херцеговина - Група за Титлата Босна и Херцеговина - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 Железничар Сараево - Широки Брег 1 - 1 1.71 3.33 4.18
17:30 Радник Биелина - Крупа 1 - 1 1.52 3.57 5.45
19:30 Жрински Мостар - ФК Сараево 1 - 0 1.80 3.21 3.91
Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Босна и Херцеговина - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Младост Добой Какан - Слобода Тузла 1 - 1 1.99 3.22 3.31
19:00 Борац Баня Лука - ГОШК Габела 0 - 0 1.71 3.31 4.19
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
15:00 Лудогорец Разград II - Царско Село София 3 - 2 - - -
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
19:15 Манчестър 62 - Линкс 1 - 2 - - -
21:30 Сейнт Джоузеф - Линкълн Ред Импс 4 - 2 - - -
Дания - Група Б за Изпадане Дания - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Лингби - Одензе 2 - 2 4.44 3.69 1.72
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
14:00 Колдинг - Фрем Копенхаген 2 - 1 1.65 3.70 4.31
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Вапрус Пярну - ФКИ Левадия Талин 0 - 5 25.60 13.90 1.01
13:00 Пайде Линнамеесконд - Куресааре 3 - 1 1.17 6.11 10.23
16:00 Флора Талин - Нарва Транс 0 - 0 1.24 4.95 8.58
18:15 Тулевик Вилянди - Таммека Тарту 0 - 2 4.10 3.64 1.67
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Макаби Петах Тиква - Ирони Кирят Шмона 2 - 0 2.21 3.05 3.01
19:10 Апоел Раанана - Апоел Акре 1 - 1 1.52 3.68 5.56
20:00 Апоел Ашкелон - Бней Сахнин 2 - 0 2.35 3.10 2.77
20:30 МС Ашдод - Макаби Хайфа 2 - 1 2.93 3.05 2.27
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Дери Сити 0 - 2 2.47 3.15 2.70
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Лонгфорд Таун - Кабинтили 3 - 0 1.56 3.84 5.07
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Жетису Талдикорган - Кайсар Къзълорда 1 - 0 2.31 2.84 2.93
12:00 Иртиш Павлодар - Астана 1 - 6 4.02 3.18 1.78
12:00 Тобол Костанай - Атирау 3 - 2 1.74 3.13 4.34
12:00 Шахтьор Караганди - Кизилжар Петропавл 2 - 1 1.91 3.00 3.80
14:00 Кайрат Алмати - Акжайк 3 - 0 1.13 5.94 13.24
14:00 Ордабаси Шимкент - Актобе 3 - 1 1.71 3.22 4.41
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Беса Печ - Дрита Гниляне 0 - 2 - - -
15:00 Фероникели Глоговац - Трепча 89 Митровица 0 - 0 - - -
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:30 Спартакс Юрмала - Метта ЛУ Рига 3 - 0 1.18 5.42 11.51
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Жалгирис Вилнюс - ФК Тракай 3 - 2 1.83 3.32 3.78
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Работнички Скопие - Силекс Кратово 2 - 0 2.13 3.16 3.03
17:00 Академия Пандев - Вардар Скопие 1 - 1 3.73 3.39 1.81
17:00 Победа Прилеп - ФК Скопие 0 - 1 1.72 3.29 4.32
17:00 Шкендия 79 Тетово - Ренова Джепчище 5 - 0 1.58 3.97 4.38
17:00 Шкупи Скопие - Пелистер Битоля отл. 1.75 3.13 4.63
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Лия Атлетик - Сейнт Андрюс ФК 1 - 2 7.49 4.95 1.28
17:00 Нашар Лайънс - Гзира Юнайтед 0 - 2 5.20 4.05 1.48
19:00 Биркиркара - Хибърниънс 1 - 3 2.26 3.15 2.84
19:00 Таршин Рейнбоус - Балзан Ютс 3 - 1 11.46 5.86 1.17
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Зимбру Кишинев - Сфинтул Георге Суручен 1 - 1 - - -
15:00 Шериф Тираспол - Сперанца Ниспорен 3 - 0 - - -
16:00 Динамо-Авто Тираспол - Заря Белци 0 - 0 - - -
16:00 Петрокуб Хинчещ - Милсами Орхей 1 - 2 - - -
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Волеренга Осло - Стрьомгодсет 1 - 4 2.01 3.39 3.40
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Краковия Краков - Заглембие Любин 2 - 2 2.58 2.90 2.88
19:00 Легия Варшава - Погон Шчечин 3 - 0 1.69 3.66 4.67
19:00 Лех Познан - Гурник Забже 3 - 1 1.40 4.38 7.07
19:00 Лехия Гданск - Арка Гдиня 4 - 2 2.22 3.21 3.13
19:00 Пяст Гливице - Термалика Нечеча 1 - 1 1.86 3.34 4.06
19:00 Сандеця Нови Сонч - Висла Краков 0 - 0 3.59 3.41 1.97
19:00 Шльонск Вроцлав - Корона Келце 1 - 1 2.33 3.23 2.95
19:00 Ягиелония Бялисток - Висла Плоцк 1 - 3 1.74 3.55 4.51
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Стомил Олщин - Погон Шедълце 0 - 2 2.37 3.09 2.80
18:45 Стал Мелец - Раков Ченстохова 2 - 3 2.51 3.14 2.60
19:00 Битовия Битов - Миедж Легница 0 - 2 3.38 3.09 2.08
19:00 Вигри Сувалки - ГКС Катовице 0 - 2 2.34 3.06 2.87
19:00 ГКС Тихи - Хойничанка Хойнице 2 - 2 2.72 3.05 2.47
19:00 Рух Хожов - Олимпия Груджьондз 0 - 0 2.30 3.02 2.98
19:00 Хробри Глогов - Пуща Неполомице 3 - 1 2.01 3.12 3.54
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ещорил Прая - Маритимо 1 - 1 2.18 3.19 3.21
18:00 Тондела - Портимонензе 2 - 2 2.51 3.15 2.73
20:15 Фейрензе - Спортинг Брага 2 - 2 5.44 3.78 1.58
22:30 Витория Сетубал - Бенфика 1 - 2 9.63 4.98 1.29
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:45 Насионал Мадейра - Академика Коимбра 1 - 0 2.06 3.26 3.25
18:00 Академико Визеу - Реал СК Кейлуж 2 - 2 1.54 3.67 5.68
18:00 Ароука - Витория Гимараеш Б 0 - 1 1.51 3.72 5.98
18:00 Лейшоес - Санта Клара 1 - 0 2.48 2.95 2.80
18:00 Оливейрензе - Спортинг Лисабон Б 4 - 2 1.54 3.85 5.36
18:00 Пенафиел - Бенфика Б 1 - 1 1.59 3.69 5.00
18:00 Спортинг Ковиля - Варзин 2 - 0 2.38 2.89 3.00
18:00 Фамаликао - Жил Висенте 2 - 0 1.98 3.20 3.53
20:00 Порто Б - Униао Мадейра 2 - 1 2.04 3.19 3.39
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Ботошани - Волунтари 1 - 0 1.89 3.15 4.03
20:45 Динамо Букурещ - Конкордия Кяжна 3 - 1 1.49 3.86 6.10
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
11:00 СКА-Хабаровск - Амкар Перм 0 - 2 3.71 2.95 2.09
14:00 Рубин Казан - Ахмат Грозни 3 - 2 2.04 3.00 3.87
16:30 Зенит Санкт Петербург - ФК Краснодар 1 - 2 1.79 3.37 4.43
19:00 Арсенал Тула - ФК Уфа 2 - 1 2.30 2.89 3.31
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
10:00 Луч-Енергия Владивосток - Енисей Красноярск 0 - 1 3.84 3.12 1.90
11:00 Том Томск - ФК Тамбов 0 - 0 2.66 2.95 2.58
14:00 Криля Советов - Спартак Москва 2 5 - 1 1.32 4.35 8.26
14:00 Ротор Волгоград - Факел Воронеж 0 - 0 1.42 3.70 7.50
14:00 ФК Нижни Новгород - Балтика Калининград 1 - 2 2.72 2.78 2.64
14:00 Шинник Ярославл - ФК Тюмен 2 - 0 1.88 3.10 3.97
15:00 Волгар Астрахан - Сибир Новосибирск 0 - 0 3.07 2.90 2.30
15:00 ФК Химки - ФК Оренбург 0 - 1 6.48 3.53 1.50
15:30 Авангард Курск - ПФК Сочи 0 - 0 2.02 2.99 3.66
18:00 Кубан Краснодар - Зенит Санкт Петербург 2 1 - 0 1.83 3.24 3.94
Северна Ирландия - Група за Титлата Северна Ирландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Коулрейн - Клифтънвил 2 - 1 1.86 3.40 3.62
17:00 Крусейдърс - Гленавон 1 - 1 1.50 4.23 4.96
17:00 Линфийлд - Балимина Юнайтед 2 - 0 1.47 4.10 5.43
Северна Ирландия - Група за Изпадане Северна Ирландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Ардс ФК - Гленторан 1 - 4 4.00 3.43 1.77
17:00 Балинамалард Юнайтед - Уорънпойнт Таун 2 - 0 2.72 3.43 2.25
17:00 Дънганън Суифтс - Карик Рейнджърс 2 - 0 1.68 3.52 4.32
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
17:30 Локомотив Зволен - Интер Братислава 0 - 3 - - -
17:30 Партизан Бардейов - Скалица 2 - 0 - - -
17:30 Татран Липтовски Микулаш - Нове Место над Вахом 1 - 2 - - -
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Спартак Търнава - Слован Братислава 1 - 0 2.66 3.00 2.52
18:00 Ружомберок - Жилина 1 - 2 2.44 3.23 2.59
Словакия - Група за Изпадане Словакия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Нитра - Железарна Подбрезова 0 - 0 2.12 3.15 3.14
18:00 Сеница - Земплин Михаловце 0 - 2 2.23 3.05 3.00
18:00 Татран Прешов - Злате Моравце 1 - 0 2.36 3.15 2.75
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Анкаран Хрватини - Горица 0 - 2 5.68 4.55 1.40
17:20 Марибор - Целие 3 - 2 1.51 3.86 5.32
19:45 Рудар Веление - Алуминий Кидричево 4 - 2 1.43 3.84 6.59
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:30 Кардемир Карабукспор - Анталияспор 1 - 2 6.95 4.79 1.38
16:00 Трабзонспор - Кайзериспор 4 - 0 1.68 3.72 4.68
19:00 Бешикташ - Гьозтепе 5 - 1 1.21 6.31 11.34
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Газиантепспор - Аданаспор 0 - 3 11.38 5.44 1.22
13:00 Ерзурум ББ - Газиантеп ФК 2 - 1 3.04 3.21 2.18
15:00 Адана Демирспор - Манисаспор 2 - 1 1.15 6.78 12.84
15:00 Анкарагуджу - Гиресунспор 3 - 2 1.89 3.34 3.72
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Престатин Таун - Бари Таун Юнайтед отл. 3.75 3.55 1.79
Уелс - Купа на Уелс Уелс - Купа на Уелс Рез. 1 X 2
21:35 Конас Кий - Бангор Сити 6 - 1 2.25 3.25 2.84
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Рух Винники - Нефтяник-Укрнафта 2 - 0 1.68 3.42 4.36
15:00 Кобра Харков - Оболон-Бровар Киев 1 - 0 2.10 3.18 3.08
16:00 Десна Чернигов - Арсенал Киев 3 - 3 1.91 3.37 3.28
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:00 Верес Ровно - Шахтьор Донецк 0 - 2 10.39 5.67 1.19
14:00 Динамо Киев - Заря Луганск 4 - 0 1.35 4.49 6.71
19:30 Ворскла Полтава - ФК Мариупол 1 - 0 1.84 3.15 4.00
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Александрия - Стал Каменское 2 - 0 1.84 3.17 3.99
17:00 Черноморец Одеса - Олимпик Донецк 3 - 1 2.63 2.95 2.53
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
15:30 Ференцварош - Мезьокьовешд 3 - 0 1.27 5.22 8.09
18:00 Вашаш Будапеща - Пушкаш Академи 1 - 2 2.30 3.22 2.81
18:00 Диошдьор - Халадаш Сомбатхей 1 - 2 1.77 3.48 4.01
18:00 Пакш - Дебрецен 2 - 5 1.75 3.43 4.26
18:00 Хонвед Будапеща - Балмазуйварош 2 - 0 1.79 3.53 3.86
20:30 МОЛ Види - Уйпещ 3 - 0 1.52 3.90 5.48
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 Скала ИФ - ТБ/ФКС/Ройн 3 - 0 1.79 3.68 3.43
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
15:00 ВПС Вааса - Интер Турку 2 - 0 2.58 3.02 2.68
17:00 Сейняйоен ЯК - Кеми Кингс 0 - 1 1.31 4.77 8.64
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 НАК Бреда - Витес 1 - 0 3.05 3.38 2.20
20:45 АЗ Алкмаар - ПСВ Айндховен 2 - 3 2.48 3.62 2.50
20:45 Рода - Цволе 3 - 2 2.83 3.45 2.31
21:45 Спарта Ротердам - ВВВ Венло 3 - 2 2.04 3.38 3.46
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Рудеш Загреб - Осиек 1 - 0 3.61 3.30 1.92
20:00 Хайдук Сплит - Локомотив Загреб 1 - 0 1.27 4.89 8.86
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Титоград Подгорица - Рудар Плевля 2 - 0 1.84 3.03 3.97
17:00 Зета Голубовци - Дечич Тузи 2 - 0 1.43 3.84 6.43
17:00 Искра Даниловград - Будучност Подгорица 0 - 1 3.50 2.78 2.10
17:00 Петровац - Гарбал Радановичи 0 - 1 2.67 2.75 2.63
17:00 Сутиеска Никшич - Ком Подгорица 0 - 1 1.33 4.09 8.06
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Збройовка Бърно - Славия Прага 0 - 1 6.34 3.84 1.48
16:00 Спарта Прага - Дукла Прага 3 - 0 1.30 4.78 8.77
18:00 Млада Болеслав - Баумит Яблонец 1 - 1 2.47 3.15 2.70
18:00 Сигма Оломоуц - Височина Ихлава 1 - 1 1.38 4.33 7.52
18:00 Фастав Злин - Баник Острава 0 - 2 2.13 3.18 3.24
19:00 Слован Либерец - Теплице 1 - 2 1.57 3.65 5.48
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Тринец - Усти над Лабем 1 - 1 1.49 3.78 5.53
17:30 МАС Таборско - Витковице 1 - 0 1.73 3.56 4.00
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Тун - Люцерн 1 - 0 2.17 3.42 2.99
20:00 Цюрих - Грасхопърс 1 - 1 2.10 3.26 3.29
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:00 Волен - Киасо 3 - 4 3.61 3.62 1.82
20:00 Раперсвил-Йона - Сервет 2 - 0 4.70 3.46 1.66
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Йоребро - Норкьопинг 1 - 1 3.34 3.36 2.06
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
15:00 Дегерфорш - Халмстад 1 - 2 2.80 3.21 2.32
17:00 Фалкенберг - АФК Ескилстюна 2 - 0 1.80 3.52 3.91
18:00 Йонкьопинг Содра - Ландскрона БоИС 0 - 2 1.85 3.41 3.76
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Умео ФК - Сандвикен 1 - 1 1.70 3.89 3.70
15:00 Шелефтео - Вестерос 1 - 3 4.58 4.46 1.50
17:00 Арамейск-Сирианска - Рюнинге 1 - 1 1.97 3.68 3.03
17:00 Линкьопинг Сити - Нюкьопинг 1 - 1 2.61 3.66 2.18
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
15:00 Ескилсмине - Кристианстад 2 - 1 2.41 3.66 2.35
15:00 Лунд - Торнс 1 - 2 2.25 3.57 2.58
15:00 Твоокерш - Утсиктенс 2 - 1 2.91 3.70 2.00
16:00 Атвидаберг - Люнгшиле 1 - 1 2.63 3.55 2.23
16:00 Гребестадс - Оскаршхамн АИК 1 - 2 3.10 3.59 1.96
17:00 Шьовде АИК - Енгелхолм 0 - 2 2.07 3.44 2.97
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Партик Тисъл - Килмарнък 0 - 1 3.48 3.12 2.14
17:00 Рейнджърс - Дънди ФК 4 - 0 1.32 5.09 8.47
17:00 Рос Каунти - Хибърниън 1 - 1 3.78 3.40 1.93
17:00 Сейнт Джонстън - Мъдъруел 0 - 0 2.60 3.11 2.74
17:00 Хартс - Абърдийн 2 - 0 3.81 3.23 1.99
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Брихин Сити - Сейнт Мирън 0 - 1 11.27 5.84 1.21
17:00 Дъмбартън - Дънди Юнайтед 3 - 2 5.88 3.84 1.51
17:00 Куин ъф Саут - Инвърнес КТ 0 - 2 2.60 3.27 2.50
17:00 Ливингстън - Грийнок Мортън 3 - 2 1.99 3.25 3.56
17:00 Фолкърк - Дънфърмлин 1 - 2 2.50 3.18 2.66
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Форфар Атлетик 0 - 1 2.49 3.47 2.45
17:00 Алоа Атлетик - Странрар 0 - 1 1.66 3.71 4.47
17:00 Арброут - Рейт Роувърс 1 - 1 2.59 3.32 2.44
17:00 Еърдри - Еър Юнайтед 1 - 2 5.11 3.86 1.56
17:00 Куинс парк ФК - Ийст Файф 2 - 3 2.13 3.46 2.95
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Анан Атлетик - Елгин Сити 4 - 1 2.46 3.31 2.56
17:00 Берик Рейнджърс - Питърхед 1 - 3 5.79 4.10 1.47
17:00 Единбург Сити - Стенхаусмюър 1 - 4 3.39 3.34 1.96
17:00 Каудънбийт - Клайд 1 - 0 3.60 3.28 1.93
17:00 Стърлинг Албиън - Монтроуз 0 - 5 2.82 3.37 2.24
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:35 Уестърн Сидни Уондърърс - Бризбейн Роар 3 - 0 2.25 3.51 2.89
12:50 Мелбърн Сити - Сентръл Коуст Маринърс 1 - 0 1.32 5.05 8.35
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
17:00 Параду АК - МК Алжир 1 - 5 3.38 2.86 2.13
18:00 ДРБ Тадженант - УСМ Бел-Абес 1 - 0 2.06 2.98 3.42
18:00 ЖС Кабилие - ЕС Сетиф 1 - 0 2.25 2.94 3.06
18:00 НА Хюсеин Дей - УСМ Ел Хараш 1 - 1 1.33 4.15 8.00
18:00 УСМ Блида - УС Бискра 0 - 0 1.78 2.98 4.59
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
01:00 Тигре Виктория - Химнасия Ла Плата 2 - 0 2.05 3.03 3.66
03:15 Архентинос Хуниорс - Унион Санта Фе 3 - 1 2.12 2.92 3.57
19:15 Росарио Сентрал - Белграно Кордоба 2 - 1 1.90 3.12 4.09
19:15 Темперлей - Ланус 2 - 2 2.38 2.92 3.05
21:30 Колон Санта Фе - Велес Сарсфийлд отл. 2.12 2.95 3.55
23:45 Банфийлд - Олимпо Баия Бланка 3 - 0 1.43 3.88 7.36
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
21:00 Сармиенто Хунин - Атлетико Митре 2 - 1 1.84 3.04 4.43
21:30 Нуева Чикаго - Фландрия 2 - 5 1.92 3.03 4.06
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Насионал Потоси - Роял Пари Санта Крус 2 - 2 1.56 3.58 5.14
22:00 Аурора Кочабамба - Блуминг Санта Крус 0 - 2 1.83 3.30 3.80
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Академия Пуерто Кабейо - Естудиантес де Каракас 1 - 0 1.71 3.26 4.34
22:30 Депортиво Анзоатеги - Замора Баринас 0 - 1 2.71 3.05 2.37
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Танта - Ел Ентаг Ел Харби 0 - 2 2.35 2.71 3.20
18:30 Ел Джаиш Кайро - Исмаили Исмаилия 1 - 1 3.98 2.88 1.96
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
03:15 Ел Национал Кито - Универсидад Католика Кито 0 - 0 2.42 3.39 2.51
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
09:30 Персипура Джаяпура - ПС ТИРА 2 - 0 1.22 5.36 8.82
11:30 Бхаянгкара ФК - ПСИС Семаранг 1 - 1 1.24 4.93 8.73
11:30 Мадура Юнайтед - Сривиджая Палембанг 3 - 0 1.68 3.53 4.22
14:30 Бали Юнайтед - Персеру Серуи 1 - 1 1.21 5.30 9.80
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
15:30 Зоб Ахан Исфахан - Сепидроод Рещ 3 - 0 1.40 3.54 7.90
15:30 Падидех Хорасан Машхад - Персеполис Техеран 0 - 1 4.70 3.10 1.71
16:30 Трактор Сази Табриз - Сепахан Исфахан 1 - 1 2.31 2.58 3.34
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
18:15 Ал-Духаил Доха - Ал-Саилия Доха 5 - 2 1.30 5.31 6.29
18:15 Ал-Сад Доха - Ал-Харитият 9 - 1 1.32 5.02 6.25
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Далиан Ифан - Чунцин Лифан 2 - 2 2.34 3.26 2.78
14:35 Хъбей Чайна Форчън - Чанчун Ятай 2 - 1 1.60 3.79 4.87
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Хагуарес де Кордоба - Енвигадо 2 - 4 1.94 2.91 4.18
04:00 Патриотас Бояка - Депортиво Кали 1 - 3 1.63 3.41 5.32
22:00 Леонес - Онсе Калдас 0 - 1 2.93 2.94 2.41
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Шабаб Атлас Хенифра - ИР Танжер 0 - 1 3.09 2.66 2.41
20:00 Олимпик Сафи - ХУСА Агадир 1 - 1 2.47 2.76 2.92
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Пуебла - Пачука 2 - 6 2.21 3.13 3.05
05:00 Тихуана - Атлас Гуадалахара 2 - 2 1.57 3.63 5.31
ОАЕ - Премиер Дивизия ОАЕ - Премиер Дивизия Рез. 1 X 2
16:50 Емирейтс Клуб - Ал Джазира Абу Даби 1 - 0 3.13 3.65 1.94
16:55 Ал Шарджа - Ал Вахда Абу Даби 2 - 3 3.13 3.60 1.94
19:30 Аджман - Ал Васл Дубай 0 - 2 3.20 3.77 1.88
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Депортиво Капиата - Индепендиенте ФБК 2 - 1 2.18 3.19 3.02
02:40 3 де Фебреро - Гуарани Асунсион 1 - 2 3.17 3.42 2.02
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
04:00 Академия Кантолао - Депортиво Мунисипал 1 - 1 2.84 2.97 2.41
23:30 Унион Комерсио - Спорт Бойс 1 - 1 2.13 3.06 3.21
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:40 Ал Фатех - Ал Насър Рияд 1 - 1 3.42 3.57 1.86
19:00 Ал Батен - Ал Файсали 3 - 1 2.59 3.39 2.32
20:40 Ал Ахли Джеда - Ал Хилал Рияд 0 - 0 2.58 3.44 2.32
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Ню Инглънд Революшън - Монреал Импакт 4 - 0 1.74 3.66 4.17
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
12:30 Тампайнс Роувърс - Гейланг Интернешънъл 3 - 1 1.40 4.44 5.70
15:15 Бруней ДПММ - Хоум Юнайтед 4 - 2 3.99 3.98 1.62
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
13:45 Банкок Глас - Полис Теро 4 - 1 1.39 4.44 5.71
14:00 Чианграй Юнайтед - Патая Юнайтед 1 - 0 1.57 3.74 4.77
15:00 Порт Банкок - Банкок Юнайтед 0 - 3 2.07 3.76 2.71
15:00 Суфанабури - Бурирам Юнайтед 1 - 1 4.79 3.71 1.58
16:00 Убон УМТ Юнайтед - Ратчабури 1 - 2 2.60 3.42 2.30
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Локомотив Ташкент - Коканд 1912 1 - 1 1.11 6.61 14.39
16:00 Навбахор Наманган - Насаф Карши 0 - 0 2.63 3.05 2.43
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Атенас Сан Карлос - Торке Монтевидео 2 - 0 2.35 3.12 2.79
22:00 Ел Танкуе Сислей - Насионал Монтевидео 0 - 0 - - -
22:00 Серо Монтевидео - Данубио Монтевидео 3 - 2 2.35 3.10 2.81
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Депортес Темуко - Депортес Икике 0 - 4 2.26 3.13 2.93
18:00 Евертън Виня дел Мар - Унион Ла Калера 1 - 3 1.95 3.16 3.65
21:00 Антофагаста - Уачипато Талкауано 0 - 0 1.93 3.35 3.52
23:30 Универсидад де Чили - Курико Унидо 2 - 1 1.66 3.52 4.68
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Кайзер Чийфс - Чипа Юнайтед 0 - 3 1.96 2.87 4.05
16:00 Ламонтвил Голдън Ероус - Фрий Стейт Старс 1 - 1 2.55 2.85 2.72
21:15 Марицбург Юнайтед - Кейптаун Сити 1 - 1 2.03 3.00 3.53
21:15 Платинум Старс - Полокване Сити 2 - 0 2.54 2.85 2.76
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Инчхън Юнайтед - Чуннам Драгонс 2 - 2 2.40 2.98 2.86
10:00 Кьонсан - Тегу 1 - 1 1.85 3.21 3.99
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Консадол Сапоро - Нагоя Грампус 3 - 0 2.02 3.29 3.42
09:00 Джубило Ивата - Шимизу Ес-Пулс 0 - 0 2.16 3.09 3.27
09:00 Серезо Осака - Саган Тошу 2 - 1 1.83 3.38 4.00
10:00 Урава Ред Даймъндс - Вегалта Сендай 1 - 0 1.69 3.62 4.51
13:00 Шонан Белмар - Кашима Антлърс 2 - 1 4.82 3.45 1.68
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Вентфорет Кофу - Мито Холихок 1 - 1 1.88 3.09 4.14
09:00 Киото Санга - Оита Тринита 0 - 1 2.51 3.09 2.67
09:00 Ренофа Ямагучи - Омия Ардижа 2 - 1 2.83 3.14 2.35
09:00 Токио Верди - Гифу 0 - 0 1.80 3.39 4.04

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 17.07.2018 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане